Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija > Psihokauč

Psihokauč Prozac Nation

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.06.2013., 13:51   #3541
Quote:
slinky kaže: Pogledaj post
nemoj odustat ,rezultat će se isplatit. imam ja pitanje koje je možda glupo, jeli bitno je li voda topla ili hladna? vidila sam na jednom forumu da to raspravljaju ,pa me zanima kakva se stavi
Probala sam sa hladnom i toplom, i pri tome mjerila jačinu struje, i definitivno se držim tople (naravno ne vruće ) jer mi se pokazalo puno bolje,tj savršeno!

Nego,kako se lako naučiti na suhe ruke..ja sam ljuta sama na sebe jer sam se previše opustila,nisam radila tretman uopće u zadnje vrijeme i baš se mislim da li će mi odjednom opet doći baš jako mokre ili se vrati postepeno

Nego,u pon krećem sa stopalima,ali ću pokušati sa 24V jer wetwetwet kaže da nije sa stopalima kao sa rukama, pa vam i to javim

edit: napomenula bi da ovo za toplu vodu mislim za diy verziju aparata,jer je vjerovatno kod pravog uređaja nije to ni toliko bitno jer se jačina može podešavati, ali to može bolje odgovoriti netko tko koristi uređaj.
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 14:00   #3542
Cure, hvala na odgovorima. Večeras ću opet pokušati. Ja sam stavila toplu vodu i sve super pripremila i onda me primio takav iracionalni strah od struje da je to bilo za nevjerovati i kada sam napokon uspjela spustiti ruke, peckalo me stvarno dosta i impulzivno sam povlačila prste van tako da je sve propalo.

Dakle, večeras repriza pa javim kako napredujem.
Jel da radim sada svaki dan ili svaki drugi dok se ne prestanu znojiti? Nakon što se prestanu znojiti da čekam da opet osjetim znoj i napravim tretman? Nije previše čekati da se počnu znojiti?
Anavee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 14:06   #3543
Quote:
Anavee kaže: Pogledaj post
Cure, hvala na odgovorima. Večeras ću opet pokušati. Ja sam stavila toplu vodu i sve super pripremila i onda me primio takav iracionalni strah od struje da je to bilo za nevjerovati i kada sam napokon uspjela spustiti ruke, peckalo me stvarno dosta i impulzivno sam povlačila prste van tako da je sve propalo.

Dakle, večeras repriza pa javim kako napredujem.
Jel da radim sada svaki dan ili svaki drugi dok se ne prestanu znojiti? Nakon što se prestanu znojiti da čekam da opet osjetim znoj i napravim tretman? Nije previše čekati da se počnu znojiti?
Ako imaš nekoga tko zna da za tvoj problem,bilo bi super da je kraj tebe barem za prvi put,da te malo ohrabri, jer naravno da ti nije normalno rukama zatvoriti strujni krug (pa mislim tko to radi osim nas hehe), ali drago mi je da koristiš izraz "iracionalni strah" jer to zbilja i je.

Jesi sigurna da nemaš nekakve ranice koje nisi zaštitila vazelinom, pa te zato pecka?
Možda kožica oko nokta?
Pokušaj danas izdržati samo malo duže i trebalo bi to peckanje nestati, ili barem doći do razine da ga osjetiš ali nije neizdržljivo.

Možeš raditi i svaki drugi ako ti je lakše, ja sam radila svaki dan i trebalo mi je 10 dana, pa ako ti se ne žuri, radi si svaki drugi dan.
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 14:13   #3544
Da, muž sve zna i biti će samnom. Bio je i prvi put samnom i nije mogao vjerovati da me toliko strah. Svjesna sam da je iracionalno jer je struja toliko malena da nema šanse da mi se bilo što dogodi, ali stvarno impulzivno dižem ruke od vode, rekla bih čak da ih ne kontroliram voljno. Malo mi se od mora perutala koža na dlanovima ovih dana pa me možda to peckalo.

Danas sam još spremnija. Nije to ništa u usporedbi sa neugodnostima (blago rečeno) znojnih dlanova i stopala sa kojima se već predugo borim. Stvarno želim napokon imati suhe ruke i noge i uživati u ljetu kao i ostali ljudi, a ne nositi ručnik okolo sa sobom.
Anavee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 14:25   #3545
Quote:
Anavee kaže: Pogledaj post
Da, muž sve zna i biti će samnom. Bio je i prvi put samnom i nije mogao vjerovati da me toliko strah.
Kao da čujem sebe!!
Moj dečko je bio tako kraj mene pri prvim pokušajima i isto tako nije mogao vjerovati da me toliko strah, pa mi je počeo govoriti neka se samo sjetim kako budem sva jadna i nikakva zbog HH i onda sam ja uronila te ruke i nemoj misliti da mi je bilo svejedno, ali evo uvjeravam te, nakon šta par puta napraviš tretman, tako će ti normalno biti položiti ruke unutra.

Nego,kažeš da si stalno vadila ruke, ali upravo tako ćeš više osjetiti struju, vjeruj mi kada jednom umiriš ruke biti će ti puuuno lakše.
Ajde večeras ima da ponovno pokušaš i da nam obavezno javiš kako je išlo, sretno!!!
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 14:32   #3546
milla, hvala na potpori isto je i meni muž govorio. On najbolje zna koliko sam zapravo jadna zbog toga.
Obavezno ću se javiti. Danas ih uranjam i ne vadim makar ne disala 10 minuta
Anavee is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 15:45   #3547
Evo i ja sam probala s kućnom iontoforezom (Milla_84, hvala na detaljnim uputama ).

Meni je trebalo 2 tjedna da bi se vidio učinak tako da sam nakon nekih 10 dana bila malo obeshrabrena, ali nisam odustala. Nakon 15 dana su mi ruke bile gotovo potpuno suhe i u najgorim mogućim uvjetima (visoka temperatura+stres - prije mi je u takvim situacijama doslovno kapalo s ruku).

Ljudi moji, kako sam ja bila sretna, ovo mi je bilo bolje nego da sam dobila na lotu.

Sljedeća 2 tjedna sam radila svaka 2-3 dana.

Sada sam krenula u fazu održavanja i radim 1 tjedno, no primjetila sam da mi se ruke ipak malo znoje. Ne znam zašto jer sam došla do suhoće i sad bi trebala na održavanje.

Zadnji put sam radila u utorak i nisu mi suhe ruke kao nakon onih 15 dana (iako je sada daleko bolje nego prije).

Eh, da, koristim bateriju od 12 V, ali ne bih baš htjela s 18 V jer me i ovako peckaju, osobito kad promijenim polove.

Što mislite jel bi trebala češće raditi ili što?
__________________
''A lost battle is a battle one thinks one has lost.'' - Jean-Paul Sartre
BlackBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 16:30   #3548
anavee samo hrabro naviknit ćeš se na to, stavi si u glavu misao ''ako izdržim sad ovih 15 min, imat ću cili tjedan suhe ruke'' onda 15 min izgleda tako malo .
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 16:48   #3549
Quote:
BlackBunny kaže: Pogledaj post
Evo i ja sam probala s kućnom iontoforezom
Eh, da, koristim bateriju od 12 V, ali ne bih baš htjela s 18 V jer me i ovako peckaju, osobito kad promijenim polove.

Što mislite jel bi trebala češće raditi ili što?
kako mi je drago čuti da si zadovoljna!!
Posebno zbog toga jer sam se tako grizla doma, nakon šta sam ti bila poslala upute za 12V a nakon sedmicu dana sam skužila da ipak nije dovoljna voltaža, ali evo jako jako mi je drago da je tebi dovoljno!

Meni ipak nije bilo dovoljno pa sam prešla na 18V ali stvarno nije velika razlika šta se neugodnosti tiče, a učinak je puno bolji.

E da, ovo šta kažeš da te pecka kada zamjeniš polove-napravi si pauzu od par minuta i neće te toliko peckati.

Kažeš da ti sada nije dovoljno jednom tjedno, e i mene zanima jedna informacija u vezi toga, pa bi molila wetwetwet da nam se javi ako nije problem.
Točnije,zanima me (jer wet kaže da sada po ovim vrućinama radi svaki drugi dan čini mi se) na kojoj voltaži radi?
Isto tako,ako nije problem da odgovori na kojoj voltaži radi stopala?
wetwetwet jako bi bila zahvalna na odgovorima
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 17:26   #3550
Quote:
Milla_84 kaže: Pogledaj post
kako mi je drago čuti da si zadovoljna!!
Posebno zbog toga jer sam se tako grizla doma, nakon šta sam ti bila poslala upute za 12V a nakon sedmicu dana sam skužila da ipak nije dovoljna voltaža, ali evo jako jako mi je drago da je tebi dovoljno!
Šta si se grizla, ženo! Ti si mi pomogla jer dugo sam razmišljala o kućnoj izradi prema videu na youtube-u, ali se nisam usudila probati. Ti si mi dala vjetar u leđa!

Ma, razmišljam da i ja probam s 18 V jer mi ipak s 12 V nisu u potpunosti suhe cijelo vrijeme pa si mislim možda s većom voltažom bi. Al nastavit ću još neko vrijeme ovako.

Znači, sad sam prorijedila na jednom tjedno i dlanovi se ipak malo znoje. Morat ću podebljat pa ću vidjeti što će se dalje događati.
__________________
''A lost battle is a battle one thinks one has lost.'' - Jean-Paul Sartre
BlackBunny is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2013., 20:47   #3551
NETKO TKO JE NARUČIVAO, možete mi reći kolika je otprilike provizija u banci kad se uplaćiva na tih 500 e?
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 22:02   #3552
Evo mene nakon 1. home-made iontoporeze. Živa i zdrava
Bila sam se porezala onaj dan kada sam trebala početi pa je sve skupa bilo odgođeno i danas sam nakon što su mi čitav dan ruke i noge bile mokre i ledene pukla i odlučila.

Opet me primio grozan strah, ali sam bila zaista odlučna. Peckanje (blago rečeno) je bilo poprilično jako, ali se dalo izdržati. Nakon što sam izvukla ruke iz vode, prošli su mi trnci u oba dlana (to je čak bio nekako simpa osjećaj). Između sam napravila 4 minute pauze.

Planiram krenuti svaki drugi dan pa ću vidjeti rezultate. Nadam se javiti vam lijepe vijesti uskoro

Kako je kod vas ostalih ovih dana?
Anavee is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 22:14   #3553
Kako mi je drago ovo cuti!! Vidjet ces kako je super imati suhe ruke!
Meni je taj dio kad izvucem ruke na kraju najgori!

Evo ja se bas spremam sada napraviti tretman, primjetila sam da skroz zaboravim na to u zadnje vrijeme tj. ruke su mi potpuno suhe i jednostavno zaboravim koje bi probleme imala da ne radim tretmane.
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 22:18   #3554
Quote:
slinky kaže: Pogledaj post
NETKO TKO JE NARUČIVAO, možete mi reći kolika je otprilike provizija u banci kad se uplaćiva na tih 500 e?
150 kn
zafrina03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 22:39   #3555
hvala! a vama iznad baš mi je drago što djeluje! ja svoj naručivam idući tjedan, a ovih dana mi je užasno teško i jako mi se znoje vjerojatno mi se poveća to u pms-u i ispitni rok je, i doslovno mogu cijedit vodu s njih, katastrofa. bila sma u šetnji i s ekipom ali nosim stalno bocu ledene vode sa sobom ,pa mi nije bed, ko uzme za ruku slučajno zna da je od te boce i tako..eto neki praktičan savjet za malo skrivanje
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 23:03   #3556
Slinky jos malo i nece ti trebati nikakva ledena boca! Tako sam ja stalno imala brdo maramica kraj sebe a nikad necu zaboraviti kada sam trebala dati otiske za dokumente, a vani(mozda i kod nas sada) se to daje digitalnim putem i meni nije uopce htjelo primiti koliko su mi ruke bile znojne bas se kuzilo da je i policajac vec bio ljut..uzas jedan.

Ajde javljajte rezultate!
Milla_84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 01:59   #3557
jao. meni se to isto desilo zadnji put kad sam za osobnu. nije bilo digitalno nego u onu tintu se umoči, pa je tribalo 2-3 puta, i brisala sam stalno prst. ma, baš smo oštećeni u milijun situacija u životu. mob i ne vadim kad sam u javnosti i s ekipom jer su na dodir pa se na zaslonu vide kapi. a tuđi ne diram isto. a ispiti su posebna 'radost'
__________________
joga je stil života.
slinky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 17:37   #3558
Ljudi moji stopala su napokon suha! Skroz!! Malo je duze trebalo nego sa rukama. Kupila 4 para raznih japanki i svaki dan se divim svojim stopalim:-) koja sam oduvijek morala skrivati a tako su mala i slatka:-)
wetwetwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 17:41   #3559
Przila sam ih svKi drugi dan na najjace-35 v. Stavi se samo puno vode da ti se prekriju i prsti svi- jer se i oni znoje. Vozila sam se u tramvaju na ovih 100 stupnjeva i suho !!! Ipak sam za svaki slucaj imala starke u torbi ako se krenu znojit da izletim iz tramvaja i preobujem se :-)
wetwetwet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2013., 17:55   #3560
Evo da se i ja javim sa svojim izvještajem
Dakle cure moje ovo je preporod,neznam sa kime da podjelim ovu srecu suhih ruku,jer nitko osim vas to ne razumije.
Dakle radila sam terapije svaki dan sa 18v ,iskreno to mi je bilo dosta jako pa bi izdržala jedva 8-9min ×2,no već nakon 5 tretmana čudo,ruke toliko suhe da sam ih morala mazati kremom sto u životu nisam.Po ovim sparinama mi se gornji dio malo orosi na dodir ali to je toliko nezamjetno i nevažno.sada paradiram s rukama pred ljudima ,ne skrivam ih,vodim djecu bez da mi curi,vozim bicikal ručke suhe,sada dok pišem tastatura suha itd,itd da ne nabrajam bilo je ovih dana puno situacija gdje bi inače propala u zemlju ,a ovo sada,ma drugi život,još samo čekam prvu priliku da zaplešem sa mužem bez da se opijem prije.
Eto moj hidrex za 110kn mi je promijenio život,dođe mi da se upišem u neku školu ,tečaj jer moje samopouzdanje je poraslo 300%
Sada radim na nogama i nadam se da ce mo i taj dio riješiti pa da ponosno idem isprobavati sandale a ne izbjegavati dučane zbog neugodnosti.
Imate li vi onaj osjecaj navale vručine u ruke kao da su se počele znojit a ustvari su suhe?ja ih stalno provjeravam i još uvijek se čudom čudim što sam postigla u tjedan dana
drago mi je da i vama djeluje,baš sam sretna jako.
tašab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.