Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.12.2017., 16:49   #5901
Navodni transcripti

https://ohnotheydidnt.livejournal.com/108813136.html

poprilično zanimljivi dijalozi i događaji, vrlo realan i moguć rasplet nekih događaja

Nadam se da nije fanfiction



https://www.reddit.com/r/freefolk/co...oilers_for_s8/

Ovo je malo too much, ali isto realan i izgledan rasplet događaja u priči
YuriRus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 10:05   #5902
Izašlo u javnost koje će epizode Nutter i Sapochnik režirati :

https://www.elitedaily.com/p/game-of...-clues-7671585


Znači , epizoda 3 i 5 će biti epic .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2017., 20:06   #5903
Spojleri su na ovoj stranici pa tko oće nek prelista sve:

https://gotleaker.tumblr.com

exampl:
Quote:
Ghost parts his way through the crowd and comes to stand in front of Sansa, Arya, and Bran. He sees Jon and howls. This frightens Daenerys and the others, but not Jon, Davos, and Tyrion.
Sansa holds the scruff of Ghost’s neck, and after a hard look from Lyanna, Glover, and Royce, and then a determined look from Arya and a vacant look from Bran, invites Daenerys into the castle to have bread and salt.
Quote:
In the cellars, Cersei and Qyburn are awaiting the end of the fighting. She asks if they are safe down here, because it feels as if the entire castle is shaking. Qyburn says it’s the city burning down.
__________________
. .

Zadnje uređivanje Leecher : 28.12.2017. at 20:57.
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 01:11   #5904
Isuse pa i ako ovi spojleri nisu točni mislim da će osma sezona biti nešto najbolje ikad...ičega što smo dosad gledali na Tv-u
Inače u prilog činjenici da će Kings Landing biti spaljen (možda čak od strane Vyseriona) ide i jedan članak OVDJE negdje s početka prosinca gdje piše da koriste kulise koje su se u ranijim sezonama koristile kao Winterfell ali preuređene (u Titanic studiu u Irskoj,ako se ne varam) i užasno podsjećaju na Kings Landing ,a osim toga sve je prekriveno nekakvim pepelom
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 21:12   #5905
Kako se je i očekivalo i šaputalo ništa od posljednje sezone ove godine , a tek je počela .

Još najmanje godinu dana . HBO potvrdio da će se posljednja sezona emitirati 2019. godine .

http://deadline.com/2018/01/game-of-...19-1202235654/
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 22:33   #5906
bilo bi cudno da je ove godine, treba hajp odrzati sto vise
kad serija zavrsi to je to
vec sam to rekla kad su rekli koliko ce sezona biti
2020 bi bilo kasno, a nema potrebe zuriti, fanovi ce biti nestrpljivi
jos kad nesto leaka
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 11:49   #5907
I to samo 6 epizoda. Jao, kad polude fanovi i kad krene.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 12:15   #5908
Mora bar jedna epizoda "liknuti" tamo na jesen
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 13:02   #5909
Sve sta curi curi uz blagosov HBO. Dobar biznis su napravili ovo lito ne sumnjam da ce sta kazes liknut i ovaj put

Poslano sa mog GT-I9060 koristeći Tapatalk
freddie"s queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 15:31   #5910
Ne vjerujem da će nešto leaknuti prije kasne jeseni .
Rekli su da će snimati negdje do srpnja i onda još negdje 4 mj. rada na specijalnim efektima najmanje .
Tako da sumnjam , ali možda bude neki dar za Božić .

Grant će liknuti neka , ali tek kad počne emitiranje i onda se netko zabuni pa u terminu za reprizu puste novu epizodu .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 18:17   #5911
http://thedubrovniktimes.com/news/du...r-grand-finale

Quote:
The Dubrovnik Times has learned from an inside source that this final filming in Dubrovnik will include many of the main stars of the serial, there is even a rumour that Jon Snow will film in Dubrovnik.

Production of this last season started back in October and according to HBO will last until August 2018, including the February trip to Dubrovnik.
Vraćaju se u Dubrovnik, ovaj put sa večinom glavnih glumaca ali ne zna se koliko dugo će snimat.
__________________
. .
Leecher is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 12:34   #5912
ahahahhaa

http://www.mirror.co.uk/3am/celebrit...ngton-11809976

https://www.youtube.com/watch?v=YdMZ...ature=youtu.be
coconutmilk is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2018., 13:39   #5913
Jel iko zna tocne datume kad ce biti snimanje u Dubrovniku?
ShowWatcher is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:10   #5914
Pogledala sam svih 7 sezona u 7 dana...Jučer pogledala zadnju i nešto me kopka,pa bi htijela vaše mišljenje.Kad Jon i Daneris odu u sobu se pohvatat ,Tyrion stoji u hodniku i izgleda jako tužno i udaljava se teškim korakom.Nisam dobila dojam da je zaljubljen u nju pa mi je zato ta scena bila malo čudna
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:12   #5915
Pa, gledano ovako ljudski, uz sve što se događa najmanje što mu treba je ljubavna zavrzlama između njih dvoje
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 14:18   #5916
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Pogledala sam svih 7 sezona u 7 dana...Jučer pogledala zadnju i nešto me kopka,pa bi htijela vaše mišljenje.Kad Jon i Daneris odu u sobu se pohvatat ,Tyrion stoji u hodniku i izgleda jako tužno i udaljava se teškim korakom.Nisam dobila dojam da je zaljubljen u nju pa mi je zato ta scena bila malo čudna
Cijela zadnja sezona je fan fiction, masa likova su izvan svog konteksta i teško je gledati išta po nekoj logici.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:05   #5917
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Cijela zadnja sezona je fan fiction, masa likova su izvan svog konteksta i teško je gledati išta po nekoj logici.
Kako to misliš?Nisu zabadava njega stavili tamo da čudno gleda.
Čak mi je palo na pamet da se TYiron dogovorio nešto sa Cersei pošto je saznao da je trudna.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:14   #5918
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kako to misliš?Nisu zabadava njega stavili tamo da čudno gleda.
Čak mi je palo na pamet da se TYiron dogovorio nešto sa Cersei pošto je saznao da je trudna.
Kao što kažem, teško je reći što su scenaristi željeli time pokazati.

Neki od vrlo važnih, pa i dobrih likova su u ovoj sezoni toliko traljavo i loše odrađeni, da ja nikakvu logiku ne tražim u postupcima nekog od likova.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 16:17   #5919
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Kako to misliš?Nisu zabadava njega stavili tamo da čudno gleda.
Čak mi je palo na pamet da se TYiron dogovorio nešto sa Cersei pošto je saznao da je trudna.
Ma ima nešto u tome , mada ne vjerujem da će Tyrion ići protiv njih .
Možda i on osjeća da ovdje nije nešto u redu . Ili je postao ljubomoran .

Ma , strpimo se . Još samo godinu dana najmanje .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:33   #5920
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post
Ma ima nešto u tome , mada ne vjerujem da će Tyrion ići protiv njih .
Možda i on osjeća da ovdje nije nešto u redu . Ili je postao ljubomoran .
Neka stane u red gdje već stoje Dario, a da ne spominjem Đoreta.Već vidim viteški manevar kojim će spasiti proljefkinu više puta izgubljenu nevinost.
__________________
Pizvo:
Zbrda zdola si pohvatao par pojmova iz mojih vrlo kompleksnih postova i stvorio sliku mog argumenta koja je posve pogrešna.
Hrvojeee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.