Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2013., 19:34   #1
Da li priznati osjećaje zauzetom dečku

Forumaši zanima me vaše mišljenje i iskustva.

Prije par mjeseci upoznala sam na poslu jednog predivnog muškarca - kao stvorenog za mene. S obzirom da skupa radimo,često smo zajedno i nevjerovatno se slažemo i u razgovorima i u općoj kulturi i u pogledima na život...i jednostavno ne mogu vjerovati da postoji netko toliko kompatibilan meni ....I on je to skužio, ali nismo se maknuli dalje od toplih razgovora i nježnih pogleda i osmjeha iako sam ja bila uvjerena da se među nama razvija nešto duboko...a razvijalo se sigurno. Ali prije dva tjedna prestali su i naši topli razgovori i pogledi i to zato jer je on "promjenio ploču" i ostao prema meni pristojan i ljubazan, ali ništa više od toga.... Problem je što on u dugoj vezi i živi s curom i imaju planove za životi i bla,bla,bla...Curu sam mu upoznala i iznenadila se kako mu ona mu nije par i iskreno ne znam što vidi u njoj- niti je nešto extra pametna, niti zgodna,dosadna je , cura je čak ispod svakog prosjeka. Nije mi cilj nikoga vrijeđati, ali nije mi jasno kako takav se muškarac može zadovoljiti sa nekim poput nje. Bez obzira kako se on sad prema meni drži samo prijateljski ja vidim kako mu paše moja blizina i moje društvo i nekad si ne može pomoći pa me dodirne ili me zeza kao neki klinac. A onda opet drugi dan dođe suzdržan ...i imam osjećaj da samog sebe kontrolira i što je najgore počeo je stalno spominjati svoju curu i to onak bezveze tek toliko da ju spomene. Za poludit! I što je najgore danas je izjavio da će me pozvati k njima u stan da vidim gdje oni žive. Pa da li je on normalan!? ja stvarno ne kužim šta on hoće s tim postići? da mu budem kućna prijateljica ili ...šta? Iz aviona se vidi da oni jednostavno nisu kompatibilni i da su katastrofa par i nije mi jasno kako je mogao "stopirati" ono što se moglo desiti među nama...
Iskreno ja sam digla ruke od njega i pomirila se da nikad neće ništa biti, ali ipak bi mu htjela na neki način dati do znanja svoje osjećaje koje je između ostalog i on poticao svojim ponašanjem i sad odjednom se on sjetio da ima curu....Moje pitanje je - da li da mu priznam svoje osjećaje i da mu velim da niša ne očekujem, ali jednostavno želim da zna pa kud puklo da puklo?
Livija 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 19:45   #2
On vidi nesto u njoj sto ti ne vidis. Ono nesto sto se ne vidi na prvi pogled.
Zove te svojoj kuci kako bi te stavio u friend zone, kako bi ti i njegova djevojka postale prijateljice i tako si jos vise onemogucio da te gleda na drugaciji nacin, a ustvari si samo komplicira zivot.
On vec zna tvoje osjecaje i zato se i ogradjuje. Ako ti vidis kako se on ponasa, vidi i on kako se ti ponasas. Nemoj mu nista govoriti. Da ga dovoljno zanimas bio bi s tobom odmah ne bi se predomisljao. Inace da netko skoci iz aviona treba mu poticaj, a on ocito nema dovoljno velik. Ne znam da li bi ti doista htjela biti nekome osoba oko koje se predomisljao (a mozda i nije jer nikad nisi ni dolazila u obzir) ili bi htjela nekoga tko odmah zeli tebe i samo tebe.
Nestvarna V. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:03   #3
Quote:
Livija 5 kaže: Pogledaj post
I on je to skužio, ali nismo se maknuli dalje od toplih razgovora i nježnih pogleda i osmjeha iako sam ja bila uvjerena da se među nama razvija nešto duboko...a razvijalo se sigurno.
Kako ti znaš da se nešto razvijalo? Možda mu je pasao razgovor, mišljenja, zezancija i to je to, a ne da se razvijalo nesto duboko.
Quote:
Ali prije dva tjedna prestali su i naši topli razgovori i pogledi i to zato jer je on "promjenio ploču" i ostao prema meni pristojan i ljubazan, ali ništa više od toga....
Možda su "topli razgovori i pogledi" fikcija u tvojoj glavi, a on je i dalje ostao isti- pristojan i ljubazan. A možda je shvatio da si se zagrijala za njega, pa svojim ponašanjem sada pokusava tebe "odmaknuti" od sebe.
Quote:
Problem je što on u dugoj vezi i živi s curom i imaju planove za životi i bla,bla,bla...Curu sam mu upoznala i iznenadila se kako mu ona mu nije par i iskreno ne znam što vidi u njoj- niti je nešto extra pametna, niti zgodna,dosadna je , cura je čak ispod svakog prosjeka.
Njemu je, očigledno, iznad svakog prosjeka. Zanima me kako si je ti uspila toliko dobro upoznati da to sve primjetiš.
Quote:
Bez obzira kako se on sad prema meni drži samo prijateljski ja vidim kako mu paše moja blizina i moje društvo i nekad si ne može pomoći pa me dodirne ili me zeza kao neki klinac.
To i ja radim i kada sam single i kada sam u vezi, i ponekad samo parne dane u mjesecu, a ponekad dikoji neparan. Nevažno. Ovisno o atmosferi, razgovoru i osobi.
Quote:
Iz aviona se vidi da oni jednostavno nisu kompatibilni i da su katastrofa par
A vidiš kako funkcioniraju fantastično. A totalno nekompatibilni.
Quote:
i nije mi jasno kako je mogao "stopirati" ono što se moglo desiti među nama...
I da je samac, što ti je garancija da bi se bilošto moglo dogoditi među vama? Za ljubav je potrebno 2, znaš, a ne jedno- ti.
Quote:
on poticao svojim ponašanjem
Kakvim ponašanjem? Jel te zbario, dirao, mazio, šaputao na uho, neštočetvrto? ponovno, mozda se malo previše zaigrao i sada staje, možda je nesvjesno tebi davao signale koje nije trebao ili nije htio.
Quote:
Moje pitanje je - da li da mu priznam svoje osjećaje i da mu velim da niša ne očekujem, ali jednostavno želim da zna pa kud puklo da puklo?
Bubni mu to pa čekaj možebitni hladni tuš.
__________________
Everloving.
Walk with me Pater, all alone this tedious journey. Ženskog roda. Piški uz vjetar. It's possible.
Ceres is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:14   #4
fajv baks na to da mu je cura nanjusila nesto i ovo je damage control reakcija.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:18   #5
jab' rekla da si je autorica zabrijala malo žešće
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:22   #6
Hm, kakva je njegova trenutna djevojka je tvoje subjektivno mišljenje, to ti je valjda jasno.
BoleynAnne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:22   #7
Gle mica, to što si ti vidjela tu curu kratko i donijela prosudbu o njoj baziranu na slijepoj zaljubljenosti i dozom zavisti i očito zlobe naspram nje, ne znači da ona nije kvalitetna osoba za njega. Niti znaš što oni imaju u svoja četiri zida, intimi sobe, što su prošli i tko je ona zapravo, a niti ćeš, posebno u zoni tolike napaljenosti, doznat.

Vjerojatno te zove u goste, jer je friendly.
Možda te zovu i u trojac.


Ukratko: priznaj mu osjećaje, svakako, u slučaju da je riječ o normalnom, prijateljski nastrojenom paru, koji ćeš uvuć u neugodnu situaciju s tolikim porivom za "otimanjem" tuđeg dečka.

Vrlo lako da si zabrijala.

Određen broj žena najbanalniju mušku toplu pristojnost prevodi u: "Želi me, ful jebeno."
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:27   #8
+1 da si zabrijala.
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:29   #9
Ona ima nesto sto ti nikad neces imat i zato si ljubomorna na nju jer bi rado bila na njezinom mjestu
scootertechno is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 20:38   #10
Mišljenja sam da on već zna što osjećaš. Zato je i promijenio svoje ponašanje prema tebi, postavio granicu i na lijep ti način dao do znanja da s tobom ne planira ništa od onoga što bi ti htjela. Zvuči grubo, ali takva je realnost. Napisala si kako je problem u tome što je on u dugoj vezi te da s tom curom živi i planira budućnost. Problem za što? Da bude s tobom?
A nije problem činjenica da ti znaš da je on u ozbiljnoj vezi ali te to ne spriječava u pokušaju da s njim nešto ostvariš?
Muškarac koji nije zadovoljan u vezi u kojoj jest potrudi se da postane slobodan prije nego što upozna neku "kao stvorenu za sebe".
Spominje ti curu da te zadrži na tlu, da ne poletiš previsoko, a zašto te poziva doma ne bih znala. Znam samo da ljubavnice običavaju govoriti "Žena mu je bezveze, stoput sam bolja, ne znam što radi s njom, ..."

Zašto mu se sviđa cura koja je "daleko ispod prosjeka", "dosadna", "nekompatibilna", "ne baš zgodna" i "nije nešto extra pametna"? Valjda zato što ju on ne gleda kao ti, iz aviona, pa bolje vidi.
__________________
" Ako prolaziš kroz težak životni period i pitaš se gdje je sada Bog, sjeti se da učitelj uvijek šuti za vrijeme testa."
calm is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 21:30   #11
Quote:
Livija 5 kaže: Pogledaj post
Forumaši zanima me vaše mišljenje i iskustva.

Prije par mjeseci upoznala sam na poslu jednog predivnog muškarca - kao stvorenog za mene. S obzirom da skupa radimo,često smo zajedno i nevjerovatno se slažemo i u razgovorima i u općoj kulturi i u pogledima na život...i jednostavno ne mogu vjerovati da postoji netko toliko kompatibilan meni ....I on je to skužio, ali nismo se maknuli dalje od toplih razgovora i nježnih pogleda i osmjeha iako sam ja bila uvjerena da se među nama razvija nešto duboko...a razvijalo se sigurno. Ali prije dva tjedna prestali su i naši topli razgovori i pogledi i to zato jer je on "promjenio ploču" i ostao prema meni pristojan i ljubazan, ali ništa više od toga.... Problem je što on u dugoj vezi i živi s curom i imaju planove za životi i bla,bla,bla...Curu sam mu upoznala i iznenadila se kako mu ona mu nije par i iskreno ne znam što vidi u njoj- niti je nešto extra pametna, niti zgodna,dosadna je , cura je čak ispod svakog prosjeka. Nije mi cilj nikoga vrijeđati, ali nije mi jasno kako takav se muškarac može zadovoljiti sa nekim poput nje. Bez obzira kako se on sad prema meni drži samo prijateljski ja vidim kako mu paše moja blizina i moje društvo i nekad si ne može pomoći pa me dodirne ili me zeza kao neki klinac. A onda opet drugi dan dođe suzdržan ...i imam osjećaj da samog sebe kontrolira i što je najgore počeo je stalno spominjati svoju curu i to onak bezveze tek toliko da ju spomene. Za poludit! I što je najgore danas je izjavio da će me pozvati k njima u stan da vidim gdje oni žive. Pa da li je on normalan!? ja stvarno ne kužim šta on hoće s tim postići? da mu budem kućna prijateljica ili ...šta? Iz aviona se vidi da oni jednostavno nisu kompatibilni i da su katastrofa par i nije mi jasno kako je mogao "stopirati" ono što se moglo desiti među nama...
Iskreno ja sam digla ruke od njega i pomirila se da nikad neće ništa biti, ali ipak bi mu htjela na neki način dati do znanja svoje osjećaje koje je između ostalog i on poticao svojim ponašanjem i sad odjednom se on sjetio da ima curu....Moje pitanje je - da li da mu priznam svoje osjećaje i da mu velim da niša ne očekujem, ali jednostavno želim da zna pa kud puklo da puklo?
A zar ti ne bi bilo mozda bolje da mu odgovoris na poziv "Ma znas, ja bih radije samo s tobom otisla na cugu/veceru/razgovor/druzenje. Radije bih da tebi prepustim drustvo tvoje zene jer bih se osjecala kao da vam ulazim u intimu."

Na taj nacin mu nisi rekla osjecaje ali si mu dala do znanja da ne zelis imati veze s njome jer ti ne odgovara kao osoba a da njega prihvacas onakvim kakav je, bez njegove partnerice. To ce i dati do znanja njegovj zeni da te ne moze samo tako pozvati na streliste, jer to ona upravo zeli kako bi svom dragom kasnije mogla tebe omalovazavati a njemu strati i nametati mu se.

Uostalom, to ti je bolje da ne ulazis u njihov odnos. Nek si on to rjesava sam te svoje odnose/probleme s dragom, niti si mu mama niti sestra. A time da mu nisi izjavila osjecaje sacuvala si svoj dignitet, jer da kazes da ga zelis a on se zajebe pa izjavi 'da ima curu' onda ste oboje tek u banani.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 21:31   #12
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
fajv baks na to da mu je cura nanjusila nesto i ovo je damage control reakcija.


Ja bih dao i ten baks.
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 22:02   #13
Super mi je kak radite "VEĆ" par mjeseci zajedno, a ti si tolko sigurna da ona nije za njega, još bolje mi je kak si curu prikazala ko jadnu, priglupu, ružnjikavu odrpanku
To šta je on takav topao-hladan vjerojatno znači da mu se ne sviđaš ipak na taj način... zajedno radite, očito ste kliknuli na nekakvoj psihičkoj razini, a njemu je tak svejedno - ak je dobre volje zajebava se s tobom, ak nije onda radi svoj poso i boli ga džon.
Ne znam zakaj neki ljudi misle da je srdačan razgovor i prijateljska atmosfera poziv na ljubav, brak, djecu i ostalo.
ladni pifkan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:13   #14
Quote:
Livija 5 kaže: Pogledaj post
Iz aviona se vidi da oni jednostavno nisu kompatibilni i da su katastrofa par i nije mi jasno kako je mogao "stopirati" ono što se moglo desiti među nama...
Oh, kako se samo usudio stopirati takvu svemirsku ljubav i kompatibilnost kakva se ne pamti još od onih dvoje iz Verone. Sudbo kleta!

Meni se isto čini da si umislila neke stvari, pretpostavljam da momak nije ni svjestan većine stvari koje si ti ovdje nabrojala. Očigledno ona ima ono što njemu treba. Osobno ne bih nikad izjavila ljubav čovjeku koji živi s curom i ima ozbiljne planove sa njom, ali to sam samo ja. Ako misliš da ćeš nešto time postići (čitaj: podsvjesno se nadaš da će nogirati curu jer je spoznao tebe u svojoj ljepoti i iznadprosječnosti), go for it.
bivša is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:16   #15
Pa mislim da nemas sta izgubiti mu priznati, jer ovako onako ti nije dovoljno da ste samo kolege ili frendovi. Ako zna moze on reci svoje i odluciti svoje.


A sta se tice kompatibilnosti ima ipak vise vrsta

mogu biti osobe kompatibilne jer su veoma slicne, jer imaju slicne interese itd.
A drugi su stvoreni jedan za drugoga jer su razliciti i dopunjavaju jedan drugoga. Nekome je naprimjer vaznije da mu partner da mira da se bavi sa svojim hobijem dok se taj moze baviti sa svojim, a drugome je vazno da se ima isti hobi!
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:33   #16
Quote:
Livija 5 kaže: Pogledaj post
Forumaši zanima me vaše mišljenje i iskustva.

Prije par mjeseci upoznala sam na poslu jednog predivnog muškarca - kao stvorenog za mene. S obzirom da skupa radimo,često smo zajedno i nevjerovatno se slažemo i u razgovorima i u općoj kulturi i u pogledima na život...i jednostavno ne mogu vjerovati da postoji netko toliko kompatibilan meni ....I on je to skužio, ali nismo se maknuli dalje od toplih razgovora i nježnih pogleda i osmjeha iako sam ja bila uvjerena da se među nama razvija nešto duboko...a razvijalo se sigurno. Ali prije dva tjedna prestali su i naši topli razgovori i pogledi i to zato jer je on "promjenio ploču" i ostao prema meni pristojan i ljubazan, ali ništa više od toga.... Problem je što on u dugoj vezi i živi s curom i imaju planove za životi i bla,bla,bla...Curu sam mu upoznala i iznenadila se kako mu ona mu nije par i iskreno ne znam što vidi u njoj- niti je nešto extra pametna, niti zgodna,dosadna je , cura je čak ispod svakog prosjeka. Nije mi cilj nikoga vrijeđati, ali nije mi jasno kako takav se muškarac može zadovoljiti sa nekim poput nje. Bez obzira kako se on sad prema meni drži samo prijateljski ja vidim kako mu paše moja blizina i moje društvo i nekad si ne može pomoći pa me dodirne ili me zeza kao neki klinac. A onda opet drugi dan dođe suzdržan ...i imam osjećaj da samog sebe kontrolira i što je najgore počeo je stalno spominjati svoju curu i to onak bezveze tek toliko da ju spomene. Za poludit! I što je najgore danas je izjavio da će me pozvati k njima u stan da vidim gdje oni žive. Pa da li je on normalan!? ja stvarno ne kužim šta on hoće s tim postići? da mu budem kućna prijateljica ili ...šta? Iz aviona se vidi da oni jednostavno nisu kompatibilni i da su katastrofa par i nije mi jasno kako je mogao "stopirati" ono što se moglo desiti među nama...
Iskreno ja sam digla ruke od njega i pomirila se da nikad neće ništa biti, ali ipak bi mu htjela na neki način dati do znanja svoje osjećaje koje je između ostalog i on poticao svojim ponašanjem i sad odjednom se on sjetio da ima curu....Moje pitanje je - da li da mu priznam svoje osjećaje i da mu velim da niša ne očekujem, ali jednostavno želim da zna pa kud puklo da puklo?
nemogu vjerovat kako mozes takve gluposti pisati ,tko si ti da govoris sto je on vidio u njoj ?

decko te gleda ko frendicu s kojom moze popricati zezati se i nista vise , ako mislis da neces moc ostat na tome MAKNI SE i ne bi se trebala mjesati u to a ako si tak khm blesava oprosti na izrazu da ides takvu glupost radit onda mu reci i ocekuj veliki odjeb . Sretno
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:35   #17
Quote:
ladni pifkan kaže: Pogledaj post
Super mi je kak radite "VEĆ" par mjeseci zajedno, a ti si tolko sigurna da ona nije za njega, još bolje mi je kak si curu prikazala ko jadnu, priglupu, ružnjikavu odrpanku
To šta je on takav topao-hladan vjerojatno znači da mu se ne sviđaš ipak na taj način... zajedno radite, očito ste kliknuli na nekakvoj psihičkoj razini, a njemu je tak svejedno - ak je dobre volje zajebava se s tobom, ak nije onda radi svoj poso i boli ga džon.
Ne znam zakaj neki ljudi misle da je srdačan razgovor i prijateljska atmosfera poziv na ljubav, brak, djecu i ostalo.
ovo se i ja često pitam u zadnje vrijeme a sve cesce to vidim kod cura , uzas
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:35   #18
Autorice, koliko ti uopce imas godina (pises ko napaljena balavica)? Decko je prema tebi prijateljski nastrojen, a ti si dosta toga zabrijala u glavi.. Dobronamjerni savjet ti je da ga jednostavno prekrizis, dok ne bude prekasno.. Da mu se svidjas, vec bi bio s tobom i otpilio bi "nekompaktibilnu" curu. Izjavljivanje ljubavi doticnom moze prouzrokovat hladno distanciranje njega od tebe.
adeila is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:39   #19
Quote:
Livija 5 kaže: Pogledaj post
Forumaši zanima me vaše mišljenje i iskustva.

Prije par mjeseci upoznala sam na poslu jednog predivnog muškarca - kao stvorenog za mene. S obzirom da skupa radimo,često smo zajedno i nevjerovatno se slažemo i u razgovorima i u općoj kulturi i u pogledima na život...i jednostavno ne mogu vjerovati da postoji netko toliko kompatibilan meni ....I on je to skužio, ali nismo se maknuli dalje od toplih razgovora i nježnih pogleda i osmjeha iako sam ja bila uvjerena da se među nama razvija nešto duboko...a razvijalo se sigurno. Ali prije dva tjedna prestali su i naši topli razgovori i pogledi i to zato jer je on "promjenio ploču" i ostao prema meni pristojan i ljubazan, ali ništa više od toga.... Problem je što on u dugoj vezi i živi s curom i imaju planove za životi i bla,bla,bla...Curu sam mu upoznala i iznenadila se kako mu ona mu nije par i iskreno ne znam što vidi u njoj- niti je nešto extra pametna, niti zgodna,dosadna je , cura je čak ispod svakog prosjeka. Nije mi cilj nikoga vrijeđati, ali nije mi jasno kako takav se muškarac može zadovoljiti sa nekim poput nje. Bez obzira kako se on sad prema meni drži samo prijateljski ja vidim kako mu paše moja blizina i moje društvo i nekad si ne može pomoći pa me dodirne ili me zeza kao neki klinac. A onda opet drugi dan dođe suzdržan ...i imam osjećaj da samog sebe kontrolira i što je najgore počeo je stalno spominjati svoju curu i to onak bezveze tek toliko da ju spomene. Za poludit! I što je najgore danas je izjavio da će me pozvati k njima u stan da vidim gdje oni žive. Pa da li je on normalan!? ja stvarno ne kužim šta on hoće s tim postići? da mu budem kućna prijateljica ili ...šta? Iz aviona se vidi da oni jednostavno nisu kompatibilni i da su katastrofa par i nije mi jasno kako je mogao "stopirati" ono što se moglo desiti među nama...
Iskreno ja sam digla ruke od njega i pomirila se da nikad neće ništa biti, ali ipak bi mu htjela na neki način dati do znanja svoje osjećaje koje je između ostalog i on poticao svojim ponašanjem i sad odjednom se on sjetio da ima curu....Moje pitanje je - da li da mu priznam svoje osjećaje i da mu velim da niša ne očekujem, ali jednostavno želim da zna pa kud puklo da puklo?
Obavezno. I za naslovno pitanje ti uopce nije potreban toliki post, jer odgovor forumas moze dat bez da procita isti, kao ja
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2013., 23:58   #20
Odgovor na pitanje je
da, kada i ako budes spremna na svaki moguci ishod.
Na to da je moguce da vise nece htjet imat nikakav kontakt s tobom, na to da ce ostavit curu da budete skups, na to da ce te ignorirati i pravit se lud..

Kad si spremna na ave opcije, onda si spremna priznati
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:34.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger