Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2014., 00:59   #61
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Mmhmm.
Shvacas da se mi ne razumijemo jer zene i muskarci funkcioniraju na drugaciji nacin?
Ajd neka bude, negooo, pretpostavka... da se tebi kojim slučajem taj uzrok tvoje boli i patnje,jel, taj ne prežaljeni pojavi na vratima, i želi ti se vratiti, kako bi ti reagirala???


Quote:
A sta da ti spojim? Uredno postas.
ubacio se ćalest pa je sve regularno
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 01:00   #62
Ne funkcioniraju žene i muškarci različito toliko zbog biologije, nego zbog kulture. A to je pozitivna stvar jer se može mijenjati.
ćalest is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 01:02   #63
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Ajd neka bude, negooo, pretpostavka... da se tebi kojim slučajem taj uzrok tvoje boli i patnje,jel, taj ne prežaljeni pojavi na vratima, i želi ti se vratiti, kako bi ti reagirala???
Kao svaka zaljubljena budala. Navjerovatnije.

Zelim vjerovati da sam neki kuki i naucila unazad dvije- tri godine ali tko ce ga znati. Niti sam zaljubljena niti znam kako cu reagirati sa malo vise godina i pameti u guzici.

U proslosti sam bila idiot.
__________________
"All right, then, I'll go to hell." (M. Twain)
"Ting-a-ling mother fucker." (K.Vonnegut)
“The truth doesn't glitter and shine.” (C. Palahniuk)
BLR is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 01:05   #64
Muškarci se puno lakše odljube jer im je zaljubljenost najčešće vrlo plitka. Žene su dublje pa im se i lakše vratiti starim ljubavima.
ćalest is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 01:10   #65
Quote:
BLR kaže: Pogledaj post
Kao svaka zaljubljena budala. Navjerovatnije.

Zelim vjerovati da sam neki kuki i naucila unazad dvije- tri godine ali tko ce ga znati. Niti sam zaljubljena niti znam kako cu reagirati sa malo vise godina i pameti u guzici.

Ipak bi se dalo tobom manipulirati.
Mislim da kod tebe "galebovi" ne prolaze ni kad je sve pet.....
Quote:
U proslosti sam bila idiot.
Ili si se sa takvima skompala
__________________
Tisuću stepenica do vrha, jedna do dna
Gefutko is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 02:45   #66
Quote:
Gefutko kaže: Pogledaj post
Žene vole drame, vole sapunice, kužiš, u "savršenoj" vezi priča završava, bajci kraj. Njima treba izazov, nevolje, napetosti, npr. imaš prometnu nesreću u komi si, pojavila se druga žena, mogla bi te izgubiti, itd....kad toga nema, ona zapravo shvate da im je dosadno.
"This is the end My only friend, the end....."
U ime žena, priznajem: čovjek nas provalio!!!
rubyT is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 16:57   #67
Quote:
PM33 kaže: Pogledaj post
...
Imaš poslovicu koja kaže; "Daleko od očiju daleko i od srca!", ponekada to stvarno zna biti tako, znaš
maki300 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 19:14   #68
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pokušavam zamisliti.
"Ma daj, ipak me voliš, jel da?"
"Ne."
"Ali kako ne? Predomisli se!"
"Oh ok, onda te ipak volim."
Ja se odmah sjetim one reklame ovce Gregora......... Ipak ne

Stvarno ..... kako nekog možeš molit da te voli ......... meni to ne ide u glavu ....... prihvatiš to ..... odžaluješ ....... i idemo dalje ....


Najprije prihvatit da je kraj ....... dok ti to ne sjedne kako treba...... nema oporavka....
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 19:45   #69
Vecina ti je dobro rekla i drzi se toga. Ne gnjavi je. Nije u redu kaj ti je to javila prek facebooka, ali je i to bolje nego da ti je rekla za godinu i pol.

Tvoje pitanje "zasto" je sasvim legitimno obzirom da si ti mislio kako je sve savrseno. Sad za ubuduce upamti da nema savrsenog. Jednostavno nema. I tak je svejedno zasto je to napravila. Vjerojatno ti nece biti nista lakse kad otkrijes ako otkrijes.

Isto tako, pitas se kako postoje takvi ljudi da to tako naprave, a sve je "savrseno"? Postoje. I nisi jedini kome se desilo neko sranje. Tebi se to desilo nakon 6 mjeseci. Meni nakon cetiri godine, a shvatio sam nakon 6 godina. S tim da ona nije nikaj rekla nego je glumila da je sve super. Nakon cetiri i pol godine smo se bili vjencali. Kaj mislis kak je to izgledalo? A samo je trebala rec da to vise nije to i da je muskarci u biti ne zanimaju i da istrazuje svoju homo stranu. I ti se pitas zakaj je to napravila nakon 6 mjeseci? Prihvati odluku i kreni dalje. I ubuduce, nemoj planirati brak i djecu s nekim s kim si tak kratko. OK je zafrkancija, ali vjeruj da se cura i toga usrala. A i misljenja sam da u tom kratkom periodu tesko mozes zavoljeti nekog. Mislim, desi se i to su rijetki slucajevi. Uglavnom je to jos uvijek zaljubljenost. Dva razlicita pojma.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2014., 19:49   #70
Svakavih iskustava ima,neki se uzmu nakon tri mjeseca zabavljanja nekima treba par godina,osobno nemam iskustva u vezama ali ne bih nikad mogao potratit na neku 2-3 godine,i onda paf kao da nista nije bilo,to bi me zaista razbjesnilo,to je i mozda razlog zasto nisam nikad imao ,,vezu,, ali sto ljudi sto cudi
Red Member is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 20:13   #71
Rider, o djeci je daleko više pričala ona...a i o braku više ona...dapače, 2 dana prije prekida je rekla da bi htjela dijete
PM33 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2014., 21:51   #72
Nebitno tko je pricao. Ipak je to malo brzo. Kako god, nemoj previse razmisljati zakaj ti se to desilo. Vjeruj, ako pocnes previse prckati po nekim stvarima, mozda ces naci nesto sto ne zelis. To ti ne treba. Ispalo je kak je. Bolje sada nego za nekoliko godina.
RiderInTheSky is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger