Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2016., 21:01   #1
Stil Zagrepčanki + općenito o stilu

Šetam neki dan Ilicom s frendicama i kaže jedna "ja rijetko vidim ful sređenu ženu u Ilici" ...dalje izjava "na Cvjetnom ih ima sređenih"...

Gledam baš sad galerije one street style i baš me zanima kako se po vašem mišljenu oblače Zagrepčanke??
I ne slažem se s ovim da nema sređenih žena po Ilici LOL Ima ih naravno, isto kao i urbano, a dobro obučenih....

Inače, od stranih "celebritija" meni se super oblači Olivija Palermo... a kod nas pa znam vidjeti super obučene cure po svuda u Zgu iskreno, i u Ilici Moram izrifljati frendicu, kakva joj je to izjava.

A što vi mislite? I jel imate neku ženu čiji stil vam je super, bilo strana bilo domaća.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:04   #2
Ne kužim, šta je s nekom s Krležinog Gvozda koja prođe Ilicom do Cvjetnog? Ona automatski otpada kao dobro odjevena?

Meni su Zagrepčanke sređene, neke originalnije, neke ljepše, ali su sve dotjerane.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:19   #3
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Šetam neki dan Ilicom s frendicama i kaže jedna "ja rijetko vidim ful sređenu ženu u Ilici" ...dalje izjava "na Cvjetnom ih ima sređenih"...
ja sam vidjela sestru* bernardicu neki dan u ilici i bila je ful sređena. onda je ušla u jedan dućan gledati cipele.

*ex
aryna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:23   #4
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ne kužim, šta je s nekom s Krležinog Gvozda koja prođe Ilicom do Cvjetnog? Ona automatski otpada kao dobro odjevena?

Meni su Zagrepčanke sređene, neke originalnije, neke ljepše, ali su sve dotjerane.
Pa i ja kažem. Moram izrifljati frendicu.

Pa jesu, slažem se, ima super obučenih cura. Naravno, neke felšaju, ali tak je to svugdje.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:26   #5
Na tim street style portalima obično su na slikama sami klonovi.
tirkizno is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:26   #6
Quote:
aryna kaže: Pogledaj post
ja sam vidjela sestru* bernardicu neki dan u ilici i bila je ful sređena. onda je ušla u jedan dućan gledati cipele.

*ex
Vrh.

prejaka si sa ovim *ex
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 21:28   #7
Ziđibi, madrfaka,
Od jutra do mraka.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 22:52   #8
Meni ima previse fashion victims oko spice i to mi je smijesno.
Pogotovo kad dodje u kombinaciji sa fulanim dijelom dana, pa su oko podne obucene kao za navecer.
Ko da se sve nesto jako trude, a djeuju kao iz opanaka u cipele, ko da su nedugo krocile na asfalt, pa misle da se moraju upicaniti jako svecano i kicasto za odlazak u centar grada.

Nekako toga nisam toliko vidjela vani (osim kod ruskih turista), a zene su sredjene.
Ali s ukusom.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:02   #9
Meni je najljepse vidjet kad netko stil prilagodi svojoj gradju, izgledu. To me bas fascinira.
Nema mi tog dovoljno.

Trenutno mi se ne svidja ovo hodanje u kratkim hlacicama po gradu. Nije mi za grad, a bas ni ne stoji svakom.
mantisa is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:07   #10
fashion victims, da. i alternativno-art snobova. i previše.
lijepo baš lijepo obučenih žena po gradu... baš i ne.
a uostalom i kaj su to zagrepčanke
SundayMorning is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2016., 23:10   #11
Quote:
SundayMorning kaže: Pogledaj post
fashion victims, da. i alternativno-art snobova. i previše.
lijepo baš lijepo obučenih žena po gradu... baš i ne.
a uostalom i kaj su to zagrepčanke
A i to kaj velis!
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 00:05   #12
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Pogotovo kad dodje u kombinaciji sa fulanim dijelom dana, pa su oko podne obucene kao za navecer.
Isuse, to mi je katastrofa. Na TTF-u cure takve dolaze na predavanja u 8 ujutro. Netko takvim ljudima treba priopćiti da postoje štikle za dan i štikle za noć. I da šljokice u stilu disco kugle ne spadaju na Cvjetni u podne.

Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Nekako toga nisam toliko vidjela vani (osim kod ruskih turista), a zene su sredjene.
Ali s ukusom.
Ja sam vidjela u nekom realityju/emisiji o bogatim Rusima u Britaniji. Neka plava lu(j/t)kica si je zabrijala da bi bila dizajnerica i muž joj je omogućio da se sastane s nekim ljudima da vide njene samplove. Pita je jedan od njih za kakve su prigode namijenjeni njeni komadi, a ona opisuje u stilu: ovo je za ručak sa svekrom i svekrvom, ova je za shopping, ova je za jahtu... a sve večernje toalete

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
Meni je najljepse vidjet kad netko stil prilagodi svojoj gradju, izgledu. To me bas fascinira.
Nema mi tog dovoljno.

Trenutno mi se ne svidja ovo hodanje u kratkim hlacicama po gradu. Nije mi za grad, a bas ni ne stoji svakom.
Potpis na sve
Ne samo 'kratkim hlačicama', nego i modelima koji više izgledaju kao traper gaće/traper brazilke.
Adrastia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 00:21   #13
Ništa ne može nadmašiti stil bijele gače vidljive tangice rado nošen prije 15tak god
__________________
nenadjebivo zajebana
domenika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 00:25   #14
Quote:
SundayMorning kaže: Pogledaj post
fashion victims, da. i alternativno-art snobova. i previše.
lijepo baš lijepo obučenih žena po gradu... baš i ne.
a uostalom i kaj su to zagrepčanke
Pa da, to je diskutabilno, kao i u svakoj svjetskoj metropoli gdje se konstantno doseljavaju ljudi iz manjih gradova. Pa tako ono i po Beču, Oslu, Stockholmu itd. isto ko i kod nas imaš domaće, rođene tu i one doseljene radi posla, faksa, koji onda isto žive u metropoli, pa eto ubrajamo i njih.

Ja pratim na Instagramu cromoda, jer pratite to? Ali rijetko baš uslikaju neku žensku da je tip-top. Sutra ću staviti jednu curku koja mi se baš super obukla. I da, hodala je Ilicom. Moram i frendici pod nos staviti.

A jel imate neku fav fashion blogericu koja vam se super oblači? Meni je između ostalih, ova super. http://vivaluxury.blogspot.hr/
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 00:40   #15
I'm too old for this shit

Meni je Ines de la Fressange ok babac, kj se tice stila, nije da ne bi nasla boljih primjera, nekaj kaj se meni vise svidja, al nemrem sad....
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 02:31   #17
Quote:
Hannah 3 kaže: Pogledaj post
Evo nadjoh nekaj kaj mi je najprihvatljivije, al vec imamo temu Modne kritike za hrabre kokosi, na kojoj smo sve raspravile
Ima već tema? Opa! Budem vas onda pročitala detaljno

Inače ova ženska koju si dala za primjer je mrak. Svaka čast.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 02:36   #18
https://www.forum.hr/showthread.php?t=741740

https://www.forum.hr/showthread.php?t=836253
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 08:09   #19
osim Korsa ovo je moj stil. Naravno + nešto kila.
Tako se odjevam za posao.
Dlapek is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2016., 08:19   #20
Quote:
Adrastia kaže: Pogledaj post
I da šljokice u stilu disco kugle ne spadaju na Cvjetni u podne. :facepalm
Zašto? Što te točno smeta na šljokicama u podne?
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.