Natrag   Forum.hr > Sport > Košarka

Košarka Loptost radovanja pod obručima

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2014., 20:02   #21
Turska dobila Izrael, ako pobjedimo idemo dalje.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 20:11   #22
Na Crošarci piše da smo i teoretski osigurali četvrtfinale.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 20:29   #23
A jesmo da, Izrael i Italija igraju medjusobno zadnju, tako da ne postoji mogućnost da nas obidju i jedni i drugi. To ujedno znači da ćemo u najgorem slučaju biti treći u skupini.

Znači Poljaci protiv nas igraju revijalno. Dalje idu Turska, Francuska, Hrvatska i Izrael/Italija. U drugoj grupi je Srbija osigurala prolaz, a večeras će ga osigurati i pobjednik utakmica Slovenija - Litva.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 20:36   #24
Francuzi su fizički dominantni pod košem. Naši izgledaju prema njima kao da su neuhranjeni, ali mi izgledamo bolje zasad.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 20:39   #25
3:4

Kao da igraju vaterpolo.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 20:43   #26
Bunda razarač
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 20:48   #27
Odlična završnica, od 11-7 do 11-15. Zadnjih 3 minute nismo odigrali nijedan napad.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 20:59   #28
Ahahaha Marić Fula zicer i onda faul koš.


Link: https://www.youtube.com/watch?v=SBwBc60FKeY
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 21:11   #29
34-22 na poluvremenu, rasturamo Francuze. Bravo dečki, lijepo vas je gledati.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 21:40   #30
Voda u ušima...
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 22:31   #31
Statistika tekme. Da nisu zabili jedno 5 trica u zadnjoj četvrtini, Francuzi bi bili statistički očajni. Naši igraju odličnu obranu.

Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 23:29   #32
Grunf

Gledao statistiku. Nisam znao da ime neki prijenos.

Slovenija pušnula protiv Litve danas za koš, vi dobili Francuze, može se desiti da igramo već u četvrtfinalu jedan protiv drugih. Narvno ako naši pobjede Grčku.
Borchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 23:39   #33
Danas su bili prijenosi, mislim da su i vašu tekmu prenosili. Navodno da je bilo +3 za Litvu i par sekundi do kraja te 2 slobodna za vaše. Zabili ste 2 slobodna i izgubili utakmicu, briljantna taktika.

Marić je stvarno odličan, danas je pomeo Francuze pod košem, a likovi su stvarno fizički prejaki. Izgledaju kao boksači.

Pohvalio bih ih Mavru koji je suvereno vladao terenom, treba mu dati priliku u Ciboni, ima on u sebi kvalitetu. Marinelli je imal dobre brojke, ali nije mi nešto odigrao u napadu.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 00:05   #34
Trebali bi dobiti Poljsku i uzeti drugo mjesto, oni nemaju neki imperativ u toj utakmici, tako da mislim da uzimamo bodove tu i idemo na trećeg iz one tamo grupe. Čak nas i poraz ostavlja na drugom mjestu ako Francuska ne dobije Tursku, što je moguće. Tekme se igraju u isto vrijeme pa ne možemo kalkulirat.

U drugoj grupi će o prvom mjestu odlučiti Litva i Srbija u međusobnom dvoboju.

BTW utakmice HRV-POLJ i FRA-TUR su zadnje na rasporedu sutra, tako da ćemo prije njih već znati koja nam pozicija donosi kojeg protivnika.
Luyindula is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 21:03   #35
Možete biti i prvi u grupi ako Francuska pobjedi Tursku za manje od 8 poena.

Mi ispali, a vi možete s tom reprezentacijom uzeti medalju, čak i zlatnu jer nema reprezentacije koja odudara kvalitetom, jedino Srbija ima možda najviše šansi na papiru, ali sve u četvrtfinalu osim Grčke su blizu i zavisi od dnevne forme i strategije tima ko pobjedi. Ajmo HRčeki! Bili smo uz vas u Brazilu ali ste tamo zeznuli, sad ne smijete.
Borchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 22:29   #36
Quote:
Borchica kaže: Pogledaj post
Možete biti i prvi u grupi ako Francuska pobjedi Tursku za manje od 8 poena.
Izgleda da su Turci odlucili izbjeci velikog rivala u 1/4-finalu i na njegovom terenu.

Pobjedom Francuza 68:64 mi idemo na Grke.

Quote:
Borchica kaže:
Mi ispali, a vi možete s tom reprezentacijom uzeti medalju, čak i zlatnu jer nema reprezentacije koja odudara kvalitetom, jedino Srbija ima možda najviše šansi na papiru, ali sve u četvrtfinalu osim Grčke su blizu i zavisi od dnevne forme i strategije tima ko pobjedi. Ajmo HRčeki! Bili smo uz vas u Brazilu ali ste tamo zeznuli, sad ne smijete.


Hvala. Fina nam je repka, moze uzeti zlato, ali knock-out faza protiv domacina moze biti i kraj lijepe serije pobjeda...
Nadam se da nece.

(Volimo i mi Tinu Maze )
__________________
Lovely Jubbly
Zemljanin is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 22:30   #37
Neznam zašto ne igraju Šarić i Hezonja.
Mislim da ovu generaciju treba držat na okupu. Mislim da su trebali biti tu, s obzirom da im je ovo izlazno godište, a Hrvatska još nikad nije osvojila medalju na U-20.
Ovo je bila lijepa prilika za nabit komplekse konkureciji, da se zna tko će vladati Europom za koju godinu, ako se nastave razvijati kao do sada.
Vjerojatno najdarovitija generacija još od one godišta '76,'77,'78 Zemljič, Gira i Sesar, treba još puno dokazivanja, a ovo je bila prava prilika za to.
Ako su neki velikani u prošlosti mogli igrati i trenirati cijelo ljeto u reprezentaciji bivše Juge, Kukoč i Rađa igrali su Svjetsko prvenstvo U-19 1987. odmah zatim i seniorski Euro 1987., mogu i oni.
Ne misli Jasko valjda rušit Španjolce i Amere, pa ih čuva od ozljeda i umora.
Mislim da treba graditi i čuvati fizionomiju i duh ekipe, a ovo nije jedan od načina.
vuletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 22:50   #38
Pa i Šarić je igral SP U-19 i seniorski Euro. Sad ima 20 godina i nema smisla da se potuca po juniorskim natjecanjima, igral je godinu dana neprekidno i treba mu malo odmora. Najbolje da nam se još ozlijedi na tim nebitnim natjecanjima pa da ga izgubimo za Svjetsko prvenstvo gdje bu nam jedan od bitnijih igrača.

Isto vrijedi i za Hezonju.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 22:51   #39
Quote:
Borchica kaže: Pogledaj post
Možete biti i prvi u grupi ako Francuska pobjedi Tursku za manje od 8 poena.

Mi ispali, a vi možete s tom reprezentacijom uzeti medalju, čak i zlatnu jer nema reprezentacije koja odudara kvalitetom, jedino Srbija ima možda najviše šansi na papiru, ali sve u četvrtfinalu osim Grčke su blizu i zavisi od dnevne forme i strategije tima ko pobjedi. Ajmo HRčeki! Bili smo uz vas u Brazilu ali ste tamo zeznuli, sad ne smijete.
Kak ste vi uspjeli ispasti? Opet se Grci provukli i sad igramo protiv njih i sudaca. Ali nema veze, što je teži put to bu slađe zlato.
Grunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 22:59   #40
Sa Grcima ne bi smijeli imati problema. Jedva su se provukli u drugi dio pobjedom nad Latvijom i Madžarskom za tri, a izgubili čak od Velike Britanije. Ne znam šta se dešavalo na utakmici sa nama, navodno suđenje bilo katastrofa a bili su i strašno motivirani pred svojom publikom ali 17 razlike je baš puno. Ipak izgleda da su se sad digli jer su pobjedili i Srbiju. A možda ih je braća pogurala, ma da za jedan koš razilke sumnjam. A navijači su im fanatični...
Borchica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.