Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 16:09   #761
Mene su jednom prilikom prebacili kod druge LOM-ice bez da me itko ista pitao.
Saznala kad sam dosla svojoj na pregled.
To su bile neke muljaze jer ova druga nije imala dovoljno pacijenata
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 20.10.2017., 18:47   #762
Je li itko od vas zanteresiran/zaintrigiran onim jako jeftinim kucama po Lici, Gorskom Kotaru i Slavoniji?
Mene rajcaju te kuce u zabiti u Lici i GK koje su jako jeftine. Mozda kao neko ulaganje za stare dane, kontam da si necu moci priustiti zivot u DU u mirovini(ako je bude) ako nastavi ovako Isto je vrlo vjerovatno da tesko da ce cijene vise prema dolje, mogu samo gore.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 20.10.2017., 18:58   #763
Ja bi uzeo da razmišljam tako ko ti. I da nemam nekretnina.
Kupiš tako nešto u Lici, uložiš koju kintu i iznajmljuješ kao rest house.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Old 20.10.2017., 19:03   #764
Ima jos jeftinije po Aziji i Africi

Meni osobno je bitno koliko su daleko ducan/plac, dom zdravlja, bolnica.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 20.10.2017., 19:07   #765
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Ima jos jeftinije po Aziji i Africi
Kako funkcioniraju kupovanje i boravak ako si stranac?
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 20.10.2017., 19:08   #766
Pa ovo je moje otpimisticno razmisljanje...
Da ako dozivim te onemocale godine da ce biti osobnih robota pomogaca koji ce vjerovatno imati i znanje pruzanje pomoci i lijecenja
Ali, good point. Iako, ako su tamo ljudi mogli zivjeti prije 50 i vise godina, valjda mogu i ja sad, ako nista barem dio godine.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 20.10.2017., 19:09   #767
Po tim selendrama ima starčadi što si umiranje od raka olakšava enormnim količinama rakije i ne ide doktoru nikad.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Old 20.10.2017., 19:12   #768
A i da budem realan, socijalni zivot mi ne bi puno patio
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 20.10.2017., 19:24   #769
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Kako funkcioniraju kupovanje i boravak ako si stranac?
Nisam proucavala, ali rekla bi da ima nacina.

Mene to sve odbija radi zdravstvenog sustava cak i dok sam mlada i zdrava.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Old 20.10.2017., 19:29   #770
Marigold Hotel ili kako već
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 20.10.2017., 19:29   #771
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Mene to sve odbija radi zdravstvenog sustava cak i dok sam mlada i zdrava.
Costa Rica i Cuba? Tamo je zdravsteni sustav a-OK.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 20.10.2017., 19:30   #772
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Pa ovo je moje otpimisticno razmisljanje...
Da ako dozivim te onemocale godine da ce biti osobnih robota pomogaca koji ce vjerovatno imati i znanje pruzanje pomoci i lijecenja
Ali, good point. Iako, ako su tamo ljudi mogli zivjeti prije 50 i vise godina, valjda mogu i ja sad, ako nista barem dio godine.
Dobra stvar je da se ljudi na selu definitivno ne zamaraju sa nebitnim pizdarijama
Ali da, uložit u neku malu nekretninu, ništa megalomanski, je super ideja
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Old 20.10.2017., 19:37   #773
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Je li itko od vas zanteresiran/zaintrigiran onim jako jeftinim kucama po Lici, Gorskom Kotaru i Slavoniji?
jel govoriš o pripizdinama gdje pokretna trgovina dolazi jednom tjedno, a broj stanovnika prebrojiš jednom rukom ili selima tip Suhopolje?
My Name Is... is offline  
Old 20.10.2017., 19:39   #774
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
jel govoriš o pripizdinama gdje pokretna trgovina dolazi jednom tjedno, a broj stanovnika prebrojiš jednom rukom ili selima tip Suhopolje?
O pripizdinama... to me, osobno, vise privlaci, a i cijene su (smijesno) male.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 20.10.2017., 19:40   #775
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
Je li itko od vas zanteresiran/zaintrigiran onim jako jeftinim kucama po Lici, Gorskom Kotaru i Slavoniji?
Mene rajcaju te kuce u zabiti u Lici i GK koje su jako jeftine. Mozda kao neko ulaganje za stare dane, kontam da si necu moci priustiti zivot u DU u mirovini(ako je bude) ako nastavi ovako Isto je vrlo vjerovatno da tesko da ce cijene vise prema dolje, mogu samo gore.
kuća u gorskom kotaru sigurno nije loša investicija. ako ju malo urediš za iznajmljivanje, može bit i u najvećoj zabiti bez signala i trgovine i doma zdravlja pa će opet bit popunjena za zimovanje godinama unaprijed. nedavno sam vidjela jednu takvu kućicu, rezervirana cijelu zimu dve godine unaprijed.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Old 20.10.2017., 19:45   #776
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
O pripizdinama... to me, osobno, vise privlaci, a i cijene su (smijesno) male.
Naravno da su cijene male jer tamo nitko ne želi boraviti

Mislim, ja ne bi ni u Suhopolju niš kupila jer čemu?? Pod stare dane če ti blizina ambulante i trgovine biti presudan faktor za odluku di ćeš i šta ćeš. Zsto najbolje se nastaniti preko puta Rebra ili tak negdje.
My Name Is... is offline  
Old 20.10.2017., 19:45   #777
Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
kuća u gorskom kotaru sigurno nije loša investicija. ako ju malo urediš za iznajmljivanje, može bit i u najvećoj zabiti bez signala i trgovine i doma zdravlja pa će opet bit popunjena za zimovanje godinama unaprijed. nedavno sam vidjela jednu takvu kućicu, rezervirana cijelu zimu dve godine unaprijed.
Bilo di, samo da je u prirodi.
__________________
The quality of life is being impoverished
We embrace the rash degradation of knowledge and critical thought
Idiomatic is offline  
Old 20.10.2017., 19:48   #778
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Naravno da su cijene male jer tamo nitko ne želi boraviti

Mislim, ja ne bi ni u Suhopolju niš kupila jer čemu?? Pod stare dane če ti blizina ambulante i trgovine biti presudan faktor za odluku di ćeš i šta ćeš. Zsto najbolje se nastaniti preko puta Rebra ili tak negdje.
OK, ali sto ako dostave dronom postanu normalna stvar kroz 30ak godina. I zdravlje bude manji bauk radi napretka medicine?
Ovako kako jest, imas pravo. A i ne znas ni sam kakvi ce migracijski trendovi bit u djiru za 20-30 godina, mozda mjesta poput Like i GK budu popularna.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Old 20.10.2017., 19:50   #779
Quote:
Velo C. Raptor kaže: Pogledaj post
OK, ali sto ako dostave dronom postanu normalna stvar kroz 30ak godina. I zdravlje bude manji bauk radi napretka medicine?
Ovako kako jest, imas pravo. A i ne znas ni sam kakvi ce migracijski trendovi bit u djiru za 20-30 godina, mozda mjesta poput Like i GK budu popularna.
Moje nepopularno mišljenje: priroda je precijenjena, nismo dabrovi
: phoebe:
My Name Is... is offline  
Old 20.10.2017., 19:55   #780
Quote:
My Name Is... kaže: Pogledaj post
Moje nepopularno mišljenje: priroda je precijenjena, nismo dabrovi
: phoebe:
A i iz Like i GK nije daleko ni ZG ni more. Ne znam, sto vise razmisljam, to mi vise ima smisla. Ja i stari bi mogli sami napraviti prakticki sve radove na kuci, ne trebaju mi nikakvi mestri, kroz 2-3 godine polako urediti i izbaciti na trziste. S obzirom na cijene nekretnina, mislim da bi se moglo relativno brzo isplatiti.

U Dubrovniku ne mogu nista kupiti. Ni da mi je placa 2-3 puta veca opet bi bilo nategnuto.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:28.