Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2006., 16:30   #81
E jebga sad, totalno cemo zbunit "mladje" trudnice

Meni nis ne skakuce dok mali stuca.
I stuca sporije nego mi.
Jedino po cemu znam: slabo je (udarci su puuno jaci) i ritmicno.
Obicno traje oko 10 min, ali zna i vise i manje.
Nakon 5 min popizdi i pocne lupat nogicom
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 17:38   #82
ja sam doktorirala stucanje u svim prilikama (jednom su me kolegice u zbornici pitale da sta smo to danas ucili kad su se curke toliko trgale ) pa je mozda mali savlado vec tehniku i ide mu brze

ma ko ce ih znat, mom kad je dosta stcanja onda se sav pocne okretat, lupat nogicama pod rebra, pa ja vicem na njega, a on jos jace zokne
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 17:50   #83
A valda je i moj štucao,a ja nemam pojma.
Znao mi se stomak ritmički micati i to su bili kao sitni,ali brzi udarci.Jel to to?
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 17:54   #84
pa ak su bili s odredenim vremenskim razmakom i to pravilnim onda definitivno
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 17:57   #85
Zaboravih se pohvaliti da se neki dan mm igrao s njim.
Kak je bilo slatko.Ovaj lagano lupne prstima po stomaku,a mali pišonja vraća.Umirala sam od smijeha,a mm od ponosa.
InkaRaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 18:00   #86
Moja beba više neće lupat ni kad ja stavim ruku....danas sam imala laptop na krlu i skroz do trbuha a beba navalila (pretpostavljam nogom) na laptop i laptop se malo zdrmo Uopće nije taka jako lupila...pa me skroz začudilo
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 18:03   #87
odma ti daje do znanja da ne blejis u laptop nego mazis busicu
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 18:04   #88
Može bit, al prestane lupkat čim netko stavi ruku na trbuh...možda još nije skužila igru

Al cijeli dan se rita (dosta nisko) kao da nogama lupa...
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 18:09   #89
cekaj, nece jos dugo. brzo ce se okrenut, pa ce pocet lupat pod rebra a to ti je tek cirkus
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 20:13   #90
Bebini pokreti na kraju trudnoce: Za vrijeme prve trudnoce, negdje sam bila procitala kako su prije nego sto slijedi sam porod, bebe 12 ili vise sati izrazito mirne ili su pak pred sam "kraj" jako aktivne. Vecer prije nego sto sam rodila svoju curicu upravo sam se toga bila sjetila jer ju/njene pokrete cijeli taj dan nisam osjetila i pocelo me poprilicno zabrinjavati. Legla sam na kauc u polulezeci polozaj, uhvatila rukama donji dio trbuha i lagano ga zadrmala. Bebica se moja na to jasno pomakla, a meni je odmah laknulo, "ziva je!" Uglavnom sutradan ujutro poceo je porod.
Shayen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2006., 21:32   #91
Quote:
magic blue kaže:
cekaj, nece jos dugo. brzo ce se okrenut, pa ce pocet lupat pod rebra a to ti je tek cirkus
Ja sam još na uzv-u u 23-24 tjednu skužila da moja nema nožice već lopate. Na mamu, odma broj 41.
Uglavnom, sad mi jenajgore kad me šorne lopatom po desnom jajniku, to joj je valjda omiljeni položaj, pa pedalira. Još dok onako ležim ili sjedim na trosjedu je ok, nekako sam spremna, ali kad hodam ulicom - samo se ukipim kad me mazne.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 13:14   #92
Quote:
Utpala kaže:
zbilja, kak prepoznati stucanje???
ono ritmicko kuckanje koje se cini kao otkucaji srca je zapravo stucanje (srceko ne mozemo osjetiti, naravno )
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 13:16   #93
Quote:
te@ kaže:
Ja sam još na uzv-u u 23-24 tjednu skužila da moja nema nožice već lopate. Na mamu, odma broj 41.
Uglavnom, sad mi jenajgore kad me šorne lopatom po desnom jajniku, to joj je valjda omiljeni položaj, pa pedalira. Još dok onako ležim ili sjedim na trosjedu je ok, nekako sam spremna, ali kad hodam ulicom - samo se ukipim kad me mazne.
moja je zirafica mene sorala od pocetka, ali kako je rodjena u 9. mj, pred kraj trudnoce sam bila na moru. izvalila bi se u ligestul, izbacila trbuh, a ljudi bi se razbjezali oko nas kako je to izgledalo kad bi se pocela protezati unutra! ruke, noge, laktovi, koljena, sve nesto u spic
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 13:51   #94
Quote:
Zmijica kaže:
E jebga sad, totalno cemo zbunit "mladje" trudnice

Meni nis ne skakuce dok mali stuca.
I stuca sporije nego mi.
Jedino po cemu znam: slabo je (udarci su puuno jaci) i ritmicno.
Obicno traje oko 10 min, ali zna i vise i manje.
Nakon 5 min popizdi i pocne lupat nogicom
jel stucanje kao neko glasno otkucavanje starog sata. Mene je jedno vrijeme brinulo kaj je sad to, onda sam skuzila da to mora biti stucanje. No i meni nis ne skakuce...
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 13:54   #95
a imam osjecaj da ovaj moj uopce vise ne spava. Prije je imao neki ritam i navecer i po noci bi bilo njegovo vrijeme divljanja. Ali sad kao da je citavo vrijeme budan... mislim, imam osjecaj da je vise budan i da divlja nego kaj spava.
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 14:17   #96
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
a imam osjecaj da ovaj moj uopce vise ne spava. Prije je imao neki ritam i navecer i po noci bi bilo njegovo vrijeme divljanja. Ali sad kao da je citavo vrijeme budan... mislim, imam osjecaj da je vise budan i da divlja nego kaj spava.

Tak se i meni cini zadnjih 4-5 dana. Non-stop mi se ziba trbuh.

A ono kuckanje srca/stucanje sam osjetila - valjda je to to...
Utpala is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2006., 14:22   #97
bit ce da je to zbog vremena i da sve bebice manje spavaju zadnjih par dana
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 07:39   #98
Quote:
magic blue kaže:
bit ce da je to zbog vremena i da sve bebice manje spavaju zadnjih par dana
a moja izgleda da više spava... zadnja tri dana sam osjetila samo tu i tamo da se malo ritne. jedino ujutro prije nego ustanem onda malo življe
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 07:59   #99
i moja je nešto ljenija ovih dana, al mi se čini da lupa unutra.....al zato sinoć kad sam legla..
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2006., 08:29   #100
OK, i moja bebica se skroz umirila... a jucer, isto, legnem u krevet, mrtva umorna, i eto ga na... ali MM stavio ruku da osjeti i beba se smirila. Pa sam uspjela zaspati.
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.