Natrag   Forum.hr > Društvo > Lijepa naša

Lijepa naša Gradovi i sela Hrvatske - Zagreb, Split, Rijeka, Osijek, Babina Greda...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.11.2013., 11:05   #3261
Podržimo djecu iz Medicinske. Svaka im čast, konačno da netko kaže dosta onoj sjebanoj ravnateljici i nadrkanim doktorima koji se nad njima iživljavaju, a vlastita im se djeca sru na glavu. zato provode teror nad tudom djecom. Dosta je bilo!
maraku3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 13:38   #3262
Pozdrav svima. Trebao bih uskoro biti u Sl. Brodu pa ako mi neko moze preporuciti neko lijepo mijesto za veceru. Hvala.
hepeq is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 16:59   #3263
Samo lijepo mjesto ili hoćeš i kvalitetnu hranu za večeru?
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2013., 23:46   #3264
I jedno i drugo sa zenskom osobom u drustvu :-)
hepeq is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 09:06   #3265
Quote:
hepeq kaže: Pogledaj post
I jedno i drugo sa zenskom osobom u drustvu :-)
Treba li ti i ženska osoba ili nju vodiš?
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 11:27   #3266
Talking

Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Treba li ti i ženska osoba ili nju vodiš?
Imam za sad zensku osobu
hepeq is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 13:15   #3267
Quote:
hepeq kaže: Pogledaj post
Imam za sad zensku osobu
Romantično.

Homosapiens, gdje je dobra hrana da odvedem mušku osobu?
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 15:44   #3268
rusvaj i po
link


Zadnje uređivanje UrMomsPopsicle : 15.11.2013. at 15:59.
UrMomsPopsicle is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 16:40   #3269
Quote:
garfield01 kaže: Pogledaj post
Romantično.

Homosapiens, gdje je dobra hrana da odvedem mušku osobu?
Sve naše poslovne partnere kad dolaze poslovno u SB vodimo u restoran Grozd u Varošu i do sada nije bilo greške dok smo prije eksperimentirali po brodskim kvazi restoranima, pa nam se obilo o glavu par puta...

Meso znam odakle se nabavlja i koje je kvalitete, a kuhinja je ultra čista i uredna, a kuhar kuha vrhunski
homosapiens is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2013., 17:00   #3270
Quote:
homosapiens kaže: Pogledaj post
Sve naše poslovne partnere kad dolaze poslovno u SB vodimo u restoran Grozd u Varošu i do sada nije bilo greške dok smo prije eksperimentirali po brodskim kvazi restoranima, pa nam se obilo o glavu par puta...

Meso znam odakle se nabavlja i koje je kvalitete, a kuhinja je ultra čista i uredna, a kuhar kuha vrhunski
Tako je, Anta zna Ne bi čovjek onako zdravo izrastao da se u hranu ne razumije
__________________
Ne očajavamo, zato što se ne nadamo nikom. Ničemu dobrom, ničemu lošem tu ne nada se niko.
I sa tom diplomom, i sa šljakom sam se slik’o. Rintao k'o magarac, sve dok nisam rikn'o.
mr-crime is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 14:28   #3271
Izgubio sam ključ od auta sa žutim privjeskom na lokaciji Bukovlje-Vranovci otprilike. Nalazniku nagrada.

A od ostalih može neka preporuka gdje bi još mogao objaviti ovo (sem SBTV-a, njih sutra zovem).
wawrinka1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2013., 20:41   #3272
Quote:
wawrinka1 kaže: Pogledaj post
Izgubio sam ključ od auta sa žutim privjeskom na lokaciji Bukovlje-Vranovci otprilike. Nalazniku nagrada.

A od ostalih može neka preporuka gdje bi još mogao objaviti ovo (sem SBTV-a, njih sutra zovem).
ne znam kako je kod auto ali kad izgubiš ključeve od kuće ili stana, ne tražiš ih preko oglasa već mijenjaš bravu, jer i da ti ih i vrati nikad nisi na čisto da ih nije kopirao.
dontbeeevil is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2013., 12:44   #3273
Quote:
wawrinka1 kaže: Pogledaj post
Izgubio sam ključ od auta sa žutim privjeskom na lokaciji Bukovlje-Vranovci otprilike. Nalazniku nagrada.

A od ostalih može neka preporuka gdje bi još mogao objaviti ovo (sem SBTV-a, njih sutra zovem).
jesi zvao na radio mozda ..
ali, sto ne probas zvrcnuti pol. postaju, ljudi znaju njima ostaviti i takve stvari
__________________
Nitko nije uočio sasvim jednostavnu poantu da mnogo više hrabrosti treba da bi se spustilo sa visine, nego da bi se dospjelo na nju?
FakeAlert is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:09   #3274
Gdje su moji Brođani..ni traga ni glasa
Bluzara stari is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:11   #3275
Otišli u druge gradove.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:18   #3276
Eno ih s glavama u vlastitim šupcima
Almost Rosey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:21   #3277


Uf, ovo je detaljnije.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2013., 21:56   #3278
ovo je neki sadomazo xD
kantonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 16:13   #3279
liberalna ekipa po fejsu usiljeno cendra što je prošao referendum. u našoj županiji je, kako smo čuli, bilo najviše "katolibana". patetika posvuda, najavljuju se odlasci iz broda, ljude je stid što su rvati i brođani, raspisalo se po statusima i grupama i staro i mlado, i muško i žensko, i bosansko i slavonsko. čak su se oglasili oni za koje sam zaboravio da su ne fejsu jer inače ništa ne pišu. "katolibani", s druge strane, uglavnom šute, valjd zadovoljni što mrvica po svatovima ipak neće morati dvaput pjevati "danas, majko, ženiš svoga sina" i što neće biti kupovanja mladoženje.

ne znam, meni je opet, premda sam po tim pitanjima liberalan, sve to nekako smiješno. danas na svojoj dnevnoj ruti nisam primijetio nikakve promjene, ništa niti je bolje niti je gore. običan, sfumatičan decembarski dan. ljudi na radnim mjestima (trgovkinje za blagajnama, ekipa iz županije za šankom, tj. posvuda samo ne tamo gdje bi trebali biti), božićni ukrasi po izlozima, tmurna lica prolaznika koji planiraju kako što lakše preživjeti "potrošački" dio godine ili kako naći posao u novoj, još jednoj recesijskoj godini.
što nam je tu dalo ili uzelo to što je izglasano referendumom, meni ostaje nejasno.

da, brod mi je baš lijep u ove zimske dane.
leone.sb is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 19:52   #3280
Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post
najavljuju se odlasci iz broda
Pa što ne odu? Ne samo zbog referenduma. Stalno se žale, govore da će otići, a ne mrdaju se s mjesta. Misle da je vani bajno? Pa nek idu. Živjet će u početku ispod mosta, neće im mama kuhati, ali bit će daleko od Broda i Hrvatske, a to je ono što žele.

Quote:
leone.sb kaže: Pogledaj post
valjd zadovoljni što mrvica po svatovima ipak neće morati dvaput pjevati "danas, majko, ženiš svoga sina" i što neće biti kupovanja mladoženje.
garfield01 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:35.