Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2014., 12:41   #81
Vara te.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 18:21   #82
sve i da te ne vara mislim da ste dosta emocionalno udaljeni od zajednickih ciljeva i definitivno nemate isto poimanje nastavka veze,da se razumijemo to sto ona izlazi s vremena na vrijeme nije tragicno ali koji je cilj iza toga..i ne razumijem zasto ti ne mozes izlazizi s njom?
Candy on ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 21:10   #83
Uh, pa hajmo realno. Kako možeš bit takva papuša pa dopuštat to da ti radi? Ne mogu razumit to. Dopuštaš da ti tako sere po karakteru i po toj vašoj propaloj vezi. Ako imaš i malo mozga u tvoj svojoj glavi, odjebi ti nju. Prije ili kasnije će ti uvalit nož u leđa pa ćeš cugat anti depresive. E moj bro, nemoj si dopuštat tako neš :/


I ovi lažljivci ovde, što nikad u životu nisu imali potrebu uzet mob svoje djevojke se baš preseravaju s komentarima.
Svi smo prošli tu fazu, i naletili na takvu curu kojoj to jednostavno moraš uradit, jer znaš duboko u sebi da te zajebava
loldafuqbro is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 21:38   #84
svaka ti cast ako tebi to ne predstavlja neki veliki problem kaj ti cura s kojom si 5god u vezi i s kojom (pretpostavljam) planiras nekakvu buducnost daje ekipi sa 2+ promila u krvi svoj fejs a pogotovo broj moba, i onda jos nastavlja komunikaciju s njima!
stavi se u njenu poziciju, dal bi ti nekoj random curi tj curama dao svoj broj moba ako ne zelis apsolutno nista s njima?
dakine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 21:57   #85
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Svatko tko je gledao partnerov mobitel i pronašao nešto sumnjivo je po meni aboliran.
Tu fintu o narušavanju privatnosti govore samo oni koji nešto skrivaju.
To mi je kao da netko skrivečki nabavi pušku i ustrijeli vuka koji mu je provalio u kuću i pokušao zaklati dijete. Na kraju završi pod optužbom jer nije legalno imao pušku i zato što je vuk zaštićena životinja. Shvaćate poantu?
Svaka cast na upisu i usporedbi!
Svaka na mjestu!

Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 23:12   #86
Quote:
dakine kaže: Pogledaj post
svaka ti cast ako tebi to ne predstavlja neki veliki problem kaj ti cura s kojom si 5god u vezi i s kojom (pretpostavljam) planiras nekakvu buducnost daje ekipi sa 2+ promila u krvi svoj fejs a pogotovo broj moba, i onda jos nastavlja komunikaciju s njima!
stavi se u njenu poziciju, dal bi ti nekoj random curi tj curama dao svoj broj moba ako ne zelis apsolutno nista s njima?
Ka prvo niti je rekao da redovno pije, a da bi sa 2+ promila jos mogla dati nekome broj vec mora biti redovna alkokoristeljica. Zalostno mi je kada se sa izlazkom vaka odmah mora povezati pijanstvo! Kuda se nemoze dobro zabaviti i bez alkohola ili sa malom dozon njega.
Ka drugo ima veze koje funkciniraju drugacije. Gdje je okay i normalno da se ponekad izlazi sama vanka. Mog muza nema 4-5 dana u tjednu doma zbog posla, pa naravno da izlazimo vanka tada sami, i nebi ga ja prevarila. A da hocu nemora se zato izlaziti vanka. Imas radne kolege, susjede ili evo nekoga kojeg uopznajes u samoposlugi.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 23:20   #87
Quote:
Njezna kaže: Pogledaj post
Ka prvo niti je rekao da redovno pije, a da bi sa 2+ promila jos mogla dati nekome broj vec mora biti redovna alkokoristeljica. Zalostno mi je kada se sa izlazkom vaka odmah mora povezati pijanstvo! Kuda se nemoze dobro zabaviti i bez alkohola ili sa malom dozon njega.
Ka drugo ima veze koje funkciniraju drugacije. Gdje je okay i normalno da se ponekad izlazi sama vanka. Mog muza nema 4-5 dana u tjednu doma zbog posla, pa naravno da izlazimo vanka tada sami, i nebi ga ja prevarila. A da hocu nemora se zato izlaziti vanka. Imas radne kolege, susjede ili evo nekoga kojeg uopznajes u samoposlugi.
pa "ka prvo", ja nisam mislio da pije cura nego ekipa kojoj ona daje brojeve, i sorry kaj izlazim i kaj vidim da 90% likova (pijanih) vani trazi samo nes za pod jaja!
a ko drugo izaci van i dobro se zabavit i izac van i dat brojeve moba nepoznatim likovima s kojima se sljedecih nekoliko dana/tjedana/mjeseci dopisujes nije ni priblizno isto!
dakine is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 23:23   #88
Jako dugo ste skupa, i to od njene dvadesete...

Pumpa si ego malo s drugim frajerima,
al po mom mišljenju, najviše je dira tvoja reakcija na to sve.
Nekako mislim da kad bi joj rekao da ti smeta kad ti priča o drugima,
ili šta ima njihove slike, itd. da bi joj bilo drago I da bi prestala s tim.
Želi vidjeti da je ne uzimaš zdravo za gotovo.

A kako toliko tih pizdarija ti tako dopuštaš, meni stvarno nije jasno.
Jedno je ne biti osobi s kojom si za vratom, a drugo je biti budala.
__________________
"There is only one difference between a madman and me. The madman thinks he is sane. I know I am mad."
zašto i kako is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 23:33   #89
Quote:
dakine kaže: Pogledaj post
pa "ka prvo", ja nisam mislio da pije cura nego ekipa kojoj ona daje brojeve, i sorry kaj izlazim i kaj vidim da 90% likova (pijanih) vani trazi samo nes za pod jaja!
a ko drugo izaci van i dobro se zabavit i izac van i dat brojeve moba nepoznatim likovima s kojima se sljedecih nekoliko dana/tjedana/mjeseci dopisujes nije ni priblizno isto!
za prvo i ti likovi mi nisu jasni. Neznam meni je razlog izlazka biti sa nekim osobama vanka koje dugo nisam vidila ili u drugom slucaju ako idem slucajno sama van, bas se posteno izplesati.


A za drugo pa ako upoznam zanimljivu osobu i iman dobar i du razgovor s njon (ne pravim tu neke spolne razlike) i ja cu dati broj samo ce u tom dobrom i dugom razgovoru jasno biti i receno da sam u braku i da izlazim danas sama vani jer je muz na putu.

Mislim da je njoj to cisto bildanje ega, jer kao sta sam vec pisala on nju cijeni ali cini mi se vise zbog toga sta njega "kiti" a ne iz ljubavi.
__________________
I can´t understand, what makes a man
hate another man, help me understand
Martin L. Gore
Njezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2014., 23:47   #90
Quote:
respect4 kaže: Pogledaj post
S djevojkom sam u vezi sretnih 5 godina.Planiramo zajedničku budućnost.Unatoč mom povjerenju u nju,posljednjih godinu dana nešto me kopka.Na facebook dodaje random muške osobe,dečke koje upoznaje vikendom u diskotekama,dopisuje se s njima i to mi kaže,s time da kaže da je to potpuno nevažno i neobavezno.Tim momcima like-a slike,a pronašao sam i neke njihove slike skinute u računalu.Uvijek mi prepriča izlaske s prijateljicama,koga je upoznala,tko joj se nabacivao,tko joj je ponudio sex.Premda kaže da svih odbija,nisam siguran,jer za jednog znam da mu je dala broj.Vidio sam to dopisivanje i u porukama je pisalo kako ima dečka (mene) i kako ne želi ništa s njim.Zgodna je,komunikativna i poželjna,pa me strah da me vara kad iziđe u diskoteku,jer često govori kako joj je ovaj ili onaj lijep,zgodan,te se okreče za njima.Nisam naročito ljubomoran ako nemam poseban razlog,dajem joj slobodu i ne zabranjujem ništa.Je li to njena osobnost koja joj je urođena ili zaista ima namjere biti s drugima?Molim za mišljenje i iskustva.Hvala.
Uf.. i ja sam davala previse slobode pa sam dobila nogu zbog druge.. Izgleda da ti je cura vrtirepka.. voli paznju i samo je pitanje vremena kad ce pokleknut ako vec nije.. nije dobro sa takvima biti u vezi.. jer tu se gubi povjerenje i iskrenost.. vjerojatno ni ne cijeni ovu vezu koju ima.. pazi na sebe.. pokusaj razgovarati s njom i reci sto ti smeta..
__________________
...jos jednom usnama svojim povrijedi me, do kraja slomi me, bez duse lijepa...
lijepa-bez-duše is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 03:16   #91
Quote:
respect4 kaže: Pogledaj post
S djevojkom sam u vezi sretnih 5 godina.Planiramo zajedničku budućnost.Unatoč mom povjerenju u nju,posljednjih godinu dana nešto me kopka.Na facebook dodaje random muške osobe,dečke koje upoznaje vikendom u diskotekama,dopisuje se s njima i to mi kaže,s time da kaže da je to potpuno nevažno i neobavezno.Tim momcima like-a slike,a pronašao sam i neke njihove slike skinute u računalu.Uvijek mi prepriča izlaske s prijateljicama,koga je upoznala,tko joj se nabacivao,tko joj je ponudio sex.Premda kaže da svih odbija,nisam siguran,jer za jednog znam da mu je dala broj.Vidio sam to dopisivanje i u porukama je pisalo kako ima dečka (mene) i kako ne želi ništa s njim.Zgodna je,komunikativna i poželjna,pa me strah da me vara kad iziđe u diskoteku,jer često govori kako joj je ovaj ili onaj lijep,zgodan,te se okreče za njima.Nisam naročito ljubomoran ako nemam poseban razlog,dajem joj slobodu i ne zabranjujem ništa.Je li to njena osobnost koja joj je urođena ili zaista ima namjere biti s drugima?Molim za mišljenje i iskustva.Hvala.
Mislim da si radoznali mlakonja koji apsolutno sve mora znat, zabadaš nos u stvari koje te se ne tiču. Ako te ne vara, varat će te za par mjeseci, godinu, dvije. Za deset godina će joj varanje biti ravno ispijanju kave s frendicama, ako ih uopće zbog tebe više i bude imala. Koji si ti mlakonja, grčkih mi bogova, jesi.
10 000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 08:33   #92
kontrolu uvedi ko u konc logorima a možda te već vara ponaša se ko derište a ne ko zrela osoba takve nisu dugog vijeka ja bi možda tražio već drugu osobu i ne bih ostao sa njom imam sl problem ali ja sa svojom idem van ali dečki flertaju sa mojom curom jako je atraktivna ali ona je onda nekako gruba sa njima ne znam zaš govori im šta buljiš majmune i tak moraš im dati slobode al ne puno.jel ak im daš prst onda poslije žele cijelu ruku.
St.Jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 09:32   #93
Meni je 'opće bezveze to kaj ona ima slike drugih tipova na kompu

Ja bih ispizdila da to vidim na dečkovom lapu/mobitelu A nisam nešto ljubomorna ili posesivna

Jednostavno, to je nešto što se ne radi kada si s nekime. A ako te na taj način radi ljubomornim, a pa onda je glupača na kub Ne diraju me fotke koje se skinu na netu, ali imati susjedinu fotku negdje na hardu - too much Ja bih je otprašila sam tak'

To su neke stvari koje narušavaju povjerenje i nema valjanog opravdanja

Ili možda ima ALI samo ako se baviš photoshopom ili nečim takvim
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 10:21   #94
Znači vi mu savjetujete da ju on ide kontrolirati, braniti izlaske ili uvaliti se da ide uvijek s njom iako ona ide s društvom?
Čemu uopće veza s osobom koju moraš "kontrolirati", to su bolesne veze, a ti koji kontroliraju su posesivci. Kome je do varanja, kad tad će iskoristiti priliku. Ovo za fotke je čudno, vjerojatno si joj dosadio, ali općenito u čemu je problem da cura želi izaći s društvom, malo se odmoriti od njega, pa neće visiti 24 sata s njim, pusti curu da diše malo...
Najbolji su mi ovi koji imaju"uber pičke" za cure pa ih onda moraju braniti od nasrtljivih muškaraca da se "slučajno" s nekim od njih ne bi pohvatale u wc-u...
black fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2014., 22:58   #95
Može biti puno razloga zbog kojih ti se cura tak ponaša. 1. Ja bih se složila da je najveća vjerojatnost da ona pokušava privući tvoju pažnju jer si možda emocionalno hladniji, introvertan tip. Ti znaš posvećuješ li joj pažnju i je li ona zadovoljna s tobom. Možda samo pumpa ego drugim dečkima. Kažeš atraktivna je, pa češće dolazi u kontakt s komadima i godi joj njihova pažnja. Skroz prirodna ljudska osobina. Volimo biti u centru pažnje. 2. Dodavanje na face nije velika stvar i ne mora značiti ništa, ali i može. Nije big deal, ako je sve drugo u redu. Ali, davanje broja je too much. To sigurno nije slučajno napravila, mora da joj je tip bio napet. Skidanje slika u PC je čudna stvar, maybe se ženska voli samozadovoljati na te slike. Drkaš sigurno i ti, pa kaj? To i dalje nije znak da te prevarila, da te vara, ali postoji naznaka da bi mogla! 3. Kažeš da ste u sretnoj vezi, znači slažete se dobro. Možda cura jednostavno ima potrebu za drugim tipovima, nije se iživila, na tebi je hoćeš to tolerirati. Sve ovisi o njenom karakteru, a ti je najbolje poznaješ. Podhitno razgovaraj s njom. Istraži malo, ne moraš izigravati špijuna, ali baci pogled na njen mobitel i fejs ako možeš i riješi se sumnje. Izvaži. Ak te ne vara, ja ne bi uzela za zlo njeno koketiranje, ali bi joj trebao reći da te to smeta. A ak saznaš da te prevarila, na tebi je. Sretno!
lamye is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2014., 21:38   #96
Ako ti sve tako priča ne brini iz prve ruke ćeš saznati ako te prevari.
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:28.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger