Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2014., 18:52   #1
Ne znam što mi to radi

Sad kad prevrtim film unatrag, rekla bih da se ciklično ponaša kao da želi da ga ostavim.
Neko vrijeme stvari budu super, odnos nam je krasan, ja se opustim i prepustim emocijama i onda HOP, eto njega s nekim sranjem.
Kakvim sranjem? Nikad ništa konkretno vezano uz nas, ali uvijek nešto što definitivno budi osjećaj nesigurnosti i nepovjerenja kod mene i zbog čega se ja neminovno povlačim.

Sinoć sam ga pitala je li svjestan da se ponaša kao muškarac koji želi da ga cura ostavi i pitam ga želi li to, odgovara da ne želi, ali da je moguće da se podsvjesno sabotira.
Kaže da se ne bi htio tako opet ponašat, makar to bilo slučajno i nesvjesno.

Primjer sranja koje mi servira: tjedan dana nakon što smo na njegovu inicijativu počeli dogovarat zajednički životu, se pojavio sa pričom kako je na Valentinovo naletio na bivšu curu koja nije htjela razgovarati s njim već je samo mahnula rukom i to ga je poremetilo i onda je još danima bio tužnjikav nakon toga. A to nije prva njegova izjava o bivšoj curi, već ranije mi je dao verbalnih razloga posumnjati da je možda nije prebolio.

Oboje smo prešli tridesetu i zajedno smo 7 mjeseci.
On kaže da nikad nije bio s nekim tko ga je toliko volio (što nije teško obzirom da je bio samo sa 4 žene (uključujući i mene) i po njegovim pričama nisu to bili neki zdravi odnosi, ali su veze dugo trajale).
Meni je stalo do njega, drag je i blag i kad ne radi takva saboterska sranja, ponaša se kao netko koga bi voljela imati uz sebe duuuuugooooo, dugo.
Međutim, ne bih voljela da zbog svoje želje da budem s njim previdim znakove da on nije taj za mene, da pređem preko nekih stvari preko kojih ne bih trebala i da gubim vrijeme na nekog tko ne zaslužuje. Al kao što rekoh, istovremeno bih htjela da on zaslužuje.

Ne znam šta da mislim o svemu tome, ovo je već četvrta njegova sabotaža.
Je li moguće da je on stvarno tako emocionalno sjeban ili možda stvarno ne želi biti sa mnom, ali je papak tako to reći ili možda sa mnom radi neki kompromis jer je već i on u godinama pa bolje išta nego ništa?
Molim vas ljudi za mišljenje, nisam do sad imala ovakvih iskustava i ne znam što da mislim.
Wisdom4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:00   #2
Zašto bi netko bio tužan (danima) jer je sreo neku bivšu koja nije s njim htjela razgovarati na, pazi sad.. Valentinovo ?

Šta ti misliš zašto?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:01   #3
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Zašto bi netko bio tužan (danima) jer je sreo neku bivšu koja nije s njim htjela razgovarati na, pazi sad.. Valentinovo ?

Šta ti misliš zašto?
jer još kmeči za bivšom...i fali mu bivša...idiot
bijeli prah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:06   #4
Al zašto onda pokušava sa mnom, zašto me zove da živimo zajedno?
Wisdom4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:11   #5
Quote:
Wisdom4 kaže: Pogledaj post
pa bolje išta nego ništa?
Ne, s tim se nikako ne mogu sloziti.. Mislim da je bolje biti sam nego nesretan u vezi.
Pogotovo jer je vezu tim teze prekinuti sto dulje traje. Znam da si to rekla u drugom kontekstu, al isto mozes primjeniti i za sebe..

Quote:
Molim vas ljudi za mišljenje, nisam do sad imala ovakvih iskustava i ne znam što da mislim.
iskreno, ne znam. Rado bih ti pomogla, al mogu ti samo reci da ja, da zelim prekid, ne bih imala volje za sustavne sabotaze, nego bih to zeljela cim prije zavrsiti.. A to dal on spada u one koji vole prepustiti da posao odrade drugi ili je od akcije, to ti nitko ovdje ne moze znati bolje od tebe.
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:15   #6
Quote:
Wisdom4 kaže: Pogledaj post
Al zašto onda pokušava sa mnom, zašto me zove da živimo zajedno?
Utješna nagrada?
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:16   #7
A ni ja ne znam.

A što se tiče onog "bolje išta nego ništa", ne mislim ni ja tako.
Ja se samo nadam da je on vrijedan mog vremena jer bi volila da je, jer kad ostavlja dojam da je, onda mi skroz odgovara.
Wisdom4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:17   #8
Utješna nagrada?


Nadam se da ipak nije to. Ne želim biti to.
Wisdom4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:18   #9
iz nekog razloga njemu odgovara status quo.Ili tako ili sabotaža
zato ne talasaj,a ako ti ne paše baj baj
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:19   #10
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Utješna nagrada?
jezgrovito, jezovito i vrlo moguce, tocno..
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:20   #11
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
iz nekog razloga njemu odgovara status quo.Ili tako ili sabotaža
zato ne talasaj,a ako ti ne paše baj baj

Može li biti da je tako jer je nezaposlen?
Već godinu dana ne radi i živi relativno skromno.
Wisdom4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:21   #12
Quote:
Wisdom4 kaže: Pogledaj post
Sad kad prevrtim film unatrag, rekla bih da se ciklično ponaša kao da želi da ga ostavim.
Neko vrijeme stvari budu super, odnos nam je krasan, ja se opustim i prepustim emocijama i onda HOP, eto njega s nekim sranjem.
Kakvim sranjem? Nikad ništa konkretno vezano uz nas, ali uvijek nešto što definitivno budi osjećaj nesigurnosti i nepovjerenja kod mene i zbog čega se ja neminovno povlačim.

Sinoć sam ga pitala je li svjestan da se ponaša kao muškarac koji želi da ga cura ostavi i pitam ga želi li to, odgovara da ne želi, ali da je moguće da se podsvjesno sabotira.
Kaže da se ne bi htio tako opet ponašat, makar to bilo slučajno i nesvjesno.

Primjer sranja koje mi servira: tjedan dana nakon što smo na njegovu inicijativu počeli dogovarat zajednički životu, se pojavio sa pričom kako je na Valentinovo naletio na bivšu curu koja nije htjela razgovarati s njim već je samo mahnula rukom i to ga je poremetilo i onda je još danima bio tužnjikav nakon toga. A to nije prva njegova izjava o bivšoj curi, već ranije mi je dao verbalnih razloga posumnjati da je možda nije prebolio.

Oboje smo prešli tridesetu i zajedno smo 7 mjeseci.
On kaže da nikad nije bio s nekim tko ga je toliko volio (što nije teško obzirom da je bio samo sa 4 žene (uključujući i mene) i po njegovim pričama nisu to bili neki zdravi odnosi, ali su veze dugo trajale).
Meni je stalo do njega, drag je i blag i kad ne radi takva saboterska sranja, ponaša se kao netko koga bi voljela imati uz sebe duuuuugooooo, dugo.
Međutim, ne bih voljela da zbog svoje želje da budem s njim previdim znakove da on nije taj za mene, da pređem preko nekih stvari preko kojih ne bih trebala i da gubim vrijeme na nekog tko ne zaslužuje. Al kao što rekoh, istovremeno bih htjela da on zaslužuje.

Ne znam šta da mislim o svemu tome, ovo je već četvrta njegova sabotaža.
Je li moguće da je on stvarno tako emocionalno sjeban ili možda stvarno ne želi biti sa mnom, ali je papak tako to reći ili možda sa mnom radi neki kompromis jer je već i on u godinama pa bolje išnta nego ništa?
Molim vas ljudi za mišljenje, do sad imala ovakvih iskustava i ne znam što da mislim.
Netko tko nije za tebe, koga ne osjećaš tako, nije nužno papak, tek drugačiji. To što bi ti da je on kakav sve ne, uopće ne znači ništa, ne utječe na stvarnost. Svaki SKORO pravi je poput davne konstatcije Biće Mladinića, da je pogodak u stativu PROMAŠAJ gola. Najvažnije, savršenih nema, pa samo moraš sjesti i procijeniti koji kraj vage preteže, osjećaš li se uglavnom zadovoljna ili ne. Premije se dešavaju, ali iznimno rijetko, pa možeš igrati na sve ili ništa ili na dovoljno. Samo tu odluku moraš sebi priznati i poslije ne kriviti druge oko njezinih manjkavosti. Kojih ima u oba izbora. Da, na koncu, možda najvarljivije, ali sasvim pouzdano, ne postoji veza na svijetu koja se drastično popravljala s vremenom, za razliku od obratnih primjera....
Gordan71 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:24   #13
Tebe drzi u rezervi, dok pokusava preboljeti bivsu, ili se potajno nada da moze opet biti s njom. U svakom slucaju nista dobro za tebe.
__________________
Do you know how a falcon is trained my dear? Her eyes are sewn shut. Blinded temporarily she suffers the whims of her God patiently, until her will is submerged and she learns to serve - as your God taught and blinded you with crosses.
Lord of Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:26   #14
Bivša je bivša već dvije-tri godine i u vezi je s drugim pa valjda kuži da nema kod nje šanse.
Da, to je i meni bojazan...
Wisdom4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:27   #15
Quote:
Wisdom4 kaže: Pogledaj post
Utješna nagrada?


Nadam se da ipak nije to. Ne želim biti to.
A ono, zvuči grozno, ali meni to tako izgleda.
Šta imam biti tužna jer neka bivša neće sa mnom pričati na Valentinovo? Na Valentinovo, onooooo.. :100rolajzova: Šta imam biti tužna što neka bivša ne želi pričati sa mnom u bilo kojoj prilici? Ko te jebe, moj tetrijebe.

Osim toga govoriš da je takvih situacija u kojima je natuknuo da bivšu nije prebolio bilo više. Pa sad.. reci ti meni kako to izgleda kad se ovako sa strane pročita?

I još osim osim toga kažeš da je inače drag i blag. Mislim, tu mi sve pršti od snažnih ljubavnih osjećaja.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:29   #16
Quote:
Gordan71 kaže: Pogledaj post
Svaki SKORO pravi je poput davne konstatcije Biće Mladinića, da je pogodak u stativu PROMAŠAJ gola.

Premije se dešavaju, ali iznimno rijetko, pa možeš igrati na sve ili ništa ili na dovoljno. Samo tu odluku moraš sebi priznati i poslije ne kriviti druge oko njezinih manjkavosti. Kojih ima u oba izbora.
Ova dijela odgovora upućuju suprotne poruke, rekla bi.
Wisdom4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:30   #17
Quote:
Wisdom4 kaže: Pogledaj post
Može li biti da je tako jer je nezaposlen?
Već godinu dana ne radi i živi relativno skromno.

sasvim moguće.Nezaposlene osobe mogu se osječati beskorisno i besperspektivno.Promjena statusa veze to jest ulazak u brak naprimjer nešto je na što se teže odlučiti ako smo nezaposleni i slabijeg imovinskog stanja.
Njega kao muškarca možda bi jako smetalo da te oženi a nema para.Možda se zbog toga osjeća jadno a teško mu je o tome govoriti.Probaj nekim razgovorom,nekim zaobilaznim putem doći do odgovora dali je to to što mu smeta.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:31   #18
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
I još osim osim toga kažeš da je inače drag i blag. Mislim, tu mi sve pršti od snažnih ljubavnih osjećaja.
Pa pršti. Meni su to jako važne kvalitete, ima ih on i drugih, ali njih nisam navodila jer mi je na navedene puno teže naići i stoga ih jako cijenim.
Wisdom4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:33   #19
A da možda ne pretjeruješ?
__________________
Puno glupih ljudi, malo metaka!
zvir1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2014., 19:35   #20
Quote:
dugii kaže: Pogledaj post
sasvim moguće.Nezaposlene osobe mogu se osječati beskorisno i besperspektivno.Promjena statusa veze to jest ulazak u brak naprimjer nešto je na što se teže odlučiti ako smo nezaposleni i slabijeg imovinskog stanja.
Njega kao muškarca možda bi jako smetalo da te oženi a nema para.Možda se zbog toga osjeća jadno a teško mu je o tome govoriti.Probaj nekim razgovorom,nekim zaobilaznim putem doći do odgovora dali je to to što mu smeta.
A daj Bože da je to.
Wisdom4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger