Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2015., 20:55   #81
Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
sto te briga, sigurna sam da je tako prema tvojim kriterijima, kao sto prema njenim ti niti ne bi imao priliku.
cemu spuštanje i vrijeđanje, to mi nije jasno.
Zar sam rekao da me briga? Zabranjeno je komentirati? Koji je vama dvjema vrag, skulirajte se malo zaboga!?!

To što bih ja imao kod nje priliku ili ne bih nije niti najmanje bitno. Ono što je bitno je da takav histeričan i agresivan način ponašanja nije privlačan većini muškića, dapače, ide im na kiki! Ne govorim sad o njoj, već o ponašanju koje ona u ovom slučaju prakticira... odbojno, neženstveno, neprivlačno - od rječnika, nastupa, pa do agresivnog ispada.

E sad, ne vidim gdje sam ja tu nju vrijeđao, komentirao sam samo da je jako u krivu što se tiče teme (što i jest, mislim da će se većina složiti sa mnom) i njeno ponašanje koje poprilično nepotrebno i odbojno (uvijek ga može promijeniti i ponašati se korektno - za to joj nisam ja kriv, odmah je počela s nekom agresivnom brijačinom, čak sam se i malo prepao ).
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:55   #82
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post

Možda

Zlatokosa, ne troši svoje riječi na ovog frustriranog, nije vrijedan truda
meni je lord zanimljiv i lijepo piše, složim se s njim često, ovo mi se ne uklapa u sliku koju inače daje o sebi.
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 20:57   #83
Quote:
yandiib kaže: Pogledaj post
Ok molim te da vise ne komentiras ovu temu jer kao prvo vrijedas me, a kao drugo jasno si rekla svoje misljenje jedanput i ne vidim zasto ga moras toliko puta ponavljati.
Drago mi je da sam bila od pomoći. Zato i jesam tu

Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
meni je lord zanimljiv i lijepo piše, složim se s njim često, ovo mi se ne uklapa u sliku koju inače daje o sebi.
Razloga je mnogo za ovakvo njegovo ponašanje prema meni
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:00   #84
Quote:
yandiib kaže: Pogledaj post
Ok molim te da vise ne komentiras ovu temu jer kao prvo vrijedas me, a kao drugo jasno si rekla svoje misljenje jedanput i ne vidim zasto ga moras toliko puta ponavljati.
Da ne bude da samo ja vidim njeno ponašanje... grize sve oko sebe i onda drugima kaže da su agresivni i isfrustrirani. Zanimljivo!

Enivej, autorice, kolegice... i sve ostalo

Ne beri brigu, liku si zanimljiva, javio ti se, vidjet ćeš gdje to ide. Sad ti zbrajaša i oduzimaš sve detalje sa te kave, ali to ti je nepotrebno. Sve je to normalno i ide u paketu. Sutra je novi dan, neka ti bude lijep i zanimljiv, to ti je moja želja za tebe, ali i za sve ostale forumaše!
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:00   #85
Quote:
Lord of Angmar kaže: Pogledaj post
Zar sam rekao da me briga? Zabranjeno je komentirati? Koji je vama dvjema vrag, skulirajte se malo zaboga!?!

To što bih ja imao kod nje priliku ili ne bih nije niti najmanje bitno. Ono što je bitno je da takav histeričan i agresivan način ponašanja nije privlačan većini muškića, dapače, ide im na kiki! Ne govorim sad o njoj, već o ponašanju koje ona u ovom slučaju prakticira... odbojno, neženstveno, neprivlačno - od rječnika, nastupa, pa do agresivnog ispada.

E sad, ne vidim gdje sam ja tu nju vrijeđao, komentirao sam samo da je jako u krivu što se tiče teme (što i jest, mislim da će se većina složiti sa mnom) i njeno ponašanje koje poprilično nepotrebno i odbojno (uvijek ga može promijeniti i ponašati se korektno - za to joj nisam ja kriv, odmah je počela s nekom agresivnom brijačinom, čak sam se i malo prepao ).
nemoj nas u isti koš, molit cu lijepo

išlo je na komentar koji si dao kad si kvotao aleka... spuštanje. nebitno zapravo.

lijepo si ovo rezonirao, ali ne možeš utjecati na nekoga da se promijeni, posebno ako taj netko ne uviđa ono što ti uviđaš.
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:02   #86
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Slatka si mu - znaci da si mu simpaticna. Nevjerojatno si mu slatka - svidjas mu se, euforican je.

Ne promatra te iskljucivo kao seksualni objekt nego osobu u cjelini i odatle ovaj kompliment. Ne znam kako to moze biti lose. U svakom slucaju ima pozitivan utisak o tebi.

S druge strane, kada ja muskarcu kazem da mi je 'slatkis' - to znaci da mi je simpatican ali ne dovoljno muzevan. Ipak mislim da je to zbog razlike u spolovima i ocekivanjima od istih, i ne moze se praviti direktna korelacija u znacenju. Ustalom, forumski muskici su se vec izjasnili.
To je to.
deni__ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:02   #87
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Razloga je mnogo za ovakvo njegovo ponašanje prema meni
Ekšli... samo su 2.

1. Valjaš gluposti u vezi teme (većina ti je to objasnila, ali ti to eto odbijaš prihvatiti).

2. Agresivna si i projiciraš.
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:04   #88
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
U samom potpisu ti piše da si agresivac. Znači, ti si najpametniji i samo ti imaš pravo, te kad nešto kažeš - to je to, zatvaraj temu?

Očito nisi dovoljno dugo ovdje da bi znao da to tako ne funkcionira. Kao što rekoh - isfrustriranost.

Ja sam svoje rekla na ovu temu i smatram da će to pomoći ovoj djevojci da se napokon trgne i napravi nešto po tom pitanju. Već ima 19 godina, a ponaša se kao da ima 12

E jesi komplicirana jbt.

Al baš mi je to nekako slatko i jebozovno
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:06   #89
Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
nemoj nas u isti koš, molit cu lijepo
Nikako u isti koš, ali nemoj mi sad i ti otvarat lov na vješca na mom avataru!

Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
išlo je na komentar koji si dao kad si kvotao aleka... spuštanje. nebitno zapravo.
A hebi ga, nisam nikomu htio spuštati, ali tko me prati, zna da sam žestok i bez dlake na jeziku, u granicama normalnog i dobrog ponašanja.

Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post
lijepo si ovo rezonirao, ali ne možeš utjecati na nekoga da se promijeni, posebno ako taj netko ne uviđa ono što ti uviđaš.
Meni svejedno hoće li se netko mijenjati ili ne, samo ukazujem na agresivno i neprivlačno ponašanje, što je istina, ali definitivno nije moj problem. Prevedeno/skraćeno - zaboli me... ajmo reći briga (da ne budem opet prežestok haha)
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:07   #90
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
E jesi komplicirana jbt.

Al baš mi je to nekako slatko i jebozovno


Svaka čast, ravno u metu!
Lord of Angmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:13   #91
Quote:
yandiib kaže: Pogledaj post
Decki, što znači kad curi kažete da je slatka? Bila sam na kavi s jednim dečkom kojemu se ja sviđam i na kraju kada je sve zavrsilo on mi je poslao poruku i napisao da sam nevjerojatno slatka.

Meni opcenito slatka zvuči kao nesto sto bi rekla za nekog tko nije dovoljno privlacan da kazem da je lijep ili zgodan. Slatka mi zvuci nekako bebasto kao da sam psić ili nesto.


Pa me zanima sto vi mislite o tome? Kada koristie tu rijec da bi opisali nekog i kako se osjecate kad vama to neko kaze.
Ili znaci da mu nisi lijepa ili znaci da si mu nevjerovatno slatka.. Ne kuzim.. sta je to bio blind date pa nije znao kako izgledas prije te kave?
Praznih Ruku is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:17   #92
Quote:
Lord of Angmar kaže: Pogledaj post
Nikako u isti koš, ali nemoj mi sad i ti otvarat lov na vješca na mom avataru!



A hebi ga, nisam nikomu htio spuštati, ali tko me prati, zna da sam žestok i bez dlake na jeziku, u granicama normalnog i dobrog ponašanja.



Meni svejedno hoće li se netko mijenjati ili ne, samo ukazujem na agresivno i neprivlačno ponašanje, što je istina, ali definitivno nije moj problem. Prevedeno/skraćeno - zaboli me... ajmo reći briga (da ne budem opet prežestok haha)
meni je tvoj avatar cist fajn, ipak sam ja bradata žena pa ono, tko sam ja da sudim

samo nastavi, u grnicama dobrog i lijepog ponašanja, jel
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:19   #93
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post

Možda
I ja čekam jednu koja će mi nakon prvog dejta poslat poruku ''dođi u moj stan sutra u 12:00, popušit ću ti ga, svrši mi po vratu''' al nikako dočekat

''Slatka si'' nakon prvog dejta = sviđa mi se tvoje lice i osobnost= želim te opet vidjeti = kad se vidimo želim te poljubiti = kad se poljubimo želim ti stavit ruke na sisice = želim ti staviti svoj jezikić u uho i šaputati vragolaste riječi = .... itd. nastaviti po mašti

''Slatka je'' u konverzaciji s drugim muškarcem = jeba bi je, al ima dvi koje bi prije, ako nadođe , nadođe, neću je odbit
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:25   #94
Zenska pita za savjet i dodje komplicirana i ubije temu svojim "bogatim iskustvom".

Zasto bi tvoje iskustvo bilo relevantno, cak iako je bogato, ako je razlicito od iskustava vecine? Meni se cini, iz postova na ovoj temi a i iz cjelokupnog forumskog opusa, da si ti zaista atraktivna i jebozovna, ali i uobrazena i egoisticna. Zbog takvog ponasanja privlacis ljude koji te iskljucivo gledaju kao seksualni objekt. Nitko te nece okarakterizirati kao slatku i simpaticnu, stoga tvoje iskustvo ovdje ne vrijedi. Niti znas kakve su to "slatke cure", niti profil muskaraca koje iste privlace.

Uglavnom, autorice...cim ti je poslao poruku, znaci da si mu se svidjela, u romanticnom smislu. Da te gleda kao frendicu, ne bi te sigurno okarakterizirao kao "slatku", a da je dejt prosao lose, ne bi ti se ni javio.
No, ne treba sad raditi prevelika analiziranja iz ovoga. Dejt je prosao dobro, vjerujem da se oboje zelite dalje vidjati i pusti neka se stvari odvijaju spontano...
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:26   #95
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Drago mi je da sam bila od pomoći. Zato i jesam tu



Razloga je mnogo za ovakvo njegovo ponašanje prema meni

a dok on sam ne obrazloži, oko niti jednog misi sigurna, možeš samo nagađati, najbolje da otvoriš temu i postaviš pitanje, anketu čak, pa da malo analiziramo
idem speći kokice i otvoriti pivu dok ti postaviš temu, glasat u prva, obećajem
__________________
"Ask no questions, and you'll be told no lies."
crna zlatokosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:28   #96
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
I ja čekam jednu koja će mi nakon prvog dejta poslat poruku ''dođi u moj stan sutra u 12:00, popušit ću ti ga, svrši mi po vratu''' al nikako dočekat

''Slatka si'' nakon prvog dejta = sviđa mi se tvoje lice i osobnost= želim te opet vidjeti = kad se vidimo želim te poljubiti = kad se poljubimo želim ti stavit ruke na sisice = želim ti staviti svoj jezikić u uho i šaputati vragolaste riječi = .... itd. nastaviti po mašti

''Slatka je'' u konverzaciji s drugim muškarcem = jeba bi je, al ima dvi koje bi prije, ako nadođe , nadođe, neću je odbit
Kako si vulgaran. Budi gentleman malo pa ti možda koja i dođe
u 12:00 popušit
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:29   #97
Koja piš tema sorry autorice, ne zbog tebe već zbog komentara

Ne beri brigu. Sviđaš mu se. To je najnevinije šta ti je mogao reći a da baš ne ide grlom u jagode. Reći će on tebi svašta još ako mu daš priliku

MissComplicated ja se slažem s tobom djelomično. To tvoje ima svoju podlogu ali ne kad imaš 20 godina, da mi kaže da sam slatka a blizu sam 40. shvatilo bi to u stilu, draga si, simpatična si, zanimljiva al nije mi baš priša da te jel te
__________________
“Some people like me, some don't. I don't understand, Where the difference comes from. My heart like them all. For a simple childish reason. We all are created equal, we all are humans.”
hellaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:30   #98
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
I ja čekam jednu koja će mi nakon prvog dejta poslat poruku ''dođi u moj stan sutra u 12:00, popušit ću ti ga, svrši mi po vratu''' al nikako dočekat : top:
Jednom čemo dočekat takve poruke, ae

Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Zenska pita za savjet i dodje komplicirana i ubije temu svojim "bogatim iskustvom".

Zasto bi tvoje iskustvo bilo relevantno, cak iako je bogato, ako je razlicito od iskustava vecine? Meni se cini, iz postova na ovoj temi a i iz cjelokupnog forumskog opusa, da si ti zaista atraktivna i jebozovna, ali i uobrazena i egoisticna. Zbog takvog ponasanja privlacis ljude koji te iskljucivo gledaju kao seksualni objekt. Nitko te nece okarakterizirati kao slatku i simpaticnu, stoga tvoje iskustvo ovdje ne vrijedi. Niti znas kakve su to "slatke cure", niti profil muskaraca koje iste privlace.
Moje bogato iskustvo nemre niš ubit Pa ni ovu temu

Tenks

Quote:
crna zlatokosa kaže: Pogledaj post

a dok on sam ne obrazloži, oko niti jednog misi sigurna, možeš samo nagađati, najbolje da otvoriš temu i postaviš pitanje, anketu čak, pa da malo analiziramo
idem speći kokice i otvoriti pivu dok ti postaviš temu, glasat u prva, obećajem
Nema potrebe da otvaram išta, zadovoljit ću se s "nagađanjem"
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:32   #99
Quote:
hellaa kaže: Pogledaj post
Koja piš tema sorry autorice, ne zbog tebe već zbog komentara

Ne beri brigu. Sviđaš mu se. To je najnevinije šta ti je mogao reći a da baš ne ide grlom u jagode. Reći će on tebi svašta još ako mu daš priliku

MissComplicated ja se slažem s tobom djelomično. To tvoje ima svoju podlogu ali ne kad imaš 20 godina, da mi kaže da sam slatka a blizu sam 40. shvatilo bi to u stilu, draga si, simpatična si, zanimljiva al nije mi baš priša da te jel te
Šta dal te jelte? Nisam shvatio? Nekako ti baš fali
čini mi se da te neko dal te jelte i to je slatko

Malo sam ozbiljan a malo zezam ali stvarno su žene u ljubavnim
odnosima komplicirane do zla Boga, počevši od autorice...
__________________
Kako se to ponašaš!? Nemoj se ponašat!
Altec777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2015., 21:37   #100
Quote:
Altec777 kaže: Pogledaj post
Šta dal te jelte? Nisam shvatio? Nekako ti baš fali
čini mi se da te neko dal te jelte i to je slatko

Malo sam ozbiljan a malo zezam ali stvarno su žene u ljubavnim
odnosima komplicirane do zla Boga, počevši od autorice...
Baš mi fali jel te
__________________
“Some people like me, some don't. I don't understand, Where the difference comes from. My heart like them all. For a simple childish reason. We all are created equal, we all are humans.”
hellaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger