Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.10.2017., 21:08   #81
Imaš li kakvu zanimaciju, okupaciju?

Pišeš da veza nekoliko mjeseci prije prekida nije štimala. Pišeš da je završio s drugom, rekao ti da više ne postoje osjećaji, kažeš da mu tu prevaru ne možeš oprostiti. Pišeš da si ga zvala, rekla mu da želiš biti s njim..

Ajmo ispočetka.
1. Imaš 20 godina, a on 23!!!! Tek si krenula koračati u život, a život je pun uspona i padova. Nauči se nositi s gubicima.
2. Odluči se što želiš: krenuti dalje ili tonuti u potopljenom brodu.
3. Okupiraj se nekim aktivnostima, hobijima, prijateljima,.... Što je mozak više okupiran drugim stvarima, manje ćeš analizirati što je bilo, kako je bilo. Manje ćeš misliti na njega.
4. Ova veza neka bude uspomena na lijepe trenutke i prilika da izvučeš neko iskustvo o vezi i svom djelovanju u istoj.
kokicha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 21:28   #82
Jbt, imaš 20 godina i emocionalne reakcije nezele 13 godinjakinje. Nije čudo da je lik dao petama vjetra.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 20:55   #83
http://www.index.hr/rouge/clanak/top...ra/999976.aspx


Vezano za prevaljivanje krivnje:

3. On optužuje vas za nevjeru

Ovo je tipična metoda ometanja partnera, kada krivnju počnete prebacivati na njega kako biste sakrili svoju. Pa ako vas bez ikakvog povoda počinje optuživati da mu radite nešto iza leđa, postoji velika šansa da on to zapravo radi vama.
-Marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 21:21   #84
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Nadam se da ne krsim nikakva pravila, nova sam ovdje, samo zato jer sam slomljena i treba mi koja rijec ohrabrenja..

Pozdrav svakoj dobroj dusi koja mi odluci pomoci.
Post ce biti duzi ali zamolila bi vas ako imate malo vremena da procitate i pomognete mi.

Dakle, imam 20 godina, on 23, prije nesto vise od 3 mjeseca izasla sam iz veze koja je trajala 2 godine. Ostavljena sam, iako ni najmanjim dijelom svoga slomljenog srca nisam htjela prekid, on se desio. Moja prva ljubav, moj prvi svemir, moj prvi u svemu, dok je trajalo voljeli smo se ludo ali je spletom okolnosti i dogadaja zadnjih par mjeseci sve tonulo dublje i dublje, ljubomora, svađe, gusenje, ohladio se od mene i prestao me voljeti. Moj problem je sljedeci, u 3 mjeseca nije prosao dan da nisam pomislila na njega, prvih tjedana je bilo najteze, nisam ustajala iz kreveta, smrsavila od stresa nisam ni jela, samo sam plakala i strasno za reci ali pomisljala da naudim sebi od boli i bespomoci koju sam osjecala. Kako je vrijeme odmicalo pocela sam dolaziti sebi, stala malo na noge, pocela izlaziti, raditi na sebi maksimalno, okupirati se maksimalno, bila sam minimalno sebicna prema sebi i poklonila si sve sto sam htjela, mogu reci da sam se promijenila, ali to ne pobija cinjenicu da sam ranjena i da ga jos uvijek volim. Jos nekoliko dana nakon prekida pisala sam mu poruke i molila ga, gazila svoj ponos, gazila sebe, da bi saznala da je ubrzo nakon prekida uskocio u krevet drugoj, ne jednom, nego dva puta. To me slomilo, a onda sam nakon mjesec dana dosla mu pijana pred kucu plakala mu i molila ga, opet se gazila. Otad je proslo mjesec dana, da bi mi opet dosao snazan nalet emocija gdje nisam mogla izdrzati a da mu se ne javim, pisem mu, molim ga. Moj oporavak je pozitivan u periodima od desetak dana kad mislim da sam odlicno, ispunjena ljubavlju prijatelja,idem u teretanu, izlazim i vidim koliko mi muskaraca "pada pod noge" pa si pomislim kome treba onaj krkan koji te ostavlja jer se ne zna boriti za ljubav, nije me zasluzio onaj tko me ostavlja, ja sam zasluzila bezgranicnu ljubav. A onda, dode period kad se ujutro probudim s grcem u zelucu, razmisljanjima na uspomene i osjecam se kao na pocetku. Sad sam u fazi koja traje najduze, kad se osjecam kao da smo prekinuli prije tjedan dana, prisjecam se svih uspomena i divota koje smo prosli zajedno, same dolaze u glavu.

Jucer, nakon nesto vise od 3.mjeseca sam saznala da me PREVARIO dan nakon prekida, dok sam ja radila on je bio vani i spavao sa drugom, da..je*ao ju je. Dan nakon toga vidjeli smo se i bio je strasno zivcan a kad sam ga pitala s kim je bio tu je puko i poceo vristat na mene zasto ga moram pitat takve stvari. Od tog dana sam imala crv sumnje koji je izgleda bio ispravan i nakon prekida sam ga deset puta pitala da li me prevario i svaki put je rekao ne.
jucer kad mi je to priznao sve je pokusavao svalit na mene i opravdat se, kako je bio nesretan i potisten jer mu nisam vjerovala i bila ljubomorna i kako dugo razmisljao o nama i jednostavno se desilo. (ljubomorna sam bila i nisam mu vjerovala jer mi je jako puno puta napravio neko sranje iza leda dopisivanja sa bivsima zatim brisanje poruka cak nalazenje sa bivsom meni iza leda itd) al uvijek je radio sta je htio nije bilo tako strasno... ne znam da li postoji ikakvo opravdanje za prevaru?! moze i itko prevaru zasluziti necim?!

volim ga a gadi mi se, volim ga a utroba mi se okrene kad pomislim na njega sa drugom i njegove izgovore.
Svjesna sam svog problema da koliko god ZELIM preboljeti i ne patiti, neki dio mene na koji ne znam kako upravljati, ne zeli ga preboljeti. Kljuc prebolijevanja je biti sto posto siguran da sa tom osobom ne zelis vise nista, da te moli na koljenima za oprost a nebi mu oprostio, a ja znam da bi tu pokleknula iako nekim zdravim razumom znam da nije to zasluzio. Kako da sama sebi kazem da je dosta i da nisam zasluzila patiti za njim?

Moje pitanje vama je koliko vam je vremena trebalo da prebolite onu dramaticnu prvu ljubav koja boli i ujeda za srce gore od najgore boli? I kako preboliti i nositi se sa tom boli kada znas da te netko prevario, kada znas da je s drugom radio ono sto sam ja s njim radila iz ljubavi?
Osjecam se kao da nikada necu preboljeti, a vise od 3 mjeseca je proslo, napominjem, nije bilo jucer, a ja se osjecam da sada boli vise nego ikada prije... Ovo postaje nocna mora, pokusala sam sa drugim muskarcima dopisivati se, izlaziti na spojeve, druziti se, ali kad se kod svakog razvije zelja za nesto vise ja shvatim da mu to ne mogu pruziti i otjeram ga od sebe.. Znam da 3 mjeseca nije puno i ne ocekujem potpuno iscjeljivanje za to vrijeme, ali nisam ocekivala ni ovoliku intenzivnu bol. Koliko je vama trebalo?
1)sa 20 godina si još dite, ovo ti je sve dio odrastanja

2) ljubav se ne zaslužuje

3) ako je jebao drugu dan nakon prekida to nije prevara.
__________________
אנחנו עם של אריות
https://www.youtube.com/watch?v=pyf2XGEwQdQ
josip-presvetli is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2017., 23:26   #85
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Jbt, imaš 20 godina i emocionalne reakcije nezele 13 godinjakinje. Nije čudo da je lik dao petama vjetra.
A s 20 bi trebala bit jako zrela. Nista posebno nezrelo.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 11:39   #86
Draga 0couler,

Ono sto ti mogu sada reci jest da se drzis jer ce ti biti turbulentna voznja!
Mlada si i vjeruj mi da ces s vremenom zaboraviti na bol i tugu a s jos vise vremena i tu osobu za kojojm patis, znam da sada trenutno ne izgleda tako ali sjetit ces se ovoga posta i ovog sto cu ti reci jer ti zelim pomoci...
Budi sretna jer nisi u braku s tom osobom i sto nemate djete, ovako mozes otici i zalupiti vratima i ne vracati se vise ...
Ja sam sa svojim zarucnikom provela 10 godina zajednickog zivota u kojem smo napravili i bebu i da prekinuli smo ruzno...
Razlozi su bili svakakvi, od toga da me varao sa jos 6 ljudi u stanu kojeg smo djelili s drugim ljudima do toga da sam mu oprostila i s tim istim covjekom napravila djete do toga da smo se svadali zbog razno raznih pizdrarija i na kraju do toga da nam se uplitala njegova obitelj tocnije mama u odnose ....U tom 10 - godisnjem odnosu ja sam uvijek izvlacila deblji kraj.....i bila jako puno povrjedena
Prosli smo stvarno pakao i raj sve u isto vrijeme, puno puta sam se osjecala ko u zacaranom krugu iz kojega nemogu van i onda sam dotakla dno dublje da covjek nemoze....od vrjedanja, ruznog ponasanja, emocionalnog i verbalnog zlostavljanja i prijetnji...pa i prevare na kraju i konstantnog laganja
To je bila toksicna ljubav.....Ljubav kao droga cas si u "high" cas si "down" i kad droga popusti vjeruj mi bilo je zaista down.....
Prekid je bio tezak pogotovo jer je u prici djete i koliko god covjek zeli ostat priseban i normalan tu su emocije isprepletene mrznjom i povrjedenosti i tesko je, no vjeruj mi vrjeme je najbolji lijek...
Sad si svijesna da srce jos nemozes iskljuciti, ali ono sto ti mogu reci jest da se maknes i usmjeri tu ljubav na sebe a ne na njega
Posveti se sebi, jacaj svoj um, vjerovatno ce trebati jos puno vremena dok pustis nekoga u svoj zivot ali budes polako....
Ja bivsem nisam nikad oprostila kronicni nemar u vezi, toiko puta je vidio da ne stima s njegove strane i nije nista ucinio da ispravi, a onda kad je trebao je manipulirao s mojim osjecajima jer je znao da ja na to reagiram, manipulirao je mojim financijama, sigurnosti i na kraju s djetetom i oko djeteta sve pod izlikom da mu je stalo do nas....
Danas shvacam da sam sama cinila greske svijesno zanemarujuci sebe i ono sto ti mogu ovdje napisati jest , izbrisi sve sto te podsjeca na njega, napravi si neki rez u glavi, bavi se sama sobom, okupiraj misli, svaki put kad pomislis na njega odi radi nesto drugo, nazovi nekoga, obrisi sve kontakte fejsove, makni se..... i kreni dalje i ono najvaznije ako ti se javi, a javit ce se nemoj se zavaravati....ako ti je to priustio jednom napraviti ce to opet, a ti pronadi snagu u sebi, glavu gore jer niko nije vrjedan tvojih suza i da se tako ponizavas ma moze on spavati sa tisucu fufa nemoj da te to boli, jer to ti je samo pokazatelj kakav je ko osoba, pusti ga da radi sta zeli i fokusiraj se na sebe i ono sto nezelis s vremenom ces se smijati na sve ovo i reci sama sebi boze kako sam bila glupa....To se meni dogodilo na kraju covjek shvati da nema nista vaznije od slobode i mira
Kad bude ti bilo svejedno s kim je sta radi , gdje je , kad budes ravnodusna tek onda si na pravom putu, sve drugo je put k samosazanjenju i unistavanju sebe...
Ja svojeg bivseg sam prisiljena vidati jer imamo djete, a najradije bi ga katapukltirala u svemir i prekinula svaku komunikaciju , ali imamo dijete i mali zasluzije imati tatu kavkog takvog i koliko god bi on opet htio biti u istom komunikacijskom odnosu ko prije ja nedam , vise cijenim sebe i svoj mir
Nista nije lako draga moja, ali budes ti dosla do toga, mlada si, toliko toga je pred tobom i naci ces jos muskaraca koji su vrijedni.
Samo se makni od ovoga cega ne zasluzujes. Neko je gore napisao da Bog ti osobe salje kao lekciju ili kao dar.....ti si svoju lekciju dobila da drugi puta ne nasjednes na takvo ponasanje i vise malo cijenis sebe...
Svako dobro...
Ispricavam se svim forumasima za tipfelere, imam englesku tipkovnicu i nova sam ovdje...sorry
kompozicija is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 12:16   #87
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Jucer, nakon nesto vise od 3.mjeseca sam saznala da me PREVARIO dan nakon prekida, dok sam ja radila on je bio vani i spavao sa drugom, da..je*ao ju je. Dan nakon toga vidjeli smo se i bio je strasno zivcan a kad sam ga pitala s kim je bio tu je puko i poceo vristat na mene zasto ga moram pitat takve stvari. Od tog dana sam imala crv sumnje koji je izgleda bio ispravan i nakon prekida sam ga deset puta pitala da li me prevario i svaki put je rekao ne.
jucer kad mi je to priznao sve je pokusavao svalit na mene i opravdat se, kako je bio nesretan i potisten jer mu nisam vjerovala i bila ljubomorna i kako dugo razmisljao o nama i jednostavno se desilo. (ljubomorna sam bila i nisam mu vjerovala jer mi je jako puno puta napravio neko sranje iza leda dopisivanja sa bivsima zatim brisanje poruka cak nalazenje sa bivsom meni iza leda itd) al uvijek je radio sta je htio nije bilo tako strasno... ne znam da li postoji ikakvo opravdanje za prevaru?! moze i itko prevaru zasluziti necim?!
Kad mu se poželiš vratit,onda si nekoliko puta ovo pročitaj.
Ponovo i ponovo.
Nisi niš bila luda nego opravdano ljubomorna,jer ti cijelo vrijeme muti iza leđa.
Kak se možeš dat uopće uvjerit u ta sranja koja ti prodaje?Sad si još ti kriva.Da,da...
I možeš mu se lijepo zahvaliti kaj te ostavio,jer da nije,ti bi i dalje skakala za tim majmunom ko vjerni psić.

I nemoj pit kad ti škodi. I sramotit se s tim moljakanjem pod prozorom.

Znači,svaki put kad pomisliš na njega,pomisli kak je ševio neku tebi iza leđa.
I opet pomisli kak ti gazi srce i zaboli ga dok se ti ponižavaš i moliš da ti se vrati.
Eto,tog se sjeti kad pomisliš na njega.

Ljudi umiru,pa nastave dalje.Brakovi sa hrpom djece se raspadnu,pa ljudi žive dalje.
Ti imaš 20 godina i cviliš za nekim konjem.Daj se skoncentriraj.
I nemoj na silu ulazit u neke veze,ni forsat.
Druži se sa prijateljima što više.Nađi zanimacije.Bilo kaj da se okupiraš da ne sjediš doma i da nisi sama sa mislima.
Ako treba,odi i kod psihića.Samo,molim te prestani trčat za tim likom.
starakrpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 13:27   #88
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Nije sljedeci dan, nego dan prije dok smo jos bili zajedno i ja naivno vjerovala da je vani sa društvom..
Ja sam nakon skoro 6 godina veze imao nešto sličnu situaciju.
Ali ja sam se od te osobe hladio postepeno par mjeseci, da bi onda saznao da me varala i bilo je INSTANT hlađenje.

Prvo, NIKADA nemoj patiti za osobom koja te ne cijeni, ne poštuje, ne voli, koja te vara i laže... da ti to radi neki frend, ubila bi ga vjerojatno.
To što ti je on bio dečko ne znači da nije smeće i budi zahvalna daj e to napravio sada, a ne nakon još koju godinu ili ne daj Bože u braku.

Prošla su 3 mjeseca, sad ga malo mrzi i kreni dalje.
Trebat će još koji mjesec, ali ok, iz dana u dan
Sretno.
__________________
There's nothing wrong with going nowhere baby.
But we should be going nowhere fast.
fast-games is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 16:14   #89
Mlada si jos iako sada ne mislis tako.Kad se sjetis ovoga kad budes imala 35i vise godina smijat ces se i recu ces za kojim sam ja kretenom plakala.
On je jos mlad,muskarci kasnije sazriju nego zene.On je sada zeljan avantura i zabave i to mi je ok za njegove godine.
Ocito se on jos nije zatelebao kako treba u nekoga da pocne ozbiljnije razmisljat.

Nemoj vise molit niti mu plakat ,jednostavno ga zaboravi kao da nije postojao,znam da ce biti tesko i sve te stvari ali jednostavno odluci tako.
Izbrisi njegov broj,ako imate drustvene mreze izbrisi ga i blokiraj i nemoj gledat njegove slike.

Sebi naudit NEMOJ O TOME RAZMISLJAT ZENSKA GLAVO
Cijeni sebe i gledaj prema naprid,zivot te ceka...otici s prijama vani ,zabavljaj se i naici ces u zivotu na nekoga tko ce te cijenit.
carolans cream is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 03:11   #90
Sve stane u dvije recenice:
1. Potrazi pomoc... stvarno, to nije ni ponizavajuce ni uvredljivo.
2. Procitaj recenicu pod 1. onoliko puta, koliko je potrebno.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 11:41   #91
Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Jbt, imaš 20 godina i emocionalne reakcije nezele 13 godinjakinje. Nije čudo da je lik dao petama vjetra.
bas empaticno. cak i da nisi nikad bio ostavljen i patio za nekim, nije tesko shvatiti da ljudima kojima je stalo bude tesko u toj situaciji.

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
A s 20 bi trebala bit jako zrela. Nista posebno nezrelo.
pa nije do toga jel zrela ili nezrela. curi je tesko i dosla je vidjeti moze li joj netko pomoci i olaksati to. sad analize koliko je zrelo ili nezrelo je nebitno. ja ne bi rekla da je "nezrela" samo se vezala za nekog i tog nekog sad nema pa joj je tesko i stoga radi takve bedastoce (ic plakat njemu doma, itd...)

s vremenom sve prodje. sto vise iskustava stices i informacija, mijenjas se kao osoba. za dvije godine ces biti netko tko se pita "sta sam vidla u njemu". razmisli, prihvati da to sto je sada tesko je prolazno stanje i jedan dan ces se probudit i osjecat se super.
Xayah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 21:50   #92
Quote:
Xayah kaže: Pogledaj post
bas empaticno. cak i da nisi nikad bio ostavljen i patio za nekim, nije tesko shvatiti da ljudima kojima je stalo bude tesko u toj situaciji.



pa nije do toga jel zrela ili nezrela. curi je tesko i dosla je vidjeti moze li joj netko pomoci i olaksati to. sad analize koliko je zrelo ili nezrelo je nebitno. ja ne bi rekla da je "nezrela" samo se vezala za nekog i tog nekog sad nema pa joj je tesko i stoga radi takve bedastoce (ic plakat njemu doma, itd...)

s vremenom sve prodje. sto vise iskustava stices i informacija, mijenjas se kao osoba. za dvije godine ces biti netko tko se pita "sta sam vidla u njemu". razmisli, prihvati da to sto je sada tesko je prolazno stanje i jedan dan ces se probudit i osjecat se super.

Hvala na razumijevanju i potpisujem sve receno. Ne mislim za sebe da sam popila svu pamet svijeta ali isto tako tako ne mislim da sam nezrela jer me slomila prva ljubav, u nekim situacijama i postupcima nisam samu sebe prepoznala, i kasnije se osvijestila da sam napravila nepromisljene stvari, ali tko god je volio svim svojim srcem a onda u vrhuncu i zaru svoje ljubavi bio prevaren zatim ostavljen, moze donekle razumijeti moje emotivne krahove, ispade, depresiju i sve najgore osjecaje koje sam imala. Stoga s razlogom nisam odgovorila na ta dva komentara.

Hvala svima na dobronamjernim savjetima i pomoci, stvarno mi pomazu savjeti stvarnih ljudi vise od citanja nekakvih clanaka, knjiga i slicno. Nekad se lakse otvoriti onome koga ne znas.

Evo sa krajem 11. mjeseca biti ce 5 mjeseci od prekida. Nisam mu ponovo pisala, nisam iskreno ni imala napadaje potrebe za tim (sto ne znaci da je necu vise nikad imati). Bolje sam, i dalje se svakodnevno sjetim njega i neke zajednicke uspomene al nije to vise ona tupa bol koja stisne srce kao kad je to bilo u vrijeme otvaranja ove teme.

Sto opet ne znaci da nebih opet patila i bila sjebana da ga negdje sretnem, vidim, cujem za njega, ili neku njegovu curu, bojim se da bi mi njegova pojava otvorila ranu, stoga se nadam da necu jos dugo dugo cuti za njega niti ga vidjeti. Nisam prebolila, ali se iskreno nadam da sam na dobrom putu, i da ce jednog dana nestati i ovo svakodnevno sjecanje i razmisljanje o njemu te nastupiti potpuna ravnodusnost gdje je, s kim je, kako je.

Toliko od mene, i ako netko pozeli jos koji savjet ostaviti ja sam mu do neba zahvalna.
0couler is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 14:13   #93
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Kako se boriti sa uspomenama koje stalno naviru i gdje god se okrenem nesto me sjeti na njega jer smo tu prosli ili radili nesto slicno?
i kako se boriti sa strahom i osjecajem da sa nijednim drugim necu raditi sve sto sam prosla i radila sa njim?
stvarno je bila prekrasna veza, i stvarno smo SVASTA radili zajedno., bili svuda, putovali, svakakvi odmori.. luđačka ljubav je bila to..
bolje se fokusiraj na sva sranja koja ti je ucinio ...goni ga u 3 pm ..rijesila si se budale .

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
neraazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 17:29   #94
bit će bolje za koji mjesec. Što manje kontakta, izbjegavaj ga na društvenim mrežama i svugdje di bi ga mogla srest.
Ja sam prestala patit nakon 6 mjeseci
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 22:45   #95
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Nadam se da ne krsim nikakva pravila, nova sam ovdje, samo zato jer sam slomljena i treba mi koja rijec ohrabrenja..
Koliko je vama trebalo?
Sa 25 ćeš sa žaljenjem razmišljat o svemu.
Sa 30 ti neće biti jasno tko je napisao ovaj post i kako si trošila dane.
Sa 40 ćeš umirat od smijeha na spomen njega.
Sa 50 ćeš reć da si bila s njim iz samilosti.
Sa 60 ga se nećeš sjećat kako je izgledao.
ivan-godot is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:09   #96
Quote:
0couler kaže: Pogledaj post
Kako se boriti sa uspomenama koje stalno naviru i gdje god se okrenem nesto me sjeti na njega jer smo tu prosli ili radili nesto slicno?
i kako se boriti sa strahom i osjecajem da sa nijednim drugim necu raditi sve sto sam prosla i radila sa njim?
stvarno je bila prekrasna veza, i stvarno smo SVASTA radili zajedno., bili svuda, putovali, svakakvi odmori.. luđačka ljubav je bila to..
toliko ludjacka da te vara di stigne
spirit-leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 23:17   #97
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Ah zo. Meni se cini da je stvar vec ionako bila odlucena. Dode joj na isto.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
los odnos izmedju njih se kuha vec duze vrijeme. samo su odgadjali pa je postajalo sve teze i teze.
spirit-leader is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger