Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2013., 00:49   #401
zna netko gdje sad radi Tina iz Freeza
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 10:04   #402
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
zna netko gdje sad radi Tina iz Freeza
u salonu Antonija u Preradovićevoj.
Crimson Wind is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 14:55   #403
Quote:
mediteranea kaže: Pogledaj post
Ja bi sebe nazvala klasičarkom po pitanju frizure Duga kosa, lagano stepenasto, mijenjam oblik šiški. Boja sve nijanse smeđe do tamno ljubičaste (ovisno o raspoloženju i godišnjem dobu) i do sad nisam imala zamjerki.
Čini mi se da mi je radio pramenove u 1. mj. i od tamo mi samo farba izrast i nijansira, a to naravno utječe na cijenu


Ok, hvala, a koliko ti plaćaš?
TiaIsabel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 16:53   #404
Quote:
bijelaorhideja kaže: Pogledaj post
Preporuka za nekoga u Tony & Guy?
Išla bi na šišanje tj. popravak nakon preskupe i razvikane Teute- mislim fakat super rade fancy frizure ali sa šišanjem su koma, površni skroz.
Hvala
pisala sam vec ovdje za teutu da neznaju nit pofenirati kak treba a kamoli nes drugo.....samo se reklamiraju na sve strane i skupi su ko sam vrag a nevrijede toliko koliko se hvale....

toni&guy je vec netko pisao ovdje da je bio pa se vrati par stranica natrag...
ja sam cula za romana da je dobar al nisam jos bila kod njih...
treba odvojit 400 do 500 kn kak god okrenes
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 22:12   #405
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
b
koliko je uobicajeno da se kosa u salonu pere i nakon sisanja? jel' vi to trazite sami, ili...? sjecam se da su mi u salonu cut me oprali kosu i nakon sisanja, sto mi se svidjelo jer nisam morala odmah trcati kuci da se rijesim svih tih dlaka.
Vlatka u Cut me salonu ti je i sama frckava inace pa mislim da dobro sisa i takvu kosu. znam da super sisa ravnu tanku svilenu i nikakvu LOL takva je moja
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2013., 22:24   #406
Quote:
buba-e kaže: Pogledaj post
uf, s obzirom da sam na kneziji to mi malko daleko
valjda ima jos koji u blizem centru?
hvala svakako!
Na Laništu kad se ide pješke prema Areni, lijevom stranom, ima valjda 4-5 frizeraja. Jedan nudi pranje i feniranje za 40 kn, piše u izlogu. Al me ubi ako vidjeh koji, samo sam prošla.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 02:07   #407
Quote:
bijelaorhideja kaže: Pogledaj post
Preporuka za nekoga u Tony & Guy?
Išla bi na šišanje tj. popravak nakon preskupe i razvikane Teute- mislim fakat super rade fancy frizure ali sa šišanjem su koma, površni skroz.
Hvala
Tko te šišao u Teuti?
manekenka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2013., 09:16   #408
Pitanje za one koje idu u Salon F - ako se dobro sjecam (a bilo je to prije godinu dana) nakon sto smo se dogovorili sto cemo raditi (pramenovi, bojanje..), a prije nego smo poceli, izracunali su mi koliko ce me to sve skupa kostati, pitali da li je to ok i kad sam se slozila, poceli raditi. Zanima me da li jos uvijek to prakticiraju?
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2013., 17:33   #409
Petra Etra

Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Zadovoljna Etrom Cura je premila moram napomenut da mene stvarno moraš iskasapit da ne budem zadovoljna ovako na prvu, pravo zadovoljstvo dolazi kad ju sama operem, kad počne rast... Dobra je frizura ona koja paše mom tipu kose i koja ne izgubi štih nakon 2 tjedna, a Petraje naglasila par puta da šiša na taj način da to funckcionira dugo nakon što odeš izsalona..
Jako se ugodno tam osjecam jer nema žurbe, frizerka ne hendla 5 mušterija, boja na kosi stoji taman koliko treba, vrt ispred je predivan... Ugodno iskustvo, ako kosa prodje testsamostalnog pravljenja frizure i ako se boja pokaže kvalitetna za moje ever-growing sijede, vraćam se.
Nisam bas cesta u porukama ali puno vas citam te sam se odlucila na sisanje farbanje kod Petre. Bila prvi put u ponedjeljak. Iz poludugog boba u kratko. Izvrsno. Malo asimetricno no Petra je napomenula da uvijek mogu doci da pretvori u simetricno. Drugo, farbanje . Napokon nakon skoro god. I pol da je netko maknuo bakreni sjaj. Inace , imam gustu neposlusnu kosu s kojom sam se mucila kako bih imala ravan bob. A sada kad se probudim ako je i fneuredno operem osusim i imam frizuricu. I da napomenem da s Petra zna sisat farbat ugodna je.
dbposavec is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 12:47   #410
Trebam preporuku za frizera u Rijeci;Viškovo,Škurinje. Radila bih pramenove. Hvala.
Glo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2013., 13:49   #411
da li mi može netko preporučiti frizera u Zagrebu za balayage?
ollie25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2013., 16:08   #412
Ima li netko nešto konkretno reći o salonu She Cuts My Hair? Je li netko odavde bio?
__________________
if it talks it doesn't mean it's intelligent
Rinnnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 10:21   #413
iskustva s frizerskim salonom Plavo u Tkalčićevoj 42 u zagrebu?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 11:19   #414
Quote:
ollie25 kaže: Pogledaj post
da li mi može netko preporučiti frizera u Zagrebu za balayage?
Salon F u Maksimirskoj. Tražiti Zvonimira.
__________________
I gotta pretty little mouth underneath all the foaming...
pljuc123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 12:41   #415
Quote:
manekenka kaže: Pogledaj post
Tko te šišao u Teuti?
cura s kratkom kosom, lucija ili tako nesto
bijelaorhideja is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2013., 19:42   #416
Quote:
pljuc123 kaže: Pogledaj post
Pitanje za one koje idu u Salon F - ako se dobro sjecam (a bilo je to prije godinu dana) nakon sto smo se dogovorili sto cemo raditi (pramenovi, bojanje..), a prije nego smo poceli, izracunali su mi koliko ce me to sve skupa kostati, pitali da li je to ok i kad sam se slozila, poceli raditi. Zanima me da li jos uvijek to prakticiraju?
Prakticiraju, a cijene su ti ostale iste, bile sam nedavno. Nije naodmet da ih sama zapravo pitaš prije nego što te krenu bojati.
__________________
Kad god se nadjete na strani većine, vrijeme je da stanete i razmislite.
treehill03 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 09:18   #417
Quote:
dbposavec kaže: Pogledaj post
Nisam bas cesta u porukama ali puno vas citam te sam se odlucila na sisanje farbanje kod Petre. Bila prvi put u ponedjeljak. Iz poludugog boba u kratko. Izvrsno. Malo asimetricno no Petra je napomenula da uvijek mogu doci da pretvori u simetricno. Drugo, farbanje . Napokon nakon skoro god. I pol da je netko maknuo bakreni sjaj. Inace , imam gustu neposlusnu kosu s kojom sam se mucila kako bih imala ravan bob. A sada kad se probudim ako je i fneuredno operem osusim i imam frizuricu. I da napomenem da s Petra zna sisat farbat ugodna je.
I ja sam Petrom vise nego zadovoljna. Bila posvuda, ali mi se cini da jedino ona zna sisati. Operem kosu i svaka dlaka padne na pravo mjesto, i bez mojih intervencija, pa tako dva mjeseca, kada opet dodjem zbog farbanja.

Jako dobro i ofarba kvalitetnom Biolage bojom. Narucuje samo jednu osobu tako da ima dovoljno vremena za rad pa nema guzve, nervoze, zurbe...
tiziana is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 16:50   #418
Marina 2501 i dbposavec
O kojem je frizerskom rijec? Moze link na njihovu stranicu ili adresa?
__________________
Sreća, ljubav i toliko više...
SashaFierce is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 16:57   #419
Quote:
kajjetebi kaže: Pogledaj post
pisala sam vec ovdje za teutu da neznaju nit pofenirati kak treba a kamoli nes drugo.....samo se reklamiraju na sve strane i skupi su ko sam vrag a nevrijede toliko koliko se hvale....
A kod koga si bila u Teuti?
Tko ti je radio? Ima tamo više frizerki...

Quote:
manekenka kaže: Pogledaj post
Tko te šišao u Teuti?
Quote:
bijelaorhideja kaže: Pogledaj post
cura s kratkom kosom, lucija ili tako nesto
Lucijana.

Inače, Tea koja je radila u Ruži u Vlaškoj je otvorila frizerski salon u Kaptol centru (na 1. etaži, preko puta onog dućana s posteljinom).
I Snježana koja je također bila u Ruži sad radi tamo.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2013., 18:25   #420
Quote:
Solitary cat kaže: Pogledaj post
A kod koga si bila u Teuti?
Tko ti je radio? Ima tamo više frizerki...





Lucijana.

Inače, Tea koja je radila u Ruži u Vlaškoj je otvorila frizerski salon u Kaptol centru (na 1. etaži, preko puta onog dućana s posteljinom).
I Snježana koja je također bila u Ruži sad radi tamo.
ja sam bila u teuti kod marine....ima ih i previse i samo se setkaju...

vidjela sam taj salon u kaptolu....mene nije dojmio...zene sjede unutra kao da su u izlogu...malo glupo...mogli su to bolje izvesti..
nemoraju bas svi buljiti i gledati tko se fenira....

i teuta (tea) je isto bila prije kod ruze!!!!
jel ovo neka druga tea sto je otvorila u kaptolu ili?????
kajjetebi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.