Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2017., 19:15   #1
Bog i izvanzemaljci

Mnogo pitanja izmedu odnosa Boga i izvanzemaljaca, ako postoje.
Tko im je propovijedao Evanjdelje?
Kako su stvoreni buduci da Biblija naucava da su stvoreni samo Adam Eva kao bica od krvi i mesa?
Znaci li da su sveti i nisu u stanju grijeha?
Jesu li fizikalna bica kao i mi?
Stoce im leteci tanjuri ako jesu?
Imaju li djecu i kako se razmnozavaju?
Jesu li neprijatelji boziji koje ce izbrisati kako je to najavio i zemlji?...
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 22.01.2017., 10:10   #2
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Tko im je propovijedao Evanjdelje?
Koje sredstvo koristiš...?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 22.01.2017., 10:20   #3
U tanjirima se razmnožavaju nespolnim putem.

Samo naruče tanjir i dobiju dijete.
EliEliLama is offline  
Old 22.01.2017., 11:42   #4
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Mnogo pitanja izmedu odnosa Boga i izvanzemaljaca, ako postoje.
Tko im je propovijedao Evanjdelje?
Kako su stvoreni buduci da Biblija naucava da su stvoreni samo Adam Eva kao bica od krvi i mesa?
Znaci li da su sveti i nisu u stanju grijeha?
Jesu li fizikalna bica kao i mi?
Stoce im leteci tanjuri ako jesu?
Imaju li djecu i kako se razmnozavaju?
Jesu li neprijatelji boziji koje ce izbrisati kako je to najavio i zemlji?...
Mi smo prototip.
Orah is offline  
Old 22.01.2017., 12:01   #5
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Koje sredstvo koristiš...?
Nikoje, ne vjerujem u svemirce, ne bi trebao ni jedan vjernik.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 22.01.2017., 12:03   #6
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Kako su stvoreni buduci da Biblija naucava da su stvoreni samo Adam Eva kao bica od krvi i mesa?
To ne znamo.Mislim da je svemir prevelik, a da je ekskluzivno nastanjen samo na Zemlji...Moguće da postoje planete sa civilizacijom, ali kojima nemamo pristup u palom stanju, niti oni imaju pristup našoj planeti.U Jobu se spominje nešto takvo...
Quote:
Dođe dan kad Sinovi Božji nađoše se na prijemu kod Gospoda. Među njima, također, dođe i Protivnik : .
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Old 22.01.2017., 12:07   #7
Quote:
Markanm kaže: Pogledaj post
To ne znamo.Mislim da je svemir prevelik, a da je ekskluzivno nastanjen samo na Zemlji...Moguće da postoje planete sa civilizacijom, ali kojima nemamo pristup u palom stanju, niti oni imaju pristup našoj planeti.U Jobu se spominje nešto takvo...
nemoj me zafrkavat, govori o andelima, duhovnim bicima, kao i sto je vrag.
Svemirci nisu duhovi, da jesu ne bi ih zvali svemirci sa nepoznatih planeta.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 22.01.2017., 12:16   #8
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
nemoj me zafrkavat, govori o andelima, duhovnim bicima, kao i sto je vrag.
Ne nužno.Govori o sinovima Božjim.
__________________
Ribe su morale biti strašno ljute kad su prvi put izašle na plažu i uzdržavale se da ne udahnu dok im otpadnu škrge i razviju se pluća. Ali kad ozbiljno odlučiš da evoluiraš, nema više natrag.
Markanm is offline  
Old 22.01.2017., 12:42   #9
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Nikoje, ne vjerujem u svemirce, ne bi trebao ni jedan vjernik.
Koristiš svijest koju je preuzelo jedno mišljenje.

Da li svemirci postoje nitko ne zna. Dok se ne uvjerimo drugačije, možemo tvrditi da univerzum nema zapreka za drugačiji oblik života (kako mi to nazivamo).
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 22.01.2017., 12:43   #10
Quote:
Orah kaže: Pogledaj post
Mi smo prototip.
Čega...navodnog stvoritelja?
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 22.01.2017., 12:49   #11
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Jesu li fizikalna bica kao i mi?
Stoce im leteci tanjuri ako jesu?
I mi smo fizička bića pa nam trebaju fizičke svemirske letjelice za putovanje svemirom, i?

Osim toga, oblik tanjura je samo jedan od oblika navodnih izvanzemaljskih svemirskih letjelica, i svakakve forme tih tanjura su bile prijavljene. Osim oblika tanjura imaš oblik cigare, trokuta, jajeta, lopte itd.

Treće, ako pogledaš na oblike života ovdje na Zemlji sigurno ćeš primijetiti da nije svaka vrsta humanoidnog oblika, tehnološka, jako inteligentna i sposobna za svemirska putovanja.

Izvanzemaljski život je po definiciji svaki život koji porijeklom nije sa Zemlje, što znači da naš prvi susret sa izvanzemaljcima može vrlo lako biti (a vjerojatno i bude) sve ali samo ne ono što vidiš u SF filmovima. Dovoljno je otkriti bakterije na nekom drugom nebeskom tijelu..

Ako se uzme ovo u obzir, pitanja su ti zbilja za

Ako misliš na 'male zelene', kako da ovdje bilo tko zna išta o njima (ako postoje).

Ako Bog između ostalog stvara život, i ako je svemir toliko velik koliko je, onda je valjda i drugdje stvorio život. Planeta ima više od zvijezda.
Empyreus is offline  
Old 22.01.2017., 13:04   #12
Quote:
Nemruth Dagi kaže: Pogledaj post
Čega...navodnog stvoritelja?
Bog si poželio družicu pa je prvo napravio simulaciju, sebe kao Adama i Evu kao prototip družice...
Orah is offline  
Old 22.01.2017., 13:11   #13
Imate samo mali problem, planeti ne postoje.
Ne mogu vjerovati koliko vas je oprala pseudoznanstvena indoktrinacija, ne vjerujete vlastitim ocima.
Vjernici cak ni Bogu.
https://m.youtube.com/watch?v=XLP-vy...v-google&gl=US
https://m.youtube.com/watch?v=Qtw_KS...ient=mv-google
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 22.01.2017., 13:20   #14
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Imate samo mali problem, planeti ne postoje.
Ne mogu vjerovati koliko vas je oprala pseudoznanstvena indoktrinacija, ne vjerujete vlastitim ocima.
Vjernici cak ni Bogu.
https://m.youtube.com/watch?v=XLP-vy...v-google&gl=US
https://m.youtube.com/watch?v=Qtw_KS...ient=mv-google
Čuo sam to i ja . Zemlja isto ne postoji ( jer je planet) svi smo u matrici kompjuterske simulacije. Trial verzija ... trebaš registraciju za reinkarnaciju a možeš sve resetirati za ponovni Veliki prasak.
Orah is offline  
Old 22.01.2017., 13:22   #15
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Imate samo mali problem, planeti ne postoje.
U isto vrijeme, u realnom životu godine 2017. u vrijeme kada je stavljen ovaj post, trenutno je otkriveno 3,565 exoplaneta u 2,675 planetarnih sistema (planeti zajedno sa Zemljom čine samo jedan planetarni sistem).

Ovo tvoje je za psihijatriju. Planeti ne postoje, nema sunčevog sustava, zemlja je ravna itd
Empyreus is offline  
Old 22.01.2017., 13:22   #16
Quote:
Orah kaže: Pogledaj post
Bog si poželio družicu pa je prvo napravio simulaciju, sebe kao Adama i Evu kao prototip družice...
Baš sve znaš o Bogo-vima...
__________________
Čarolija... Svratište
Nemruth Dagi is offline  
Old 22.01.2017., 13:22   #17
Quote:
Alatnicar kaže: Pogledaj post
Imate samo mali problem, planeti ne postoje.
Ne mogu vjerovati koliko vas je oprala pseudoznanstvena indoktrinacija, ne vjerujete vlastitim ocima.
Vjernici cak ni Bogu.
Pa da. Što bi Bog kreirao nekakve druge planete osim Zemlje, jer samo tu je poslao svoga jedinoga Sina Isusa da nas spasi od vječnih paklenih muka.

Kako bi Izvanzemaljci znali o slavnim događanjima u Galileji i Izraelu, tamo negdje daleko i u prostoru i u vremenu? Je li Isukrst spasio i sve izvanzemaljce od pakla? I one koji su možda postojali prije stotina tisuća godina, ili pak stotina tisuća godina poslije Krista?

Vjerovanje u postojanje drugih planeta poput Zemlje (Mars, Venera, Jupiter, itd.), pljuvanje je u sveto lice Gospodnje.

__________________
Muhamed ženomrzac: "...ja sam vidio da ste vi (žene) većina stanovnika pakla."
"Nisam vidio da itko ima manje inteligencije i manje vjere u sebi od vas."
Sahih al-Bukhari 304
Nepoznati is offline  
Old 22.01.2017., 13:23   #18
Quote:
Orah kaže: Pogledaj post
Čuo sam to i ja . Zemlja isto ne postoji
( jer je planet)

svi smo u matrici kompjuterske simulacije. Trial verzija ... trebaš registraciju za reinkarnaciju a možeš sve resetirati za ponovni Veliki prasak.
Plane, not Planet.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 22.01.2017., 13:28   #19
Quote:
Empyreus kaže: Pogledaj post
U isto vrijeme, u realnom životu godine 2017. u vrijeme kada je stavljen ovaj post, trenutno je otkriveno 3,565 exoplaneta u 2,675 planetarnih sistema (planeti zajedno sa Zemljom čine samo jedan planetarni sistem).

Ovo tvoje je za psihijatriju. Planeti ne postoje, nema sunčevog sustava, zemlja je ravna itd
Ajde molim te, da si tako pametan znao bi da je sve sto vidis na tv - u cgi.
Teska naivnost, ali danas se vlastitim metodama mogu provjeriti njihove tvrdnje, izvesti experimenti, a i oprema je dostupnija, ni jedan experiment izveden od laika ne potvrduje njihove sf nebuloze.
__________________
Evo, pobijedi Lav iz plemena Judina, Korijen Davidov, on će otvoriti knjigu i sedam pečata njezinih
Alatnicar is offline  
Old 22.01.2017., 13:29   #20
Quote:
Empyreus kaže: Pogledaj post
U isto vrijeme, u realnom životu godine 2017. u vrijeme kada je stavljen ovaj post, trenutno je otkriveno 3,565 exoplaneta u 2,675 planetarnih sistema (planeti zajedno sa Zemljom čine samo jedan planetarni sistem).

Ovo tvoje je za psihijatriju. Planeti ne postoje, nema sunčevog sustava, zemlja je ravna itd
To nije smešno.Treba pomoći čoveku sa takvom deluzijom.
DavMla is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:44.