Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2014., 02:05   #1
Što je pošlo po krivu?

Pozdrav svima,

molila bih vas za savjete, pomoć, viđenje iz drugog kuta
Nije nešto jaaako problematično više me zanimaju razmišljanja i stavovi muške strane o situaciji ali općenito o početnoj kemiji i upoznavanju i tko će napraviti prvi korak. Znam ima puno tema o tome ali voljeli bih i da ova zaživi

Naime, priča ide ovako: dotični dečko i ja se znamo sa faksa, studiramo zajedno od 11.mj i kao i uvijek nove osobe na faksu upoznaš pričajući o faksu i predmetima ali tu su se javili određeni znakovi sa njegove strane koje ja nisam primjećivala do nedavno. Osmijeh kad bi se vidjeli, dodiri kad bi pričali i stvarno ja te znakove nisam skužila do poslije nove godine, kada me je i dodao na fejs. Javila sam se kasnije ali iz razloga što sam ga trebala nešto vezano za faks i još uvijek mi nije bilo u glavi da postoji kemija, nego u tih par poruka on je iskazao želju da mi pomogne (zbog moje situacije) i da mogu na njega računati. I na tome je stalo do početka novog semestra, kad su ponovno počeli osmjesi, namigivanje kad bi me vidio, spontani dodiri i prošli tjedan njegova poruka u inboksu vezano za faks ali se razgovor nastavio u drugom smjeru i iznošenju njegovih osobnih stvari i u konačnici mog poziva na kavu, nakon kojeg pretpostavljate da nije bilo odgovora.

On 24 ja 23 godine, zrela sam osoba i nisam jedna od onih koja će glumatati i pretvarati se, iskrena sam i pokazujem osjećaje ali me zanima po vašem mišljenju što je pošlo po krivu? Da li sam umislila te neke znakove, mislim da nisam jer te stvari osjetiš i znaš kad ih ima i sa druge strane. Da li vi dečki stvarno volite da smo mi cure nedostižne i da se morate boriti za nas? Da li je pogreška što sam ja pozvala na kavu? Moj stav je da nemamo 16 godina da se dopisujemo na fejsu u nedogled i još k tome se vidimo svaki dan. Općenito mi nije problem napraviti prvi korak, ali imam osjećaj da se tako dečki prepadnu i odu.
Zanimaju me vaši stavovi, mišljenja, iskustva, savjeti
malena girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 02:17   #2
Kužiš kad pitaš mušku populaciju što vole i preferiraju da nećeš dobit univerzalan odgovor jer hej, nismo svi isti. Tako da ćeš na ova pitanja dobit raznolike odgovore koji ti neće rasvjetlit ništa vezano za dotičnog.

Ono što ti karakteriziraš kao flertanje s njegove strane traje već skoro 5 mjeseci ako se ne varam. Znači može bit da ti se sviđa i zaista flerta ili je ekstra ljubazan kako bi od tebe dobio pomoć za faks i nekoga za popričat o stvarima koje ga očito tište.

Moje viđenje - da mu se sviđaš već bi se direktnije izjasnio po tom pitanju. Ako sam u krivu i zaista mu se sviđaš, a još uvijek nije konkretno djelovao onda imaš posla sa veoma nesigurnim tipom koji nema petlje učinit konkretan korak naprijed. Što bi ti bilo draže da je slučaj?
Seascape is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 06:31   #3
Quote:
malena girl kaže: Pogledaj post
vaši stavovi, mišljenja, iskustva, savjeti
ja ti mislim isto sto i kolega gore.
Ako mu se svidjas, a nije poduzeo nista u vezi toga je prilicno indikativan znak da nije od akcije. Sto i nije nesto privlacno..

Ako mu se svidjas, a sad glumi hard to get, opet nije privlacno. A i djetinjasto je, kosto si sama rekla.

Ili mu se ne svidjas.

Uglavnom, long story short, djelujes ko cura koja zna kaj hoce i ne libis se ucinit nesto u vezi toga. Ja bih malo poluknula sto se jos nudi na tvom mjestu
__________________
...but I don't cry for yesterday there's an ordinary world somehow i have to find. and as i try to make my way to the ordinary world i will learn to survive ... DD
VatroSlavka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 07:37   #4
Mozda ce netko reci nesto tipa "tko ga sljivi, pocni gledati druge" ali ako se vec 5 mjeseci piskarate i svida ti se mozes ga mozda iduci put upitati kada se nadete zajedno o toj kavi.
Ne kosta nista osim ponosa a ponos je dobro trositi xD
Ali ako na kraju ispadne tip koji se kao sto si rekla zeli beskonacno dopisivati preko fejsa kao da mu je 16 ili opcenito ne bude preentuzijastican onda definitivno nema smisla dalje razmisljati o njemu.
st360 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 07:52   #5
Onog trena kada te je dodao na fejs sve je poslo po krivu
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:02   #6
A da pitaš njega, umjesto što pitaš nas?

Čovjek s kojim si dovoljno intimna da te suptilno dodiruje u toku razgovora vjerojatno može podnijeti pitanje "Hej, jel se ja tebi sviđam?". I može ti dati definitivan odgovor nakon kojeg ti ne treba ova tema. Što god ti kaže, nakon toga neće propast svijet, a ti ćeš imat dilemu manje.

Sami "signali" koje si opisala mogu značit svašta i ništa, i možemo ispisati 100 stranica nagađajući, a da ne pogodimo što je njemu u glavi. Postoje i frendovski oblici maženja i nekakve tjelesne bliskosti, koje različiti ljudi različito vide, pa ne možeš očekivati da ja sad umjesto tebe dekodiram te signale. Ali dobra stvar kod toga je što, kad s nekim dođeš do raznih oblika dodirivanja, obično imaš prostor za postaviti škakljivo pitanje, pa ti je time i dilema lako rješiva.
advocatus82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:14   #7
ja sam sličan tom dečku ja se zapričam sa kolegicama sa nekima se i jako sprijateljio vidim i ja znakove ali nekako im se ne usudim reć da sam u sretnoj vezi neznam kako bih reagirale a autorici ovako možda stvari ovako stoje možda ima nekog pa mora bit ljubazan prema tebi jer ga ne zanimaš a ne želi biti grub ja sam takav a drugo je možda nema nikog a ne usudi se odgovorit možda je malo sramežljiv.
St.Jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:17   #8
Tup, tup, tup po ramenu
- Cuj, ti se meni svidas i htjela bi malo siki-riki sa tobom. Jel se i ja svidam tebi ili me samo zaj*** sa tim silnim dopisivanjima.


I to bi bilo to. S dvije recenice upucene njemu u lice si rijesis sve dileme po tom pitanju.

Nema na cemu
Ajfel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:23   #9
istina ajfel da autorica ga baš želi onda bi se više potrudila ak se mene pita onda se za kavu i sl pita uživo jer tada je stjeran u kut i mora nešto onda reći tj odgovoriti a meni se čini da i autorica je malo sramežljiva .
St.Jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:28   #10
tip je peder.
obi wan kenobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:33   #11
Quote:
obi wan kenobi kaže: Pogledaj post
tip je peder.
ili je naprosto samo pristojan, a u tebi vidi prijateljsku osobu... kako god, he's just not that into you, očito ga ne zanimaš dovoljno "na taj način", iz bilo kojeg razloga...
__________________
Since life is the art of drawing sufficient conclusions from insufficient premises - question everything!
Or screw all that, and let's just go ride the wind, chase some clouds...
altus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:33   #12
obi wan baš ja to mislio napisat hehe
St.Jimmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:41   #13
Poslušaj Ajfela.
JosePerdomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 08:52   #14
Meni su dopisivanja glupa jer se ne poznajete dovoljno pa jako lako može doći do krivog tumačenja napisanoga i zato više se družite a manje pišite, ako je njemu i tebi dobro kada ste zajedno ponašat ćete se tako i to je to
mala prkos is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:11   #15
Quote:
malena girl kaže: Pogledaj post
ali imam osjećaj da se tako dečki prepadnu i odu.
Zanimaju me vaši stavovi, mišljenja, iskustva, savjeti
Samo se dečki mogu uplašiti, muškarci ne.
Odustani od njega, mislim da je već trebao zbrojiti 2 i 2 do sada.
__________________
To be so civilized, one must tell civil lies
aljehin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:22   #16
Jedino što ti preostaje da sačekaš malo i vidiš.Možda se dečko stvarno prepao.U svakom slučaju ti si svoje napravila.Sad je na njemu red.
__________________
I'm not crazy,my reality is just different from yours
dugii is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:42   #17
Pričekaj pa vidi, ali nemoj sad ništa poduzimati dok se on ne javi. Pitala si ga za kavu. Ako želi, javit će ti se, ako ne, znaš na čemu si i to je to
__________________
"Life is like riding a bicycle - in order to keep your balance, you must keep moving."
Slavuj is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:45   #18
Quote:
malena girl kaže: Pogledaj post
.... ali tu su se javili određeni znakovi sa njegove strane koje ja nisam primjećivala do nedavno. Osmijeh kad bi se vidjeli, dodiri kad bi pričali i stvarno ja te znakove nisam skužila do poslije nove godine, kada me je i dodao na fejs.
...

Pusti signale, znakove, šifre i (ne)postojeće poruke.

Velika je vjerojatnost da vidiš ono što želiš vidjeti, a ako tu i nečeg ima, pitanje je koliko i kako. Možda mu se i sviđaš na neki način, ali iz nekog razloga ne osjeća da želi više od boljeg poznanstva s tobom pa ne treba pripisivati za sad još uvijek samo pristojnoj komunikaciji više od onoga što stvarno jest.

Ako mu se stvarno sviđaš želi više biti s tobom i pored tebe i nekako traži i nalazi načine da do tih kontakata dođe. To su konkretni potezi i samo to se broji. Znakove zanemari, oni samo govore da ste si ok.
Illana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:51   #19
poanta: facebook je zlo, ubija magiju izmedju dvoje ljudi


a ako nije niti bilo magije, vi ste si u frendzoneu

a to namigivanje, i ovo ono... ne mora u biti znaciti nekaj dubljeg...
mozda je covjek veseljak, simpa, zabavan itd... i tak sa svim mačkama prica..
mozda su u shumi
mari_2011 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 09:54   #20
Ja ga više ne bih zvala. Ne bih ga uopće kontaktirala. Ako nekome kažem "Daj, 'ajmo na cugu", očekujem i odgovor.
Nije da te zovem na dogovor o zarukama Živcira me ta neka "važnost" toga

Nije to ni dejt niti išta nego normalno komuniciranje uz čaj od šumskog voća
U biti, hoću reći da mi je to njegovo ponašanje dno.

Ili on sada glumi nekog hard to get tipa ILI je jednostavno bedak
Meni je to nepoštivanje. Ako ti predožim nešto, onda izvoli i odgovoriti


Hladan tuš Eh, da. Je li vidio poruku? Onaj prokleti "seen"
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger