Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2014., 19:26   #1
Upuštati se u (opasan) ff- odnos ili ne?

Ovako stvari stoje: Imam 22 godine, imala sam malo seksualnih partnera, emocionalno sam suzdržana, ali volim seks, iako nemam previše iskustva u njemu i idealan odnos po meni je fuck friend odnos, odnosno seksati se s nekim bez nekakvih emocija.

E sad, upoznala sam dečka koji je poprilično perverzan (osim što sam čula od drugih, uvjerila sam se i sama) i mislim da bi mi seks s njim bio fantastičan, plus što ga ne gledam na neki drugačiji način osim ovog. Našli smo se u stanu sami, pričali smo, ali bilo je očigledno da je bio više zainteresiran za fizički kontakt. Ljubili smo se, mazili, oblizao mi je cijeli vrat i uši (što me iznenadilo, ali ne mogu reći da mi se nije svidjelo).

E tu se javlja problem, on je bio izuzetno napaljen, poput nekakve divlje životinje.. krenio mi je par puta rukom prema guzi i dolje, te na svoj k.. što sam uspješno izbjegla, međutim.. u jednom trenu sam se čak malo uplašila da ga neću uspjeti spriječiti u naumu i da će to preći u nešto što nikako ne želim te sam htjela samo povbjeći iz stana što prije, jer se nisam htjela seksati s njim obzirom da smo se prvi put našli nasamo.

Istovremeno, napalila sam se i ja, sad kad razmišljam, perverzan je, što mi se sviđa i mislim da bi stvarno uživala i iskusila sve ono o čemu maštam s njim, ima dobru alatku, ne mogu se zaljubiti u njega jer mi karakterno ne odgovara što znači da ne bi patila, ima svoj prostor. To su plusevi.

Problem je što se doslovno bojim naći s njim sljedeći put jer mislim da ga neću uspjeti kontrolirati kad ga uhvati ludilo i da me ne siluje, još jedna stvar koja me muči je da ne priča to okolo jer mi ne treba da cijeli grad sazna za naše druženje, još jedna stvar.. loše se ljubi :/, ali to bih možda i mogla korigirati s vremenom.

Recite što mislite, ja sam trebala ovo napisati da mi bude lakše pohvatati svoje misli i dileme. S jedne strane se borim protiv nagona, jer se nisam ni dugo seksala, a s druge strane mi ne da zdrav razum.

Razmišljala sam da mu kažem da želim malo usporiti sa svime jer mi je prenaglo, time bi dobila na vremenu da ga upoznam malo bolje. Međutim, još jedna problem je što odlazi iz grada na duže vrijeme za neka 2 mjeseca, tako da nemam previše vremena.

Hajte me malo opametite, mislim da mi treba koji šamar..
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:30   #2
Pa dva mjeseca neće proći sutra
Odete na par cugi, sim-tam i veća je šansa da procijeniš kakav je
I reci mu da bi ti malo nježnije. To što nema emocija ne znači da ne možeš tražiti takvo što.
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:37   #3
Pa zašto ne odete na cugu negdje u grad, a ne odmah u stan? Tako ćeš procijeniti kakav je, pa makar htjela samo ševu, nekako ćeš se ugodnije osjećati nego da se odmah kresnete čim se vidite. Možda ćeš se onda uspjet opustit
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:38   #4
Ako je opušten u seksualnom smislu, onda mu vjerojatno nije problem pričati o seksu. Izrazi svoje želje i sumnje. Reci mu da nemaš ništa protiv ff odnosa, ali koji obadvoma odgovara.
Budeš li osjećala strah da bi mogao pretjerat, nećeš biti opuštena i da je najbolji seks na svijetu, nećeš to primjetit jer će ti misli lutat.
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:38   #5
Kad se neko loše ljubi, kod mene je to deal breaker. Nema dalje od toga.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:40   #6


Dakle, sviđa ti se ideja takvog odnaosa, našla si "savršenog kandidata", čak ga i pofatala malo, ali ti bi sad uvodila svoja pravila i sve neš...

Okani se FF odnosa, nisu za tebe, osobito jer

Quote:
mislim da ga neću uspjeti kontrolirati kad ga uhvati ludilo i da me ne siluje
i jer te jako strah da se ne sazna. :TROSTRUKIFEJSPALM:
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:43   #7
Odete na cugu, pa ne postoji bas mogucnost da te tamo pocne sevit ako ti ne zelis
__________________
" Ako imaš loš dan, sjeti se kad si ga zadnji put imao i kako si ga preživio. Preživjet ćeš tako i ovaj! "
Buntovni is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:44   #8
Danas se svaka bena fura na fakfrendove dok ne naleti na mogučeg manijaka kao autorica. Ode sve u 3 lepe.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:49   #9
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Kad se neko loše ljubi, kod mene je to deal breaker. Nema dalje od toga.
True. Kad se loše ljubi ne želim ni saznati kakav je u krevetu.

Autorice čemu suzdržavanje ako želiš fak frenda?
Racine Carree is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:49   #10
Ne upuštati se.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:50   #11
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post

Imam 22 godine, imala sam malo seksualnih partnera...

volim seks,

...i idealan odnos po meni je fuck friend odnos, odnosno seksati se s nekim bez nekakvih emocija.

mislim da bi mi seks s njim bio fantastičan

Istovremeno, napalila sam se i ja, sad kad razmišljam, perverzan je, što mi se sviđa i mislim da bi stvarno uživala i iskusila sve ono o čemu maštam s njim, ima dobru alatku

...
nikako mi ne ide u glavu: kako u ovu sliku ide to, da se bojiš silovanja?
tanveer is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 19:56   #12
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
E tu se javlja problem, on je bio izuzetno napaljen, poput nekakve divlje životinje.. krenio mi je par puta rukom prema guzi i dolje, te na svoj k.. što sam uspješno izbjegla, međutim.. u jednom trenu sam se čak malo uplašila da ga neću uspjeti spriječiti u naumu i da će to preći u nešto što nikako ne želim te sam htjela samo povbjeći iz stana što prije, jer se nisam htjela seksati s njim obzirom da smo se prvi put našli nasamo.
Ne zvuči mi kao nešto alarmantno no opet, ti si bila s njim i najbolje znaš, a ne treba zanemarivati osjećaje i ntuiciju.

Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
Istovremeno, napalila sam se i ja, sad kad razmišljam, perverzan je, što mi se sviđa i mislim da bi stvarno uživala i iskusila sve ono o čemu maštam s njim, ima dobru alatku, ne mogu se zaljubiti u njega jer mi karakterno ne odgovara što znači da ne bi patila, ima svoj prostor. To su plusevi.
Meni se čini da tebe još više uzbuđuje ta njegova pojava kojom te i plaši i uzbuđuje u isto vrijeme. Ta neizvjesnost, iščekivanje napetost. Što nije nužno loše, ali ne treba se igrati

Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
Problem je što se doslovno bojim naći s njim sljedeći put jer mislim da ga neću uspjeti kontrolirati kad ga uhvati ludilo i da me ne siluje, još jedna stvar koja me muči je da ne priča to okolo jer mi ne treba da cijeli grad sazna za naše druženje, još jedna stvar.. loše se ljubi :/, ali to bih možda i mogla korigirati s vremenom.
Navodno se super jebe, a ne zna se ljubit? Ne znam baš, a čak i da je tako, mene bi to jako jako ohladilo, toliko da ne bi došlo ni do daljnjeg pipkanja, a kamoli da bi mu dala prilku da pokaže tehniku u krevetu.

Što se tiče ostalog, pa raspitaj se malo više o njemu. Mislim što, rekli su ti samo da ima velikog i da je dobar jebac?
Ne znam koliko si dobra u "čitanju" ljudi, pretpostavljam i ne baš kad imaš potrebu ovo ispitivati na forumu, ali kažem, možda bi trebala vjerovati svojoj intuiciji.

Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
Hajte me malo opametite, mislim da mi treba koji šamar..
A ja mislim da bi ti novopečeni ljubavnik drage volje riješio taj problem.
ultramusic2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:01   #13
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
Ooblizao mi je cijeli vrat i uši (što me iznenadilo, ali ne mogu reći da mi se nije svidjelo).
on je bio izuzetno napaljen...
loše se ljubi :/
ovo sve nije garancija dobrog seksa...
uz to žuri i izgleda da misli samo na sebe...

uglavnom, ja navijam da to obaviš čim prije, da vidim dal sam bila u pravu
Complicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:04   #14
Quote:
tanveer kaže: Pogledaj post
nikako mi ne ide u glavu: kako u ovu sliku ide to, da se bojiš silovanja?
Stvar je u tome što bi se mi poseksali i ovaj put da ga ja nisam spriječila u pokušajima, ako želim ff s njim u budućnosti ne znači da želim da mi sad radi stvari na koje nisam još spremna.


Ostalima hvala na odgovorima

Što se tiče ljubljenja, mislim da je u filmovima gledao kako se to radi jer on uopće ne koristi jezik, a to je prvi takav slučaj na koji sam naišla. S druge strane, način na koji mi je lizao uho i paluckao jezikom po ušnoj resici mi govori da bi to bio pun pogodak na jednom drugom mjestu ..znate na što mislim.

U svakom slučaju, po intuiciji mi gori jarko crvena lampica da trebam prekiniti to, a s druge strane ga želim i nadam se da će to biti ono što ja sebi zamišljam. Volim grublji seks u mašti, ali tanka je granica između grubog seksa u kojem se uživa i iskaljivanju nekoga na sebi protiv svoje volje. Nadam se da sam to iskristalizirala..
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:05   #15
Uvijek slušaj intuiciju. UVIJEK.
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:09   #16
Quote:
Complicated kaže: Pogledaj post
ovo sve nije garancija dobrog seksa...
uz to žuri i izgleda da misli samo na sebe...
Istina je, žuri, ali se i poprilično potrudio na napaljivanju mene, čak sam dobila dojam da sam izuzetno uživa u tome i da više to radi zbog sebe. Meni je svejedno zbog koga radi, dok radi ono što treba.. obzirom da ga ne razmatram kao trajni materijal.

I da, zaboravih napisati, još jedan problem bi bio što bi za nekih godinu dana trebali početi raditi (vrlo moguće) na istom radnom mjestu. Meni to ne bi bio problem, ako on prije toga ne bi svima na poslu razglasio kako me je*e. :/


I sada kada ovako razmišljam, koliko je muškima lakše u životu što se tiče ovakvih stvari.. ja se želim prepustiti uživanju, a ima milijun prepreka, između ostalog i tjelesna inferiornost i strah za vlastito zdravlje. Strašno :/
mila_zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:10   #17
Ček, želiš seks s tipom za kojeg se bojiš da će prekoračiti tvoje osobne granice na najgrublji način?
Uvjerena si da je on super izbor iako uopće ne koristi jezik pri ljubljenju?

Sretno.

Edit: Sad vidim i ovo da trebate u budućnosti zajedno raditi. Aj se polij kantom ledene vode, pliz.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:12   #18
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post
ako želim ff s njim u budućnosti ne znači da želim da mi sad radi stvari na koje nisam još spremna.
Hah, ne ide to tako, htjeti se a da ne uđe.
VDCOTO is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:13   #19
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Uvjerena si da je on super izbor iako uopće ne koristi jezik pri ljubljenju?
Otvara usta kao zlatna ribica. Sehi.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2014., 20:13   #20
Quote:
mila_zmijica kaže: Pogledaj post


I sada kada ovako razmišljam, koliko je muškima lakše u životu što se tiče ovakvih stvari.. ja se želim prepustiti uživanju, a ima milijun prepreka, između ostalog i tjelesna inferiornost i strah za vlastito zdravlje. Strašno :/
Nađi drugog kandidata. Za početak da budete frendovi samo.
__________________
Mind Blown
Herbicidna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger