Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.02.2014., 12:49   #41
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kad vidim zenu na cesti, vidim samo kako izgleda i nemam blagog pojma sto je "u paketu"
to je nacin i razmisljanje vrlo povrsnih ljudi, koji sami nisu vrijedni spomena i paznje
u stvarnosti, nekoga bi trebalo upoznati prvo kroz skroz neformalno druzenje, da bi se eventualno iz toga razvilo dejtanje, veza, brak...
glupane i glupace koji prvo gledaju kako im netko vizualno izgleda, a onda krenu u vezu, a onda tek gledaju u sto su se uvalili, treba stjerati u kurac skupa s njihovim sustavom vrijednosti
slažem se u potpunosti....to su plitki i površni ljudi ako na takvi način gledaju žene ili muškarce...
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:08   #42
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kad vidim zenu na cesti, vidim samo kako izgleda i nemam blagog pojma sto je "u paketu"
to je nacin i razmisljanje vrlo povrsnih ljudi, koji sami nisu vrijedni spomena i paznje
u stvarnosti, nekoga bi trebalo upoznati prvo kroz skroz neformalno druzenje, da bi se eventualno iz toga razvilo dejtanje, veza, brak...
glupane i glupace koji prvo gledaju kako im netko vizualno izgleda, a onda krenu u vezu, a onda tek gledaju u sto su se uvalili, treba stjerati u kurac skupa s njihovim sustavom vrijednosti
Izgled nije prioritet, ali je ono što nas (u većini slučajeva) prvo privuče.Onda kroz neformalno drženje vidiš dali bi se nešto moglo razviti ili ne.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:10   #43
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kad vidim zenu na cesti, vidim samo kako izgleda i nemam blagog pojma sto je "u paketu"
to je nacin i razmisljanje vrlo povrsnih ljudi, koji sami nisu vrijedni spomena i paznje
u stvarnosti, nekoga bi trebalo upoznati prvo kroz skroz neformalno druzenje, da bi se eventualno iz toga razvilo dejtanje, veza, brak...
glupane i glupace koji prvo gledaju kako im netko vizualno izgleda, a onda krenu u vezu, a onda tek gledaju u sto su se uvalili, treba stjerati u kurac skupa s njihovim sustavom vrijednosti
evo još jednog koji je sebi umislio kak ljepota dolazi iznutra!!!

evo ti jedna "lijepa" pa mi reci bili mogao oženit takvu:
http://www.24sata.hr/sudbine/djevojk...i-seksi-354030
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:16   #44
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
evo još jednog koji je sebi umislio kak ljepota dolazi iznutra!!!

evo ti jedna "lijepa" pa mi reci bili mogao oženit takvu:
http://www.24sata.hr/sudbine/djevojk...i-seksi-354030
LOL . bravo kekec..Baš me zanima dali bi se prepoznala unutarnja ljepota od te brade
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:18   #45
Quote:
k-kekec kaže: Pogledaj post
evo još jednog koji je sebi umislio kak ljepota dolazi iznutra!!!

evo ti jedna "lijepa" pa mi reci bili mogao oženit takvu:
http://www.24sata.hr/sudbine/djevojk...i-seksi-354030
da te sad nazovem idiotom, ja bi pobrao karton za vrijedanje
a nemam nacina da ti pokazem i dokazem koliko upravo taj neki neciji stav i "unutrasnja ljepota" doprinose da se neku osobu percipira kao lijepu ili nelijepu

sigurno ti to ne mogu pokazati preko nekog linka ili slike
ali mogu reci da je to nesto sto se i meni dogodilo, a sto sam imao prilike i vidjeti, da ljudi koji objektivno ne spadaju u top 10% imaju vrlo bogat zivot i hrpu poznanstava
ali ok, ti ces vidjeti sto zelis vidjeti, a jednako tako i tvoji zenski pandani
pa sretno vam bilo
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:20   #46
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
LOL . bravo kekec..Baš me zanima dali bi se prepoznala unutarnja ljepota od te brade
nitko ne govori o unutarnjoj ljepoti....nego o tome da ako se sve svodi na vanjski izgled pretežno je to površno gledanje ljudi....

ja nebih bio s curom u vezi koja je svjetovno veoma lijepa i zgodna a iznutra fuj...nema te šanse...

izgled igra neku ulogu ali nebi trebao presudnu ulogu igrat...ali dobro...to je sve individualno...
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:25   #47
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
nitko ne govori o unutarnjoj ljepoti....nego o tome da ako se sve svodi na vanjski izgled pretežno je to površno gledanje ljudi....

ja nebih bio s curom u vezi koja je svjetovno veoma lijepa i zgodna a iznutra fuj...nema te šanse...

izgled igra neku ulogu ali nebi trebao presudnu ulogu igrat...ali dobro...to je sve individualno...
Već sam napisala i sama sam sebi dosadna - izgled nije PRESUDAN , ali je taj koji nas u VEĆINI slućajeva na prvu privuče. Ili sam ja s Marsa pala?
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:35   #48
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
Već sam napisala i sama sam sebi dosadna - izgled nije PRESUDAN , ali je taj koji nas u VEĆINI slućajeva na prvu privuče. Ili sam ja s Marsa pala?
to je sve individualno...ja npr. uopće nemam izgled, stil cura koje volim (ne preferiram šminkerice jedino) nego više jel mi se cura cjelokupno kao osoba i kao žena svidi....
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:38   #49
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
to je sve individualno...ja npr. uopće nemam izgled, stil cura koje volim (ne preferiram šminkerice jedino) nego više jel mi se cura cjelokupno kao osoba i kao žena svidi....
Kao što ti ne preferiraš šminkerice, tako ja ne preferiram muškarce koji mi nisu privlačni (nema veze s karakterom, meni to treba ići u paketu)
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 13:59   #50
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
Kao što ti ne preferiraš šminkerice, tako ja ne preferiram muškarce koji mi nisu privlačni (nema veze s karakterom, meni to treba ići u paketu)
a kakvi su ti privlačni? daj opis...
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:04   #51
Quote:
bijeli prah kaže: Pogledaj post
a kakvi su ti privlačni? daj opis...
Nemam poseban tip muškaraca, jednostavno mi mora biti fizički i karakterno privlačan.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:04   #52
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
Kao što ti ne preferiraš šminkerice, tako ja ne preferiram muškarce koji mi nisu privlačni (nema veze s karakterom, meni to treba ići u paketu)
jebote, koje su ovo dubine misli
"preferiram one koji su mi privlacni"
woooow, einstein mora da je kleknuo pred tobom i poljubio ti skute
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:08   #53
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
jebote, koje su ovo dubine misli
"preferiram one koji su mi privlacni"
woooow, einstein mora da je kleknuo pred tobom i poljubio ti skute
nemoraš biti zločest, ako sam iskrena.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:10   #54
Quote:
huskyblueeye kaže: Pogledaj post
Da li ženama zaista "pada vrijednost" sa godinama?
nisam stekla takav dojam, upravo suprotno.
mozda jos nisam zasla u godine, iako ne bih rekla, jer nisam mladica.

valjda kad kazes vrijednost mislis na prolaz kod tipova?
shakiri is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:26   #55
Quote:
honeychild kaže: Pogledaj post
nemoraš biti zločest, ako sam iskrena.
nisam ja ni rekao da nisi iskrena, nego da si duboka poput lokve na cesti

nazalost nisi u tome usamljena i sve je vise ljudi koji gledaju druge i odlucuju o njima i gradiraju ih prema necemu sto ima u stvari jako malo veze s kompletnoscu neke osobe
dozvoli jedan primjer: ljudi izadu na neko mjesto za druzenje i onda gledaju kako da nekoga ulove, pa mjere, ocjenjuju , sve iz daleka i s oprezom
zamisli sad jednu drugaciju situaciju: da ljudi izadu na mjesta za druzenje i druze se

pa bi se svi skupa zabavljali, plesali, pili, pricali...
ako si netko u svemu tome klikne i javi se nakakva ljubav, privlacnost - ok, odose oni svojim putem, sretno im bilo


sto mislis o necemu takvom?
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:33   #56
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
nisam ja ni rekao da nisi iskrena, nego da si duboka poput lokve na cesti
nazalost nisi u tome usamljena i sve je vise ljudi koji gledaju druge i odlucuju o njima i gradiraju ih prema necemu sto ima u stvari jako malo veze s kompletnoscu neke osobe
dozvoli jedan primjer: ljudi izadu na neko mjesto za druzenje i onda gledaju kako da nekoga ulove, pa mjere, ocjenjuju , sve iz daleka i s oprezom
zamisli sad jednu drugaciju situaciju: da ljudi izadu na mjesta za druzenje i druze se

pa bi se svi skupa zabavljali, plesali, pili, pricali...
ako si netko u svemu tome klikne i javi se nakakva ljubav, privlacnost - ok, odose oni svojim putem, sretno im bilo


sto mislis o necemu takvom?
Znači ti si na temelju moje izjave da mi je bitan i fizički izgled , osim karaktera zaključio da sam ja duboka poput lokve na cesti? Baš lijepo, nema što Jer ti me poznaješ, ooo da, zapravo ti poznaješ takve površne žene kao što sam ja...bolje ti je da ne nagaziš na nas buahahahaha

Ja bar ne glumatam, već kažem kako je.
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:38   #57
Quote:
ZgSash kaže: Pogledaj post
kad vidim zenu na cesti, vidim samo kako izgleda i nemam blagog pojma sto je "u paketu"
to je nacin i razmisljanje vrlo povrsnih ljudi, koji sami nisu vrijedni spomena i paznje
u stvarnosti, nekoga bi trebalo upoznati prvo kroz skroz neformalno druzenje, da bi se eventualno iz toga razvilo dejtanje, veza, brak...
glupane i glupace koji prvo gledaju kako im netko vizualno izgleda, a onda krenu u vezu, a onda tek gledaju u sto su se uvalili, treba stjerati u kurac skupa s njihovim sustavom vrijednosti
ha? oprosti, prve dvije rečenice me bune.

i nastavi biti zločest, nema meni radosti na ovom forumu bez tvoje zločestoće.
__________________
nema mere, nema granice kad počnem da serem
claudine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:40   #58
Quote:
shakiri kaže: Pogledaj post
nisam stekla takav dojam, upravo suprotno.
mozda jos nisam zasla u godine, iako ne bih rekla, jer nisam mladica.

valjda kad kazes vrijednost mislis na prolaz kod tipova?
Pa vjerojatno, ipak je ovo Ljubav, erotika, seks pdf.
I ja bih rekla da je mnogo bolje reci ovdje "prolaz" nego "vrijednost", jer u ovom kontekstu jednostavno krivo zvuci.

Ot.: dok je cura mlada moze izgledati dobro i bez truda ako ima dobru genetiku, ali moze i kasnije ako vodi zdrav nacin zivota - jos nisam vidjela zenu koja redovito vjezba bez obzira na godine da ima lose tijelo. Samo normalno, ona koja nije ni u 20-ima vjezbala tesko da ce se priviknuti na takav rezim u 40-oj. Vjezbanje i zdrava prehrana treba bit stil zivota, a ne samo sredstvo brzog skidanja kila (koje nakon dva mjeseca vratis na staro)

Tako da, zene same tu imaju prilican utjecaj, a da nisu ni svjesne (ili godinama samo opravdavaju svoju lijenost). A osim izgleda mislim da muskarce jako privlaci pozitivna energija i zenstvenost
ultramusic2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:51   #59
Quote:
ultramusic2013 kaže: Pogledaj post
Pa vjerojatno, ipak je ovo Ljubav, erotika, seks pdf.
I ja bih rekla da je mnogo bolje reci ovdje "prolaz" nego "vrijednost", jer u ovom kontekstu jednostavno krivo zvuci.

Ot.: dok je cura mlada moze izgledati dobro i bez truda ako ima dobru genetiku, ali moze i kasnije ako vodi zdrav nacin zivota - jos nisam vidjela zenu koja redovito vjezba bez obzira na godine da ima lose tijelo. Samo normalno, ona koja nije ni u 20-ima vjezbala tesko da ce se priviknuti na takav rezim u 40-oj. Vjezbanje i zdrava prehrana treba bit stil zivota, a ne samo sredstvo brzog skidanja kila (koje nakon dva mjeseca vratis na staro)

Tako da, zene same tu imaju prilican utjecaj, a da nisu ni svjesne (ili godinama samo opravdavaju svoju lijenost). A osim izgleda mislim da muskarce jako privlaci pozitivna energija i zenstvenost
Potpis na sve što si napisala
honeychild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2014., 14:53   #60
Quote:
claudine kaže: Pogledaj post
ha? oprosti, prve dvije rečenice me bune.

i nastavi biti zločest, nema meni radosti na ovom forumu bez tvoje zločestoće.
a jebemu, pa povezi prve dvije sa zadnje dvije recenice, mozda ti onda bude jasnije

i ne, ne zelis me vidjeti kad sam zlocest
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger