Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.12.2013., 20:02   #61
imao je hrabrosti i to nekoliko puta, i onda bi se u zadnji čas predomislio...i onda sam se potpuno povukla i zašutjela... odgovoran je suprug i otac i mislim da je i njega "strefilo" kao i mene...nije nam bilo suđeno
merimerino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 20:16   #62
nisam shvatio je li tu bilo konzumacije ili je sve ostalo samo na koketiranju i provokacijama. Ali ako je ovo drugo onda smatram da se radi o opsesije koja nikada ne prestaje u srcu lovca na trofeje, barem je kod muških tako (pamtimo one koje nismo nikad imali)
P.S baš većeras ima film disclosure s m.douglasaom i demi moore koji je zapravo jedan kultni predstavnik takvih odnosa(čal i mobinga) samo u ovom slučaju sa dominantnom ženkom
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 20:28   #63
Quote:
merimerino kaže: Pogledaj post
imao je hrabrosti i to nekoliko puta, i onda bi se u zadnji čas predomislio...i onda sam se potpuno povukla i zašutjela... odgovoran je suprug i otac i mislim da je i njega "strefilo" kao i mene...nije nam bilo suđeno
Bi li on ostavio sve radi tebe?
Očito ne.

Pa bi li tvoje priznanje išta promijenilo?
Očito ne.
usne boje mesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 20:37   #64
Quote:
usne boje mesa kaže: Pogledaj post
Bi li on ostavio sve radi tebe?
Očito ne.

Pa bi li tvoje priznanje išta promijenilo?
Očito ne.

vjerojatno
merimerino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 20:40   #65
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
nisam shvatio je li tu bilo konzumacije ili je sve ostalo samo na koketiranju i provokacijama. Ali ako je ovo drugo onda smatram da se radi o opsesije koja nikada ne prestaje u srcu lovca na trofeje, barem je kod muških tako (pamtimo one koje nismo nikad imali)
P.S baš većeras ima film disclosure s m.douglasaom i demi moore koji je zapravo jedan kultni predstavnik takvih odnosa(čal i mobinga) samo u ovom slučaju sa dominantnom ženkom
za mene je "konzumacija" i sve ono "dok ne uđe"

za njega valjda nije bila

mislim, to je za tinejdžere
merimerino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 20:47   #66
Gefutko, tješi me to šta me pamti
merimerino is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 21:33   #67
evo info za one koji su komentirali moj post - danas sam se ponašala prema njemu ljubazno i prijateljski , ali s odmakom - baš onako kako se on ponaša prema meni. Baš sam bila neopterećena s time što si on misli , što osjeća ...jedino mi je bilo bitno da zadržim svoj mir i samopouzdanje. To je rezultiralo time da je on stalno dolazio do mene, htio prijateljski razgovarati, šalio se , a ja to nisam mogla izbjeći ....i naravno tu i tamo je spomenuo svoju curu da bi mi se odjednom počeo žaliti na nj. Mislim , bila sam totalno zbunjena - prvo mu je super, sad se nešto počeo žaliti. ..pa tko se nebi zbunio u toj situaciji. Ali ja sam odlučila ostati dostojanstvena i u prijateljskom tonu i odslušala sam te njegove pričice i žaljenja, ali nisam htjela ništa komentirati jer već mi je muka od svega...samo sam ga prijateljski slušala i rastali smo se u vrlo toplom prijateljskom tonu... Zbunjena sam , ali nema veze, ne želim mu to pokazati i dalje ću biti ljubazna s odmakom. I kako je Kalipoe napisala - bolesno je to što me pozvao k njima doma - nema šanse da idem, izmotavati ću se tako dugo dok ne skuži...i nema šanse da mu priznam osjećaje - jer mi se sad čini da on ima gadnih problema sam sa sobom....
Livija 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 21:45   #68
Quote:
merimerino kaže: Pogledaj post
imao je hrabrosti i to nekoliko puta, i onda bi se u zadnji čas predomislio...i onda sam se potpuno povukla i zašutjela... odgovoran je suprug i otac i mislim da je i njega "strefilo" kao i mene...nije nam bilo suđeno
meni ti se čini da je je on jedan od on savjesnih tipova koji se uistinu drži bračnih zavjeta (ima i takvih ) i da je to u njemu bilo jače od bilo kakve nove strasti. Sigurno da je on bio zbunjen sa tim osjećajima prema tebi jer se najvjerovatnije nije nadao da će se zaljubiti kad već bude u braku s klincima...Očito da je vagao i da je prevladao razum tj. ono što je on smatrao razumnim...i odlučio je to presjeći pa kolko god bolno bilo ( brisanje s fb-a i sl. ) To je napravio samo zato jer je htio pobjeći od osjećaja, ali to nije bilo fer prema tebi..nikako. Čovjek se uplašio osjećaja pa mu je bilo lakše otpiliti te ne razmišljajući pritom koliko je povrijedio drugo ljudsko biće....
Livija 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 21:53   #69
iskreno, ni ja ni bilo tko drugi ne možemo sa sigurnošću reći što on osjeća bez obzira na vlastita iskustva. možda je tipičan ljubazan tip koji u tebi vidi prijateljicu koju je upoznao na poslu a možda sa curom ima korist i naviku i ovakav i onakav život te osjeća kemiju s tobom i želi tebe ali ne može ništa, no u isto vrijeme ne želi to sve izgubiti...
moj savjet je da po mogućnosti pričekaš i ako ovo stanje ostane, sve mu priznaj, bez obzira koliko će ti ego patiti i koliko će ti biti teško pogledati njegovu curu ako se sretnete no znat ćeš na čemu si i bit će ti bolje jer ćeš izbaciti to iz sebe
infekcija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 22:20   #70
Quote:
infekcija kaže: Pogledaj post
iskreno, ni ja ni bilo tko drugi ne možemo sa sigurnošću reći što on osjeća bez obzira na vlastita iskustva. možda je tipičan ljubazan tip koji u tebi vidi prijateljicu koju je upoznao na poslu a možda sa curom ima korist i naviku i ovakav i onakav život te osjeća kemiju s tobom i želi tebe ali ne može ništa, no u isto vrijeme ne želi to sve izgubiti...
moj savjet je da po mogućnosti pričekaš i ako ovo stanje ostane, sve mu priznaj, bez obzira koliko će ti ego patiti i koliko će ti biti teško pogledati njegovu curu ako se sretnete no znat ćeš na čemu si i bit će ti bolje jer ćeš izbaciti to iz sebe
možda voli dve strane,pa nezna kamo bi,stoji na vagi.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 22:40   #71
Quote:
merimerino kaže: Pogledaj post
Gefutko, tješi me to šta me pamti
a čuj, možda te zato izbjegava, možda pališ vatru u njemu, pa se ne zadržava dugo u tvojoj blizini, da se ne bi i sam zagrijao, a najviše od svega nešto više inaće bi izbio požar bilo bi opečenih
P.S kako kaže Ivo Andrić
"Rastanak je za ljubav ono što je vjetar za vatru: malu gasi, veliku još više raspali."
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2013., 23:56   #72
Quote:
Livija 5 kaže: Pogledaj post
evo info za one koji su komentirali moj post - danas sam se ponašala prema njemu ljubazno i prijateljski , ali s odmakom - baš onako kako se on ponaša prema meni. Baš sam bila neopterećena s time što si on misli , što osjeća ...jedino mi je bilo bitno da zadržim svoj mir i samopouzdanje. To je rezultiralo time da je on stalno dolazio do mene, htio prijateljski razgovarati, šalio se , a ja to nisam mogla izbjeći ....i naravno tu i tamo je spomenuo svoju curu da bi mi se odjednom počeo žaliti na nj. Mislim , bila sam totalno zbunjena - prvo mu je super, sad se nešto počeo žaliti. ..pa tko se nebi zbunio u toj situaciji. Ali ja sam odlučila ostati dostojanstvena i u prijateljskom tonu i odslušala sam te njegove pričice i žaljenja, ali nisam htjela ništa komentirati jer već mi je muka od svega...samo sam ga prijateljski slušala i rastali smo se u vrlo toplom prijateljskom tonu... Zbunjena sam , ali nema veze, ne želim mu to pokazati i dalje ću biti ljubazna s odmakom. I kako je Kalipoe napisala - bolesno je to što me pozvao k njima doma - nema šanse da idem, izmotavati ću se tako dugo dok ne skuži...i nema šanse da mu priznam osjećaje - jer mi se sad čini da on ima gadnih problema sam sa sobom....
Bravo, pametno i mudro.

Na taj nacin ces vidjeti s vremenom jel ima tu kruha odnosno da li se uopce 'isplati' stvarati neku vezu s njime dok on nije sam s sobom na cisto jel hoce tu svoju dragu i njene probleme ili to ne zeli u zivotu. Konacno, da te htio zamijeniti za svoju partnericu zato jer si mu bolja, zar ne mislis da bi imao malo vise muda pa ucinio nes konkretno..?

Nije bolesno da te pozvao k vama doma, jer postoji mogucnost da te to njegova cura zvala zato jer je ona u njihovoj vezi dominantna. Cisto da te 'preispita' i da vidi kolika si joj stvarno konkurencija, te da te pokusa obezvrijediti u njegovim ocima. Tako da je to vise zalosno nego bolesno a nek se oni prvo skoncentriraju sami s sobom a onda ces ti vidit hoces li se druziti s njime ili s oboje. Iako, da je njegova cura htjela 'trojac bez kormilara' vec bi to dala do znanja...

Se to meni cini ili lik pomalo reagira na toplo-hladno? Ajd probaj promotrit reakciju, da li se dogadja da kad ti budes vesela i draga prema njemu da se pomalo distancira a kad si ti rezervirana da li onda dolazi ko psic vrtirep. Nis te ne kosta, vremena imas...
dangerz0ne is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 00:42   #73
Quote:
Livija 5 kaže: Pogledaj post
evo info za one koji su komentirali moj post - danas sam se ponašala prema njemu ljubazno i prijateljski , ali s odmakom - baš onako kako se on ponaša prema meni. Baš sam bila neopterećena s time što si on misli , što osjeća ...jedino mi je bilo bitno da zadržim svoj mir i samopouzdanje. To je rezultiralo time da je on stalno dolazio do mene, htio prijateljski razgovarati, šalio se , a ja to nisam mogla izbjeći ....i naravno tu i tamo je spomenuo svoju curu da bi mi se odjednom počeo žaliti na nj. Mislim , bila sam totalno zbunjena - prvo mu je super, sad se nešto počeo žaliti. ..pa tko se nebi zbunio u toj situaciji. Ali ja sam odlučila ostati dostojanstvena i u prijateljskom tonu i odslušala sam te njegove pričice i žaljenja, ali nisam htjela ništa komentirati jer već mi je muka od svega...samo sam ga prijateljski slušala i rastali smo se u vrlo toplom prijateljskom tonu... Zbunjena sam , ali nema veze, ne želim mu to pokazati i dalje ću biti ljubazna s odmakom. I kako je Kalipoe napisala - bolesno je to što me pozvao k njima doma - nema šanse da idem, izmotavati ću se tako dugo dok ne skuži...i nema šanse da mu priznam osjećaje - jer mi se sad čini da on ima gadnih problema sam sa sobom....
ja se ispričavam, al ja tebi pol toga ne vjerujem

napisala si dva posta prije ovoga... oba (plus ovaj) su, u najmanju ruku, čudna...

obično ljudi kad stave upit na forum (i to po prvi put ), budu jako aktivni u svojoj temi jer žele što prije doći do odgovora... ti si napisala ravno 4 (riječima: četiri) posta na vlastitoj temi koja ima 4 strane, olitiga 72 posta (do ovog mog)...

priča cijela koju ti pričaš (u ta četiri posta) je nekako ispričana tako da ide tebi na ruku

sad... il malo žešće briješ il si trol

ak si trol, onda si jako loš isti...
__________________
"I don't weigh anything! I'm like a cloud!" Mindy L.
SitnaRiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 00:47   #74
Meni se čini da su ovde samo muški bitni, ne njihove žene/cure. Ženu od ovoga merininog niti ne znamo, a za curu od Livijinon znamo da je dosadna i da nije zgodna, šta su paušalne ocjene.
Bitna je muška percepcija njihovih boljih polovica, predstavljanje njih prima trećima.
Ovaj merinin ženu je moga dvista puta privarit, merina bi na kraju bila sritna i završetkon posli samo sexa, toliko ga je želila. On se odupra, sklupča se u sebe, za sebe je lipo završija priču. Vjerojatno bi isto odnereagira da mu je merino rekla sve šta osjeća. Kad je odbija sex, odbija bi i ljubav, ali bi ona bila danas zadovoljna jer ga je otpravila zauvik. Bila bi još luđa za njin jer napokon ništa od njega nikad neće imat.
Zato mislin da bi Livija ovome svome tribala reć. Ako pretpostavimo njegovu diskreciju, po Liviju je ovo win-win situacija, jer očito će je on kopkat dugo koliko oni ovan muči merino.
Ovaj nije tolika budala da će poć curi reć da ga jedna tamo maltretira. A ne virujen da on Liviju triba ka nekog izbavitelja, ne zvuči mi ka neki jado.

Livija, tribaš ga uvatit ka ona Michelle iz Alo, Alo: Aj šel sej dis onli vajs! Slušaj amo, lapane! Ti mi značiš ovoliko i ovoliko, svi znamo da si u vezi, galaksija bruji o tome, al se smisli di ćeš samnon ako ti išta značin! Čekan odgovor!

Pomalo i nemoj zajebat!
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 01:02   #75
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Meni se čini da su ovde samo muški bitni, ne njihove žene/cure. Ženu od ovoga merininog niti ne znamo, a za curu od Livijinon znamo da je dosadna i da nije zgodna, šta su paušalne ocjene.
Bitna je muška percepcija njihovih boljih polovica, predstavljanje njih prima trećima.
Ovaj merinin ženu je moga dvista puta privarit, merina bi na kraju bila sritna i završetkon posli samo sexa, toliko ga je želila. On se odupra, sklupča se u sebe, za sebe je lipo završija priču. Vjerojatno bi isto odnereagira da mu je merino rekla sve šta osjeća. Kad je odbija sex, odbija bi i ljubav, ali bi ona bila danas zadovoljna jer ga je otpravila zauvik. Bila bi još luđa za njin jer napokon ništa od njega nikad neće imat.
Zato mislin da bi Livija ovome svome tribala reć. Ako pretpostavimo njegovu diskreciju, po Liviju je ovo win-win situacija, jer očito će je on kopkat dugo koliko oni ovan muči merino.
Ovaj nije tolika budala da će poć curi reć da ga jedna tamo maltretira. A ne virujen da on Liviju triba ka nekog izbavitelja, ne zvuči mi ka neki jado.

Livija, tribaš ga uvatit ka ona Michelle iz Alo, Alo: Aj šel sej dis onli vajs! Slušaj amo, lapane! Ti mi značiš ovoliko i ovoliko, svi znamo da si u vezi, galaksija bruji o tome, al se smisli di ćeš samnon ako ti išta značin! Čekan odgovor!

Pomalo i nemoj zajebat!

Pa kom pravo kom krivo.
Moment torzije is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 09:22   #76
Quote:
SitnaRiba kaže: Pogledaj post
ja se ispričavam, al ja tebi pol toga ne vjerujem

napisala si dva posta prije ovoga... oba (plus ovaj) su, u najmanju ruku, čudna...

obično ljudi kad stave upit na forum (i to po prvi put ), budu jako aktivni u svojoj temi jer žele što prije doći do odgovora... ti si napisala ravno 4 (riječima: četiri) posta na vlastitoj temi koja ima 4 strane, olitiga 72 posta (do ovog mog)...

priča cijela koju ti pričaš (u ta četiri posta) je nekako ispričana tako da ide tebi na ruku

sad... il malo žešće briješ il si trol

ak si trol, onda si jako loš isti...
X
to sam i ja mislila kad sam prvi put pročitala post, svejedno sam odgovorila..ali poslje čitajući druge njene postove sam gotovo sigurna-trol, loš trol
july00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 09:44   #77
Quote:
Livija 5 kaže: Pogledaj post
evo info za one koji su komentirali moj post - danas sam se ponašala prema njemu ljubazno i prijateljski , ali s odmakom - baš onako kako se on ponaša prema meni. Baš sam bila neopterećena s time što si on misli , što osjeća ...jedino mi je bilo bitno da zadržim svoj mir i samopouzdanje. To je rezultiralo time da je on stalno dolazio do mene, htio prijateljski razgovarati, šalio se , a ja to nisam mogla izbjeći ....i naravno tu i tamo je spomenuo svoju curu da bi mi se odjednom počeo žaliti na nj. Mislim , bila sam totalno zbunjena - prvo mu je super, sad se nešto počeo žaliti. ..pa tko se nebi zbunio u toj situaciji. Ali ja sam odlučila ostati dostojanstvena i u prijateljskom tonu i odslušala sam te njegove pričice i žaljenja, ali nisam htjela ništa komentirati jer već mi je muka od svega...samo sam ga prijateljski slušala i rastali smo se u vrlo toplom prijateljskom tonu... Zbunjena sam , ali nema veze, ne želim mu to pokazati i dalje ću biti ljubazna s odmakom. I kako je Kalipoe napisala - bolesno je to što me pozvao k njima doma - nema šanse da idem, izmotavati ću se tako dugo dok ne skuži...i nema šanse da mu priznam osjećaje - jer mi se sad čini da on ima gadnih problema sam sa sobom....
bravo livija, moja topla preporuka ti je da sada okreneš situaciju u svoju korist.
sad ili nikad. ako ti bude pričao o problemima o svojoj curi drži se distancirano i reci da svoje privatne stvari riješi sam i da se ne želiš petljati u njegove odnose i ne, nemoj biti topla i prijateljski nastrojena. pokušaj to što je više poslovno konzumirati. nemoj si dozvoliti da ti emocionalni vampir isisa tvoju energiju, snagu a poslije kad se situacija stabilizira sa curom odjebat će te u troskoku. ne dozvoli si to.
pa ćeš vidjeti ako potegne razgovor zašto si hladna e onda mu sve saspi u lice što ti je na srcu s tim da mu ne uletiš u zagrljaj nego se okreni i reci idem sa đurom( čitaj neki kolega, frend nebitno) na kavu. ajde boooook
kalipoa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 09:44   #78
Bome, Livija, pazi ti njega. Ajd, dobro si postupila. Nadam se da si se instant ohladila.

Tip koji bari žensku tako da joj gadi vlastitu curu s kojom zvuči fakat kao princ snova. :/
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 09:52   #79
mozda mu cura dobro pusi pa su zato tak dugo skupa,nikad ne znas


al okani se corava posla,...on da hoce biti s tobom-bio bi
amen
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2013., 10:27   #80
A Boze moj... Toliko zgodnih, vrijednih i slobodnih muskaraca po gradu a vi se uvaljujete zauzetima.
Zene...
Lady Isadora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:11.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger