Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.10.2017., 10:40   #2901
Quote:
čorba kaže: Pogledaj post
prvi problem rješiš kupnjom limuzine
nemože ti izolacija pomoć.. auto je kocka...pomiri se i vozi dalje
ovo drugo će ti ili zamjenit ili se pravit mutavi, budi ustrajan!
Rekli su mi da i na drugima proizvodi isto "krckanje", zato me zanima da mi netko potvrdi da li se tako cuje i kod drugih, cisto da znam da li da ih forsiram dalje ili ne.
frootek is offline  
Old 19.10.2017., 11:01   #2902
Quote:
frootek kaže: Pogledaj post
Rekli su mi da i na drugima proizvodi isto "krckanje", zato me zanima da mi netko potvrdi da li se tako cuje i kod drugih, cisto da znam da li da ih forsiram dalje ili ne.
vozio sam vitaru i bio vožen... nikad se ništa nije čulo..inzistiraj stagod da promjene... pa nisi je dobio na poklon, zašto bi se nešto trebalo čuti... nek stave na salon transparent prodajemo poluproizvode, al to vam je ok, dajte nam svoj novac
čorba is offline  
Old 19.10.2017., 11:25   #2903
Malo sam razočaran mogućnostima AndroidAuta.

On blokira i Bluetooth i USB, tako da ako imam fabričku navigaciju ja ne vidim svrhu AA, telefon radi preko BT, muzika preko USB...

Ja sam se nadao da ću preko AA spojiti jedan telefon, a preko BT drugi. U drugom autu, navigacija mi se povezuje sa dva telefona istovremeno, pa sam očekivao da ću i ovde to moći.

Pitanje u vezi AA. Da li se sa telefona može pokrenuti nešto što nije u okviru AA?
bilici is offline  
Old 19.10.2017., 11:41   #2904
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Oprostite, ne razumijem vaše pitanje, ni od jednog ni od drugog.

Kao ponosna vlasnica Vitare koja se (od jučer) propisno spaja s android telefonom (koji nije Samsung; niti jedan od dva koja sam probala nije Samsung) i iphoneom od prije, ne razumijem što vas muči.
Mirrorlink negdje u pozadini "ostvari" komunikaciju s infotainmentom. Ako Android Auto radi na način da "baca" svoj sadržaj na infotainment, to znači i da Mirrorlink radi. Ne vidim zašto bi netko išao pokretati posebno Mirrorlink, niti što točno znači konstatacija da Android Auto radi, a Mirrorlink ne (malo mi to baca na tvrdnju da imaš interneta, ali da nikako ne možeš natjerati router da ti proradi ).
Rado bih čula objašnjenje
Mirrorlink nije isto što i Android auto (AA). AA instaliraš na svaki mobitel koji hoćeš, mirrorlink ne možeš instalirati, hardkodiran je u android određenih mobitela (https://mirrorlink.com/phones).
Tebi ovo radi?
https://www.youtube.com/watch?v=FzsdaMAwYW8
Ako ti ovo radi sa mobitelom koji nije na popisu sa gornjeg linka onda svaka čast!
Moja tvrdnja da radi samo s samsung mobitelima je više figurativna, točnije bi bilo da radi samo s samsung mobitelima i još nekoliko drugih, recimo htc i sony, što možeš vidjeli na gornjem linku.

Meni ne radi mirrorlink, niti sada nakon što sam nadogradio jučer infotainment na zadnju verziju 1850, niti prije na verziji 1840 ( AA radio i prije, radi i sad).
znači, moje objašnjenje je isto ko i u mojem postu prije na koji si referirala: fucking mirrorlink radi samo s fucking nekim mobitelima, što je nonsense.

Svaka čast i hvala ti na tvojem stručnom objašnjenju kako radi AA, da mi nisi tako stručno objasnila, ne bi niti znao kako to "fercera"!
Mislim ova tvoja rečenica: ako radi ovo znači da radi i ono, nije mi baš jasna!
A prema mojem gornjem objašnjenju očito nije nit točna!

A ako nije tajna, koje mobitele si ti koristila kad ti mirrolink radi besprijekorno?
__________________
Postoji 10 vrsta ljudi na svijetu: Oni koji znaju binarne brojeve i oni koji ih ne znaju. :)
branxo is offline  
Old 19.10.2017., 12:36   #2905
Quote:
čorba kaže: Pogledaj post
vozio sam vitaru i bio vožen... nikad se ništa nije čulo..inzistiraj stagod da promjene... pa nisi je dobio na poklon, zašto bi se nešto trebalo čuti... nek stave na salon transparent prodajemo poluproizvode, al to vam je ok, dajte nam svoj novac
Pa sto sto krcka, smak svijeta? Normalno da se cuje ako se volan mota vise od kruga, to je jezičac koji vraća polugu zmigavca u neutralan polozaj kad se volan vraća.

Šlapatalk
frenchkey is offline  
Old 19.10.2017., 14:39   #2906
Quote:
branxo kaže: Pogledaj post
Mirrorlink nije isto što i Android auto (AA). AA instaliraš na svaki mobitel koji hoćeš, mirrorlink ne možeš instalirati, hardkodiran je u android određenih mobitela (https://mirrorlink.com/phones).
Tebi ovo radi?
https://www.youtube.com/watch?v=FzsdaMAwYW8
Ako ti ovo radi sa mobitelom koji nije na popisu sa gornjeg linka onda svaka čast!
Ne, to mi ne radi, ali to mi ni ne treba Odnosno to nisam ni očekivala da će mi proraditi.
Quote:
Meni ne radi mirrorlink, niti sada nakon što sam nadogradio jučer infotainment na zadnju verziju 1850, niti prije na verziji 1840 ( AA radio i prije, radi i sad).
OK, znači postoji 7 slojeva istog problema i 7 različitih očekivanja nas kao krajnjeg kupca

Quote:
znači, moje objašnjenje je isto ko i u mojem postu prije na koji si referirala: fucking mirrorlink radi samo s fucking nekim mobitelima, što je nonsense.
naravno da je nonsense. Sve vezano za ovaj Boschov infotainment koji je ugrađen u Suzukije je jedan veliki nonsense

Quote:
Svaka čast i hvala ti na tvojem stručnom objašnjenju kako radi AA, da mi nisi tako stručno objasnila, ne bi niti znao kako to "fercera"!
Mislim ova tvoja rečenica: ako radi ovo znači da radi i ono, nije mi baš jasna!
A prema mojem gornjem objašnjenju očito nije nit točna!
Nema baš nikakvog razloga da budeš na ovaj način bezobrazan prema meni, znaš? Doslovno niti jednoga. Možda se ne slažemo oko nekih stvari, kao naprimjer oko naših očekivanja od auta i mobitela, ali ja stvarno nisam kriva što tebi mirrorlink ne radi kako ti misliš da bi trebao raditi. Mislim, ni meni ne radi onako kako ti misliš da bi trebao raditi, ali meni to nije niti bitno, meni je dovoljno što radi ovo što radi.
Isto kao što je na temi bilo ljudi kojima je sasvim dovoljno da im radi bluetooth povezivanje Pa ni prema njima nismo bili bezobrazni, kužiš?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 19.10.2017., 14:41   #2907
Quote:
bilici kaže: Pogledaj post
Malo sam razočaran mogućnostima AndroidAuta.

On blokira i Bluetooth i USB, tako da ako imam fabričku navigaciju ja ne vidim svrhu AA, telefon radi preko BT, muzika preko USB...
Apsolutno.

Tko ima navigaciju na SD kartici, definitivno mu ne treba AA.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 19.10.2017., 14:49   #2908
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Nema baš nikakvog razloga da budeš na ovaj način bezobrazan prema meni, znaš? Doslovno niti jednoga. Možda se ne slažemo oko nekih stvari, kao naprimjer oko naših očekivanja od auta i mobitela, ali ja stvarno nisam kriva što tebi mirrorlink ne radi kako ti misliš da bi trebao raditi. Mislim, ni meni ne radi onako kako ti misliš da bi trebao raditi, ali meni to nije niti bitno, meni je dovoljno što radi ovo što radi.
Isto kao što je na temi bilo ljudi kojima je sasvim dovoljno da im radi bluetooth povezivanje Pa ni prema njima nismo bili bezobrazni, kužiš?
sory ak si se uvrijedila, al vidiš da nisi bila u pravu a pravila si se "pametna", i još "začinila" onim na kraju posta, to me "upalilo"! !

al još jednom, ljudi smo, a meni se nije problem nekome ispričat, ne pati mi ego zbog toga, pa još jednom, jedno veliko Oprosti!
__________________
Postoji 10 vrsta ljudi na svijetu: Oni koji znaju binarne brojeve i oni koji ih ne znaju. :)
branxo is offline  
Old 19.10.2017., 15:14   #2909
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
Apsolutno.

Tko ima navigaciju na SD kartici, definitivno mu ne treba AA.
Ako je u pitanju samo navigacija onda vjerojatno ne treba iako osobno puno mi je bolja navigacija preko AA - Google maps, Waze, itd. od tvorničke navigacije. Također ažuriranje karata, itd. puno je lakše (besplatno) preko AA.

Meni je inače AA najzgodniji zbog poziva tj. biranja broja / imenika, sučelje je puno praktičnije nego preko tvorničkog sustava. Osim navigacije isprobao sam još Rocket Player i Simple Radio za glazbu, radi super. Nisam uspio jedino Spotify pokrenuti. Whatsapp nisam skužio kako otvoriti (pregledati) poruku, kad kliknem notifikaciju Google pokušava „pročitati“.

Preko mirrorlink-a jedine dvije aplikacije koje su mi radile 100% ispravno su Sygic Car Navigation (plaćena verzija koja podržava mirrorlink) i Glympse for Auto. Ostalo nula bodova, crnilo pri pokretanju. Čak i na te dvije aplikacije sučelje je bolno sporo u usporedbi sa AA gdje sve radi fluidno i bez zastoja.
tommmyyy is offline  
Old 19.10.2017., 16:36   #2910
Quote:
branxo kaže: Pogledaj post
sory ak si se uvrijedila, al vidiš da nisi bila u pravu a pravila si se "pametna", i još "začinila" onim na kraju posta, to me "upalilo"! !

al još jednom, ljudi smo, a meni se nije problem nekome ispričat, ne pati mi ego zbog toga, pa još jednom, jedno veliko Oprosti!
Nisam se uvrijedila, kajtije, pa tu sam već 15 godina (isuse ), svašta sam na forumu preživjela, gdje bih došla kad bih se vrijeđala na svaki post

Ali what I'm saying je da je ovo vrlo prijateljska (uglavnom) tema, vrlo često korisna i zapravo - ugodna, pa da možemo i na ugodniji način nekome tko je bio kreten (ja, u ovom slučaju ) reći da je bio kreten (ja, u ovom slučaju - da ne bi bilo kartona ).
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 19.10.2017., 20:17   #2911
Nekak mi se čini da namjerno AA nije radio kako bi se ljudi motivirali da kupe navigaciju.
Ja imam navigaciju i mob preko BT i to super funkcionira. AA sam probao čisto iz znatiželje i nije niš posebno. To je u biti fora, ali previše odvlači pažnju u vožnji. Povremeno koristim samo waze kada je gužva da me provuće kroz grad, ostalo radi super i na tvorničkom sustavu

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
master1973 is offline  
Old 20.10.2017., 10:41   #2912
Quote:
tommmyyy kaže: Pogledaj post
Nisam uspio jedino Spotify pokrenuti.
Update: riješen i Spotify, trik je omogućiti developer opcije unutar AA i odabrati opciju instalacije s nepoznatih izvora, ako nekome zatreba...
tommmyyy is offline  
Old 20.10.2017., 18:42   #2913
Da se pohvalim, instalirao sam naslon za ruke:
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Old 21.10.2017., 21:54   #2914
Danas sam instalirao novu verziju softvera 1850.2 u ovlaštenom servisu.
Meni i dalje mirrorlink ne radi, sve crno. Imam samsung ove mobitel, android 6.0.
Ne znam, uopće to ne kuzim, mob. se spoji s autom i dalje se ništa ne dogadja, crn mobitel i crn infotainment.
Ne kužim niti kako spojiti mobitel preko AA? Da li treba instalirati neku aplikaciju na mob.
Inače imam originalnu navigaciju u autu.
Sa ovom novom verzijom vide se neke promjene ali minimalno i zanemarivo.
Jako mi ide na živce da to ne funkcionira sve skupa kako treba, a novi auto.
Ovaj u servisu je rekao da je to najnovija verzija, i da bi trebalo raditi bez problema ali ne radi. Dobro radi ono što je radilo i prije, dakle radio i spajanje telefona putem bloototha za pozive i sms. Kod mene to je sve. A da, poboljšana i je i parking kamera, sada prikazuje veće područje, šire.
Volio bih da mogu barem drugu navigaciju koristiti preko mob jer s ovom originalnom nisam uopće zadovoljan, ali očito ništa od toga neće biti kod mene.
Ako je koga volja biti ću zahvalan na objašnjenjima.
brušel is offline  
Old 22.10.2017., 00:20   #2915
Quote:
brušel kaže: Pogledaj post
Ovaj u servisu je rekao da je to najnovija verzija, i da bi trebalo raditi bez problema ali ne radi.
Ako živiš igdje blizu servisa, odi natrag u servis i nek ti majstor koji ti je rekao da bi trebalo raditi bez problema pokaže točno kako, korak po korak.

Da, na mobitelu moraš imati aplikaciju Android Auto instaliranu.
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Old 22.10.2017., 11:47   #2916
Quote:
brušel kaže: Pogledaj post
Danas sam instalirao novu verziju softvera 1850.2 u ovlaštenom servisu.
Meni i dalje mirrorlink ne radi, sve crno. Imam samsung ove mobitel, android 6.0.
Ne znam, uopće to ne kuzim, mob. se spoji s autom i dalje se ništa ne dogadja, crn mobitel i crn infotainment.
Ne kužim niti kako spojiti mobitel preko AA? Da li treba instalirati neku aplikaciju na mob.
Inače imam originalnu navigaciju u autu.
Sa ovom novom verzijom vide se neke promjene ali minimalno i zanemarivo.
Jako mi ide na živce da to ne funkcionira sve skupa kako treba, a novi auto.
Ovaj u servisu je rekao da je to najnovija verzija, i da bi trebalo raditi bez problema ali ne radi. Dobro radi ono što je radilo i prije, dakle radio i spajanje telefona putem bloototha za pozive i sms. Kod mene to je sve. A da, poboljšana i je i parking kamera, sada prikazuje veće područje, šire.
Volio bih da mogu barem drugu navigaciju koristiti preko mob jer s ovom originalnom nisam uopće zadovoljan, ali očito ništa od toga neće biti kod mene.
Ako je koga volja biti ću zahvalan na objašnjenjima.
Javi se porukom ako trebaš pomoć oko instalacije AA. Postupak traje 1 min ali ne može se instalirati preko Play Store nego "ručno". Pokraj funkcionalnog AA nećeš ni pomisliti na Mirrorlink!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
tommmyyy is offline  
Old 22.10.2017., 14:09   #2917
Quote:
tommmyyy kaže: Pogledaj post
Javi se porukom ako trebaš pomoć oko instalacije AA. Postupak traje 1 min ali ne može se instalirati preko Play Store nego "ručno". Pokraj funkcionalnog AA nećeš ni pomisliti na Mirrorlink!

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk

To bi bilo odlično.
Hvala Ti puno.
brušel is offline  
Old 22.10.2017., 17:33   #2918
Približava se vrijeme za zimske gume. Danas malo pregledavao ponude i nešto me zanima. Kakva su iskustva s cjelogodišnjim gumama. Ne prelazim puno km i ne moram voziti po nenormalnim uvjetima, ali me nervira ova promjena guma dva puta godišnje, a i sve skupa dosta košta- dva kompleta guma+ felge +tpms+ montaža. Mogu li te cjelogodišnje gume izdržati naše nenormalne uvjete (-20 do +40 na asfaltu i do +50)?
sajor 2015 is offline  
Old 22.10.2017., 21:30   #2919
dal može neko skopirat svoju gps sd karticu i stavit je na link od megaupload
https://mega.nz/
__________________
https://i.postimg.cc/rm9HYVV4/Izrezak1.jpg
tomy2010 is offline  
Old 22.10.2017., 21:47   #2920
Quote:
sajor 2015 kaže: Pogledaj post
Približava se vrijeme za zimske gume. Danas malo pregledavao ponude i nešto me zanima. Kakva su iskustva s cjelogodišnjim gumama. Ne prelazim puno km i ne moram voziti po nenormalnim uvjetima, ali me nervira ova promjena guma dva puta godišnje, a i sve skupa dosta košta- dva kompleta guma+ felge +tpms+ montaža. Mogu li te cjelogodišnje gume izdržati naše nenormalne uvjete (-20 do +40 na asfaltu i do +50)?
Valjda mogu ali nemaš ni dobru ljetnu ni dobru zimsku gumu na autu a na gumama se ne bi trebalo štedit jer ti se guzica vozi na njih četiri.
__________________
Niks grozje ščipjen, niks smokve ticen perke ćeš dobit takicon po tampliru.
Cuka is online now  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:54.