Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2009., 14:01   #81
Jesu u popisu neponovljivog paketa opreme ponosno izjavili da su retrovizori i branici u boji karoserije?
Hildegard is offline  
Old 16.03.2009., 14:22   #82
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Prije 6-7 godina Fiat je bila negdje 2-3 marka po prodaji kod nas, u vrijeme kad je globalno bio u komi. Onda mu je svugdje krenulo, osim kod nas gdje je pao na otprilike 15. mjesto. Autocommerce
Slažem se s tobom. Mislim da Fiat-Alfa-Lancia zaslužuju boljeg zastupnika. Pa moja baba bi bolje aute prodavala. Svaki mjesec prodaja im sve više pada, jel oni to uopće kuže (padala je i prošle godine dok nije bila kriza) izvlači ih flotna prodaja rent a car poduzećima preko ljeta i onda ostatak godine uvaljuju te rabljene aute.
Koliko su se srozali najbolje pokazuju Fiatovi saloni u manjim gradovima (koji također posluju pod uvjetima Autocommercea). Neki uopće više ne drže nova vozila u salonu ili su smanjili broj novih vozila u salonu, nego samo ta iz "buy back-a". Neka se generalni zastupnik odluči hoće li biti zastupnik Fiata ili salon rabljenih vozila tako da više znamo, a ne da reklamiraju rabljene pod nove.
p555 is offline  
Old 16.03.2009., 14:29   #83
Ma AC je OK, samo su šlampavi. Da ima lošijih ljudi, to je sigurno. Ali sa tetom Lili nema nikakvih problema.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 16.03.2009., 14:40   #84
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Koji li to kreten naručuje pakete opreme u 2009. godina sa 2 (slovima:dva!!!) zračna jastuka???
Autocommerce ti ima jednu specifičnu sliku "našeg kupca" kojemu prilagođava modele. U pitanju je netko tko definitivno nema para, želi uštedjeti svaku kunu, ali želi što veći auto i da ima alu-felge, a ostalo nije bitno.

Idalna kombinacija je zato auto iz rent-a-cara, s minimalnim paketom opreme, minimalnim motorom, ali zato s alu felgama. I da je Fiat, jer Alfa i Lancia nisu za "našeg kupca".
Vojky is offline  
Old 16.03.2009., 14:44   #85
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ma AC je OK, samo su šlampavi. Da ima lošijih ljudi, to je sigurno. Ali sa tetom Lili nema nikakvih problema.
ma daj me nemoj da si i ti kupio kod tete Lili?
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Old 16.03.2009., 14:45   #86
Quote:
H-K kaže: Pogledaj post
ma daj me nemoj da si i ti kupio kod tete Lili?
Haha, jesam. Još od prije je znam kada mi je radila ponudu za Stilo. Ali tada nisam kupio auto.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 16.03.2009., 14:46   #87
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ma AC je OK, samo su šlampavi. Da ima lošijih ljudi, to je sigurno. Ali sa tetom Lili nema nikakvih problema.
Super su, evo definitivno nadjebu zastupnike Subarua, Honde i Daihatsua. A i prodaja pokazuje, mjesečno se proda 10 Subarua, a čak 85 Fiata. Zapravo ih treba poljubit. Da sam ja Montezemolo, odma bi im bonuse dijelio.
Gazda is offline  
Old 16.03.2009., 14:48   #88
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Super su, evo definitivno nadjebu zastupnike Subarua, Honde i Daihatsua. A i prodaja pokazuje, mjesečno se proda 10 Subarua, a čak 85 Fiata. Zapravo ih treba poljubit. Da sam ja Montezemolo, odma bi im bonuse dijelio.
Ha čuj. što da ti kažem. Tko misli da je AC u fruli, neka prije posjeti Ruting, pa će onda svuda biti zadovoljan.

I ako se ne varam, zar AC nije Slovenski ??

Pa možda i od tuda takvi problemi
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 16.03.2009., 15:04   #89
ma šta van je ljudi a kriza ovo ono
pa bit će auta ko u prići za par miseci i to onih pod kreditima koji se nemogu vraćat
ko ima neka čeka
joke6 is offline  
Old 16.03.2009., 15:44   #90
Ne razumijem što ste digli frku, FIAT je još pošten u odnosu na mnoge druge marke sa svojim napuhanim cijenema kod naših zastupnika. U prvom redu japanski trojac sa Hondom kao kormilarem, a zatim Mečka i naravno balkanski Bog VW. Recimo razlika cijene Golfa je oko 5k eura u odnosu na neke zemlje, Honde i do 10k eura, dok je cijena Brava kad se izjednači oprema ista kao u Italiji. Ford, Hyundai, Kia, Opel, BMW, Audi i svi Francuzi, Suzuki, donekle Nissan, pa čak i Lexus također imaju pristojne cijene. Još kad bi davanja državi bila manja...
mangata is offline  
Old 16.03.2009., 16:05   #91
Pa nije kod Fiata cijena toliko problem (iako jest, GP je jednostavno skuplji od konkurencije, kao i Panda, Bravo itd - usporedite cijenu jednako opremljenog GP i Clia, po akcijskoj cijeni, i Punto košta više). Nego sve drugo: retardirana i nedostatna ponuda modela, očajne akcije, varanje kupaca s rabljenim rent-a-car forama, katastrofalne internet stranice, uniformno loša usluga u salonima, barem u Zg. Evo, ja sam ljetos došao u Savsku, u pol 3 i salon zaključan. Nema papirića "dolazim odmah", ništa. Čekao 10 min i otišao.
Gazda is offline  
Old 16.03.2009., 16:30   #92
gdje u Savsku? U nekadašnji Slovenijales? to nije AC nego Automehanika, ha!
__________________
Life is pleasant. Death is peaceful. It's the transition that's troublesome.
H-K is offline  
Old 16.03.2009., 16:32   #93
Daklem, akcija je navlakuša.
uzmu najslabiji model brava, dignu mu cijenu sa 116 na 134.000 kune (koliko koštaju višestruko jači i opremljeniji modeli), pa daju "popust" i volia!
bravo s 90ks i ništa opreme za 90.000 kuna, dakako, model 2008.

i to u ožujku 2009.!
ssnjoff is offline  
Old 16.03.2009., 16:32   #94
p.s. kad usporediš brava tb, 120ks s identičnim motorom i opremom lancie delte - koštaju isto???!
ssnjoff is offline  
Old 16.03.2009., 16:40   #95
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
p.s. kad usporediš brava tb, 120ks s identičnim motorom i opremom lancie delte - koštaju isto???!
Istina, to je samo dokaz da zastupnik ima fer cijenu za Bravo i više no odličnu za Deltu koja dođe jeftinije nego u Italiji s istom opremom.
Osim toga na Bravo dobiješ popust od barem 10k kuna, pa opet izađe jeftinije od Delte.
mangata is offline  
Old 16.03.2009., 17:09   #96
Quote:
Gazda kaže: Pogledaj post
Pa nije kod Fiata cijena toliko problem (iako jest, GP je jednostavno skuplji od konkurencije, kao i Panda, Bravo itd - usporedite cijenu jednako opremljenog GP i Clia, po akcijskoj cijeni, i Punto košta više). Nego sve drugo: retardirana i nedostatna ponuda modela, očajne akcije, varanje kupaca s rabljenim rent-a-car forama, katastrofalne internet stranice, uniformno loša usluga u salonima, barem u Zg. Evo, ja sam ljetos došao u Savsku, u pol 3 i salon zaključan. Nema papirića "dolazim odmah", ništa. Čekao 10 min i otišao.
Ti si imao sreće što je to bilo zaključano. Tamo sam ja bio, i izašao i rekao nema šanse da bih kod ovih išta kupio.

Kažem ti još jednom, imao si pravu sreću.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 16.03.2009., 18:22   #97
Quote:
mangata kaže: Pogledaj post
Osim toga na Bravo dobiješ popust od barem 10k kuna, pa opet izađe jeftinije od Delte.
da. za model iz 2008!! osim toga, iako mi je bravo prekrasan, stvarno se ne može uspoređivati s deltom.

a pogledaj i malo cijene na slovenskom sajtu. pa mi popričaj o fer cijeni.
cijene su iracionalne što im se vidi i iz prodajnih rezultata.
novi megane mi s jačom opremom i punom cijenom dođe 128k kuna, a bravo 133,5.
ne žuri mi se i čekat ću dalji "razvoj" cijena.
al' ova uvreda s akcijom -33% je nevjerojatna.

oni su bravu s active opremom (+klima=amore) i 90ks digli cijenu sa cca 119 na 134.175 kuna i narodnim masama dali "popust" od 34.000 pa je on sad tričavih 90k kuna. i to 2008!!

e, nemoj me zajebavat. ovo nije čak niti smiješno.
ssnjoff is offline  
Old 16.03.2009., 18:35   #98
Quote:
ssnjoff kaže: Pogledaj post
da. za model iz 2008!! osim toga, iako mi je bravo prekrasan, stvarno se ne može uspoređivati s deltom.

a pogledaj i malo cijene na slovenskom sajtu. pa mi popričaj o fer cijeni.
cijene su iracionalne što im se vidi i iz prodajnih rezultata.
novi megane mi s jačom opremom i punom cijenom dođe 128k kuna, a bravo 133,5.
ne žuri mi se i čekat ću dalji "razvoj" cijena.
al' ova uvreda s akcijom -33% je nevjerojatna.

oni su bravu s active opremom (+klima=amore) i 90ks digli cijenu sa cca 119 na 134.175 kuna i narodnim masama dali "popust" od 34.000 pa je on sad tričavih 90k kuna. i to 2008!!

e, nemoj me zajebavat. ovo nije čak niti smiješno.
Ma daj odi do njih pa vidi o čemu je riječ. Sada sam bacio pogled na cjenik, i ispada da je active puno skuplji od amore, a ima manje opreme.

Onaj tko njima kreira cjenik je totalni kreten, ne mislim na cijene već na stavke na cjeniku koji je pun grešaka. Na neke sam ih i ja upozorio. Pa i tehničke specifikacije su im krive.

Ma jednom rječju, aljkavost.

Ali uglavnom treba otići u salon i konkretno vidjeti i razgovarati jer ovako nema smisla debatirati.
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Old 16.03.2009., 18:51   #99
Quote:
get kaže: Pogledaj post
Ma daj odi do njih pa vidi o čemu je riječ. Sada sam bacio pogled na cjenik, i ispada da je active puno skuplji od amore, a ima manje opreme.

Onaj tko njima kreira cjenik je totalni kreten, ne mislim na cijene već na stavke na cjeniku koji je pun grešaka. Na neke sam ih i ja upozorio. Pa i tehničke specifikacije su im krive.

Ma jednom rječju, aljkavost.

Ali uglavnom treba otići u salon i konkretno vidjeti i razgovarati jer ovako nema smisla debatirati.
nisi shvatio. nije zajeb nego oni rade akcije za ljude s kvocijentom inteligencije manjim od 70.
nije skuplji, ali su mu digli cijenu da bi mogli staviti popust od 33% i doći na 90.000.kuna.

a glede salona, bila sam tamo.
isključivo me interesira turbo benzinac, zbog snage i opreme (ovaj od 90ks je preslab i brez opreme, onaj od 150 mi je 2 much).

a on je, paz'vamo: 2008. godina, dodatna oprema - metalik, prednje maglenke i držač za ruke umanjeno za "popust" = 122.000.kune.
kraj novog meganea (1,6, atmosf.) s 10konja manje i jačom opremom (2 rang opreme i 4,3milje kuna dodatne opreme, bez metalik boje) i osnovnim popustom od 4milje (postoji i popust od 10.000 na financiranje, al' taj uključuje dodatne troškove) koji dođe 124,000 kuna za proizvodnju 2009.....

e, jebote, štogod ti rekao, ovi iz AC-a su pogubili kompas.

p.s. stavili su da je active skuplji od fashiona, s 30 konja više, ako ćemo baš picajzlit...
ssnjoff is offline  
Old 16.03.2009., 19:02   #100
Ma o ovome ti ja pričam:



Onda su stvarno jadni ako su to napravili. Ja se ipak nadam da je to neka greška.

A ovo što pričaš 2008. nije mi jasno što ne znaš naručiti auto ?? Napravi svoju narudžbu i to je to. Ići će ti u proizvodnju i ovisno koliko odstupa od standardnog ćeš duže čekati.

Moj je išao u narudžbu pa sam dobio popust 10 000 kn a da nije ni bilo kacije niti da sam pitao za popust, nego su mi ga odmah dali.

Ne znam zašto čovjek mora uzeti auto sa lagera???
__________________
Be Water My Friend
get is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:55.