Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2010., 17:25   #1581
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Tako sam čula danas i to od osobe koja ju poznaje privatno. I ja se nadam da to nije istina.
genijalno, a baš me nekidan narčila za sljedeću godinu
nego, zaboravila sam pitat preko telefona pa da ne zovem opet zna li netko točnu adresu?Točnije broj
overburdened is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 19:57   #1582
Quote:
Ereshkigal kaže: Pogledaj post
Da li je netko čuo da Krištofićka navodno ide raditi u Sloveniju nakon Nove godine?
Krasno

Tko će preuzeti njezine kartone
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 20:21   #1583
Nemam pojma. Ja se još uvijek nadam da to nije istina, jer mi se stvarno ne da opet mijenjat ginekologa i to na pola trudnoće!Ma da me žena koja mi je to rekla uvjerava da je to gotova stvar. Ali uvijek postoji nada da se nešto promijenilo ili ne znam....možda ipak ne ide....
Zato i pitam ako netko ima kakvu info...da znamo konkretnije. Ako ništa ne saznam prije, ja ću je pitati na sljedećem pregledu.
__________________
What do you mean, "I don't believe in God"?I talk to him every day.What do you mean, "I ain't kind"?I'm just not your kind.
Ereshkigal is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2010., 17:14   #1584
Naručena sam za 30.12 - nadam se da će biti ona
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 21:31   #1585

Gdje mogu provjeriti koji soc. ginekolozi primaju nove pacijentice? (čini mi se da je netko jednom bio ovdje stavio neki broj tel ) Ili to mogu pitati u svojoj HZZO područnoj službi?
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 22:01   #1586
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post

Gdje mogu provjeriti koji soc. ginekolozi primaju nove pacijentice? (čini mi se da je netko jednom bio ovdje stavio neki broj tel ) Ili to mogu pitati u svojoj HZZO područnoj službi?
u biti ti primaju svi..ali obično otkantaju treba biti uporan
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2010., 23:07   #1587
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
u biti ti primaju svi..ali obično otkantaju treba biti uporan
Jedino dr. Kresic ne prima, ali nju je i bolje izbjegavati

Svi drugi te MORAJU primiti ako zelis otvoriti karton kod njih, ali treba biti uporan!
Corinna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 07:14   #1588
Quote:
danci1980 kaže: Pogledaj post
u biti ti primaju svi..ali obično otkantaju treba biti uporan
Quote:
Corinna kaže: Pogledaj post
Jedino dr. Kresic ne prima, ali nju je i bolje izbjegavati

Svi drugi te MORAJU primiti ako zelis otvoriti karton kod njih, ali treba biti uporan!
Hvala vam! Za nekih 3 mjeseca mi ističe ona obavezna godina dana i jedva čekam da se prebacim.
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 09:51   #1589
Jesi odlučila kod koga ćeš se prebaciti?
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2010., 11:31   #1590
Quote:
ta.ja kaže: Pogledaj post
Jesi odlučila kod koga ćeš se prebaciti?
Nisam, koliko sam pročitala, najviše pozitivnih komentara ima dr. Bačić. Ako uspijem kod njega...
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2010., 21:45   #1591
Dr. Bacic je stvarno super. Sve najbolje o njemu.

Ali on ti prima jedino trudnice koje dosad nisu imale svojeg gina,tj. koje do sada nisu bile nigdje prijavljene,a sada su trudne.
silky88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 08:33   #1592
Quote:
silky88 kaže: Pogledaj post
Dr. Bacic je stvarno super. Sve najbolje o njemu.

Ali on ti prima jedino trudnice koje dosad nisu imale svojeg gina,tj. koje do sada nisu bile nigdje prijavljene,a sada su trudne.
Znači, pod pretpostavkom da zatrudnim () i kad mi istekne ona obavezna god. dana kod trenutnog ginekologa, ni tada se neću moći kod njega prijaviti? Koje nebuloze, pa šta ima pravo raditi takvu selekciju?
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 16:25   #1593
Quote:
tartaruga kaže: Pogledaj post
Znači, pod pretpostavkom da zatrudnim () i kad mi istekne ona obavezna god. dana kod trenutnog ginekologa, ni tada se neću moći kod njega prijaviti? Koje nebuloze, pa šta ima pravo raditi takvu selekciju?
reci da trenutno nemaš svog ginekologa..da ti se karton negdje zagubio, da si imala problema jako velikih ( muljaja) i kreni sad od 1.12. su ti prebacivanja..sretno
__________________
Moji dečki 13.10.2009 i 30.09.2015
danci1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 18:51   #1594
sad jako gledaju da li imas igdje svog ginek. odmah provjeravaju na socijalnom .ako imas nece da prime.neki dan sam imala kod moje ginek cut pricu.stara zena dosla da ju primi i kaze nemam svog ginek,nisam bila jedno 10ak god nigdje i sestra nazove socij i kaze joj imate svog ginek na skurinjama, to nema veze sta niste toliko bili,ne mogu vas primit,da ga uopce nemate onda bi razgovarale
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 21:26   #1595
Joj, i moj socijalni ginekolog je štriga Travenica na Škurinjama. Stvarno bih je voljela promijeniti, ne želim uopće imati posla s njom, pogotovo kad ostanem trudna.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 22:11   #1596
Quote:
Blondy-ri kaže: Pogledaj post
Joj, i moj socijalni ginekolog je štriga Travenica na Škurinjama. Stvarno bih je voljela promijeniti, ne želim uopće imati posla s njom, pogotovo kad ostanem trudna.
Pa imaš pravo promijeniti ginekologa. Jedino što moraš kod njega biti duže od godinu dana. I naravno, naći drugog ginekologa koji će te primiti.

Meni ovo treća promjena
__________________
proljeće je ...
ta.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 22:20   #1597
Ma duže sam od godine dana, nikad je nisam mijenjala. U biti, dodijeljena sam njoj sama po sebi. Jedan jedini put sam bila, rasplakala me, itd., ne želim se ni prisjećati. Od onda idem kod Jurice u Medico, ali kad vidim kolika je frka naći novog socijalnog ginekologa koji će me primiti, dođe mi da odmah poduzmem nešto po tom pitanju jer neću još 5 godina čekat bebu. Ipak je to ranije u planu.
__________________
...zavoli me il' me upropasti...
Blondy-ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2010., 23:27   #1598
Bačić ne prima samo trudnice, postoji još jedna varijanta, po kojoj sam i ja došla do njega... Uzima sve kćeri svojih pacijentica koje žele ići kod njega.
Nora1709 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 08:39   #1599
Cure, treba mi preporuka. Trebam privatnog ginekologa u RI koji bi mi ugradio Mirenu. I ako netko zna kako se kreću cijene ugradnje.
rusha is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2010., 09:57   #1600
Quote:
Nora1709 kaže: Pogledaj post
Bačić ne prima samo trudnice, postoji još jedna varijanta, po kojoj sam i ja došla do njega... Uzima sve kćeri svojih pacijentica koje žele ići kod njega.
da! tako sam i ja dosla, preko mame
__________________
Only God Can Judge Me
deedee555 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.