Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2005., 10:28   #61
Quote:
lepa.pametna@neudata kaže:
Nope.

Srodna ( ) duša nije mrtva; u TOME i jeste catch!
jao idiotizma i krivog prijevoda kojem se saki put nasmijem kad gledam film, receno je CELLMATE, kakav jebeni soulmate!!!
lady_dementia is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2005., 10:31   #62
Quote:
poirot kaže:
sve je tak dobro organizirao da nije bilo šanse da nešto pođe krivo, a na kraju krajeva, njegov ultimate goal su bila njih dvojica. jednostavno je čovjek predvidio sve moguće ishode i unaprijed isplanirao rješenja za njih
predvidio je za svakog u igri i mislim da oni uopce nisu bili ultimate, samo dio plana, a zna se da je svakom psihopatu svaki detaljcic u planu jako vazan i ako ista podje po kriu to im poremeti koncepciju i onda to jako nije dobro
lady_dementia is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2005., 17:56   #63
Quote:
lady_dementia kaže:
jao idiotizma i krivog prijevoda kojem se saki put nasmijem kad gledam film, receno je CELLMATE, kakav jebeni soulmate!!!
ma bez obzira na loše titlove, te dvije riječi mogu slično zvučiti kada se izgovore pa ih je lako zamijeniti što je i kod mene očito bio slučaj...

no sad su stvari jasnije...
__________________
Quasimodo predicted all this!
Germa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2005., 11:43   #64
loool ja sam odmah skuzila,pa tako se ne uklapa da to boli!
lady_dementia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2005., 08:36   #65
Film je zakon...
__________________
Legende nikad ne umiru!
Roose Bolton is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2005., 00:48   #66
odlican je film al su ga kriticari (tu kod nas bar) popljuvali sa svih strana...
DJ_Beli12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 13:18   #67
Exclamation

Quote:
BootBoy kaže:
o cemu se radi?

imam ga na divx, al ne da mi se gledat
radi se o serijskom ubojici..

ali ovaj ne ubija!!!!


nego tjera druge da ubijaju!!

to je preokret što se tiče filmova sa tom temom.

prvi dio je gledljiv, uzbudljiv do samog kraja - ništa se ne zna do zadnje minute, svatko tko voli horore i trilere kao ja doći će na svoje
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 13:20   #68
Exclamation

Quote:
DJ_Beli12 kaže:
odlican je film al su ga kriticari (tu kod nas bar) popljuvali sa svih strana...

isti kritičari koji vole europsko trash negledljivo smeće


__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 17:01   #69
Talking

Ja pogledah film u nadi da cu biti iskreno uplasena...nekoliko vas je reklo da je film brutalan i hajde rekoh pogeldat cu ovaj horor (mada ja tvrdim da nema dobrih horora, ali katatonicni i ja smo vec imali raspravu na tu temu pa necu sad opet ).

Uglavnom pogledah, i mogu reci da je bio osrednje zanimljiv. Dovoljno zabavan da ga pogledam do kraja a o brutalnosti nema ni rijeci. Ili sam ja nakon one dvije klase antropologije (medicinska i fizicka) oguglala na razmrskane lubanje i odsjecene udove.

Anyway, kad si je tip rezao stopalo (ne znam da li je ovaj info spoiler jer su ga drugi spominjali u svojim postovima a i na posteru je) cak sam se uhvatila u mislima kako ne reze pod pravim kutom.

Hajde pogledacu i drugi dio. Nije bilo toliko lose.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2005., 19:10   #70
Quote:
mgalesic kaže:
Ajde neka netko napiše te propuste u scenariju, baš me zanima!
Spoiler:


Pa recimo ja znam da su u RL situaciji policajci (i bilo tko tko je ispalio dva metka u zivotu) mogli pogoditi ubojicu (ubiti ili onesposobiti) u onoj sceni...znas kojoj.
Tu sam shvatila da se radi o prenemaganju i odguvlacenju.

E da, i Dan Glover je fakat najslabija karika u filmu. Uzasno odradjen posao.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 13:40   #71
Exclamation

Quote:
Karmela kaže:
Ja pogledah film u nadi da cu biti iskreno uplasena...
Uglavnom pogledah, i mogu reci da je bio osrednje zanimljiv.
... a i na posteru je) cak sam se uhvatila u mislima kako ne reze pod pravim kutom.





Ili sam ja nakon one dvije klase antropologije (medicinska i fizicka) oguglala na razmrskane lubanje i odsjecene udove.

yep,
biti će da ti je zbog toga



__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 15:53   #72
Quote:
Cro Fag kaže:

yep,
biti će da ti je zbog toga



hihihi

Mislis da se salim?

Imali smo opciju za kraj napisati research paper (sa min 20 academic sources - to da nas obeshrabri da prihvatimo drugu opciju) ili otici u posjet Dr. Bass-u, covjeku koji izucava proces raspadanja ljudskog tijela (u to doba je imao oko 12 leseva u razlicitim stadijima raspada i razlicitim lokacijama, vodi, poluzakopani, na direktnom suncu...).

Sto mislis da sam napravila?
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 16:12   #73
Exclamation

ma vjerujem ti

to i kažem - na tebe ovakvi filmovi ne djeuluju previše.. a to može biti i zabrinjavajuće


__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 16:56   #74
Quote:
Cro Fag kaže:
ma vjerujem ti

to i kažem - na tebe ovakvi filmovi ne djeuluju previše.. a to može biti i zabrinjavajuće


Vidim da ti je jasan moj problem. zato me hororu i nerviraju. Ali opet ako postoji ta neka psiholoska komponenta pa se ne radi samo o raskomadanim tijelima, onda moze biti zanimljivo. Ali inace takve stvari me ne plase niti se osjecam nelagodno gledajuci ih.

Vrlo rano su me naucili da su gadjenje i odvratnost koju osjecamo prema necemu samo produkt nase socijalizacije. Netko jede crve i bube, a neke kulture naprimjer osuse svoje mrtve na suncu, zatim samelju njihove kosti i naprave juhu s bananama koju onda piju.
Emic view je da na taj nacin njihovi mrtve nastaljaju zivjeti u njima, a etic view je da je vjerojatno nekada ranije postojala kriza proteina u ishrani. Ali to je samo hipoteza.

Sve u svemu, ne mogu oni nesto pokazati a da ja ne znam za gori primjer iz stvarnog zivota.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2005., 17:41   #75
Ostavih svoj komentar unutar topic-a SAW 2.
Nisam za horore a posebno za trilere s elementima horora.. no SAW mi se nekako svidio.. imam čak poster u sobi hahahhaah

i idem na dvicu!
__________________
^_^ “Smile! It's irritates people.”
d.s.o. is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2005., 06:08   #76
Jucer sam pogledao SAW II... wah, prejebeno...
Mislio sam da nema sanse da -nastavak- moze biti dobar... ali ovaj film ide po novoj, jednostavnoj i inteligentnoj formuli kako dobiti totalno iznenadenje i posve neocekivani obrat koji stavlja film na novu razinu. S2 je prejeben, odlican i fenomenalni nastavak S1, iako u filmu ima JEDNA losa stvar...
Daklem - jedina losha stvar je jedna JEDINA recenica... koja ne utjece na film sama, ali ocito najavljuje 3chi dio a onak, nema jebene sanse da se napravi i treci a da se ne usere i da ima previse smisla... tak da ono...

Rechenica:
(SPOILER) "now i will continue my fathers work afther he dies" a noooo....

Inace film /5
SickFuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 19:17   #77
SAW(Slagalica strave)

vaše mišljenje o serijalu tih filmova,zašto vam se (ne)sviđa,što očekujete u novom 6 nastavku...

300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 21:53   #78
wtf?? opet?? sest???
rofl
dovoljan komentar
__________________
Today is even worse than yesterday. Booze I found yesterday is gone, and I got nothing left to drink... Some heads are about to roll...
THE dzubre is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 21:59   #79
Naravno da mora bit 6 lol, jesi gledao 5? Pa jos i dalje je ziv, mora ga sredit netko
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2009., 22:07   #80
gledo sam pon-1dio uto-2dio.....petak-5dio mogu reć da sam oduševljen film(ovi) su jednostavno zakon jedva čekam 6-icu
2JZ-GTE is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:40.