Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2017., 20:47   #21
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Gdje nađu te budaletine od majstora, pardon "majstora". Punto ima bubnjeve koje bi i dijete znalo naštelat - al ne, ovaj nađe DVA idiota po kojima je sve OK.

Jebeno nevjerojatno da takvi majstori nisu redoviti posjetitelji pučkih kuhinja ....
fale cehovi, jako fale
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 20:59   #22
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
a ne, tebe cu valjda pitati kako smrdi

hvala kurcu pa sam se i navozio krama i narastavljao i nasarafao toga vise nego dosta
ne kuže tvoju ironiju
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 21:30   #23
ko ih jebe, ja zato njima necu reci da je kod golfa pocesto problem u lezaju zadnjeg kotaca, ne samo bas nuzno u bubnju i kocnici
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 22:15   #24
Ja sam nedavno radio servis na autu i trebalo je promijeniti straznje pakne. Majstor je rekao da je rucnu pustio jedan dva zuba vise da hvata, ali da prije tehnickog dodjem da mi to postela kak treba. Ja sam ga zaboravio pitat zasto je to tako, dakle za dva mjeseca mi je tehnicki i onda prije tog je reko da dodjem da mi namjesti rucnu kak treba. Pretpostavljam bas zato jer se pakne trebaju bubnju prilagodit, pa ne moze odma napeti sajlu da lovi na prvi zub jer bi strugalo i grijalo se?
Komisarrex is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 23:45   #25
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
ko ih jebe, ja zato njima necu reci da je kod golfa pocesto problem u lezaju zadnjeg kotaca, ne samo bas nuzno u bubnju i kocnici
Jebate golf 3.
Quote:
Komisarrex kaže: Pogledaj post
Ja sam nedavno radio servis na autu i trebalo je promijeniti straznje pakne. Majstor je rekao da je rucnu pustio jedan dva zuba vise da hvata, ali da prije tehnickog dodjem da mi to postela kak treba. Ja sam ga zaboravio pitat zasto je to tako, dakle za dva mjeseca mi je tehnicki i onda prije tog je reko da dodjem da mi namjesti rucnu kak treba. Pretpostavljam bas zato jer se pakne trebaju bubnju prilagodit, pa ne moze odma napeti sajlu da lovi na prvi zub jer bi strugalo i grijalo se?
Zove te da mu dodes jos koji put i drknes koju stoju za stelanje kurca. nasi majstori kad nanjuse jelena samo nebo je granica
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 15:19   #26
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Jebate golf 3.
promijeni dilera kompa, ovaj te zajebava
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 16:50   #27
He he . Jebo ga život i punta . Pa jel može bit jednostavnija zadnja kočnica nego ta fijatova . Prosto ko pasulj . Samo kaj svi škrtare tamo di netreba .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 17:17   #28
Mislim da bi bubnjeve na Puntu i ja znao naštelovat kako treba, iz 2-3 pokušaja, bez youtube videa.

Punto iz 2001., samo HGT ima diskove straga.
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 18:09   #29
Quote:
crazy_mustang kaže: Pogledaj post
Jebate golf 3. Zove te da mu dodes jos koji put i drknes koju stoju za stelanje kurca. nasi majstori kad nanjuse jelena samo nebo je granica
Neće ništa računati.
Komisarrex is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2017., 21:39   #30
Onda je samo nesposoban..
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 10:36   #31
Quote:
vampir001 kaže: Pogledaj post
He he . Jebo ga život i punta . Pa jel može bit jednostavnija zadnja kočnica nego ta fijatova . Prosto ko pasulj . Samo kaj svi škrtare tamo di netreba .


Sent from my iPad using Tapatalk Pro
mic, po mic informacije na kapaljku
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:18   #32
Dimi ti se jer pakne dotiču bubnjeve i kad kočnica nije aktivirana, vrlo lagano dotiču i odatle trenje, toplina i dim. Treba to malo bolje podesiti odnosno otpustiti. Može biti da su se povratne opruge istegnule ili pukle, može biti da škarice na koje je zakvačena sajla ručne korodirala i zapekla, može biti da su sajle ručne kočnice trule i ušla je voda kroz zaštitni bužir sajle pa sajla šteka, ali prije bih rekao da pakne stoje preblizu bubnja zbog nepodešenosti.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 14:40   #33
Ah drkarenje. Pricas u prazno..
crazy_mustang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 15:33   #34
Dim iz straznjeg kotača

Ccccccc


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
__________________
Magia Posthuma
vampir001 is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:23   #35
Quote:
PREDSJEDNIK kaže: Pogledaj post
Dimi ti se jer pakne dotiču bubnjeve i kad kočnica nije aktivirana, vrlo lagano dotiču i odatle trenje, toplina i dim. Treba to malo bolje podesiti odnosno otpustiti. Može biti da su se povratne opruge istegnule ili pukle, može biti da škarice na koje je zakvačena sajla ručne korodirala i zapekla, može biti da su sajle ručne kočnice trule i ušla je voda kroz zaštitni bužir sajle pa sajla šteka, ali prije bih rekao da pakne stoje preblizu bubnja zbog nepodešenosti.
...još sam zaboravio navesti da bi mogao i klipić u kočionom cilindru zaštekati od korozije, pa se pakna/e ne vraćaju u početni položaj i stružu o bubanj. To sve bi trebao mehaničar pogledati i ustanoviti gdje je greška.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 22:07   #36
trkeljate uopćene stvari, a Vampir vam se smije
frenchkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 01:30   #37
Vampir u zadnje vrijeme samo se smije i ništa ne radi, vjerojatno je i u Italiji recesija.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:02   #38
Dečki napisao sam vam u čemu je problem - u onom što NIJE mjenjano. Ako ti je problem potokarit zub na bubnju zakosi malo rubove pakni i problem rješen.
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:49   #39
pa nek kupi nove ... bar za putna to nije skupo
Intel_85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 15:08   #40
A zašto bi kupio nove kad mu tokar za 100KN može napraviti posao.
PREDSJEDNIK is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.