Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2014., 20:49   #41
Quote:
Ahh kaže: Pogledaj post
jasno je sve ko dan
a ti si glupa ko noć
Možeš i meni razjasniti?

Ne želim prekinuti vezu jer mi je lijepo, ali isto tako ne mogu ovoga izbaciti iz glave...
ne-odlucna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 20:53   #42
Meni je ovdje žao samo tog koji je ušao s tobom u vezu. Moguće da ne zna kakve sramotne gluposti vrtiš u glavi i koje pišeš ovdje ali ako zna i trpi to, onda je kompletni idiot. Jer svaki sa stavom i normalnim razmišljanjem bi te poslao ne u jednu nego u tri pm nezrele. Najgore je šta ovakve kasnije proklinju zlu sudbinu jer ne mogu pronaći momka, a divne su i krasne.
berardi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 20:56   #43
Quote:
ne-odlucna kaže: Pogledaj post
Možeš i meni razjasniti?

Ne želim prekinuti vezu jer mi je lijepo, ali isto tako ne mogu ovoga izbaciti iz glave...
Pa milo ti si jednostavno takva očito, i čim bi ti ja morala razjašnjavati-tu nema kruha..
Naime, ja nisam nikada tako brijala, pa nemam iskustva u tome kako nekome raditi iza leđa, sjediti na 2 stolice i t d...sva ostala sranja koja postoje-niti neželim imati.
Očito ti i nije toliko ljepo sa dečkom kad te pali neki drugi tip-a ne tvoj dečko..
Ostavi tog jadnika i radi šta želiš...ovo je slobodna država.
Problem je u tom što bi ti bila i poštena i jebena..međutua to tako neide
__________________
kuku lele..
Ahh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 20:57   #44
Quote:
berardi kaže: Pogledaj post
Meni je ovdje žao samo tog koji je ušao s tobom u vezu. Moguće da ne zna kakve sramotne gluposti vrtiš u glavi i koje pišeš ovdje ali ako zna i trpi to, onda je kompletni idiot. Jer svaki sa stavom i normalnim razmišljanjem bi te poslao ne u jednu nego u tri pm nezrele. Najgore je šta ovakve kasnije proklinju zlu sudbinu jer ne mogu pronaći momka, a divne su i krasne.
Ne zna, ali sve mi izgleda da će morati saznati, kako da ovoga izbacim iz glave i rješim situaciju da ostanem u vezi? Meni je jedino palo na pamet da sa ovim spavam, ali on to ne želi bez veze, ali nije materijal za vezu i gotovo.
ne-odlucna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 20:57   #45
“if you love two people at the same time, choose the second. Because if you really loved the first one, you wouldn't have fallen for the second.”
― Johnny Depp

Lucy Luu is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 20:58   #46
Quote:
ne-odlucna kaže: Pogledaj post
Možeš i meni razjasniti?

Ne želim prekinuti vezu jer mi je lijepo, ali isto tako ne mogu ovoga izbaciti iz glave...
Ovako ....... da ti objasnim ukratko .......kad ti je s nekim lijepo u vezi ......ali baš ono lijepo .......onda ti nije drugi u glavi .......kad ti je s nekim lijepo kao sa frendom...... mamom ...bakom .....ili tetom iz trgovine......onda prekineš vezu i budeš s nekim kog ne možeš izbacit iz glave

tvoj problem je nezrelost ........ želiš nekog samo zato jer ga ne možeš imati .....to mi je baš nezrelo
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 20:58   #47
Quote:
ne-odlucna kaže: Pogledaj post
ima tu jako puno olakotnih okolnosti
Vrlo konkretno i bez imalo moraliziranja - nema niti jedna jedina.



Quote:
Pitanje je kako da se pobrinem da se to ne ponovi
Ne. Da je to pitanje onda bi te ljudi vjerojatno kritizirali, dobila bi i poneki savjet, ali u svakom slučaju bi to još bila situacija koja se ljudima ponekad dogodi mada nije lijepo. I onda ne bi zvučala trolerski.

No, tvoje pitanje, ponovljeno X puta je:

Quote:
prvo zelim imat ovoga kako to izvesti?
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 20:59   #48
Quote:
ne-odlucna kaže: Pogledaj post
Ne zna, ali sve mi izgleda da će morati saznati, kako da ovoga izbacim iz glave i rješim situaciju da ostanem u vezi? Meni je jedino palo na pamet da sa ovim spavam, ali on to ne želi bez veze, ali nije materijal za vezu i gotovo.
Ostavi momka, spavaj s ovim kvazi jebačem a nakon toga kupi dvije mačke i živi s njima sretno do kraja života jer za drugo nisi sposobna. Očajni trollu.
berardi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:02   #49
Quote:
ne-odlucna kaže: Pogledaj post
Ne zna, ali sve mi izgleda da će morati saznati, kako da ovoga izbacim iz glave i rješim situaciju da ostanem u vezi? Meni je jedino palo na pamet da sa ovim spavam, ali on to ne želi bez veze, ali nije materijal za vezu i gotovo.
Meni se čini da ni ti nisi baš materijal za vezu.
Vuks05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:07   #50
Thumbs up

Quote:
Vuks05 kaže: Pogledaj post
Meni se čini da ni ti nisi baš materijal za vezu.
__________________
kuku lele..
Ahh is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:07   #51
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Ovako ....... da ti objasnim ukratko .......kad ti je s nekim lijepo u vezi ......ali baš ono lijepo .......onda ti nije drugi u glavi .......kad ti je s nekim lijepo kao sa frendom...... mamom ...bakom .....ili tetom iz trgovine......onda prekineš vezu i budeš s nekim kog ne možeš izbacit iz glave

tvoj problem je nezrelost ........ želiš nekog samo zato jer ga ne možeš imati .....to mi je baš nezrelo
Mislim da si najtočnija osim sa ovim djelom da mi nije lijepo u vezi, stvarno mi je predivno, ali da najviše me smeta činjenica što me odbio. Sada kako ga izbaciti iz glave iako i mene muči zašto sam nakon dva mjeseca ponovno imala potrebu da se nešto dogodi i to tako izraženu da sam se potrudila da dobijem šansu.

A veza mi je stvarno odlična imamo i povjerenje i zaljubljenost i sve.
ne-odlucna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:09   #52
Quote:
ne-odlucna kaže: Pogledaj post
...A veza mi je stvarno odlična imamo i povjerenje i zaljubljenost i sve.
Bome ti nije veza odlična čim imaš potrebu švrljat okolo sa ovim i još sa svojim dečkom.
Vuks05 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:13   #53
Gle, to kaj lupaš termine onak bezveze da samu sebe uvjeriš (poigrajmo se na trenutak mogućnošću da nisi trol) ti ništa ne znači. Je LJES ovak opušten podforum, ali svejedno nije podforum 5.a razreda.

Ljudima u dugim vezama se svašta može dogodit, ljudima u vezama na daljinu...ne treba osuđivati i moralizirati, pojave se razne situacije, iskušenja, ljudi se zaborave, sjebu...

Ali spika "2 mjeseca smo u vezi i ja sam jako zaljubljena" a paralelno opsjedaš tipa i praktički ga siliš da te pojebe je suluda Ne, nisi zaljubljena. Vjerojatno ti paše to da je on zaljubljen u tebe. Ali to je sve.
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:20   #54
Aha, ti si od onih kod kojih prolazi ignoriranje kao nacin zavodjenja? Posto te taj prvi redovno odjebava, ti ga zelis jos i vise. Da imas i zrno postovanja i osjecaja prema svom decku, ne bi smisljala takve gadarije iza njegovih ledja.

Jos nitko nije uspio dobiti i ovce i novce i sad trazis da ti se kaze carobni recept kako dobiti i jedno i drugo? Mozda je i moguce, ali ne zadugo. Neki ljudi zbilja vole komplicirati svjesno svoje zivote. Fali ti drame i uzbudjenja, sto ti ovaj drugi ne daje, jel? A prvog ne bi, jer je zenkaros, a ne mozes prestati misliti na njega, al je zato uzbudljiviji od ovog drugog?

Nemam ti nikakvog pametnog savjeta dati, u biti evo jednog - ostavi tog naivnog decka. Ne zasluzuje takvu curu kojoj nije dovoljan jedan i koja masta o drugome dok je s njim.

Inace, dobar izbor nicka.

--
__________________
Vladati sobom najveca je vlast.
wildfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:24   #55
Još je gore Prvi je želi. Ali je želi za vezu. Ali ona ne želi vezu nego se samo seksat s njim. Dok je u vezi s drugim. Divno I onda veli "ima tu puno olakotnih okolnosti"
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:27   #56
U biti kad bolje razmislim, tema se mogla ključat nakon Vuksovog komentara u 20:02. Bar što se ove teme tiče njim je pobijedio internet
KLCCLK is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:29   #57
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
Još je gore Prvi je želi. Ali je želi za vezu. Ali ona ne želi vezu nego se samo seksat s njim. Dok je u vezi s drugim. Divno I onda veli "ima tu puno olakotnih okolnosti"
Olakotne okolnosti, sa ovim sam kad sam ušla u vezu mu jasno rekla da mi je ovaj napet i što je bilo prije. Da zna da sam ga ja dovukla u subotu k nama vjerojatno bi prekinuo istoga trenutka, naravno da sam mu rekla da je bio u društvu i da se ništa nije dogodilo.

Da prvi me želi za vezu što s njim ne dolazi u obzir, ali ne mogu lagati da mi nije napet.

I da postoje ljudi koje želim povalit da mi dođe Brad Pitt isto ne bih razmišljala, ali problem je što je ovaj amo to reć relativno dostupan i sada se našao filozofirati da mu smeta što sam ja u vezi jer mu se ja sviđam za više od osobe koju bi povalio. Sa drugima mu to isto ne smeta nije neki moralist.
ne-odlucna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2014., 21:35   #58
Ovako ja to vidim. Autorica zazire od veze s prvim jer se boji da joj ne bi napravio upravo ono sto ona radi ovom drugom. Kad vec netko mora emocionalno nastradati, radije neka to budu drugi nego ona sama.
__________________
Vladati sobom najveca je vlast.
wildfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2014., 01:19   #59
trolcina kakve dugo nije bilo, kako je ovo dospjelo do 3 strane ???
anakinJabba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger