Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2008., 22:20   #61
Quote:
NENA30 kaže: Pogledaj post
Možda na taj način pokušava saznati da li još uvijek nešta osjećaš prema bivšem,a ne želi direktno pitati da ne bi ispo budala,pa je zbog toga nervozan...Malo informacija
ja sam mu rekla da ne osjecam nista prema bivsem.ali s njim sam provela 5.g pa mu je to valjda tesko za vijerovati
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:21   #62
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
a, on nema proslost pa vrati i ti njemu na isti nacin.
Napad ti je najbolja obrana Opomeni ga, reci mu da ti to njegovo prebacivanje smeta i neka prestane, ako ne prestane prekini i neka si nadje novu vrecu za iskaljivanje frustracija. Nitko nije vrijedan da se zbog njega jadno osjecas.
vratim ja i njemu za njegovu bivsu
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:22   #63
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
pa ne ljutim ga ja uvijek,on si ponekad nađe glupi razlog za ljutit se. Vrijeđam se na stvari koje nisu istinite i koje mene lično bole
pa onda razgovarajte i sve mu otvoreno reci, sve sto tebi smeta, objasni mu sve nesporazume u vezi bivsega i da je proslost proslost. A jesi ti sigurna da si rascistila sve osjecaje u vezi bivsega?
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2008., 22:22   #64
Quote:
NENA30 kaže: Pogledaj post
Ljubomoran je samo onaj koji želi biti voljen.-kaže jedna izreka
ali nije dobro biti previse ljubomoran
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:24   #65
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
ja sam mu rekla da ne osjecam nista prema bivsem.ali s njim sam provela 5.g pa mu je to valjda tesko za vijerovati
ali, cemu uopce biti u vezi bez povjerenja ko balavci
mene bi to iritiralo, ne podnosim ljubomorne ljude.
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2008., 22:24   #66
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
pa onda razgovarajte i sve mu otvoreno reci, sve sto tebi smeta, objasni mu sve nesporazume u vezi bivsega i da je proslost proslost. A jesi ti sigurna da si rascistila sve osjecaje u vezi bivsega?
svog bivseg sam i ostavila radi njega,mislim da mu je to dobar primjer. ja sam u svojoj glavi i srcu sve rasčistila u vezi bivšeg,ali on to još očito ne shvača
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:26   #67
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
ali, cemu uopce biti u vezi bez povjerenja ko balavci
mene bi to iritiralo, ne podnosim ljubomorne ljude.
ljubomorna sam i ja i skeptična
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:26   #68
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
pa ne ljutim ga ja uvijek,on si ponekad nađe glupi razlog za ljutit se. Vrijeđam se na stvari koje nisu istinite i koje mene lično bole
Nisam sigurna da li si već spomenila kolik ste dugo zajedno,ali ako se on ljuti na tebe(raspizdi)zato jer se ti opravdano ljutiš(zbog stvari koje nisu istinite)Onda očito niste na istoj valnoj duljini,ili se jednostavno volite izazivati dok se netko ne rasplače(a to si ti).
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Old 26.07.2008., 22:27   #69
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
ja mislim da si ti fulala naslov teme..ovdje je onda rijec o ljubomori..tip je mozda nesiguran itd..ma neznam,jebote tek si na 3 str dala nesto konkretno..tesko je nesto reci kad skrtaris na informacijama
svi smo mi malo nesigurni,pa tako i ja i on,a sad tko je vise...e tu nastaje misterij
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:29   #70
Quote:
NENA30 kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da li si već spomenila kolik ste dugo zajedno,ali ako se on ljuti na tebe(raspizdi)zato jer se ti opravdano ljutiš(zbog stvari koje nisu istinite)Onda očito niste na istoj valnoj duljini,ili se jednostavno volite izazivati dok se netko ne rasplače(a to si ti).
1.g. ja se ne volim izazivati nije mi to neki gust,a ja ako se svađam to onda nije bez razloga
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:30   #71
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
svog bivseg sam i ostavila radi njega,mislim da mu je to dobar primjer. ja sam u svojoj glavi i srcu sve rasčistila u vezi bivšeg,ali on to još očito ne shvača
Zato ti je i zaprijetio da ne smiješ pogledati druge,jer ako si bivšeg ostavila nakon 5 god.zbog njega-boji se da ćeš i njega ostaviti radi drugoga.Vidiš nesiguran je.
Ne laje pas koji će ujesti,nego onaj koji se boji.
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Old 26.07.2008., 22:32   #72
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
svi smo mi malo nesigurni,pa tako i ja i on,a sad tko je vise...e tu nastaje misterij
ne kuzim zasto bi netko bio nesiguran u osobu s kojom je u vezi cemu onda uopce biti u vezi ili vama te svadje jednostavno trebaju, mozda se takve osobe da trebate dramatiku ko teensi, inace nije ljubav
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2008., 22:35   #73
Quote:
NENA30 kaže: Pogledaj post
Zato ti je i zaprijetio da ne smiješ pogledati druge,jer ako si bivšeg ostavila nakon 5 god.zbog njega-boji se da ćeš i njega ostaviti radi drugoga.Vidiš nesiguran je.
Ne laje pas koji će ujesti,nego onaj koji se boji.
da znas stvarnu situaciju drugacije bi misljenje imala. onda bi se i ja trebala bojati da mene ne odjebe jer je prije mene bio kurva a sad se uz mene smirio
ENA_zg is offline  
Old 26.07.2008., 22:56   #74
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
da znas stvarnu situaciju drugacije bi misljenje imala. onda bi se i ja trebala bojati da mene ne odjebe jer je prije mene bio kurva a sad se uz mene smirio


nemoj se ljutit, ali sad već pomalo postaješ smiješna
__________________

čovik je jedina beštija koja piše
div is offline  
Old 26.07.2008., 23:03   #75
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
kaze

i stvori bog kozu...
nobody40 is offline  
Old 26.07.2008., 23:04   #76
ma pobjegla je
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2008., 23:05   #77
Quote:
ENA_zg kaže: Pogledaj post
da znas stvarnu situaciju drugacije bi misljenje imala. onda bi se i ja trebala bojati da mene ne odjebe jer je prije mene bio kurva a sad se uz mene smirio
Sad tek ništa ne kužim.
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Old 26.07.2008., 23:08   #78
Ajmo ljudi dalje,ovo je za epizodu serije Lud,zbunjen,normalan.
Samo tko je tu tko?
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Old 26.07.2008., 23:08   #79
Quote:
NENA30 kaže: Pogledaj post
Sad tek ništa ne kužim.
kako ne kuzis tip je kreten i kurvis i ona se pali na takve (njezin osobni problem), on sudi druge po sebi pa u svakoj vidi kurvu

a, ona se pali na tipove koje treba preobratiti na "pravi put" a kasnije kuku i lele jel vuk mijenja dlaku ali cud ne
Mantis Religiosa is offline  
Old 26.07.2008., 23:27   #80
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
kako ne kuzis tip je kreten i kurvis i ona se pali na takve (njezin osobni problem), on sudi druge po sebi pa u svakoj vidi kurvu

a, ona se pali na tipove koje treba preobratiti na "pravi put" a kasnije kuku i lele jel vuk mijenja dlaku ali cud ne
Kratko i jasno
__________________
-Što te ne ubije-ojača te-[/SIZE]
NENA30 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger