Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2017., 21:29   #41
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Mislim , tebi je jasno da to nije bio prvi sex sa tom osobom otkad je sa tobom ?

Ili zaista misliš da su se sreli slučajno baš tada , u svečano predvečerje , shvatili da su srodne duše na ulici i da se traže već 100 godina - pa proslavili svoju karmičku pobjedu seksom na brzaka na zadnjem sjedištu njegova auta ?
Hehe, da.

Iako i nije neka razlika, s obzirom na ono što se događalo.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:36   #42
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
A što je s njim, jesi li sigurna i da je kod njega to dvoje tako nerazdvojno povezano? Mislim, jesi li sigurna sad, prije si očito bila u uvjerenju da je i kod njega to isto tako.
Ovo stvarno nije prikladna tema za ova tvoja seruckanja.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:56   #43
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ovo stvarno nije prikladna tema za ova tvoja seruckanja.
Ovo nije prikladna tema za tvoja trolanja i ljigavljenja, ajde bok
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 23:42   #44
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Mislim , tebi je jasno da to nije bio prvi sex sa tom osobom otkad je sa tobom ?

Ili zaista misliš da su se sreli slučajno baš tada , u svečano predvečerje , shvatili da su srodne duše na ulici i da se traže već 100 godina - pa proslavili svoju karmičku pobjedu seksom na brzaka na zadnjem sjedištu njegova auta ?

Bio je vani, na nekakvoj festi, rekao je da se to desilo tu noc sa curom koju ne zna i nikad prije nije vidio. Naravno nisam ispitivala detalje, mozda je bio prije s njom mozda i nije...
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:31   #45
Pronasao sam se u dosta stvari, situacija i razmisljanja koja si opisala, u nekom trenutku sam imao osjecaj kao da opisujes mene, moje razmisljanje pa skoro i detalje prekida sa bivsom, pa te u potpunosti razumijem kako se osjecas i sto zelis reci. Prosao sam jaaako slicnu situaciju prije 6 mj, i moram priznati da je to jako ruzan period, mrzis tu osobu i znas da preko tih stvari ne mozes prijeci i da nema povratka, a istovremeno su ti u glavi lijepi trenutci kojih se sjecas i najradije bi zagrlio tu osobu i pravio se kao da nista nije bilo, ali zdrav razum kaze 'e ne moze, nije vrijedno, zar ti nije bilo dosta i ne zelis li nekog boljeg za sebe'. Meni su padale razne ideje osvete na pamet (sva sreca neke nisam realizirao, inace bi se fino usosio sad kad razmisljam hladne glave i kad me vec prosao osjecaj za njom). Cak mislim da nama ljudima ne fali toliko ta osoba nego svi oni osjecaji koje smo imali s njom, ispunjenje i misao da je to to (iako bi se kod mene pojavio neki crv sumnje koji mi je govorio da nesto ne stima), pogotovo ako znas da je on/a vec s drugim pa ti je u glavi samo kako ti patis, a on/a uziva i boli je k. Cak sam u nekim trenutcima osjecao olaksanje kad bi znao da joj nesto ne ide dobro i da je u problemu (znam ruzno je ovo procitati, ali tako sam se osjecao). Sami sebi radimo gore kad o bivsim partnerima previse razmisljamo jer si utuvimo u glavu da smo mi na kraju krivi za nastalu situaciju i prekid i nabijamo si osjecaj griznje savjesti, a znamo da je druga strana htjeIa prekid, ali nije imala hrabrosti da to kaze nego ceka da sam uvidis da ti radi iza ledja. Ipak na kraju sam na neki nacin zahvalan bivsoj sto mi je kroz svoj primjer pokazala da takvim osobama ne trebam dati mjesto u zivotu i misliti kako ce se netko promijeniti, kroz vrijeme samoce sam i ja uvidio neke svoje greske koje sam radio, sad sam se posvetio vise sebi, emocionalno ocvrsnuo i maknuo od sebe osobe koje mi ne pasu i puno bolje se osjecam, nekako opustenije nakon svega. Autorice znam da ti je tesko, ali vjeruj mi da ce te proci ta patnja i da ces se sama sebi cuditi koji ti je vrag bio da sebe unistavas zbog nekog tko te ni najmanje nije vrijedan (znam da si ovu recenicu vec dosta puta cula od prijatelja i bliznjih i vjerojatno ti vec ide na zivce, i meni je, ali stvarno je tako). Bog je tu osobu maknuo od tebe zato sto te ceka netko puno bolji tko ce te razumijeti, postovati i cijeniti takvu kakva jesi. Neko nam je poslan kao lekcija, a netko kao dar. Ispricavam se sto sam se malo vise raspisao, ali nije sve moglo stati u par recenica iako je i ovo dosta sazeto
Sports is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:50   #46
izlazim i vidim koliko mi muskaraca "pada pod noge"
izdvajam samo ovu rečenicu autorice i nemam ju namjeru tješiti baš zbog takve izjave.
Da nije to reklama za film 'Svi su ludi za Mary' ?
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:53   #47
Quote:
Sports kaže: Pogledaj post
Pronasao sam se u dosta stvari, situacija i razmisljanja koja si opisala, u nekom trenutku sam imao osjecaj kao da opisujes mene, moje razmisljanje pa skoro i detalje prekida sa bivsom, pa te u potpunosti razumijem kako se osjecas i sto zelis reci. Prosao sam jaaako slicnu situaciju prije 6 mj, i moram priznati da je to jako ruzan period, mrzis tu osobu i znas da preko tih stvari ne mozes prijeci i da nema povratka, a istovremeno su ti u glavi lijepi trenutci kojih se sjecas i najradije bi zagrlio tu osobu i pravio se kao da nista nije bilo, ali zdrav razum kaze 'e ne moze, nije vrijedno, zar ti nije bilo dosta i ne zelis li nekog boljeg za sebe'. Meni su padale razne ideje osvete na pamet (sva sreca neke nisam realizirao, inace bi se fino usosio sad kad razmisljam hladne glave i kad me vec prosao osjecaj za njom). Cak mislim da nama ljudima ne fali toliko ta osoba nego svi oni osjecaji koje smo imali s njom, ispunjenje i misao da je to to (iako bi se kod mene pojavio neki crv sumnje koji mi je govorio da nesto ne stima), pogotovo ako znas da je on/a vec s drugim pa ti je u glavi samo kako ti patis, a on/a uziva i boli je k. Cak sam u nekim trenutcima osjecao olaksanje kad bi znao da joj nesto ne ide dobro i da je u problemu (znam ruzno je ovo procitati, ali tako sam se osjecao). Sami sebi radimo gore kad o bivsim partnerima previse razmisljamo jer si utuvimo u glavu da smo mi na kraju krivi za nastalu situaciju i prekid i nabijamo si osjecaj griznje savjesti, a znamo da je druga strana htjeIa prekid, ali nije imala hrabrosti da to kaze nego ceka da sam uvidis da ti radi iza ledja. Ipak na kraju sam na neki nacin zahvalan bivsoj sto mi je kroz svoj primjer pokazala da takvim osobama ne trebam dati mjesto u zivotu i misliti kako ce se netko promijeniti, kroz vrijeme samoce sam i ja uvidio neke svoje greske koje sam radio, sad sam se posvetio vise sebi, emocionalno ocvrsnuo i maknuo od sebe osobe koje mi ne pasu i puno bolje se osjecam, nekako opustenije nakon svega. Autorice znam da ti je tesko, ali vjeruj mi da ce te proci ta patnja i da ces se sama sebi cuditi koji ti je vrag bio da sebe unistavas zbog nekog tko te ni najmanje nije vrijedan (znam da si ovu recenicu vec dosta puta cula od prijatelja i bliznjih i vjerojatno ti vec ide na zivce, i meni je, ali stvarno je tako). Bog je tu osobu maknuo od tebe zato sto te ceka netko puno bolji tko ce te razumijeti, postovati i cijeniti takvu kakva jesi. Neko nam je poslan kao lekcija, a netko kao dar. Ispricavam se sto sam se malo vise raspisao, ali nije sve moglo stati u par recenica iako je i ovo dosta sazeto
Hvala ti na ovome, nemam sto posebno dodati osim stvarno hvala!
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 18:56   #48
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
izlazim i vidim koliko mi muskaraca "pada pod noge"
izdvajam samo ovu rečenicu autorice i nemam ju namjeru tješiti baš zbog takve izjave.
Da nije to reklama za film 'Svi su ludi za Mary' ?
Ne znam sto je lose u toj recenici koju sam s namjerom stavila pod navodnike jer sam malo hiperbolizirala, namjera je samo bila reci da sam se u određenim trenucima osjecala sretno kad bi vidjela da me puno drugih ljepsih i mozda boljih muskaraca primjecuje a ja patim za nekime tko me prevario i ostavio.
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 19:05   #49
A slušaj zavisi od osobe do osobe, mene cura moja nije prevarila nego je imala problema sa mamom, pa me je ostavila, na kraju u roku mj dana (ako i toliko) je našla novog dečka, najgore od svega sto mi je govorila da ne zeli nikog drugog. A ja sve saznao preko društvenih mreža da ima novog dečka, nije mi mogla reci uzivo kao čovjeku. Tužno zar ne? Razlog ovog posta je da jednostavno bolje tako da je završilo. I ja sam tuzan i ogorčen, i plačem. Ali sve se dogadja sa razlogom. Vjeruj mi da ce ti se jednoga dana i javiti, ne kazem sutra, nego za par mjeseci-god, kada ces dobiti njegov poziv-poruku, samo ce ti doci upozorenje u glavu, sto moram opet sve prolazit? Pozelis mu sve najbolje u životu i nastaviš sa svojim životom. Još si mlada, koliko god ne vjerujes i ne mozes sada shvatiti jer si emotivno slaba, ali bit ce jos deckiju, biti ce jos izlazaka, zajebancije i svega ostalo pa i novih veza.. Drži se!
__________________
ne znaš se ni oprat
Osmi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 22:58   #50
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Ovo stvarno nije prikladna tema za ova tvoja seruckanja.
Ipak ću odgovorit zbog drugih korisnika.

Ovo je jako bitno, jer ljudi i zaglave i desi im se ovo jer si stvore neke iluzije u glavi, kao ako je zaljubljen neće htjet imat seks s drugima, ili ako ima seks s drugima, znači da me ne voli. Haha.

Ili onaj tipični ženski biser, "što će ti neka druga ako sa mnom možeš imat sve"/"da me stvarno voliš, ne bi htio bit s drugima"...je da, a da ti stvarno voliš burek, jela bi samo bureke svaki dan.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:23   #51
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ipak ću odgovorit zbog drugih korisnika.

Ovo je jako bitno, jer ljudi i zaglave i desi im se ovo jer si stvore neke iluzije u glavi, kao ako je zaljubljen neće htjet imat seks s drugima, ili ako ima seks s drugima, znači da me ne voli. Haha.

Ili onaj tipični ženski biser, "što će ti neka druga ako sa mnom možeš imat sve"/"da me stvarno voliš, ne bi htio bit s drugima"...je da, a da ti stvarno voliš burek, jela bi samo bureke svaki dan.
Možda su tvoje emocije prema tvojoj dragoj jednako duboke kao nekom drugom prema bureku - ali vjerojatno ostatak čovječanstva ima više emocija prema ljudima koje vole


Općenito mi je fantastična ovakva analogija - pitam se di takvi koji je koriste rastu ..
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2017., 23:43   #52
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Možda su tvoje emocije prema tvojoj dragoj jednako duboke kao nekom drugom prema bureku - ali vjerojatno ostatak čovječanstva ima više emocija prema ljudima koje vole


Općenito mi je fantastična ovakva analogija - pitam se di takvi koji je koriste rastu ..
Aj ne budi bahata već kad nemaš niti smisla za humor, niti si u stanju malo manje bukvalno gledat na svijet oko sebe.

Znači ova slikovita pjesnička figura bi ti trebala samo poslužiti kao ilustracija da lakše shvatiš (ako to uopće želiš, a pretpostavljam da ne želiš) zbog čega voljeti nekoga i biti ekskluzivan s nekim ne mora uopće ići u paketu; ono s čim ekskluzivnost obično ide u paketu je opsesivnost, ovisnost, egoističnost, nesigurnost i sl., što se obično skriva iza termina "ljubav".

Ostatak čovječanstva je vrlo donedavno žene smatrao nižim bićima, jesi li sigurna da ne želiš ipak koristit vlastiti mozak umjesto da kopiraš stavove ostatka čovječanstva?

Zadnje uređivanje Hammerstone : 16.10.2017. at 23:56.
Hammerstone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 07:21   #53
Ako si bila prije tog dečka sa prvim dečkom ili je ovaj zadnji možda i treći ,ne znam zašto za njim patiš .U čemu te toliko oduševio ako ne navodiš da si prije patila zbog prekida sa bivšim dečkom/ima prije ovog zadnjeg glupana.
Nije logično da. Netko pati za osobom koja ga zbog svojih postupaka više ne oduševljava.Eventualni tvoj oprost njemu te ne vrača na prvobitno stanje.
Primjedba u rukopisu .uvijek ispred a ide zarez dakle,a
__________________
poslato sa mog građevina poslovnog TCL 20Y ( A1 alpha 21)

Zadnje uređivanje kontrolorKvalty : 17.10.2017. at 07:31. Reason: x
kontrolorKvalty is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 13:56   #54
Quote:
Hammerstone kaže: Pogledaj post
Ipak ću odgovorit zbog drugih korisnika.

Ovo je jako bitno, jer ljudi i zaglave i desi im se ovo jer si stvore neke iluzije u glavi, kao ako je zaljubljen neće htjet imat seks s drugima, ili ako ima seks s drugima, znači da me ne voli. Haha.

Ili onaj tipični ženski biser, "što će ti neka druga ako sa mnom možeš imat sve"/"da me stvarno voliš, ne bi htio bit s drugima"...je da, a da ti stvarno voliš burek, jela bi samo bureke svaki dan.
Nisam sigurna da sam te dobro shvatila. Ti opravdavas cin prevare? Ili ti je pak potpuno normalno da volis jednu osobu i s njom si u vezi a spavas i sa nekim drugim?
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:01   #55
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Voljela bi napisati jos puno cinjenica koje bi jos poblize objasnile situaciju ali ih je jednostavno previse. zadnjih par mjeseci periodicno smo se svađali, ali je svejedno bilo lijepo i svejedno smo radili svasta zajedno. samo tjedan dana prije prekida bili smo na jenom putovanju zajedno. dakle, za mene je to bila jedna kriza za koju sam vjerovala da se mozemo iz nje izvuc i da me voli, jer je tako pokazivao, a nikad pricao o onome sto ga muci, dakle ja nisam mogla ni naslutiti da je vezi dosao kraj. kada je odlazio tu noc vani culi smo se i sve je bilo u redu, pokazivao ljubav i paznju, a onda me tu istu noc prevario, sljedeci dan pucao po zivcima i tad smo prekinuli a meni je taj prekid pao kao iz vedra neba. znala sam da smo se svađali ali nisam mogla ni pomisliti da me taj covjek vise ne voli. Stoga da, prevario me, unatoc problemima koje smo imali nikad otvoreno nije pricao samnom o svojim osjecajima i nikad mi nije dao do znanja da je vezi dosao kraj niti sam se tako osjecala. da prevario me.
Trud za popravak veze, mora doci s obje strane. Na zalost, s njegove ga uopce nema, tako da pisi kuci propalo.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 14:01   #56
Quote:
kontrolorKvalty kaže: Pogledaj post
Ako si bila prije tog dečka sa prvim dečkom ili je ovaj zadnji možda i treći ,ne znam zašto za njim patiš .U čemu te toliko oduševio ako ne navodiš da si prije patila zbog prekida sa bivšim dečkom/ima prije ovog zadnjeg glupana.
Nije logično da. Netko pati za osobom koja ga zbog svojih postupaka više ne oduševljava.Eventualni tvoj oprost njemu te ne vrača na prvobitno stanje.
Primjedba u rukopisu .uvijek ispred a ide zarez dakle,a
To mi je jedina veza. Nisam dozivljavala prekide prije stoga mi je ovaj posebno bolan. Imala sam simpatije, decke sa kojima sam izlazila, druzila se ali nikad nista ozbiljno i nikad nisam razvila neku dublju emotivnu povezanost, realno, prije te veze bila sam jos i mlađa nego sada stoga nisam imala ni nekog posebnog vremena za razonodu.
Sada se cini kao da je jedini s kojim ce mi biti tako lijepo bas iz tog razloga sto je bio jedini kojeg sam probala.
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:38   #57
Nekako mi se čini da si na krivom putu jer ti skoro nisi sigurna jel on tebe prevario ili nije.

Muški varaju, vrlo su labilni kad je u pitanju sex.

Možda se ovaj tvoj zanio i napravio nešto za čime žali, ili je imao avanturu za jednu noć, veza mu trenutno ne odgovara, želi i dalje švrljati a zapravo mu je žao tebe i tvog povjerenja.

Moraš s njim porazgovarati i pitati ga kakav odnos on želi i da li je spreman odricanja i prilagoditi se.

To ti je prvi puta ali vjerojatno ne i jedina situacija u kojoj ćeš se naći.
ayca is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 15:46   #58
Možda si mu dopizdila posesivnošću. S drugim dečkom ćeš znati bolje. A i mladi ste pa su sve emocije prenaglašene 5 puta.

A za ovo kaj je bio s drugom nakon prekida:
https://qph.ec.quoracdn.net/main-qim...6dbe7f76e0bc84

__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:32   #59
Quote:
ayca kaže: Pogledaj post
Nekako mi se čini da si na krivom putu jer ti skoro nisi sigurna jel on tebe prevario ili nije.

Muški varaju, vrlo su labilni kad je u pitanju sex.

Možda se ovaj tvoj zanio i napravio nešto za čime žali, ili je imao avanturu za jednu noć, veza mu trenutno ne odgovara, želi i dalje švrljati a zapravo mu je žao tebe i tvog povjerenja.

Moraš s njim porazgovarati i pitati ga kakav odnos on želi i da li je spreman odricanja i prilagoditi se.

To ti je prvi puta ali vjerojatno ne i jedina situacija u kojoj ćeš se naći.
Tu nije u pitanju popravljanje veze i razgovor,veza je gotova.
a sto se tice prevare, sigurna sam, sam je priznao da je napravio nesto lose. zali za tim, ali mislim da zaljenje ne popravlja situaciju niti je nesto zbog cega to treba oprostiti ili progledati kroz prste samo zato sto zali???
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 16:33   #60
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Možda si mu dopizdila posesivnošću. S drugim dečkom ćeš znati bolje. A i mladi ste pa su sve emocije prenaglašene 5 puta.

A za ovo kaj je bio s drugom nakon prekida:
https://qph.ec.quoracdn.net/main-qim...6dbe7f76e0bc84

Nije bio tad jos prekid, bili smo i dalje u vezi za koju sam ja mislila da stima. otisao je vani prevario me i sljedeci dan prekinuo samnom, ocito je to bio okidac. cinjenica je da me prevario
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger