Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2008., 11:56   #81
wallace, naporan si, pusti dečke da napišu izvještaj sa tekme i stave par fotki.
__________________
Ω
saku helle is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 13:08   #82
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
kako je momku kojem su amputirani prsti šake?


to se događa kada ljudi pokušavaju slijedit trendove drugih...i rukuju onime što vide prvi put u životu pa misle da bacaju male piratice

Stvarno žalosno ... pozdrav tom momku i nadam se u što brži oporavak od ozljede...
Inače moram naglasiti što mi se uopće ne sviđa da mnogi stariji (zbog kazni, svoje obitelji, policije...) daju tim mlađima da pale takve opasne stvarčice , tako prebacujući odgovornost sa sebe na neke mlađe i zato ti mlađi dobivaju uglavnom kazne... Stariji koji imaju iskustva sa pirotehnikom bi morali većinom paliti te baklje ili bar koji puta pokazati mlađima kako se to radi , a ne dati neko mlađem da unese tu baklju ili neko pirotehničko sredstvo, a da mlađi ni ne zna kako se to pali ili koristi... Došlo vrijeme kod nas da većinom mlađi unose baklje i pirotehnička sredstva (zbog ogromne represije...) na stadion što je bruka za starije...
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 13:33   #83
vidim da miješate stvari, ja govorim o ove 2 pjesme kao o primerima lošeg kopiranja:
...gdje još nisam bio ja
o Osječe, Kohorta tvoja voli te

@q-pack
može snimka di to boysi pjevaju ovu drugu pjesmu?
čitaj malo bolje

@shaku_helle
naporan si ti i takvi tebi slični. kakvo stavljanje slika ti oćeš? pa da im ja nisam otvorio temu ne bi je ni imali. o ničem oni ne pišu, pa pogledaj da je tu najviše mojih postova, pokušavam ih potaknut na nekakv razgovor, no ne reagiraju baš. ti mene tu nalaziš prozivat? ak su ti dragi ovi debili odi pa se s njima skup uvlačite u guzicu tovarima po Osijeku. svi se oni drže skupa jedino vi nikad nikog od svojih ne poduprete, čak ni ovdje na forumu. ak ti se nekaj ne sviđa, pošalješ mi privatnu poruku, a ovdje brani svoje boje. nikad nećete naučit. jadni ste...

p.s. ima dana kad su mi ok, al onda se sjetim razloga da ih mrzim!
kak kaže jedan: Osijek nije Slavonija!

p.p.s. poštedite me moraliziranja da sam "opasno zabrijao"...
wallace is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 13:45   #84
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Stvarno žalosno ... pozdrav tom momku i nadam se u što brži oporavak od ozljede...
Inače moram naglasiti što mi se uopće ne sviđa da mnogi stariji (zbog kazni, svoje obitelji, policije...) daju tim mlađima da pale takve opasne stvarčice , tako prebacujući odgovornost sa sebe na neke mlađe i zato ti mlađi dobivaju uglavnom kazne... Stariji koji imaju iskustva sa pirotehnikom bi morali većinom paliti te baklje ili bar koji puta pokazati mlađima kako se to radi , a ne dati neko mlađem da unese tu baklju ili neko pirotehničko sredstvo, a da mlađi ni ne zna kako se to pali ili koristi... Došlo vrijeme kod nas da većinom mlađi unose baklje i pirotehnička sredstva (zbog ogromne represije...) na stadion što je bruka za starije...

nema ovo veze sa bakljama i sličnim, dečko je pokupio s poda jednu upaljenu petardu da bi je bacio u teren ali mu je pukla u ruci...
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 14:04   #85
aj posljednji put da ti odgovaram...

Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
vidim da miješate stvari, ja govorim o ove 2 pjesme kao o primerima lošeg kopiranja:
...gdje još nisam bio ja
o Osječe, Kohorta tvoja voli te

po treći put... pjesma O Osječe povedi me gdje još nisam bio ja, nek se svuda ore pjesme tvoje vjerne Kohorte! se pjeva na melodiju ove pjesme (odma početna melodija) http://www.youtube.com/watch?v=62zgO...eature=related

a ova druga pjesma se pjeva mislim svuda u svijetu, a i da se ne pjeva i da je kopirana od torcide šta onda nije to neka udarna pjesma ili šta ti ja znam i ima 5 riječi hehe




Quote:
wallace kaže: Pogledaj post
@shaku_helle
naporan si ti i takvi tebi slični. kakvo stavljanje slika ti oćeš? pa da im ja nisam otvorio temu ne bi je ni imali. o ničem oni ne pišu, pa pogledaj da je tu najviše mojih postova, pokušavam ih potaknut na nekakv razgovor, no ne reagiraju baš. ti mene tu nalaziš prozivat? ak su ti dragi ovi debili odi pa se s njima skup uvlačite u guzicu tovarima po Osijeku. svi se oni drže skupa jedino vi nikad nikog od svojih ne poduprete, čak ni ovdje na forumu. ak ti se nekaj ne sviđa, pošalješ mi privatnu poruku, a ovdje brani svoje boje. nikad nećete naučit. jadni ste...
a jesi možda pomislio da je to zato što baš i nema kohortaša tu na forumu... ja tu neš sitno pišem samo zato jer sam upućen u neke stvari (iako imam 16g i nažalost ni ne živim više u osijeku), a uostalom nebi ni riječ napiso da ima nekog iz kohorte da pojasni neke stvari... tu je još i čekič salata koji ima 17g i dosta gostovanja al to je puno puno premalo da bi se ova tema razvijala kao tema o bbb ili torcidi...

Quote:
wallace kaže: Pogledaj post

p.s. ima dana kad su mi ok, al onda se sjetim razloga da ih mrzim!
ti razlozi zbog kojih ih mrziš previše utječu na tvoju subjektivnost...

Quote:
wallace kaže: Pogledaj post

p.p.s. poštedite me moraliziranja da sam "opasno zabrijao"...
jebiga, ali jesi
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 15:35   #86
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post
kako je momku kojem su amputirani prsti šake?
dečko je ostao bez 4 prsta, ima samo mali prst i nečuje na desno uho...

ne davno su i tovari mislim imali frku s tim topovskim, ono s vatrogascom


tako da sam ja PROTIV TOPOVSKIH NA STADIONU
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 18:22   #87
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
dečko je ostao bez 4 prsta, ima samo mali prst i nečuje na desno uho...

ne davno su i tovari mislim imali frku s tim topovskim, ono s vatrogascom


tako da sam ja PROTIV TOPOVSKIH NA STADIONU


šta nisu nikako mogli spasit prste???
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 18:51   #88
Quote:
nomadi kaže: Pogledaj post


šta nisu nikako mogli spasit prste???
3 prsta su mu ošla na 3bini, a palac su mu amputirali u bolnici, jer nije bilo spasa za njega, u biti je momak imao srece jer mu je spašena šaka, bio je na operaciji 4,5 h
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 19:02   #89
Quote:
čekič salata kaže: Pogledaj post
3 prsta su mu ošla na 3bini, a palac su mu amputirali u bolnici, jer nije bilo spasa za njega, u biti je momak imao srece jer mu je spašena šaka, bio je na operaciji 4,5 h
jebote....
utakmice su gotove za tog momka
nomadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 19:12   #90
a najjače od svega je što dečko nikad nije ni bio posebno aktivan, ima možda 15-20 domaćih i tako je najebo.. ne bih na nikoga skretao krivnju jer je bilo dosta pirotehnike koja se dijelila šakom i kapom, al da nije bio rodjendan sigurno netko takav, eto recimo "čoban" ne bi došao do topovskog
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 20:08   #91
jbga nije imo sreće dečko,ali recimo blesavo je ić kupit petardu koja gori na podu da bi ju bacio(pogotovo ako je topovski)
u kojem je poluvremenu to bilo?ja nisam skonto uopće da je bilo neko sranje,a topovski je grunio par metara od mene u prvom dijelu
i ne kontam zaš su se strobovi bacali u teren umjesto da ih se ostavi na tribini da izgore...
Osječko is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 20:50   #92
video sa rođendana

http://www.youtube.com/watch?v=4G6VHwTZk5U
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2008., 20:57   #93
Quote:
u kojem je poluvremenu to bilo?
u 1. dok je još šetalica u zraku


Quote:
i ne kontam zaš su se strobovi bacali u teren umjesto da ih se ostavi na tribini da izgore...
na greškama se uči
__________________
... ja sam zauvijek mlad ...
čekič salata is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2008., 12:17   #94
Quote:
zli_fetus kaže: Pogledaj post
nema ovo veze sa bakljama i sličnim, dečko je pokupio s poda jednu upaljenu petardu da bi je bacio u teren ali mu je pukla u ruci...
Ja sam se samo osvrnuo na te stvari danas... hvala na informaciji i brz oporavak tom momku još jednom...
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 13:12   #95
Quote:
wallace kaže: Pogledaj post

@shaku_helle
naporan si ti i takvi tebi slični. kakvo stavljanje slika ti oćeš? pa da im ja nisam otvorio temu ne bi je ni imali. o ničem oni ne pišu, pa pogledaj da je tu najviše mojih postova, pokušavam ih potaknut na nekakv razgovor, no ne reagiraju baš. ti mene tu nalaziš prozivat? ak su ti dragi ovi debili odi pa se s njima skup uvlačite u guzicu tovarima po Osijeku. svi se oni drže skupa jedino vi nikad nikog od svojih ne poduprete, čak ni ovdje na forumu. ak ti se nekaj ne sviđa, pošalješ mi privatnu poruku, a ovdje brani svoje boje. nikad nećete naučit. jadni ste...
Jazavac, zašto mi ne odgovaraš na pp?
__________________
Ω
saku helle is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 08:17   #96
kaj je bilo s kohortom jučer? pojavili se pa otišli....
ostalo ih samo 4
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 09:54   #97
sa kohorta.net

Quote:
Na gostovanje u Maksimir krenuo je jedan bus, dok nas je tamo još dočekala ekipa što je došla vlakom te nešto lokalnih Kohortaša. Ukupno nas se skupilo 50-60. Nažalost pri dolasku do stadiona problemi s policijom. Privode nekolicinu, a svi moraju piriti na ulazu na tribinu, tako da dolazi do malog natezanja. Ekipa koja je ušla na tribinu prije dolaska busa, izlazi iz solidarnosti sa dečkima kojima je zabranjen ulaz. Na kraju Osijek nažalost ostaje bez naše podrške u Zagrebu, vraćamo se u voljeni grad bez da smo utakmice vidjeli...

sa sportneta

Quote:
Dobili smo informaciju kako je osam navijača Osijeka napustilo južnu tribinu u znak prosvjeda što od 35 Osječana koliko ih je došlo, samo je osmorici dopušten ulaz na stadion jer su ostali bili u alkoholiziranom stanju.
zli_fetus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 10:00   #98
Quote:
zli_fetus kaže: Pogledaj post
sa kohorta.net
Jel zna netko možda koja je zakonska granica za to da netko izgleda kao da je pod utjecajem alkohola ili opojnih droga? Jer po zakonu o navijačima policija smije osobi koja je vidljivo alkoholizirana zabraniti ulazak na stadion, ali nije određeno kaj je vidljivo alkoholizirana osoba. Ima ljudi koji popiju 10 piva i nebi se nikad skužilo da su ikaj pili a ima ih koji nakon 2 pive teturaju...
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 11:38   #99
Quote:
UMTS kaže: Pogledaj post
Jel zna netko možda koja je zakonska granica za to da netko izgleda kao da je pod utjecajem alkohola ili opojnih droga? Jer po zakonu o navijačima policija smije osobi koja je vidljivo alkoholizirana zabraniti ulazak na stadion, ali nije određeno kaj je vidljivo alkoholizirana osoba. Ima ljudi koji popiju 10 piva i nebi se nikad skužilo da su ikaj pili a ima ih koji nakon 2 pive teturaju...
ako posumnjaju da si pijan, testiraju te pa zabrane, ovako nema baš načina.. i u tom slučaju najčešće na triježnjenje ideš u stanicu..
obeligz is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 13:20   #100
Quote:
obeligz kaže: Pogledaj post
ako posumnjaju da si pijan, testiraju te pa zabrane, ovako nema baš načina.. i u tom slučaju najčešće na triježnjenje ideš u stanicu..
To je po zakonu, nažalost, moraju te zadržati do 2 sata nakon kraja utakmice. No zakon treba mijenjati, jer po ovom zakonu 0,01 promil može značiti alkoholiziranost.
__________________
No body, no murder, no problem.
UMTS is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:36.