Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.03.2014., 18:11   #81
Quote:
zagoraforever kaže: Pogledaj post
Ako ja ne nalazim izlaz iz moji teskoca,to ne znaci da su svi ljudi iz zagore takvi.
Neznam nije mi jasno zasto se pocelo udarati po zagori?Umisto da mi neki daju savjet i pomognu oni bi da odmognu.Al nece nedilje mi!
Dakle,savjet bi bio:živi svoj život ne da da ti se miješaju u tvoje planove
Candy on ice is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 18:19   #82
Zakljucak na temu:

Ne mozes biti posten i jeben pa niti ne pokusavaj jer ovako, osim sto varas, jos ispadas i pizda
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 19:03   #83
Jooooj ....kako mrzim kad se ne uključim na početak rasprave pa onda moram čitat 5 str. grrrrr ne želim ispast površna...... i sad kad isčitah mogu reći samo jendu stvar

Znači savjetovali su ti da se oženiš i jebeš okolo ...... ti nećeš brak je svetinja....što i je


Savijetovali su ti da se ne oženiš i da kažeš svojima..... ti nećeš jer kuća se gradi ....pločice već odabrane.....

Savjetovali su ti da se oženiš i smiriš ...... ti nećeš jer tooooliko još žena koje nisi usrećio ......

Pa šta hoćeš .....šta još postoji .......hoćeš da ja idem razgovarat sa tvojim ćaćom??? Da mu kažem ......slušaj tvoj sin ima 34 godine.......ali je još nezreo ........dobra je ta cura........ali on želi da ima sve......... nastavite vi sa gradnjom i uređivanjem......... a on će se oženit kad osjeti da je vrijeme.....

Šta tvoja buduća (ne)sretnica kaže o tom? Jesi li joj uopće rekao da nisi još spreman .......ccccccc kako glupo zvuči da sa 34 nisi spreman ....
BoMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 20:21   #84
Quote:
Seascape kaže: Pogledaj post
Upravo tako. Da je dotični generalizirao i vrijeđao s istim ili sličnim epitetima sve građane Zagreba ili Splita bila bi druga priča vezano za stopu tolerancije takvog govora. Ali kad je dalmatinska zagora u pitanju onda ožeži.
Ma to su oni jadnici koji ne znaju kako bik izgleda!
__________________
Mrzin narativ
speculaas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 20:30   #85
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Jooooj ....kako mrzim kad se ne uključim na početak rasprave pa onda moram čitat 5 str. grrrrr ne želim ispast površna...... i sad kad isčitah mogu reći samo jendu stvar

Znači savjetovali su ti da se oženiš i jebeš okolo ...... ti nećeš brak je svetinja....što i je


Savijetovali su ti da se ne oženiš i da kažeš svojima..... ti nećeš jer kuća se gradi ....pločice već odabrane.....

Savjetovali su ti da se oženiš i smiriš ...... ti nećeš jer tooooliko još žena koje nisi usrećio ......

Pa šta hoćeš .....šta još postoji .......hoćeš da ja idem razgovarat sa tvojim ćaćom??? Da mu kažem ......slušaj tvoj sin ima 34 godine.......ali je još nezreo ........dobra je ta cura........ali on želi da ima sve......... nastavite vi sa gradnjom i uređivanjem......... a on će se oženit kad osjeti da je vrijeme.....

Šta tvoja buduća (ne)sretnica kaže o tom? Jesi li joj uopće rekao da nisi još spreman .......ccccccc kako glupo zvuči da sa 34 nisi spreman ....
Boldano-Pazi,mogla bi ćaća mislit da si mu nova cura,pa ćeš još završit u braku
blackkeys18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 20:32   #86
Zagore nije to za tebe,em će ona bit nesretna em ćeš ti bit nesritan.
Reci čaći da zajebe,odi živit u Split i baci se na čari lokalnih djevojaka.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 20:41   #87
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Jooooj ....kako mrzim kad se ne uključim na početak rasprave pa onda moram čitat 5 str. grrrrr ne želim ispast površna...... i sad kad isčitah mogu reći samo jendu stvar

Znači savjetovali su ti da se oženiš i jebeš okolo ...... ti nećeš brak je svetinja....što i je


Savijetovali su ti da se ne oženiš i da kažeš svojima..... ti nećeš jer kuća se gradi ....pločice već odabrane.....

Savjetovali su ti da se oženiš i smiriš ...... ti nećeš jer tooooliko još žena koje nisi usrećio ......

Pa šta hoćeš .....šta još postoji .......hoćeš da ja idem razgovarat sa tvojim ćaćom??? Da mu kažem ......slušaj tvoj sin ima 34 godine.......ali je još nezreo ........dobra je ta cura........ali on želi da ima sve......... nastavite vi sa gradnjom i uređivanjem......... a on će se oženit kad osjeti da je vrijeme.....

Šta tvoja buduća (ne)sretnica kaže o tom? Jesi li joj uopće rekao da nisi još spreman .......ccccccc kako glupo zvuči da sa 34 nisi spreman ....
Glupo si je tetovirat tramp stamp pa ga onda još i stavit u avatar
Zašto bi bilo glupo,dečko nema volju ženit se i bar pošteno kaže.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 20:43   #88
Quote:
zagoraforever kaže: Pogledaj post
Al nece nedilje mi!
Stala braća da obrane naše domove!!
Anwyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 21:58   #89
Ti si sebično pokvareno krele, fino si iskoristio curu da se riješiš pritiska obitelji i da ti obitelj povlađuje.
Tvoja cura zaslužuje bolje, pusti je na miru, i nikako ju nemoj uvlačit u brak.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 22:09   #90
Ja bih na tvom mjestu sve otvoreno rekla svom dečku.
Pusti selo, pusti familiju.
Ona ima pravo znati sa kim ulazi u brak.
I nemoj je štedjeti. Budi odvratno iskren!
Możda ona tebe ostavi, a tko zna, możda vas dvoje możete imati neki interni dogovor oko tih stvari za koji nitko ne mora znati!
Tko zna, możda te cura iznenadi.

Ali ponavljam, budi potpuno iskren o tome tko si i šta ti treba. .. kakav si i što će dożivljavati od tebe ako uđe sa tobom u brak.

P.S. a taj pritisak od obitelji da se pošto poto żeniš je apsolutno ne-fer i sebičan.
Nit misle na tebe nit misle na żivot suprotne strane! Żeniti se radi braka obično rodi jedino tugu a vrlo često i tragediju.
Ne razumijem takvu zadrtost u 21.st.

A da odseliš negdje zapadnije? :-)
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 22:13   #91
Quote:
Crvena-boja kaže: Pogledaj post
Istina! Ja inace mrzim predrasude, ali taj mentalitet tamo je nesto prestrasno. Cim cujem da je netko iz dalm.zagora samo mogu reci "hvala lijepa i dovodenja", nema razgovora .
to više govori o tebi nego o nama.btw,ko ne kuzi da ovaj lik trola,stvarno je idiot.
J20R is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 22:21   #92
Ako je stvarno tako sudit će mu bojovnici iz čavoglava.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 22:25   #93
Baš si mi simpatičan lik
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:09   #94
Quote:
Candy on ice kaže: Pogledaj post
Dakle,savjet bi bio:živi svoj život ne da da ti se miješaju u tvoje planove
Je u pravu si!Ali u mom slucaju to nije tako lako.Curu zelim vincati jednog dana.
Ja nju volim ona mene i to je to.Samo meni se ne zuri.A svi navalili ko munjeni.
__________________
Dalmacijo Zagoru ti ljubim
zagoraforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:13   #95
Quote:
BoMe kaže: Pogledaj post
Jooooj ....kako mrzim kad se ne uključim na početak rasprave pa onda moram čitat 5 str. grrrrr ne želim ispast površna...... i sad kad isčitah mogu reći samo jendu stvar

Znači savjetovali su ti da se oženiš i jebeš okolo ...... ti nećeš brak je svetinja....što i je


Savijetovali su ti da se ne oženiš i da kažeš svojima..... ti nećeš jer kuća se gradi ....pločice već odabrane.....

Savjetovali su ti da se oženiš i smiriš ...... ti nećeš jer tooooliko još žena koje nisi usrećio ......

Pa šta hoćeš .....šta još postoji .......hoćeš da ja idem razgovarat sa tvojim ćaćom??? Da mu kažem ......slušaj tvoj sin ima 34 godine.......ali je još nezreo ........dobra je ta cura........ali on želi da ima sve......... nastavite vi sa gradnjom i uređivanjem......... a on će se oženit kad osjeti da je vrijeme.....

Šta tvoja buduća (ne)sretnica kaže o tom? Jesi li joj uopće rekao da nisi još spreman .......ccccccc kako glupo zvuči da sa 34 nisi spreman ....
Sa curon sam prica ,reka sam da ne valja zuriti da je nama lipo i ovako.
Nemogu reci da bi ja "umako jos malo okolo"
Ali ona veli jos lipse ce biti u braku,i eto sta cu ja sada reci da nece???
__________________
Dalmacijo Zagoru ti ljubim
zagoraforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:15   #96
Quote:
speculaas kaže: Pogledaj post
Ma to su oni jadnici koji ne znaju kako bik izgleda!
Ma pusti takve ljude.Rugaju se sami sebi.
Ja sve postivam ,i nikada se nebi npr.Slavoncu ruga nikada
__________________
Dalmacijo Zagoru ti ljubim
zagoraforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:17   #97
Da.
Reci joj da će joj żivot postati niz uplakanih noći, podrugljivih pogleda sela jer joj se muž kur..
Da će djeca gledat uplakanu mati i prezirat oca.
Sve joj reci i onda je zaprosi

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:17   #98
Quote:
GosponProljeće kaže: Pogledaj post
Zagore nije to za tebe,em će ona bit nesretna em ćeš ti bit nesritan.
Reci čaći da zajebe,odi živit u Split i baci se na čari lokalnih djevojaka.
Ma biti ce ona sritna ,nema razloga da bude nesritna.I ja sam pokraj nje sritan ali se bojim sta ce biti ako je privarim kako cu je pogledati u oci ??I nedaj Boze da sazna.
Ne bi volija doci u tu situaciju
__________________
Dalmacijo Zagoru ti ljubim
zagoraforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:22   #99
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Ja bih na tvom mjestu sve otvoreno rekla svom dečku.
Pusti selo, pusti familiju.
Ona ima pravo znati sa kim ulazi u brak.
I nemoj je štedjeti. Budi odvratno iskren!
Możda ona tebe ostavi, a tko zna, możda vas dvoje możete imati neki interni dogovor oko tih stvari za koji nitko ne mora znati!
Tko zna, możda te cura iznenadi.

Ali ponavljam, budi potpuno iskren o tome tko si i šta ti treba. .. kakav si i što će dożivljavati od tebe ako uđe sa tobom u brak.

P.S. a taj pritisak od obitelji da se pošto poto żeniš je apsolutno ne-fer i sebičan.
Nit misle na tebe nit misle na żivot suprotne strane! Żeniti se radi braka obično rodi jedino tugu a vrlo često i tragediju.
Ne razumijem takvu zadrtost u 21.st.

A da odseliš negdje zapadnije? :-)
Hvala ti na savjetu
Ne zelim je izgubiti bojim se toga.Uzasno je volim i znam da ona mene voli.
Ona je prava zena za mene.
Ali odjebala da budem bas kako velis odvratno iskren.
Sta se tice obitelji ,ne zelu oni meni lose na jednu ruku sve ja to razumin,ali oni ne razumu mene.
__________________
Dalmacijo Zagoru ti ljubim
zagoraforever is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2014., 23:24   #100
Quote:
Narikača kaže: Pogledaj post
Baš si mi simpatičan lik
evo vidis to je ono o cemu ja pricam i cega se "plasim" simpaticna si i ti meni golubice
__________________
Dalmacijo Zagoru ti ljubim
zagoraforever is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:20.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger