Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2014., 00:03   #441
Quote:
mari_2011 kaže: Pogledaj post
duhovni tipovi su uglavnom jebivjetri koji nikad nista ne stvore a najpametniji su
i toliki su filozofi da se pitas- kad ces zavrsiti pricati?
u pravilu su to tipovi koji u biti u dubini imaju neki nerijeseni problem
i u proucavanju tih spiritualnih pizd@rija oni dodju do spoznaja.
cesto susrecem da se podudara i da sviraju gitaru i trude se biti oni koji u drustvu
su nekako najnajbogatiji iskustvom.
a cudo je kako u 34 godine zivota nemaju niti 2 godine radnog iskustva.


realno, idi bre pa se leci. nadji posao i stvori nesto.
Hear hear
Potpisujem
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 00:19   #442
Moje (ne veliko) iskustvo govori da su "produhovljeni tipovi" debeli, ružni i neuspješni. Pa im ne preostaje ništa drugo nego glumit neku dobricu...
paulgeorge is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 00:20   #443
LOOlLLL
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 00:41   #444
Quote:
paulgeorge kaže: Pogledaj post
Moje (ne veliko) iskustvo govori da su "produhovljeni tipovi" debeli, ružni i neuspješni. Pa im ne preostaje ništa drugo nego glumit neku dobricu...
To je vrlo ruzna i diskriminirajuca generalizacija










ima i poremecenih
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 01:00   #445
Quote:
paulgeorge kaže: Pogledaj post
Moje (ne veliko) iskustvo govori da su "produhovljeni tipovi" debeli, ružni i neuspješni. Pa im ne preostaje ništa drugo nego glumit neku dobricu...
Na loš glas ih je dovukao Charles Manson
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:07   #446
E sad jebiga, "produhovljen" je po značenju isto ili slično što i "religiozan". Samo što ljudi koji ne pripadaju nekoj varijanti kršćanstva, nego briju neke istočnjačke brije, ne koriste riječ "religija" nego "duhovnost".

Pa sad......Ta osobina sama po sebi ne mora imati veze s nečijom sposobnošću za vezu, komunikaciju, seks ili što već. Moja cura je vjernica, ja nisam, i nikom ništa.....Čini mi se da to ovisi o tome kako osoba shvaća tu svoju duhovnost ili religiju Ne bih baš pristao ući u sektu, ili živjeti po nekom vjerskom režimu zbog neke cure, i ne bih predugo izdržao s curom koja baš po cijele dane recitira duhovne mantre, meditira i sve tome slično. Mislim da osoba mora biti bar jednom nogom na Zemlji da bi ušla u bilo kakav odnos.

Ali ako je osoba sposobna normalno funkcionirati u svakodnevnim situacijama, onda joj "produhovljenost" nije ni prednost, ni mana nego privatan detalj koji ja vjerojatno neću pokupiti od nje, ali mi neće ni smetati.

EDIT: I da......"Produhovljenim dečkima" koje znam, ne bih dao da mi pričuvaju dvije ovce. Čini mi se da cure generalno isfuravaju taj duhovni đir bolje od dečkiju, tj. kad god sam sreo curu koja brije na to, imala je neki konstruktivan način da to ugradi u život, i to joj je služilo kao način da se nosi s nekim konkretnim problemom ili situacijom koja ju prati kroz život. Kad god sam sreo takvog tipa radilo se o čovjeku koji citira Ghandija i Sai Babu, a nikad ne sroči svoju rečenicu, i koji ima konkretne prijedloge za mir u svijetu, a ne zna sebi vezati cipelu bez da se izgubi u trodimenzionalnom fizičkom prostoru oko sebe.

Zadnje uređivanje advocatus82 : 08.03.2014. at 12:21.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2014., 12:55   #447
Quote:
advocatus82 kaže: Pogledaj post
E sad jebiga, "produhovljen" je po značenju isto ili slično što i "religiozan". Samo što ljudi koji ne pripadaju nekoj varijanti kršćanstva, nego briju neke istočnjačke brije, ne koriste riječ "religija" nego "duhovnost".
Istocne brije je dobro receno jer se u vecini slucajeva u stvari radi o nekakvom newage mish-mashu, a ne o zapadu ili istoku, odnosno formalnoj i strkturiranoj religioznosti

Donekle bi krisnijevci mogli biti iznimka iako je i kod njih cesto u igri zapadna interpretacija i dozvljaj istoka, sto je uostalom neizbjezno, ali svakako jest religioznost.

U vecini ostalih slucajeva se ipak radi o dosta konfuznom i nekonzistentnom poeticnom previranju
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger