Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2008., 10:04   #181
Sobna vrata

Vidim da dosta vas ima problema sa sobnim vratima. Probajte kontaktirati firmu u Zagrebu Dovratnik d.o.o. na Samoborskoj tel. 01/3498014. Proizvode sobna furnirana vrata po mjeri po dobrim cijenama (od nekih 600 kn). Isporuka se u nekih 3-4 tjedna, a imaju nešto i na lageru
HP-box is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 08:25   #182
www.dovratnik.hr
HP-box is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.02.2008., 21:19   #183
i meni trebaju po mjeri, ali do 3000 kn to baš i nije moguće osim ako se hoće neka najjednostavnija. dosta sam gledao zadnje vrijeme i definitivno odlučio da će biti od neke talijanske marke jer su neusporediva i po kvaliteti, materijalima, opremi i prije svega dizajnu.
e sad još jedino odabrati marku, model, materijal, boju... a samim time odlučiti i koliko love uložiti...uh-uh
skinnyfat is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2008., 23:52   #184
http://stolarijakaric.com
Mi ovdje naručili i prezadovoljni smo.
Njihovo sve od mjerenja do montiranja +brava+ključ.
Cijena-nemam pojma više točno otprilike 220€
Svaka vrata su bila drugih dimenzija. Nazovite pa se raspitajte, ja ne znam sve detalje jer je muž dogovarao detalje
Ovakva su naša
http://img217.imageshack.us/img217/4...javratabo7.jpg
Valjda nisu u medjuvremenu puno poskupili
__________________
slikice svadba
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2008., 16:57   #185
takva vrata bi mogla jedino u neki klasični prostor, a moj nije u klasičnom stilu..
skinnyfat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 14:37   #186
nisu to jedina vrata koja imaju.
nama su ta najljepša bila i savršeno su se uklopila
__________________
slikice svadba
tina04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 20:39   #187
vidio sam da nisu jedina, ali i ostala su stilu koji je demode, danas takva vrata više ne idu... kažem, jedino ako su u pitanju klasična uređenja prostora ili nešto skroz jednostavno... ja tražim nešto suvremeno da mi se uklopi u prostor...
skinnyfat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2008., 18:08   #188
Da li netko zna gdje se mogu kupiti najpovoljnija protuprovalna ulazna vrata?
buba_mara_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 12:10   #189
pogledaj lip bled, imaju prodavaonicu u remetincu zgb, odlična vrata za ok lovu, mene konkretno gotova vrata sa dovratnikom i kvakom sa popustom cca 1000kn/kom. Ne znam dal rade po naruđbi.
__________________
radim na crno, trošim na bijelo
tom2802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2008., 12:12   #190
http://www.lip-bled.si/
__________________
radim na crno, trošim na bijelo
tom2802 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 17:29   #191
Quote:
stanka kaže: Pogledaj post
Cijene?
Pa kako koja vrata. Ova kaj sam ja uzela Impronta su od 10-15.000 kuna, ali ta su stvarno vrhunska. A inače za design vrata, kao ona što se mogu vidjeti po talijanskim časopisima, treba računati sa barem 7-10.000 kuna. Iako ima već od mislim 2.500 kn jednostavnih, ali ipak kvalitetnih vrata. Ali sve su dobre i poznate marke, tako da se može biti potpuno sigurno u kvalitetu. Najveći mi je problem bila tako velika ponuda jer mi se toliko toga jako sviđalo pa se je teško odlučiti.
evo gledam ta impronta vrata i stvarno su fenomenalna.Svida mi se vise njih ali idem ovih dana u iglass vidjeti to uzivo.Reci mi koji si model vratiju uzela i koliko se krecu cijene opcenito njihovih vratiju,barem minimum koji mogu ocekivati za obicna,tnx
matija74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2008., 19:10   #192
http://www.jadrandrvo.com/albumi/200706/albumi.html ovakva vrata su 1200 kn kao i http://www.gradinasplit.hr/ jednostavnija su 1200-1600 (i prave se po mjeri naravno)
__________________
You only live once, but if you do it right once is enough
crnka st is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2008., 08:52   #193
na kraju smo se odlučili za vrata od conture, jer su cjenovno i izgledom bila najprihvatljivija... i nismo pogriješili...
uzeli smo ih preko trgovine "jonny" u puli... došla su u roku... a posebne pohvale robiju koji ih je montirao
povjetarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2008., 09:27   #194
Problemi,problemi.vrata se ne kupuju svaki mjesec i nije lako naći i dobar dizajn i kvalitetu.Ja sam imao problema sa javorom iz Bjelovara.Od 9 vrata 3 su napravili krivo a grešku neće prihvatiti ,nego su tražili da ponovno platim. Otišao sam u Vel. Goricu u Euromont i tamo stvarno imaju veliki izbor vrata i kvalitetnih i moderno dizajniranih. Ako netko hoće neka nazove 6225910. žao mi je što za njih nisam znao prije.
igor_zagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 15:48   #195
Quote:
sky cruiser kaže: Pogledaj post
Trenutno mi se "Javor-Patkovac" , kraj Bjelovara čini najozbiljnijim kandidatom da zatražim ponudu...Ne znam imaju li u ZG kakav salon ?
izuzetno nezadovoljan spomenutom firmom
chunky is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 18:32   #196
A koji su razlozi , daj malo opiši ?
sky cruiser is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2008., 23:38   #197
Da li netko ima iskustva sa firmom Istradrvo iz Poreča. Rade interijere, namještaj i vrata, a to posljednje me i interesira. Moderna -od javora horizontalno furnirana cijena 4200 sa montažom.Nije toliko važna cijena ako je kvaliteta vrata i izvedbe vrhunska. Mislim cijena je uvijek važna ali platio bih ako su stvarno dobra. Od hrasta dođu 15% jeftinije, čisto za orjentaciju.
lionchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2008., 12:41   #198
Ljudi vi niste normalni - za jedna vrata dati 10 000 kn!
Dajci is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 29.06.2008., 22:01   #199
Quote:
matija74 kaže: Pogledaj post
evo gledam ta impronta vrata i stvarno su fenomenalna.Svida mi se vise njih ali idem ovih dana u iglass vidjeti to uzivo.Reci mi koji si model vratiju uzela i koliko se krecu cijene opcenito njihovih vratiju,barem minimum koji mogu ocekivati za obicna,tnx
Evo ovako, ja sam u biti kombinirala 2 modela impronta. Na dvije prostorije sam stavila dizajnerski model, a na ostale jednostavnija, ali sve u svijetlom hrastu. Onaj dizajnerski model je Over.
Ja sam ih kupovala prošle godine i tada su cijene za Impronta vrata bile od nekih 7 tk pa na gore, mislim bez PDVa. Moja jednostavnija vrata s još nekim doplatama su me došla skoro 10 tisuća, a ona dizajnerska oko 13. E sad, sve zavisi kaj točno biraš, koji modeli, boje, opreme i kaj ja znam...
Ali u svakom slučaju ako si ih možeš priuštiti ja ih prepuručam jer sam više nego zadovoljna, a i svi koji su ih vidjeli su ostali oduševljeni.
stanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2009., 01:58   #200
Smile

Pozdrav svima,
čitam vaše postove i puno mi pomažu pri odlukama što kupiti i gdje. Imam jedno pitanje. Da li je itko naručivao vrata u firmi Bilokalnikdrvo d.o.o. (nexe grupa). vidjeli smo ih na Ambijenti 2008., svidjela su nam se jedna vrata i čovjek nam je rekao da koštaju 700,00 kn, na to sam ga ja još dva puta upitala: Koliko koštaju? Kako samo toliko? Vrata su bila savršena i nisam mogla vjerovat da toliko koštaju. Zanima me vaše iskustvo s njima. Molim vas pomozite.
Hvala svima unaprijed.
tonigirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.