Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2006., 11:36   #41
Ok. Sad imamo dokaz da se može. Time out s prepucavanjem i pomoz'te čo'eku
__________________
Nemoj se čudit, anđele..Što neću te prepoznati. Ako te sretnem bilo kad i bilo gdje...S tobom neću
V&L
Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 12:40   #42
Quote:
cp.tar kaže:
Ja studiram dva fakulteta na teret Ministarstva.

Kaj misliš, jel se onda može ili ne?
Koji si prosjek imala, >4 ili <4 ?

P.S. Jel se treba ici opet na prijemni ili ima neki shortcut?
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 13:48   #43
jedan frend ide na dva faksa. na prvom je imao prosjek 4.8 pa onda upisao drugi, htio je i treći bespla al mu nisu dali...
52X32X52 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 14:33   #44
Quote:
Erhard kaže:

P.S. Jel se treba ici opet na prijemni ili ima neki shortcut?
Okata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 15:09   #45
pa mozda ima? ako su slicni fakulteti, neka razlika predmeta itd..?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 15:12   #46
Upisuješ se kao i svi ostali ja bih rekla, a onda ako su fakulteti jako srodni ti možda priznaju neke kolegije.
__________________
like a broken tv
unspeakable is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 15:58   #47
Steta sto se mora na prijemni jer sam se htio prosvercati!
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 16:28   #48
Quote:
cp.tar kaže:
Ja studiram dva fakulteta na teret Ministarstva.

Kaj misliš, jel se onda može ili ne?
auuu kume reka bi onda da se može mada ti si poseban slučaj, to je jasno

sve san reka
normalan nick is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 20:54   #49
Quote:
auuu kume reka bi onda da se može mada ti si poseban slučaj, to je jasno

sve san reka
Naravno, to je pozitivno.
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 00:23   #50
Quote:
Erhard kaže:
Koji si prosjek imala, >4 ili <4 ?

P.S. Jel se treba ici opet na prijemni ili ima neki shortcut?
Imao sam prosjek 5.0 (malo se pokvario na jesenskom roku, ali da...)

Još se lani tražila dozvola direktno od Ministarstva; sad se traži od fakulteta. Jedan od nužnih uvjeta je prosjek >= 4.0 - i to je riješeno na razini Sveučilišta.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 00:26   #51
BTW pojma nemam razlikuje li se procedura ako tražiš potporu nakon diplomiranja na prvom faksu...
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 12:20   #52
Quote:
cp.tar kaže:
Imao sam..
Sori!

Preko 4 prosjek je dosta visok kriterij (naravno, kako na kojem faksu). Imam jednog frenda koji je na drugom faksu pa mi je rekao da je on prije 2 godine upisao taj drugi faks iako je imao prosjek oko 3.5 (kada je upisivao taj drugi imao je vec diplomu prvoga). Dobivam kontradiktorne informacije s razlicitihz strana tak da mislim da se najbolje direktno raspitati na ciljanom faksu. Thx anyway!!
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 09:12   #53
Quote:
Erhard kaže:
Sori!

Preko 4 prosjek je dosta visok kriterij (naravno, kako na kojem faksu). Imam jednog frenda koji je na drugom faksu pa mi je rekao da je on prije 2 godine upisao taj drugi faks iako je imao prosjek oko 3.5 (kada je upisivao taj drugi imao je vec diplomu prvoga). Dobivam kontradiktorne informacije s razlicitihz strana tak da mislim da se najbolje direktno raspitati na ciljanom faksu. Thx anyway!!
Ovo za prosjek je ovogodišnja odluka Sveučilišta u Zagrebu.
Od ove godine više i ne žicaš Ministarstvo za oslobađanje od plaćanja, već fakultet... ali samo se ti raspitaj na faksu, to ti je sigurno najpametnije.
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 13:46   #54
Bas me zanima cemu to poostravanje kriterija za upis drugog faksa. Zbilja ne vjerujem da je tolika navala pa da moraju dizati kriterije!
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 15:18   #55
Quote:
Erhard kaže:
Bas me zanima cemu to poostravanje kriterija za upis drugog faksa. Zbilja ne vjerujem da je tolika navala pa da moraju dizati kriterije!
Odakle ti ideja da se radi o pooštravanju kriterija?

Ja sam se lani upisivao na drugi, paralelni studij i tražio sam dozvolu Ministarstva.
Uvjet je također bio prosjek: barem 4.0, a neki su govorili i barem 4.5.
Zato nisam upisivao ocjene koje mi se nisu sviđale, pa sam molbu predao uz prosjek 5.0
__________________
Krumpir Vampir ponovo je tu! Sisat će vam škrob dok vas ne otjera u grob!

math_baby reče: samo toliko da znate da vam cp.tar moze, u dogovoru s nekim od admina promijeniti sadrzaj vaseg bloga ukoliko mu se taj sadrzaj ne svidja!
cp.tar is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 16:13   #56
Quote:
cp.tar kaže:
Odakle ti ideja da se radi o pooštravanju kriterija?
Pa, kao sto sam naveo u postu prije, frend mi je upisao drugi faks prije 2 godine i kaze mi da je uvjet bio prosjek oko 3,5 !
__________________
Elves seldom give unguarded advice, for advice is a dangerous gift, even from the wise to the wise, and all courses may run ill.
Erhard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:21   #57
Paralelno studiranje?

Zanima me vase misljenje o ovakvom nacinu studiranja.
Dali poznajete neke osobe (ili mozda ima tu netko) koje studiraju vise fakulteta odjednom i kako se one nose sa takvim nacinom studiranja.
Sto vi mislite koliki je maksimalan broj fakulteta koji se moze odjednom studirati i koje su prednosti i mane (multistudiranja )
Sorry ako tema vec postoji.
mario_domink is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 21:36   #58
Zavisi...ako ne radis, onda je definitivno moguce, ali nisam probao pa ne mogu tvrditi sa sigurnoscu ...opet zavisi od kombinacije faxova...recimo znam za puno ljudi koji su zavrsili novinarstvo uz nesto...
__________________
Infinity is space between two finite understandings
saifu is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 23:06   #59
Ostvarivo je ak studiraš srodne fakultete, gdje ti se dosta ispita prizna na oba fakulteta

Inače mislim da ako netko želim biti vrhunski u jednom području onda mu je i jedan više nego dovoljan.
Jer u ono što nauči na predavanjima (uvodi u područja) može ući u dubinu u ono kaj ga zanima.

2 nesrodna fakulteta je uputnica za ludnicu.

Ne znam koliko se novinarstvo tretira kao fakultet
Mladenac is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2007., 23:33   #60
ja imam poznanicu koja sad završava farmaciju, upisala je paralelno ekonomiju, te uz to radi... dakle ako imaš volje, želje, mogučnosti.. moguće je
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away
mladac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:35.