Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2014., 13:26   #2001
Sam efekt vježbanja na potrošnju kalorija je u stvari minimalan. Ti se ubiješ na nekom treningu i potrošiš 400-500 cal i to doma nadoknadiš s par šnita kruha. Sve ove sprave i njihovi kalorimetri su baždareni prema utreniranim sportašima, što znači mi ostali imamo puno manji efekt.
Znači za skidanje špeka prije svega zavezat gubec, onda započeti s kardio nižeg intenziteta ( šetnja gore, dole što i radiš) i to je super, a sve ove pomadice u salonima su točka na i, jer i utrenirani sportši mogu imati špekeca pod kožom koji pokvari čitav dojam. Kad se uđe u neku solidnu kondiciju može se krenuti na kraće, ali intenzivne kardio treninge u kombinaciji s vježbama snage,koji tope ukupnu mast čitavog tijela efikasnije. Ne postoji mogućnost niti jednom metodom ciljano odstraniti mast samo s jednog dijela tijela, jer ja inače nebi završila na liposukciji.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 17:34   #2002
Ne jedem kruh, tijesto i rižu uopće. Samo 2 žlice zobenih u jutro u jogurt, poslije sirovo i kuhano povrće, posni sir i možda 200g voća. I malo mlijeka u kavi bez šećera. Slatko sam skroz izbacila.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 18:07   #2003
I kak ti ide. Je si li zadovoljna napretkom. A da li te muči ukupna kilaža ili ona mast parjetalna pod kožom?
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2014., 21:17   #2004
Muči me i jedno i drugo. Mada sam unutar granica težine za svoju visinu i imam normalan BMI, nisam zadovoljna jer sam sa XS/34, došla na S, pa i prema M/38
Ide mi dobro, danas sam kupila traperice broj manje. Prva dva tjedna mi je bilo teško, sada je ok. Ono što me još muči je mali unos proteina jer ne jedem meso, ne volim jaja, pa mi ostaju sir i riba koja mi se ne jede svaki dan.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 09:51   #2005
Pa onda si na dobrom putu, veći unos proteina je potreban ako želiš povećati izgradnju mišića, pod pretpostavkom da si i utrenirana da trening i odradiš. Ako želiš smanjiti obujam i ostati tanka onda sve radiš super. Ja sam recimo krvna grupa A što znači original vegetarijanac. Volim meso ali ga najlošije probavljam. Što znači da ako želim smanjiti volumen, bolje rezultate postižem smanjenim unosom proteina i kalorija. Ja sam građom pink panter. Kad se udebljam ne dobijem mišiće već na tak tanko tijelo salo. Ja sam 176cm i 65 kg na moj astenični tip građe je to debelo. Kužiš? Nikad neću biti J Lo ni da dižem gevihte idućih 10 godina. Trebaš se prilagoditi svojoj građi i izvući max.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2014., 13:14   #2006
Pozz cure,

zanima me da li je ijedna možda bila u kozmetičkom salonu Mateja? (Ilica 290)
vidjela sam već nekoliko puta da su imali popuste za anticelulitne masaže po portalima, pa me zanimaju iskustva!

https://www.ponudadana.hr/5-ili-10-r...-149kn-10405_1
__________________
Laa laa la la

Zadnje uređivanje Thinkerbell1 : 25.05.2014. at 13:15. Reason: edit:link
Thinkerbell1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2014., 15:04   #2007
Ja sam tamo išla prije par godina dok se to zvao salon Kibela. Valjda je sad netko drugi vlasnik. Prostor je mini imaju dva stola s paravanom između. Mislim da sam ja išla na kavitacije s zamatanjem, ali nisam imala neki efekt. Moj problem je nadilazio kozmetičke mogućnosti. Onak kao da si došao nekom doma što ne znači da usluge masaže ne mogu biti dobre.
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2014., 19:03   #2008
postavit cu i tu pitanje: moze preporuka za tretman smanjenja obujma i definicije nsdlaktica? smrsavila sam vjezbajuci 5 kila, ali nadlaktice su jake i mozda cak jace otkad vjezbam(6 mjeseci). ina li sto osim klasicne liposukcije da djeluje na ruke? uzas, ne mogu nista obuci, sve mi grozno stoji...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2014., 20:39   #2009
Prvo i osnovno pitanje je koje vježbe radiš i koliki ti je dnevni unos kalorija?
Mamekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2014., 21:58   #2010
ne znam koliki mi je dnevni unos kalorija, ne brojim kalorije. vjezbam 3x tjeno teretana, nista posebno, nekih 45 minuta, sve sprave prodjem, nije da nesto posebno ruke vjezbam. I 5xtjeno brzo hodanje sat vremena.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 10:54   #2011
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
postavit cu i tu pitanje: moze preporuka za tretman smanjenja obujma i definicije nsdlaktica? smrsavila sam vjezbajuci 5 kila, ali nadlaktice su jake i mozda cak jace otkad vjezbam(6 mjeseci). ina li sto osim klasicne liposukcije da djeluje na ruke? uzas, ne mogu nista obuci, sve mi grozno stoji...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
ne znam koliki mi je dnevni unos kalorija, ne brojim kalorije. vjezbam 3x tjeno teretana, nista posebno, nekih 45 minuta, sve sprave prodjem, nije da nesto posebno ruke vjezbam. I 5xtjeno brzo hodanje sat vremena.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
meni se cini da radis ono najcesceu gresu:vjezbas sa vecim tezinama - probaj smanjit tezinu ali vise ponavljanja pa nece doci do tolikog napuhavanja

Zlatno pravilo teretane: zelis li povecati volumen tada vjezbas sa vecim tezinama ali manje ponavljanja, zelis li ucvrstiti misice radis manje tezine ali vise ponavljanja - za takva pitanja javi se na podforum "Rekreacija" tema " Programi treninga - pitanja i savjeti "
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 11:14   #2012
Bok cure!

Pokušavam pronaći iskustva s lipo laserom ali nema ih baš puno pa pitam direktno.. Naišla sam na ovu ponudu i zvuči mi primamljivo, ali voljela bih prije svega čuti iskustva iz prve ruke... Djeluje li, ima li nuspojava/opasnosti i sl. i nekakvih trajnih loših posljedica?
Puno hvala!

lipo laser 6 tretmana
LeeLooSt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.06.2014., 20:34   #2013
sad sam odustala od teretane I svaki dan idem na brzo hodanje sat vremena... we" ll see how it goes

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
hedwig is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 11:06   #2014
Quote:
LeeLooSt kaže: Pogledaj post
Bok cure!

Pokušavam pronaći iskustva s lipo laserom ali nema ih baš puno pa pitam direktno.. Naišla sam na ovu ponudu i zvuči mi primamljivo, ali voljela bih prije svega čuti iskustva iz prve ruke... Djeluje li, ima li nuspojava/opasnosti i sl. i nekakvih trajnih loših posljedica?
Puno hvala!

lipo laser 6 tretmana
piti mnogo tekuci da ne zeznes jetru, jesti laganiju hranu...i provjeri koji aparat imaju jer lipo lasera ima mnog na trzistu i mnogi su vrlo slabo efikasni jer nije isti lipo laser kojeg ima neki doktor i ovi po salonima

Quote:
hedwig kaže: Pogledaj post
sad sam odustala od teretane I svaki dan idem na brzo hodanje sat vremena... we" ll see how it goes

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
to ti je bolji izbor definitivno, kada hodas ukljuci aktivno i pokrete ruku
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 14:57   #2015
Da li je netko bio na tretmanima s kozmetikom Algologie? Zanima me da li ulje za masažu ima kakav miris, npr. po aromatičnim uljima i sl. Thanks!
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 23:45   #2016
Bila sam na masaži i sad su mi noge pune popucalih kapilara. Hoće se to samo od sebe povući?
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 09:49   #2017
ako su baš kapilare popucale, ne znam što bih ti rekla.... moje stoje i dan danas tu a prošlo nekoliko godina Ali ja sam i genetski tome sklona pa su stijenke mojih kapilara i vena općenito slabe pa možda tebi i prođe
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 12:53   #2018
Bojim se da će onda i moje ostati jer sam već imala par popucalih kapilara na vanjskoj strani bedra. Možda da probam kupiti nešto od kestena u apoteci.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 12:29   #2019
Molim vas pomoc vidjela sam na crnom jajetu jednu ponudu pa ako mi moze reci sto misli o tome i dali netko ima iskustva s tim? Dali je to bacanje novaca ili je ok.
Leabla is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2014., 12:31   #2020
Evo link http://www.crnojaje.hr/Deals/Details/3627
Leabla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:01.