Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Sportska oprema

Sportska oprema Od kupaćih gaća do trkaćih konja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2009., 14:14   #1
Sobni bicikli zbirna tema

kakva je kvaliteta navedene marke, naime zapeo mi je za oko jedan njihov sobni bicikl...tnx
Walker_CRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2009., 09:33   #2
Quote:
Walker_CRO_ranger kaže: Pogledaj post
kakva je kvaliteta navedene marke, naime zapeo mi je za oko jedan njihov sobni bicikl...tnx
Kvaliteta tako tako srednja losa,uglavnom PUNO preskupo za sta nudi,dijelova nema niti za lijek servisi zivi uzas to je cisalfin brand koji se radi u kini.

Poslovoda lihvar nad lihvarima tako da ti se mora raspasti do zadnjeg sarafa da ti zamjeni jer dijelova vecinom nema

Savjet izbegni u najvecem luku i ako imas tolike pare za sobni kupi si negdje kettler.
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2009., 22:13   #3
SOBNI BICIKL

Kupio bi si kvalitetniji sobni bicikl.
Imam 130 kg i viok sam 202 pa mi treba nešto jače i kvalitetnije.
Gledao sam u turbo sportu marku Hammer (težina korisnika do 150kg) cijena od 1999,00-2500,00KN.
Jel ima još tko kakva iskustva da podijeli sa mnom i pomogne mi u odabiru.
hrcko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 02:22   #4
Bitno mi je da se sic može dosta visoko dignuti radi moje visine.
hrcko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2009., 11:05   #5
ja sam kupila u emezzeti sliverov za 1000kn, sic ide dosta visoko jer sam i ja jako visoka, probaj vidjeti taj, mislim i da ide do 130kg ako ne i više nisam ti sad sigurna
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 08:37   #6
Quote:
hrcko1 kaže: Pogledaj post
Kupio bi si kvalitetniji sobni bicikl.
Imam 130 kg i viok sam 202 pa mi treba nešto jače i kvalitetnije.
Gledao sam u turbo sportu marku Hammer (težina korisnika do 150kg) cijena od 1999,00-2500,00KN.
Jel ima još tko kakva iskustva da podijeli sa mnom i pomogne mi u odabiru.

Nemoj kupovati Hammer to je njemacki trgovac koji radi robu u kini u ne bas najkvalitetnijim tvornicama mislim nisu losi ali ipak je to slabija kvaliteta materijala i moze se dogoditi da se sve rasklima.

Ako hoces dati 2500 kn kupi jedino i iskljucivo neki dobar Kettler sobni,ali ne idi i hervis i metro oni nemaju neku kvalitetu kettlera bolje u neki specijaliziran ducan
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 09:02   #7
Tko drži kod nas KETTLERA ili nešto slično kvalitetno
hrcko1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 11:22   #8
Rog Joma:

http://www.rog-joma.hr/index.asp

__________________
...just kidding...
Wisteria is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 11:29   #9
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
ja sam kupila u emezzeti sliverov za 1000kn, sic ide dosta visoko jer sam i ja jako visoka, probaj vidjeti taj, mislim i da ide do 130kg ako ne i više nisam ti sad sigurna
Bože dragi??! Čovjek napiše da traži kvalitetniji bajk a nudiš mu onaj od 1 000 kn!? I još napiše da ima 130 kg i 2 metra. Pa ako je taj sliver kvalitetan što je nekvalitetno? Pa to su osnove za prvi razred. Ne treba pisati samo da se piše.

P.S. Vidio sam ja Olpran u metrou. Košta 55o kn. Super je. Vrhunski proizvod, časna riječ!
tanki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 16:05   #10
Quote:
tanki7 kaže: Pogledaj post
Bože dragi??! Čovjek napiše da traži kvalitetniji bajk a nudiš mu onaj od 1 000 kn!? I još napiše da ima 130 kg i 2 metra. Pa ako je taj sliver kvalitetan što je nekvalitetno? Pa to su osnove za prvi razred. Ne treba pisati samo da se piše.

P.S. Vidio sam ja Olpran u metrou. Košta 55o kn. Super je. Vrhunski proizvod, časna riječ!
Daj se nemojte tako saliti
S tim da je silver svemirski broda za smece od olpran sobnog bicikla,njihove sprave svakako preporucam da kupite punicama ako ih mrzite i zelite da se ubiju dok vjezbaju na svim njihovim spravama UZAS OD SMECA OD NJIHOVIH ARTIKALA
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2009., 16:10   #11
Quote:
hrcko1 kaže: Pogledaj post
Tko drži kod nas KETTLERA ili nešto slično kvalitetno
Najbolje ti je kako su napisali u Rog Jomi oni ti imaju najkvalitetniji Kettler

Imas ga jos i u Hervisu i Metrou oni to sami uvoze ali ne bi preporucio jer to kettler radi za trgovacke lance u rog jomi imaju bolje kettler sprave jesu skuplje ali je isplati kod njih
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 12:49   #12
Quote:
fjonix kaže: Pogledaj post
Daj se nemojte tako saliti
S tim da je silver svemirski broda za smece od olpran sobnog bicikla,njihove sprave svakako preporucam da kupite punicama ako ih mrzite i zelite da se ubiju dok vjezbaju na svim njihovim spravama UZAS OD SMECA OD NJIHOVIH ARTIKALA
Ups. Šta ovo bi?
tanki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2009., 21:22   #13
Quote:
hrcko1 kaže: Pogledaj post
Kupio bi si kvalitetniji sobni bicikl.
Imam 130 kg i viok sam 202 pa mi treba nešto jače i kvalitetnije.
Gledao sam u turbo sportu marku Hammer (težina korisnika do 150kg) cijena od 1999,00-2500,00KN.
Jel ima još tko kakva iskustva da podijeli sa mnom i pomogne mi u odabiru.
imam ti ja novi nekorišten bic za tvoju visinu i težinu
MB 2850 SPRINT
1000 KUNA GARANCIJA GODINU DANA OD DATUMA PRODAJE
pošaljem ti sliku na mail
munger2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 11:20   #14
Quote:
tanki7 kaže: Pogledaj post
Ups. Šta ovo bi?
Istina o njihovoj robi
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 12:56   #15
Quote:
fjonix kaže: Pogledaj post
Daj se nemojte tako saliti
S tim da je silver svemirski broda za smece od olpran sobnog bicikla,njihove sprave svakako preporucam da kupite punicama ako ih mrzite i zelite da se ubiju dok vjezbaju na svim njihovim spravama UZAS OD SMECA OD NJIHOVIH ARTIKALA
Fjonix ajde još jednom pročitaj moj post (gdje pišem o olpran biciklu). Molim te! Razmisli dobro i javi se da si sad razumio. Pliz.
tanki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2009., 13:17   #16
Quote:
tanki7 kaže: Pogledaj post
Fjonix ajde još jednom pročitaj moj post (gdje pišem o olpran biciklu). Molim te! Razmisli dobro i javi se da si sad razumio. Pliz.
N i s a m razumio molim te da mi slovkas slovo po slovo pa mozda onda uspijem odgonetnuti tvoje dubokoumne misli
fjonix is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2009., 11:43   #17
Quote:
fjonix kaže: Pogledaj post
N i s a m razumio molim te da mi slovkas slovo po slovo pa mozda onda uspijem odgonetnuti tvoje dubokoumne misli
Moje misli su vrlo obične, jednostavne,a ako nisi shvatio ironiju i sarkazam (vrlo očito je bilo) uputio sam te na ponovno čitanje i malo razmišljanja. Ne, opet ne shvatiš?! Ali umjesto da se povučeš ti sad kao preuzimaš inicijativu?! Dobro, evo ti opet (ponavljanje je majka mudrostI):

Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
ja sam kupila u emezzeti sliverov za 1000kn, sic ide dosta visoko jer sam i ja jako visoka, probaj vidjeti taj, mislim i da ide do 130kg ako ne i više nisam ti sad sigurna
Bože dragi??! Čovjek napiše da traži kvalitetniji bajk a nudiš mu onaj od 1 000 kn!? I još napiše da ima 130 kg i 2 metra. Pa ako je taj sliver kvalitetan što je nekvalitetno? Pa to su osnove za prvi razred. Ne treba pisati samo da se piše.

P.S. Vidio sam ja Olpran u metrou. Košta 55o kn. Super je. Vrhunski proizvod, časna riječ!


Sad se skoncentriraj! Čovjek traži dobar sobni bicikl, dianna mu preporučuje ovaj od 1000 kn. Ja pišem njoj, da kako preporučuje bicikl od 1000 kn, kad ovaj traži dobar bicikl?! To navodim u ovom podebljanom dijelu. Znači govorim da neki tamo Sliver od 1000 kn - nije kvalitetan bicikl, već šrot!
I onda ovaj moj teško shvatljiva ironija, da sam vidio Olpran od 550 kn i dajem časnu riječ da je to vrhunski proizvod! Ha, sad si shvatio! Super! Baš mi je drago.



tanki7 is online now Prijavi nepoćudan post Odgovori s citatom
tanki7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2009., 14:28   #18
Sobni bicikl u Intersparu

Evo vidim da je bicikl na akciji i kosta 560kn. Zanima me da li to valja kaj i da li ce se raspast kad pocnem vozit. Mislim oni bicikli po 1500kn, mi je puno,a citao sam da su to u principu samo malo pojacani bicikli i da se uzimaju za teretane di prijede puno ljudi, a ovi jeftiniji da su ok, za doma. pa molim hitne i iskrene komentare, jer planiram to ici kupit ovaj tjedan.
I da oko sastavljanja, jer nuzno placat sastavljanje ili to mozes i sam napravit.
Inace pise maraka bicikla, sto mozete vidjet i na webu od interspara "Sobni bicikl 7591 BK"
jura_80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 20:19   #19
Sklapanje sobnog bicikla

namjeravam kupit sobni bicikl u Metrou u Zagrebu, pa me zanima da li se moze taj bicikl sam slozit ili se mora placat serviserima. I da li je to problem slozit. kako je uopce rastavljen taj bicikl, sto je u komadu, a sto treba sastavit? I da li ima uputstva za slaganje?Koji alat treba?
jura_80 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 20:23   #20
ja sam kupio u hervisu i sam sam ga sastavio doma, unutra dobijes imbus i to je sve kaj ti treba.. naravno, ovisi i o kojem se bikeu radi!!
Walker_CRO is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:58.