Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Poduzetništvo, računovodstvo i porezi Pokrećemo poduzetništvo u Hrvatskoj - za računovođe i one koji ih trebaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.11.2016., 13:47   #1
radno vrijeme

molim pomoć!

rečeno mi je da moram staviti radno vrijeme na ulazu u poslovni prostor... tek krećem, a u tom prostoru bit će ured i skladište za webshop. neće mi dolaziti kupci osim, eventualno, da preuzmu narudžbe (to moram provjeriti je li dozvoljeno - zna tko?) i zato nisam baš sigurna što staviti. mislila sam "RADNO VRIJEME ZA STRANKE PREMA DOGOVORU", no ne znam jel to ok?

inače, radno vrijeme bit će mi šaroliko, ovisno o dolasku robe i narudžbama, ne uvijek isto..
dreamer~dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2016., 18:57   #2
Quote:
dreamer~dreams kaže: Pogledaj post
molim pomoć!

rečeno mi je da moram staviti radno vrijeme na ulazu u poslovni prostor... tek krećem, a u tom prostoru bit će ured i skladište za webshop. neće mi dolaziti kupci osim, eventualno, da preuzmu narudžbe (to moram provjeriti je li dozvoljeno - zna tko?) i zato nisam baš sigurna što staviti. mislila sam "RADNO VRIJEME ZA STRANKE PREMA DOGOVORU", no ne znam jel to ok?

inače, radno vrijeme bit će mi šaroliko, ovisno o dolasku robe i narudžbama, ne uvijek isto..
ista stvar i kod nas.Meni rekla u uredu za gospodarstvo da neko radno vrijeme mora biti, moze to biti 1h na dan ...kad ces jednostavno biti u uredu/skladistu. Nije mi bilo jasno cemu to jer web shop radi 0-24 pa mi radno vrijeme nije imalo smisla, na to mi je rekla: a kad ce ti inspekcija dolazit ?
Mi smo na koncu stavili 2 radna dana po 2 sata i dopisali jos po dogovoru.

Za dolazak kupci ti ne znam rec ali bi rekla da ne može.To bi onda trebala biti i klasificirana obicna trgovina a ne web shop?al valjda ce se naci netko tko zna vise o tome . (ima na fb grupa ecommerce gdje mozes naci dobe savjete
__________________
Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac?
silver.mouth is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.