Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.02.2014., 15:06   #1
Muškarci, biste li glumili ženama ljubav da dobijete što želite?

da li bi vi govorili curi da ocete bit s njom,i sve ljubavne izjave da ocete samo "jedno" ili ipak to ne govorite samo tako bezveze,da to govorite kad stvarno ozbiljno hocete i ne zezate se s tim stvarima.. kako gledate na to.. i vecinom ako tako curi govorite da ocete bit s njom,da zelite da bude vasa,da bude sretna s vama i tako izreke toga tipa ,jel to ipak govorite kad zaista mislite ,.normalno da postoje nijanse al u pravilu bi li te ozbiljne stvari govorili bezveze a da se zezate s tim ,ili u vecini slucajeva kad to kazete mislite i bas ocete curu
dipsy500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 16:41   #2
pa upravo tako dosta muškaraca operira
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 17:43   #3
A koliko to uopće muškaraca hoće nešto ozbiljno???
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 18:14   #4
Quote:
dipsy500 kaže: Pogledaj post
kako gledate na to..
gledam na to tako da mislilm da se ljudi opcenito ne libe govoriti ono sto suprotna strana zeli cuti samo da dobiju sto zele..

Mislim da je tako otkad je svijeta i vijeka..

na to moras biti spremna.
Al bez brige, i sa svim oprezom i znanjem, i opet ce te netko negdje preveslati.. tak da, mozes jedino ne nasjesti na ono sto je preocita laz, a ostalo ce vrijeme pokazati.

Ne mozes se zastititi od svega jer zivjeti pod staklenim zvonom ne zvuci bas funny
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 18:38   #5
Quote:
dipsy500 kaže: Pogledaj post
da li bi vi govorili curi da ocete bit s njom,i sve ljubavne izjave da ocete samo "jedno" ili ipak to ne govorite samo tako bezveze,da to govorite kad stvarno ozbiljno hocete i ne zezate se s tim stvarima.. kako gledate na to.. i vecinom ako tako curi govorite da ocete bit s njom,da zelite da bude vasa,da bude sretna s vama i tako izreke toga tipa ,jel to ipak govorite kad zaista mislite ,.normalno da postoje nijanse al u pravilu bi li te ozbiljne stvari govorili bezveze a da se zezate s tim ,ili u vecini slucajeva kad to kazete mislite i bas ocete curu




ljudi uopce glume da bi nesto dobili,nebitno koja sfera zivota bila u pitanju,musko,zensko,ljubav,posao,obitelj,prijatel ji.
glume zene da bi dobile pare i status,glume muskarci da bi dobili onu stvar itd itd
__________________
Nije sve u rukama sudbine.
lorena-ny is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 18:45   #6
Ne, nema šanse.

S jedne strane mi je to gadno samo po sebi (mislim, glumatat i skrivati "pravog sebe"...pravi znak samopouzdanja i nekog zdravog odnosa sa samim sobom, nema što), a s druge strane može i biti blesavo do neba u taktičkom smislu - gluma i poza se mogu provalit.

Kad se nešto govori, onda se doista i misli.
subaltern is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 18:54   #7
Moraš sama procjeniti kad muškaraca doista misli a kad mu je to samo modus operandi. najčešće možeš procjeniti po djelima.

Riječi su nebitne. Neki muškarci to nikad ne govore, a dali bi sve za ženu. to je prava ljubav, a ne ovi kojima su puna usta takvih riječi, a ništa doista ne misle..
naivna-budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 19:00   #8
Naravno da bi glumili.
Ne svi, ali poprilično uznemirujuć broj bi.

Nema ti smisla razbijati glavu time,
samo nemoj slijepo vjerovati svemu što čuješ,
a pogotovo ako je nešto prerano rečeno.

Ako ne možeš procijeniti jel' neko iskren ili nije, bolje se ni ne zamaraj s njim.
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 19:07   #9
ofskroz da bi
Mrgud-Kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 19:44   #10
Mnogo muškaraca glumi, da. A mnogo žena isto tako postavlja takve kriterije da je laganje jedini način na koji ju netko može imati.

Dakle, žena neće ništa s tipom osim ako tip nema "ozbiljne namjere". Sve super na papiru. U praksi je malo manje super jer imati ozbiljne namjere znači poznavati nekoga dovoljno intimno da se ima razloga imati ozbiljne namjere (osim ako čovjek nije totalni očajnik koji bi s bilokojom ženom koja ga hoće). Naravno, ostaje i solucija "budimo prvo prijatelji". Ima i ljudi koji su stvarno izašli iz friendzone i postali nešto više, ali budimo realni, večina jednom kada upadne u kategoriju frenda tu i ostane. Dakle, jedino ostaju tipovi koji će srati kao grlice dok ne dobiju ono što žele. I za takve žene dobro da takvih ima jer bi u protivnom ostale djevice jaaako dugo...
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 20:36   #11
Postoji određeni tip cura, koje se žele poševiti, ali ne žele ispasti jeftine. Imam ih i među svojim prijateljcama, ja ih ne ševim ali pričamo otvoreno. Pitam ih zar ne vide da ih samo ovaj mulja, i odgovor koji najčešće dobijem je da one to znaju, ali da to ne žele vidjeti i da im nek ne kvarim to, dok traje nek traje. One su manje više svjesne da ih muškarci lažu, ali ipak vole se uvjeravati da ih ne lažu, i tada im je lijepo, osjećaju se voljene, a i uživaju i u seksu, maženju i tako dalje. Ja nikada nisam dijelio komplimente djevojkama s namjerom da ih odvedem u krevet, ali kad bi svi bili kao ja, ženama bi bilo jako ružno. One vole čuti kako su predivne, kako netko uzdiše za njima, kako ih netko voli. One bi više voljele da je to sve istina, ali ako to nije istina, onda radije žele takvu laž, nego surovu istinu. Govorimo o tipu žena koje je moguće tako muljati. Žena koja to ne želi, vrlo teško da će pasti na jeftine štoseve.
Otherkin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 20:40   #12
Upravo takvih najviše i ima, malo je onih koji će bit iskreni u svojim namjerama....
__________________
Live and let live...
mala 21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 22:09   #13
Quote:
Otherkin kaže: Pogledaj post
Postoji određeni tip cura, koje se žele poševiti, ali ne žele ispasti jeftine. Imam ih i među svojim prijateljcama, ja ih ne ševim ali pričamo otvoreno. Pitam ih zar ne vide da ih samo ovaj mulja, i odgovor koji najčešće dobijem je da one to znaju, ali da to ne žele vidjeti i da im nek ne kvarim to, dok traje nek traje. One su manje više svjesne da ih muškarci lažu, ali ipak vole se uvjeravati da ih ne lažu, i tada im je lijepo, osjećaju se voljene, a i uživaju i u seksu, maženju i tako dalje. Ja nikada nisam dijelio komplimente djevojkama s namjerom da ih odvedem u krevet, ali kad bi svi bili kao ja, ženama bi bilo jako ružno. One vole čuti kako su predivne, kako netko uzdiše za njima, kako ih netko voli. One bi više voljele da je to sve istina, ali ako to nije istina, onda radije žele takvu laž, nego surovu istinu. Govorimo o tipu žena koje je moguće tako muljati. Žena koja to ne želi, vrlo teško da će pasti na jeftine štoseve.

Odlično si to napisao. Potpisujem. Svijet bi bio puno jednostavniji kad bi ljudi bili jednostavno iskreni. Ali problem je što žene dosta teže podnose iskrenost po tom pitanju, ne mogu čuti grubu istinu da su nekome samo obični otirač, krpa i totalno nebitna stavka u životu pa se hrane komplimentima o 'zvijezdama u očima', njihovoj ljepoti, bla bla. Muškarci se tome samo prilagođavaju. Tako da se obje strane tu mogu kriviti... Inače mi je grozno to poigravanje s ljudima, laganje, pretvaranje, ali što se može. Neki su jednostavno srasli s tim.
Betty Mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 22:15   #14
S obzirom kako se danas prije završi u krevetu, nego dođe do razgovara što jedno drugo očekujete u budućnosti kao par, pitanje kasni nekih 50 godina.
Kanno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2014., 22:52   #15
Osobno ne serem i lazem u svrhu cilja jer bi sam sebi bio smjesan i moral bi se truditi zadrzati ozbiljnu facu
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 00:32   #16
Quote:
dipsy500 kaže: Pogledaj post
da li bi vi govorili curi da ocete bit s njom,i sve ljubavne izjave da ocete samo "jedno" ili ipak to ne govorite samo tako bezveze,da to govorite kad stvarno ozbiljno hocete i ne zezate se s tim stvarima.. kako gledate na to.. i vecinom ako tako curi govorite da ocete bit s njom,da zelite da bude vasa,da bude sretna s vama i tako izreke toga tipa ,jel to ipak govorite kad zaista mislite ,.normalno da postoje nijanse al u pravilu bi li te ozbiljne stvari govorili bezveze a da se zezate s tim ,ili u vecini slucajeva kad to kazete mislite i bas ocete curu
U svakom slučaju ljubavne izjave teškog kalibra ne mogu biti istinite na početcima, netko mi se svidi, poželim ju i nastojim je dobiti, kušati. To se zove sexualna privlčanost. Dalje su mogući razni scenariji, ali prije ne, dok ne kušam. Onda ostatak druženja pokaže zaljubljujem li se, je li mi lijepo provoditi vrijeme s nekim. To bi bila ljubav, ne munje s neba i forsirane izjave. Kažeš što pretpostaviš da je željeno, vodi progresu. Netko tko te htio, što već, ti je nekada rekao da te ne voli, da nisi najbolja na svijetu? Odrasti i prestani sex smatrati nečim što će ti promijeniti život. Neće, budeš li razumno oprezna. Ali ti ga može uljepšati, bez obzira što će se Zemlja nastaviti vrtjeti istom putanjom nakon tvog sexa. Mada ti se može učiniti da se zvijezde miču. Ako imaš sreće.
Gordan71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 18:13   #17
meni je preglupo i jadno nekako glumit da volim neku žensku samo radi seksa....

nekako mi je to prejadno i plitko....u neku ruku i tužno....
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 23:01   #18
Poznajem i takve. Ali provale žene to samo se prave površne.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 23:45   #19
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
A koliko to uopće muškaraca hoće nešto ozbiljno???
Život je pre-ozbiljan. Treba unijeti malo ne-obvezne zabave. What's wrong with that?
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2014., 23:58   #20
Ne bi glumio, uvijek otvoreno kažem što želim
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger