Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2014., 15:33   #41
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Najbolji način za drastično smanjit razinu seksualizacije je upravo u hiperseksualizaciji. Sve čime se ljudi predoziraju i čime se društvo saturira do krajnjih granica, postaje s vremenom uobičajeno, ergo, dakeko manje zanimljivo i intrigantno nego kad je bilo tabu. Tako da, što se tiče umanjivanja snage seksualnih aduta, civilizacija vrlo vjerojatno ide u pravom smjeru. šta sad.
Po tvojoj logici muškarcima iz lovačko-sakupljačkih plemena na porječju Amazone ne bi se više trebao ni dizati jer pokraj golih sisa žive već desetinama tisuća godina.

Quote:
_Golubica_ kaže: Pogledaj post
Negdje sam čitala da cura koja je zakopčana do grla (po tvojoj logici konzervativno obučena) isto spada u kategoriju provokativnog oblačenja,ako je ta odjeća koju nosi izrazito uska.Ono da se sve nadzire
Ako je ovako obučena, da.

http://postgradproblems.com/a-salute-to-yoga-pants/

Quote:
Ego kaže: Pogledaj post
Mislim da postoji samo jedno rješenje. Burka.
I ovo dvoje su vjerojatno muslimani.

https://kolekcionar.eu/photos/folklor_60.jpg



Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Ići predavati u srednju školu cijeli dan bez da se jaja prethodno isprazne graniči sa mazohizmom. Ili nekim psihičkim poremećajem.

Ok i škola ima wc za izdrkati kurac i osloboditi jaja od pritiska
Ti si još mlad, a vidjet ćeš kad pređeš 30.

Ali šalu na stranu, ova je tema ozbiljnija da ne može biti ozbiljnija. I kao što sam i mislio bojim se da to uopće niti nije prepoznato kao problem.

Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
OM NOM NOM!

Doduše, svi oni Calzedonia, Lisca i slični plakati su sasvim dovoljna opasnost u vožnji.
E, upravo to. Ona kolekcija grudnjaka, pa ono je otvoreni plakatni poziv na seks.

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Ma žene su se uvijek educirale, potlačenost žena je laž i mit, a njihova seksualnost nije ista kao muška, pa im se seksualnost treba kontrolirati. Ne živote, bože moj, samo seksualnost. I to je na selu već tisućljećima, pa zato nema razloga da to bude nešto loše. And he is proud of himself.
Pa možeš li mi molim te navesti razdoblje u povijesti kada se žene nisu educirale.

Potlačenost žena doista je feministička laž i mit. A još je Goebbels rekao da mnogo puta ponovljena laž postaje istina.

To da je ženska seksualnost drugačija od muške priznaju i feministice.
Veli Provokator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 15:40   #42
Quote:
Veli Provokator kaže: Pogledaj post

Možeš li pobliže objasniti ovu rečenicu?
Jednostavno je. Nekada su profesori i oni koji su inače stariji i u nekom odnosu gdje nije pristojno da svoje studentice i slične gledaju kao žene, bez obzira kako one bile obučene, poštovali tu činjenicu i nisu sebi dozvoljavali luksuz da i pomisle na taj način. Bilo je više poštovanja i postojao je neki red. Sada na oskudno obučeno žensko bleji i staro i mlado bez ikakvog reda, kulture i respekta i još se žene smatraju krivim za to.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 15:41   #43
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
dokaz su nudisti (pravi, a ne oni koji idu po swingerskim plazama) koji hodaju po plazama ko od majke rodjeni i ne povezuju golotinju sa seksualnoscu. odnosno povezuju, jednako koliko ti povezujes bikini.
Vjerojatno nikad nisi bio na nudističkoj plaži niti razgovarao s nudistima.

I, oprosti, ali meni se na bikini diže. Ak je ženska dobra.
Veli Provokator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 15:43   #44
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Jednostavno je. Nekada su profesori i oni koji su inače stariji i u nekom odnosu gdje nije pristojno da svoje studentice i slične gledaju kao žene, bez obzira kako one bile obučene, poštovali tu činjenicu i nisu sebi dozvoljavali luksuz da i pomisle na taj način. Bilo je više poštovanja i postojao je neki red. Sada na oskudno obučeno žensko bleji i staro i mlado bez ikakvog reda, kulture i respekta i još se žene smatraju krivim za to.
Mistificiraš i idealiziraš.

Ne samo da su blejali nego su često bili pomalo i opsceni, a neki su čak voljeli i pipkati.

I to još kada su žene bile "zakopčane do grla".
Veli Provokator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 15:46   #45
Quote:
Veli Provokator kaže: Pogledaj post
Vjerojatno nikad nisi bio na nudističkoj plaži niti razgovarao s nudistima.

I, oprosti, ali meni se na bikini diže. Ak je ženska dobra.
jesam i jedno i drugo. u istri imas npr. nudisticki kamp, gdje cijele obitelji hodaju okolo ko od majke rodjene, s klincima koji se igraju i trckaraju oko njih, medju hrpom golih ljudi. nitko ne seta okolo uzdignute zastave, svi najnormalnije obavljaju svakodnevne aktivonsti.

izgleda da ti nisi nikad pricao s ni jednim nudistom, pa mislis da su swingerske plaze jedino sta postoji.

ovo za bikini ne znam sta da ti kazem. hodas plazom s erekcijom ili ne ides na plaze i bazene?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 15:56   #46
Quote:
Veli Provokator kaže: Pogledaj post

Ti si još mlad, a vidjet ćeš kad pređeš 30.

Ali šalu na stranu, ova je tema ozbiljnija da ne može biti ozbiljnija. I kao što sam i mislio bojim se da to uopće niti nije prepoznato kao problem
Pa kad niti nije problem.

Ako te napaljuje drkaj preventivno, u čemu vidiš problem ?

Nije drugi odgovoran što se ti napališ.

Šta taj neki mantil, odoru, bi ti primjenio samo u školama ili inače svugdje ?
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 15:57   #47
Quote:
Veli Provokator kaže: Pogledaj post

Kad se to žene nisu educirale?
Pa recimo moja baka se itekako morala izboriti za pravo na edukaciju, jer je misljenje bilo 'a kaj ce ti faks, ajde fino rodi i brini se o djeci'. Otprilike u skladu s ovim tvojim, kontroli seksualnog zivota zena.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 16:00   #48
Quote:
Veli Provokator kaže: Pogledaj post
Iz razgovora s mnogim svojim prijateljima čini mi se da im to pomalo predstavlja i problem. Pogotovo profesorima po školama i fakultetima. Ometa im koncentraciju i dovodi ih u napast.
slažem se. ja možda budem radio u školi i ne bih volio da mi dolaze obučene kao da idu u teretanu ili subotnji izlazak.
ili, neka dolaze tako, ali neka se niko ne sablažnjava ako ih budem gledao. budimo dakle dosljedni, a ne licemjerni.
Quote:
Što mislite, kao prvo, je li bi se možda trebalo ponovo uvesti neko čednije odijevanje da se na žene ne gleda samo kao na hodajuće pičke i, kao drugo, za muškarce, osjećate li se pomalo ugroženi i napastovani takvim oblačenjem i izgledom?
svaka normalna osoba bi sama trebala znati što je prikladno obući za koju situaciju. ako se oblačiš droljasto, to je tvoje pravo, ali nemoj se onda zgražati ako te muški gledaju jer ispadaš glupa.
Quote:
gtwzagreb kaže: Pogledaj post
Ne, kao osoba koja radi na faksu ne osjećam se ugrožen, a ni ostale kolege. Većina ih voli komentirati to oblačenje, a da im ometa koncentraciju to mislim da se varaš.
pa ne znam, mislim da nije baš ugodno raditi ako se oko tebe šetkaju mlađahne cure u yoga trenerkama i sisama na dobar dan

Quote:
fališbubi kaže: Pogledaj post
Meni moj dekolte ne smeta on je prirodan samo što je problem što muškarcima svih uzrasta pravi probleme, a meni neugodu kad primijetim poglede muškaraca za čije oči nije namijenjen.
aha, znači krivi su oni što bulje, a ne ti koja si, svjesno ili nesvjesno, htjela privući pažnju? inače, dekoltei služe čemu? boljoj prozračnosti?
joj šta sve neću pročitati na ovom forumu...

Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
I o kojim je to fakultetima ovdje riječ, em toga nema na mom fakultetu, em hodam po Građevinskom, em po Ekonomskom, em po Filozofskom, pa još nisam vidjela slučaj od kojeg bi se nekom profesoru pomutila koncetracija do mjere da se osjeti ugroženim. Malo mašta radi, čini mi se?
da, ko bi reko da jedna žena ne primijećuje žene

Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
najbolje da na plazu dolazimo u skafanderima, a u skolu u stiklama itd.
tko nema kucnog odgoja taj ce i pred profesora izbacit sisu i jos ce mislit da jedina ima sisu.

kucni odgoj fali nadaleko.
oblacite se primjereno situaciji i institucijama, ne znam kako vas nisu tome naucili.



najzesce su mi one sto se utegnu, pa im onda nije jasno i krivo im bude sto neki krelac od 50 godina slini za njima.
isuseboze
upravo tako. drago mi je da shvaćaš licemjerje cura s te strane.


zanimljivo je to, na onoj temi o privlačnim maloljetnicama i ovdje žene odlučno brane slobodu odijevanja, što ja mogu samo podržati, ali se onda ljute što ih se gleda kao seksualne objekte. tempora, mores...

Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Nisu krivi oni što im se diže. Krive smo mi što im ga dižemo. Drolje.
vidi, ako ti dođeš profesoru u uskim yoga hlačama i izbaciš sise na dobar dan, ti si praktički napravila prvi potez. ti si odgovornija od njega ako ti on pogleda u sise ili dupe. mislim da vi žene ne kontate neke stvari ili to kako funkcionira muški mozak.

Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Jednostavno je. Nekada su profesori i oni koji su inače stariji i u nekom odnosu gdje nije pristojno da svoje studentice i slične gledaju kao žene, bez obzira kako one bile obučene, poštovali tu činjenicu i nisu sebi dozvoljavali luksuz da i pomisle na taj način. Bilo je više poštovanja i postojao je neki red. Sada na oskudno obučeno žensko bleji i staro i mlado bez ikakvog reda, kulture i respekta i još se žene smatraju krivim za to.
evo, licemjerni obrazac se nastavlja.

opet zanimljivo, npr. svi će odmah napasti muškarce koji "sline", a da se nitko ne zapita npr. zašto je cura, npr. studentica ili učenica obukla uske hlače? tko joj je te hlače kupio? tko joj je na kraju krajeva dopustio da takva ide u školu ili na faks?

lakše je uvijek linijom manjeg otpora i ne postavljati neugodna pitanja.
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 16:01   #49
Quote:
Veli Provokator kaže: Pogledaj post

Pa možeš li mi molim te navesti razdoblje u povijesti kada se žene nisu educirale.

tak je!
jos od anticke grcke je bilo pravilo da zene (u visoj klasi) moraju biti obrazovane 'da bi njihovi muzevi s njima mogli razgovarati'.. (nazalost, nije sala, zaboravih kojem znameniku se pripisuje ta izjava)
neg cek, od koje ono godine zene smiju na medicinu?
miss_clara is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 16:03   #50
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
jesam i jedno i drugo. u istri imas npr. nudisticki kamp, gdje cijele obitelji hodaju okolo ko od majke rodjene, s klincima koji se igraju i trckaraju oko njih, medju hrpom golih ljudi. nitko ne seta okolo uzdignute zastave, svi najnormalnije obavljaju svakodnevne aktivonsti.

izgleda da ti nisi nikad pricao s ni jednim nudistom, pa mislis da su swingerske plaze jedino sta postoji.

ovo za bikini ne znam sta da ti kazem. hodas plazom s erekcijom ili ne ides na plaze i bazene?
Nisam niti napisao da svi imaju uzdignute kurce. S vremenom se nekako čovjek uspije suspregnuti da mu se kurac ne diže baš sam tak. Ali da se ipak ponekad digne, digne se. Pogotovo novacima.

Ak se digne meni na normalnoj plaži, di neće na nudističkoj. Ne hodam. Nisam egzibicionist. Pokrijem se ručnikom.

Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post

Šta taj neki mantil, odoru, bi ti primjenio samo u školama ili inače svugdje ?
Svugdje. A u školama bi bilo dobro ponovo odvojiti nastavu za dječake i djevojčice. I djevojčice poslati prije u školu, jer su naprednije od dječaka. I da se prije mogu udati poslije.

U nekoj viziji utopističkoga društva.
Veli Provokator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 16:16   #51
Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post
slažem se. ja možda budem radio u školi i ne bih volio da mi dolaze obučene kao da idu u teretanu ili subotnji izlazak.
ili, neka dolaze tako, ali neka se niko ne sablažnjava ako ih budem gledao. budimo dakle dosljedni, a ne licemjerni.

opet zanimljivo, npr. svi će odmah napasti muškarce koji "sline", a da se nitko ne zapita npr. zašto je cura, npr. studentica ili učenica obukla uske hlače? tko joj je te hlače kupio? tko joj je na kraju krajeva dopustio da takva ide u školu ili na faks?

lakše je uvijek linijom manjeg otpora i ne postavljati neugodna pitanja.
Vjeruj mi, ako budeš radio u školi brzo ćeš biti mentalno uškopljen. Krivo pogledaj i odu jaja na panj. A kamoli što drugo učiniš. Daj nekoj lošu ocjenu ili ga sruši, suočavaš se s lažnim optužbama za seksualno zlostavljanje (npr. nepostojećim lascivnim izjavama i slično). To je danas profesorska svakodnevica o kojoj se ne govori i na koju će forumske ali i sve ostale feministice samo arogantno i posprdno odmahivati rukom. S druge strane ženskicama je fora flerotovati, pogotovo kad si pretvoren u medu koji pleše.

Quote:
miss_clara kaže: Pogledaj post
tak je!
jos od anticke grcke je bilo pravilo da zene (u visoj klasi) moraju biti obrazovane 'da bi njihovi muzevi s njima mogli razgovarati'.. (nazalost, nije sala, zaboravih kojem znameniku se pripisuje ta izjava)
neg cek, od koje ono godine zene smiju na medicinu?
Ne razumijem. Moje je pitanje bilo jednostavno: navedi mi povijesno razdoblje u kojem žene nisu imale neku edukaciju.
Veli Provokator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 16:40   #52
Quote:
Veli Provokator kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, ako budeš radio u školi brzo ćeš biti mentalno uškopljen. Krivo pogledaj i odu jaja na panj. A kamoli što drugo učiniš. Daj nekoj lošu ocjenu ili ga sruši, suočavaš se s lažnim optužbama za seksualno zlostavljanje (npr. nepostojećim lascivnim izjavama i slično). To je danas profesorska svakodnevica o kojoj se ne govori i na koju će forumske ali i sve ostale feministice samo arogantno i posprdno odmahivati rukom. S druge strane ženskicama je fora flerotovati, pogotovo kad si pretvoren u medu koji pleše.
hvala na upozorenju, no neću se ja dat zajebavati
rušit ću ako bude za rušenje, ocjene će biti po zasluzi, od 1-5. sve profesionalno. a ako bude kakvih trabunjanja o seksualnom zlostavljanju, time će si samo otežati situaciju.
Quote:
Ne razumijem. Moje je pitanje bilo jednostavno: navedi mi povijesno razdoblje u kojem žene nisu imale neku edukaciju.
s ovim se ne mogu složiti. Provokatoru, žene su kroz povijest sistematski marginalizirane. čudi me da to ne znaš. pa do prije kojih 150 godina nisu imale pravo glasa! posprdno se gledalo na njihovo obrazovanje i sl.

ovo ti stvarno ne stoji i u smislu nekakva emancipacije ih uvijek podržavam. pogotovo ako se tiče radničkih prava, omalovažavanja i sl. a toga kod nas nažalost još uvijek ima.
nedavno je onaj neki krkan, mislim iz siska ili tamo negdje, nekoj ženi odbrusio nešto tipa "a šta si rađala toliko djece, ko ti je kriv".

profesor na faksu nam je govorio da skandinavske zemlje, dakle najrazvijenije i najbogatije, imaju najviši udio žena na visokim poslovnim i političkim funkcijama. ali to je sad neka druga tema,ne bih u offtopic.
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 17:03   #53
Ne leone.sb, ne oblačim se namjerno tako u javnim ustanovama i drugim, samo navečer kada izlazim, to je bila moja poanta, možemo se odijevati kako hoćemo, a ne možemo utjecati kako će to djelovati na druge i na koga, samo svaka djevojka treba znati za koga se tako oblaći i zbog čega, zašto dugonoge i vitke djevojke ne bi trebale nositi mini suknju na 39*C u slobodno vrijeme, ali ako ide na posao zašto bi?
alles klar?
fališbubi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 17:09   #54
"Pa možeš li mi molim te navesti razdoblje u povijesti kada se žene nisu educirale.

Potlačenost žena doista je feministička laž i mit. A još je Goebbels rekao da mnogo puta ponovljena laž postaje istina.

To da je ženska seksualnost drugačija od muške priznaju i feministice."

Ne, nisu se educirale. I nije laž i mit. I jednostavno nisi realan. I ja nisam nikakva feministica tako da me boli briga što one priznaju.
I je, drukčija je ženska seksualnost. Selektivnija je, probirljivija. Ženke su te koje prve vrše prirodnu selekciju partnera, kako bi imale što bolje potomstvo, po normalnom prirodnom nagonu. Mužjaci su ti koji se natječu za ženke, ili bore međusobno, kako bi opstao jači. Patrijarhat je osakatio taj evolucijski dio. Iskrivljeni, nelogični i neprirodni zakoni patrijarhata to su poništavali tisućljećima, i zapravo idu kontra prirodnog razvoja, evolucije i napretka, omogućavajući najlošijim, najslabijim pripadnicima muškog roda da šire potomstvo, a zapravo bi ih se trebalo kontrolirati, od strane žena. Hvala ti bože, pa će uskoro zaista doći takvo vrijeme, jer evo nacifeminizam već lagano kucka na vrata preplašenih mužjaka, da ih kastrira. A onda ćemo se konačno vratiti svojim ispravnim, prirodnim korjenima.
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 17:23   #55
Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post
hvala na upozorenju, no neću se ja dat zajebavati
rušit ću ako bude za rušenje, ocjene će biti po zasluzi, od 1-5. sve profesionalno. a ako bude kakvih trabunjanja o seksualnom zlostavljanju, time će si samo otežati situaciju.

profesor na faksu nam je govorio da skandinavske zemlje, dakle najrazvijenije i najbogatije, imaju najviši udio žena na visokim poslovnim i političkim funkcijama. ali to je sad neka druga tema,ne bih u offtopic.
Uh! Želim ti sreću. Ali stvarno. Imam jednog frenda koji je super prof. ali mu je više svega pun kurac, pa razmišlja napustiti taj posao. I sad mu pumpam samopouzdanje da to ipak ne učini.

Ma skandinavske su zemlje koma. Taj mit o zemlji blagostanja i o socijalizmu s ljudskim licem je ništa drugo do mit. To su posve raspadnuta društva. Pogotovo u muško-ženskim odnosima. Doduše, takva je situacija manje-više u cijelom zapadnom svijetu.

Leone, niti 95% muškaraca nije imalo pravo glasa. Opće pravo glasa skoro istodobno su dobili i muškarci i žene.

Ali to je jedna od onih dovoljno puta ponovljenih feminističkih laži koje su postale istina i spin. Jadne žene nisu imale pravo glasa. Pa nije niti golema većina muškaraca.

Mogu ja sad iz nakaradne logike izvući zaključak da su zapravo muškarci bili potlačeni, jer tko je bio na višem društvenom položaju u 18. st. Marija Terezija ili 99.99% muškaraca toga doba?

Eto, takva je otprilike feministička logika.
Veli Provokator is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 17:26   #56
Quote:
Veli Provokator kaže: Pogledaj post
Svugdje. A u školama bi bilo dobro ponovo odvojiti nastavu za dječake i djevojčice. I djevojčice poslati prije u školu, jer su naprednije od dječaka. I da se prije mogu udati poslije.

U nekoj viziji utopističkoga društva.
Ne valja, taj kult je vrijeme pregazilo, zauvijek. Sada su tendencije da cure izgledaju što seksipilnije, tko to ne može podnositi evolucija će ga pregaziti kao dinosaurusa
nećeš me jahati is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 17:41   #57
Mislim stvarno covjeku koji kaze da muskarci moraju kontrolirati seksualni zivot zena i vec na 100 tema uvijek istu pricu prica o zenama, koliko vise admini to planiraju tolerirati(svaka tema mu se svede na istu stvar) close/ban, gg. Fascinantno mi je da netko uopce ima volju raspravljati s covjekom koji to napise.

Lik doslovno hijacka teme da flamea zene di god stigne i onda ekipa jos raspravlja, wtf, cim vidis par upisa shvatis da nema smisla.

Zadnje uređivanje edwood : 11.02.2014. at 17:59.
edwood is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 17:57   #58
Jooooj...

Procitao sam naslov teme i rekao: "Evo konacno jedne normalne...", a onda sam zavirio na temu i opet, opet i po sestoti put opet tema o oblacenju zena.

Ljudi kada evidentiraju nesto sto smatraju problemom, najcesce ce krenuti "lijeciti" posljedicu i gotovo je pravilo da ce zaboraviti uzrok.

Ne zelim o zenskoj obleki jer upravo takva kakva je cini zenu manje ili vise privlacnom.

Prije svega, ne zna svaka zena istaknuti vlastitu seksualnost, obline i privlacnost te, dok na jednoj "dopicnjak" izgleda gotovo savrseno, na drugoj djeluje kao na kravi sedlo.

Bez uvrede ikome, ali nisu sve bas tak izrazito privlacne u svemu sto nose. Prirodno lijepa zena je rijetkost i upravo u tome i jest privlacnost ljepote. Ona nije bas najcesca pojava i zato je posebna i tako privlacna

Iako odjeca ne cini covjeka, ona salje odredenu poruku okolini.


Napisao sam poprilicno dug post ali eto, skratio sam ga jer smatram da se ne isplati.

Ova tema bi trebala biti toliko siroka da bi trebala prerasti raspravu o zenskom oblacenju i krenuti u smjeru evidentiranja uzroka a ne posljedice.

Oni koji poznaju Maslowljevu teoriju hijerarhije potreba vjerojatno se sjecaju one njegove piramide i kakvim su bojama obojane odredene potrebe (razine potreba).

Pred cca 10 god sam citao jednu knjigu u kojoj je bio naveden jedan teorijski eksperiment sa ljudima koje su drzali u konstantnom seksualnom uzbudenju. Mali zatvoreni svijet koji je najvise svog vremena provodio ispunjavajuci ispunjene potrebe jer je pod "programiranjem" psihologa "glad" za tim potrebama bila veca. Bilo bi zanimljivo to sprovesti u praksi i vidjeti rezultate.

Poput majmuna koji siti jedu banane u kavezu.


Uglavnom. Vidim da ce ova tema biti jos jedna na kojoj ce se voditi musko-zenski rat i kada ekstremisti s obje strane ukopaju svoje pozicije, vrlo ce brzo nakupiti preko 500 strana svada, derneka i pretakanja iz supljeg u prazno.

Inace da vam kazem, to vam je normalno u kriznim vremena. Egzistencijalna kriza moze dovesti do propitkivanja seksualnosti i potaknuti na revidiranje drustveno ustaljenih normi. Pa cak i ovih ustaljenih u tzv "liberalnom" svijetu.

A svi vrli pametnjakovici ovog foruma ne shvacaju vec jako dugo da je seksualnost individualnog karaktera i ono sto se svida jednom, ne svida se drugom. To je sasvim normalno i s tim nema problema.

Problemi pocinju kada se iskljucivo jedan tip pokusava iskristalizirati kao nesto sto je evidentno dobro, potrebito i sto bi svi drugi trebali kopirati.

I tako dodosmo i do "liberalizma" koji zatire tuda razmisljanja, do "demokracije" koja gusi slobode, do "jednakosti" koja stvara nejednakost, do "politicke korektnosti" koja stvara nekorektnost i do "intelektualnosti" koja stvara jednoumlje. Najveca realnost danasnjeg drustva znaci biti u potpunosti nerealan. Sretno vam s tim.

Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Sada su tendencije da cure izgledaju što seksipilnije, tko to ne može podnositi evolucija će ga pregaziti kao dinosaurusa
Koja evolucija?

P.S. Ipak ispade ne bas tako kratak post.
__________________
...Now, the only thing a rambler needs, is a suitcase and a gun. The only time he's satisfied, is when he's on the run...
Leonida is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 18:00   #59
Quote:
gtwzagreb kaže: Pogledaj post
Ne, kao osoba koja radi na faksu ne osjećam se ugrožen, a ni ostale kolege.
Molim te...
Stav normalnog muškarca kome seksualni život nije uskraćen, za ovu temu je potpuno ireleventan. Trebaš se malo potruditi posmatrati problem iz ugla nekog precvalog paćenika koji je "onu stvar" vidio samo u pornićima.
Alem_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2014., 18:12   #60
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post

Ne, nisu se educirale. I nije laž i mit. I jednostavno nisi realan. I ja nisam nikakva feministica tako da me boli briga što one priznaju.
I je, drukčija je ženska seksualnost. Selektivnija je, probirljivija. Ženke su te koje prve vrše prirodnu selekciju partnera, kako bi imale što bolje potomstvo, po normalnom prirodnom nagonu. Mužjaci su ti koji se natječu za ženke, ili bore međusobno, kako bi opstao jači. Patrijarhat je osakatio taj evolucijski dio. Iskrivljeni, nelogični i neprirodni zakoni patrijarhata to su poništavali tisućljećima, i zapravo idu kontra prirodnog razvoja, evolucije i napretka, omogućavajući najlošijim, najslabijim pripadnicima muškog roda da šire potomstvo, a zapravo bi ih se trebalo kontrolirati, od strane žena. Hvala ti bože, pa će uskoro zaista doći takvo vrijeme, jer evo nacifeminizam već lagano kucka na vrata preplašenih mužjaka, da ih kastrira. A onda ćemo se konačno vratiti svojim ispravnim, prirodnim korjenima.
Je li se ti smatraš feministicom ili ne, nevažno je. Važno je da si internalizirala feminističku ideologiju koja svoje temelje jednostavno zasniva na lažima.

Ti npr. veliš žene se nisu educirale: ti dakle misliš da se tvoja prapraprabaka nije educirala a praprapradjed jest. Činjenica je da su se educirali i i on i ona. Tvoja prapraprabaka učila je tkati, šiti, musti kravu, praviti sir, mijesiti kruh i pogaču, a praprapradjed potkivati, kositi, tesati, orezivati itd. Ali jednostavno dovoljno puta ponovljena laž postaje istina.

Kod drugoga dijela imaš niz pogrešnih zaključaka jer polaziš od pogrešnih premisa.

1. Većina ženki sisavaca ne bira

2. Vraćanje na naravne zakone neće nas vratiti u mitsko naravno zlatno doba zbog stavke prve, tj. zato što žene nemaju osjetila kojima bi mogle selekcionirati najkvalitetnije mužjake, već čine to veće pogreške što se više pouzdaju u "intuiciju" a manje u razum.

Točno je da je ljudska civilizacija i društvo ustrojeno protivno naravnim zakonima i da se dokinuo (ili makar drastično smanjio) fizički rivalitet između muškaraca koji se premjestio u simboličku sferu.

Quote:
nećeš me jahati kaže: Pogledaj post
Ne valja, taj kult je vrijeme pregazilo, zauvijek. Sada su tendencije da cure izgledaju što seksipilnije, tko to ne može podnositi evolucija će ga pregaziti kao dinosaurusa
Jako se varaš.

Afganistan 1970-ih:

http://thefollyofhumanconceits.files...abul-1970s.jpg

http://oanakovacs.com/wp-content/upl...rs-college.jpg

http://static.vg.no/leonora/bildarkiv/1068418615.jpg

http://files.myopera.com/afghanstarz..._1862017_n.jpg

http://www.bbc.co.uk/blogs/adamcurtis/recordstore.jpg


Afganistan danas:

http://beta.images.theglobeandmail.c...420683gm-a.jpg

http://thestar.blogs.com/.a/6a00d834...2099970c-800wi

http://www.unhcr.org/thumb1/4b913290d.jpg

http://www.jihadwatch.org/WP001/wp-c...en-wearing.jpg
Veli Provokator is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger