Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2014., 23:37   #1
Kako postupati sa dečkima

Eh daa... to pitanje mi stalno prolazi kroz glavu i nikak da skužim kaj dečki vole? Vole li kad ih se mazi, pazi, sluša, vole li uvijek dostupne cure.... ili je pak suprotno ava:
nanera is offline  
Old 12.03.2014., 23:39   #2
vauuuuu
kakva tema
kako nikada na forumu nismo imali ovakvu temu
edi_bosanceros is offline  
Old 12.03.2014., 23:44   #3
Vole kad se cura zapita što oni vole. Daklem, na dobrom si putu.
__________________
Pipiii!!!
Popij Pipi is offline  
Old 13.03.2014., 00:07   #4
3,14čke
Boki000 is offline  
Old 13.03.2014., 00:23   #5
Quote:
nanera kaže: Pogledaj post
Eh daa... to pitanje mi stalno prolazi kroz glavu i nikak da skužim kaj dečki vole? Vole li kad ih se mazi, pazi, sluša, vole li uvijek dostupne cure.... ili je pak suprotno ava:
nije suprotno, točno je kako si napisala. plus dosta oralnog seksa.
Ikaro is offline  
Old 13.03.2014., 00:31   #6
Vole kad ne zaboraviš da ih redovno prazniš ma šta oni rekli. Vole kad se voliš i radiš na tome da se voliš. Nemoj ih previše maziti jer oni su tu da paze tebe. Ti radi samo ovo prvo
Budi vjerna i pristojna kada je to potrebno i sve če biti ok
VDCOTO is offline  
Old 13.03.2014., 00:33   #7
1. Daj mu
2. Ne kvocaj

I to bi bilo sve.
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Old 13.03.2014., 00:33   #8
Quote:
Ikaro kaže: Pogledaj post
plus dosta oralnog seksa.
To se podrazumjeva.

Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
1. Daj mu
2. Ne kvocaj
Ne zvuči loše.

Zadnje uređivanje VDCOTO : 13.03.2014. at 01:07. Reason: suplo
VDCOTO is offline  
Old 13.03.2014., 00:54   #9
i da ne zaboravimo; pazi na svoje tijelo. da mu budeš lijepa. znači, malo jedi i puno vježbaj, nosi male minice i puno šminke.
Ikaro is offline  
Old 13.03.2014., 00:55   #10
zapravo, najbolja formula ti je: u kuhinji kuharica, na ulici dama, u krevetu kurva. drži se toga i daleko ćeš dogurati u životu.
Ikaro is offline  
Old 13.03.2014., 01:02   #11
Muški vole nogomet. I ne vole kad cura zna razliku između ofsajda i kornera, jer bi ih onda mogla pitat nešto više od "Ko igra?" i "Koji su naši?".
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 13.03.2014., 01:13   #12
1.Razgovaraj kao naš najbolji prijatelj s nama; bez okolišanja, bez ustezanja, bez pogodi što mislim, reci odma sve kako je , ako nam što hoćeš reći ili ispričati bez previše nepotrebnih detalje jer ćemo zaspati dok nam pričaš.

2. Ne pokušavaj nas ispraviti, mame nisu uspjele u tome, nećeš ni ti, samo ćeš biti još više isfrustrirana.

3. Ne prigovaraj, iliti kvocaj, mame su nam kvocale cijeli život, imamo obrambeni mehanizam i isključi nam se mozak. Prigovaranje nije razgovor s kojim nam sugeriraš kako nešto krivo radimo.

4. Ne pretpostavljaj kako nešto moramo znati ili bi trebali shvati, ne shvaćamo niti možemo čitati misli, ali ako ne shvaćamo pogledaj točku pod brojem 1.

5. Ne čekaj nas uvijek da iniciramo sex, dojadi nam to, hoćemo ženu željnu sexa i kurca.

6. Ako nešto hoćeš u krevetu reci, mi smo perverzni i sve ćemo probati.

7. Ne govori ne, ako si umorna, potpuno je u redu da nam izdrkaš, ili popušiš, a sad ako se napališ, a bože moj.

8. Ispuni nam potpuno blesave fantazije iako ih neshvaćaš. ( primjer: popušiš nam kurac u poluvremenu utakmice

9. Ne govori protiv naših prijatelja, njih znamo dulje i volimo ih ko braću, ako nas uspiješ odvojiti i od jednog u društvu jer te smeta radi nečeg, mrzit će te svi u društvu.

10. Ako te volimo, učiniti ćemo sve za tebe, ne iskorištavaj to.
Kanno is offline  
Old 13.03.2014., 01:18   #13
Muškarci su svinje, vidiš ova dva poviše. E to je otprilike to.
bilidres is offline  
Old 13.03.2014., 01:33   #14
pričaj ono što voli čuti .. ali ni to previše

izbjegavaj pričati ono što ne voli čuti ..

"hihoći" se na ono što on priča ..
__________________
Freedom is just another word for nothing left to loose
Maranatha is offline  
Old 13.03.2014., 01:43   #15
Samo se pridržavaj mudrih savjeta Žuži Jelinek i nemreš fulat.
__________________
"Pa naspi još jednu..."
Glock is offline  
Old 13.03.2014., 01:48   #16
Quote:
Kanno kaže: Pogledaj post
1.Razgovaraj kao naš najbolji prijatelj s nama; bez okolišanja, bez ustezanja, bez pogodi što mislim, reci odma sve kako je , ako nam što hoćeš reći ili ispričati bez previše nepotrebnih detalje jer ćemo zaspati dok nam pričaš.

2. Ne pokušavaj nas ispraviti, mame nisu uspjele u tome, nećeš ni ti, samo ćeš biti još više isfrustrirana.

3. Ne prigovaraj, iliti kvocaj, mame su nam kvocale cijeli život, imamo obrambeni mehanizam i isključi nam se mozak. Prigovaranje nije razgovor s kojim nam sugeriraš kako nešto krivo radimo.

4. Ne pretpostavljaj kako nešto moramo znati ili bi trebali shvati, ne shvaćamo niti možemo čitati misli, ali ako ne shvaćamo pogledaj točku pod brojem 1.

5. Ne čekaj nas uvijek da iniciramo sex, dojadi nam to, hoćemo ženu željnu sexa i kurca.

6. Ako nešto hoćeš u krevetu reci, mi smo perverzni i sve ćemo probati.

7. Ne govori ne, ako si umorna, potpuno je u redu da nam izdrkaš, ili popušiš, a sad ako se napališ, a bože moj.

8. Ispuni nam potpuno blesave fantazije iako ih neshvaćaš. ( primjer: popušiš nam kurac u poluvremenu utakmice

9. Ne govori protiv naših prijatelja, njih znamo dulje i volimo ih ko braću, ako nas uspiješ odvojiti i od jednog u društvu jer te smeta radi nečeg, mrzit će te svi u društvu.

10. Ako te volimo, učiniti ćemo sve za tebe, ne iskorištavaj to.
Da bi riječ rekao
Znam da ovo boli čitati, ali cure ima u ovome puno istine
mladenos is offline  
Old 13.03.2014., 02:49   #17
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Muški vole nogomet. I ne vole kad cura zna razliku između ofsajda i kornera, jer bi ih onda mogla pitat nešto više od "Ko igra?" i "Koji su naši?".
mislim da smo to pokrili sa pravilom broj 2 - ne kvocaj.
Ikaro is offline  
Old 13.03.2014., 02:54   #18
Quote:
Ikaro kaže: Pogledaj post
mislim da smo to pokrili sa pravilom broj 2 - ne kvocaj.
To nije kvocanje nego pokušaj normalnog razgovora između partnera, ona tolerira mušku zanimaciju, ali zahtijeva i malo pažnje.

__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Old 13.03.2014., 03:00   #19
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
To nije kvocanje nego pokušaj normalnog razgovora između partnera, ona tolerira mušku zanimaciju, ali zahtijeva i malo pažnje.

znači, nek se ne gura u nogomet?
Ikaro is offline  
Old 13.03.2014., 03:01   #20
Quote:
Kanno kaže: Pogledaj post
1.Razgovaraj kao naš najbolji prijatelj s nama; bez okolišanja, bez ustezanja, bez pogodi što mislim, reci odma sve kako je , ako nam što hoćeš reći ili ispričati bez previše nepotrebnih detalje jer ćemo zaspati dok nam pričaš.

2. Ne pokušavaj nas ispraviti, mame nisu uspjele u tome, nećeš ni ti, samo ćeš biti još više isfrustrirana.

3. Ne prigovaraj, iliti kvocaj, mame su nam kvocale cijeli život, imamo obrambeni mehanizam i isključi nam se mozak. Prigovaranje nije razgovor s kojim nam sugeriraš kako nešto krivo radimo.

4. Ne pretpostavljaj kako nešto moramo znati ili bi trebali shvati, ne shvaćamo niti možemo čitati misli, ali ako ne shvaćamo pogledaj točku pod brojem 1.

5. Ne čekaj nas uvijek da iniciramo sex, dojadi nam to, hoćemo ženu željnu sexa i kurca.

6. Ako nešto hoćeš u krevetu reci, mi smo perverzni i sve ćemo probati.

7. Ne govori ne, ako si umorna, potpuno je u redu da nam izdrkaš, ili popušiš, a sad ako se napališ, a bože moj.

8. Ispuni nam potpuno blesave fantazije iako ih neshvaćaš. ( primjer: popušiš nam kurac u poluvremenu utakmice

9. Ne govori protiv naših prijatelja, njih znamo dulje i volimo ih ko braću, ako nas uspiješ odvojiti i od jednog u društvu jer te smeta radi nečeg, mrzit će te svi u društvu.

10. Ako te volimo, učiniti ćemo sve za tebe, ne iskorištavaj to.
Za uklesat u kamen!
__________________
Djela nas čine.
Mignonka is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger