Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2014., 10:36   #1
Je li trudna?

Poz,
Dakle imao sam spolni odnos s curom i naravno koristili smo zastitu (kondome), taj dan su joj bili plodni dani. Ukratko nismo se upustali u nista bez zastite, samo sam jednom usao u nju bez kondoma odmah na pocetku, ali ne duboko i odmah ga izvadio. Nakon spolnog odnosa uvijek provjerim kondom i nisam primjetio da je probusen. Jucer je trebala mjesecnicu dobit, ali nije. Sve zivce mi je popila u vezi toga, mada sam poprilicno siguran da nije mogla ostat trudna jer sam svrsio u kondom, a nisam primjetio da je probusen. Jucer je imala neku prozirnu izlucevinu pa sam po netu procitao da cure takvu dobivaju dan prije mjesecnice, no medudim nije niti danas dobila mjesecnicu. Izlucevina je prozirna i imala je one bijele komadice. Ima tko kakvu misao da mi olaksa dan pa da i danas ne izgubim zivce za bezveze?
luka94 is offline  
Old 09.03.2014., 10:40   #2
Trudna je. Nije za zajebavati se ako dan nakon što je dobila prozirnu izlučevinu s bijelim komadićima ne dobije menstruaciju.
Tika is offline  
Old 09.03.2014., 10:40   #3
Kupite test za trudnocu u ljekarni, košta svega dvadesetak kuna i poprilično je pouzdan.
maribili is offline  
Old 09.03.2014., 10:43   #4
ona si je radi stresa pomaknula mengu.. dobit ce ju kroz dan dva
mari_2011 is offline  
Old 09.03.2014., 10:51   #5
btw. zaboravio sam napomenut da je imala znakove koje ima prije mjesečnice (prištići, bila je živćana). Sad ne znam jel je tako i u trudnoći ili samo prije mjesečnice
luka94 is offline  
Old 09.03.2014., 10:53   #6
I kad ces je zenit?
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Old 09.03.2014., 10:57   #7
ajd molim bez bespotrebnih komentara. Ako vam se šali, otvorite si topic šale pa budite šaljivdžije kolko hoćete.
luka94 is offline  
Old 09.03.2014., 10:58   #8
Postoji jedna greškica koju naprave neiskusni poskoci: znaju masturbirati prije no što im dođe partnerica, te ne bi li duže trajali. Onda u silnom žaru zaborave da alatku nakon korištenja trebaju oprati, još bolje, pomokriti se, kako bi se isprao možebitni zaostatak u mokraćnoj cijevi.

Ako nisi to izveo, probaj smisliti sam SciFi scenarij u kojem je spermij mogao doći do jajašca.
__________________
"Svoju mater advartajzing!"-AP, alias RA
HHmischko is offline  
Old 09.03.2014., 11:01   #9
nisam ga navlačio prije toga:P
luka94 is offline  
Old 09.03.2014., 11:11   #10
Dijeca! Ne znaju se sexati!Eh!
malinamalina is offline  
Old 09.03.2014., 11:14   #11
Kratko i jasno -- vrlo, vrlo, vrlo vjerojatno nije trudna. A Ljesovci će te još jedno deset stranica nemilo valjati i zajebavati
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Old 09.03.2014., 11:14   #12
Niko nikakav konkretni odgovor? Dakle, imala je znakove PMS-a (živćanost, prištići) sperma ne znam kako bi završila u njoj jer smo koristili kondom, ona prozirna izlučevina. Niko ništa? Ja sam poprilično siguran da nije mogla ostat, ali me brine to kad joj kasni
luka94 is offline  
Old 09.03.2014., 11:16   #13
Tnx GnothinSeauton. I ja isto poprilično mislim da nije, samo čekam da dobije. Gleda onaj neki kalendar na mobu koji joj pokazuje kad joj treba stić i po njemu pokazuje da joj stiže 23 dana nakon prvog dana mjesečnice, što mi je prerano tako da je možda i prerano pomislila da treba dobit.
luka94 is offline  
Old 09.03.2014., 11:16   #14
A kako bi mi to mogli znati?
Odi kupi test da budes na miru sa tim.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Old 09.03.2014., 11:18   #15
Uvijek još može abortus napravit, ako nisi velik katolik. A ako jesi..bit će to jedna veeeeeeeeeelika svadba!)
malinamalina is offline  
Old 09.03.2014., 11:19   #16
Pitam ljude o njihovim iskustvima, a za tebe Eugen sumnjam da si imao iskustvo sa prozirnom sluzi prije mjesećnice:P osim ako si u istoj situaciji bio ko i ja, ali onda opet znaš odgovor? o.O
luka94 is offline  
Old 09.03.2014., 11:20   #17
e moj luka rođen 1994...
prvo otvoriš ovakvu temu kao osnovnoškolac onda određuješ ko će se javit i kakve odgovore će dati!!

ali trebo si ipak mislit dal da jebeš malu od 17 godina il nađeš neku tvojih godina...sad njenom starom objasni kak se to dogodilo!!!

EDIT - ona ima kalendarić na mobu???
zašto nije uzela teen kalendar sa fejsa - tako da svi prate njene plodne i nepoldne dane
ex conn is offline  
Old 09.03.2014., 11:20   #18
Quote:
luka94 kaže: Pogledaj post
Pitam ljude o njihovim iskustvima, a za tebe Eugen sumnjam da si imao iskustvo sa prozirnom sluzi prije mjesećnice:P osim ako si u istoj situaciji bio ko i ja, ali onda opet znaš odgovor? o.O
Moš mislit iskustva ! Kao da sve pič...nisu iste!Eh, balavac!
malinamalina is offline  
Old 09.03.2014., 11:21   #19
eh brijem da ćeš imat onda mene na avataru iza rešetaka, nego ovog lika hah
luka94 is offline  
Old 09.03.2014., 11:21   #20
Quote:
luka94 kaže: Pogledaj post
Pitam ljude o njihovim iskustvima, a za tebe Eugen sumnjam da si imao iskustvo sa prozirnom sluzi prije mjesećnice:P osim ako si u istoj situaciji bio ko i ja, ali onda opet znaš odgovor? o.O
Ne brini se. Necu ja nikada imati iskustva s tim.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:01.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger