Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.10.2016., 12:23   #101
Da je muškarac pijetao, a žena kokoš, krilatica je koja je na korak od toga da dobar ključ otvara sve brave, a lošu bravu otvaraju svi ključevi.


Djetinjasta rasprava.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2016., 16:15   #102
ispast ce da se hvalim, al nije nuzno potrebna nova partnerica da nastavim jebat kad me partnerica potakne.... pa i do 6-7 orgazama u par sati.
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 09:54   #103
Za ukuse i preferencije nema objašnjenja. Ili nešto voliš ili ne voliš. To je tako.
tallishmann is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 15:38   #104
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ispast ce da se hvalim, al nije nuzno potrebna nova partnerica da nastavim jebat kad me partnerica potakne.... pa i do 6-7 orgazama u par sati.
Wow.. Na kakvim si ti suplementima?
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 15:58   #105
Quote:
mirandola kaže: Pogledaj post
Wow.. Na kakvim si ti suplementima?
med, orah, badem, ljesnjak, vode dosta, trening, trcanje, ishrana...
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 21:32   #106
Ovaj efekt skroz ima logike, ali meni se uvijek dešava obrnuto. Nekom novom partneru užasno dugo treba da me zainteresira, zato ih i nije bilo puno, ali jednom kad se zainteresiram samo mi postaje sve napetije.
U prošloj vezi mi je bilo krasno, u početku se nisam mogla ni zamislit da ga pipnem, nakon 6 mjeseci sam ga htjela dvaput dnevno, a nakon godinu dana triput dnevno

Nažalost veza pukla, naišao novi, sad smo na 6 mjeseci, ja luda za njim, ne znam više na koji način da ga konzumiram, a gospodin se već polako ohladio i sa dvaput dnevno došlo je na svaka 3 dana

Nisam pametna dal da to batalim ili ne, kao to je normalno i te spike.
__________________
I travel the world looking for understanding
of the time that we live in...
Cleo28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 12:35   #107
Quote:
Cleo28 kaže: Pogledaj post
Ovaj efekt skroz ima logike, ali meni se uvijek dešava obrnuto. Nekom novom partneru užasno dugo treba da me zainteresira, zato ih i nije bilo puno, ali jednom kad se zainteresiram samo mi postaje sve napetije.
U prošloj vezi mi je bilo krasno, u početku se nisam mogla ni zamislit da ga pipnem, nakon 6 mjeseci sam ga htjela dvaput dnevno, a nakon godinu dana triput dnevno

Nažalost veza pukla, naišao novi, sad smo na 6 mjeseci, ja luda za njim, ne znam više na koji način da ga konzumiram, a gospodin se već polako ohladio i sa dvaput dnevno došlo je na svaka 3 dana

Nisam pametna dal da to batalim ili ne, kao to je normalno i te spike.
Mislim da je Coolidge efekt više izražen kod muških, nego kod žena.

A za boldano - sad mu treba druga ženska da ga Coolidge efekt lupi.
__________________
Shop smart. Shop S-Mart.
Panga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 13:53   #108
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ispast ce da se hvalim, al nije nuzno potrebna nova partnerica da nastavim jebat kad me partnerica potakne.... pa i do 6-7 orgazama u par sati.
U rukama Mandušića Vuka svaka je puška ubojita, ha?! Mislim na partnericu, dakako, he,he,he.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 13:58   #109
Mene doista intrigiraju i privlače novi ljudi, zanimaju, ali ne obvezno, odmah, niti uvijek, sexualno. Čak obratno, uvijek mi je tu vrstu interesa potrebno nešto vremena i opuštanja.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 14:55   #110
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
U rukama Mandušića Vuka svaka je puška ubojita, ha?! Mislim na partnericu, dakako, he,he,he.....
dakako
he he he
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 21:04   #111
He he he


He.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2016., 22:20   #112
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
He he he


He.
Koji si ti show od provokatorice.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 09:52   #113
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
He he he


He.
Dakako

Ae
__________________
Vazduh trepti kao da nebo gori!
Alčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 13:23   #114
Mislim da na mene to ne djeluje tako.
Mene novi partner ne privlaci vise od otkrivanja novog u postojecem partneru.
Uvijek mi je najljepsa gradja tijela onu koju ima partnerica s kojom sam trenutno.
Najbolji mi je uhodani seks.
Opustenost mi je veci afrodizijak od noviteta jer opustenost donosi novitete sama po sebi.
Takva mi mora biti i partnerica.

Opcenito se ne fasciniram lako stvarima i dogadjajima, ali kad me nesto zainteresira onda me ne pusta.

Nisu mi dragi nestalni ljudi.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2016., 19:52   #115
Meni su to jednostavno kruske i jabuke. Potpuno drukcija iskustva koja se ne daju samo tako usporedivati u smislu bolje-losije.
__________________
Zli zeleni kefir
Ego is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:11   #116
Evo Pernar čak javno govori o poligamiji, kako je 'normalnije' za muškarca da mu se prijebe nešto sa strane nego ženi..mada danas se sve poremetilo, žene jednako varaju kao i muški pa se postavlja pitanje jel taj biološki razlog uopće ima nekog temelja..ili je socijalan stigma ipak u pitanju, žene kao 'ne smiju' to raditi.
axepodloga is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 12:40   #117
Sve ima svoje za i protiv. Seks sa uhodanom partnericom je opušteniji. Ali novi partner sa sobom uvjek donosi nešto novo. Kadkad bolje, ali Kadkad i lošije. U svakom slučaju. Treba jebat i stalnu partnericu i malo sa strane. To je recept za sretan život.
prasac-nelson is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 01:22   #118
Quote:
Alčak kaže: Pogledaj post
ispast ce da se hvalim, al nije nuzno potrebna nova partnerica da nastavim jebat kad me partnerica potakne.... pa i do 6-7 orgazama u par sati.
neće, samo daj....
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:05   #119
Quote:
prasac-nelson kaže: Pogledaj post
Sve ima svoje za i protiv. Seks sa uhodanom partnericom je opušteniji. Ali novi partner sa sobom uvjek donosi nešto novo. Kadkad bolje, ali Kadkad i lošije. U svakom slučaju. Treba jebat i stalnu partnericu i malo sa strane. To je recept za sretan život.
pod uvjetom da ista pravila važe i za nju.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 13:46   #120
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
pod uvjetom da ista pravila važe i za nju.
Neće ići, u dosta slučaja su žene lakomije, lakše se zaljube u ljubavnika i dignu sidro nego muškarac u ljubavnicu. Žene kada varaju, varaju sa emocijama, dok muškarcima to samo određen hobi, mogu ga staviti i u neku neuglednu no žena će birati baš dobro s kim će spavati. Ima iznimaka ali najčešće sam o takvim primjerima slušao. Ako je netko svjedočio drugačijim primjerima gdje je muškarac napustio obitelj zbog ljubavnice neka kaže, puno češće sam o suprotnom čuo.
axepodloga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:06.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger