Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2007., 17:23   #1001
Gle imas jos jako puno vremena da nadjes savrsen restoran. Preporucam ti Paviljon. Tamo ti stane 100 ljudi. U centru je i isti je cijenovni razred kao As. Bila sam na svadbi u 7. mj tamo i stvarno nemam nikakvih primjedbi. Jako mi se svidjelo. Da imam malo manje gostiju tamo bih se vjencala.
Delphine is offline  
Old 26.04.2007., 17:25   #1002
da rekoh nemam svadbenih iskustava sa asom al mi je proroda i klopa baš onak če če...u biti tamo smo htjeli dok nam se vrtila ideja o maloj svadbi...
eto dobro da je delphine mogla malo više pomoći....
sly47 is offline  
Old 26.04.2007., 17:32   #1003
U Paviljon idem isto tako na razgovor, pa cu vidjeti.
Kada smo ima svoje "sudbeno da " ovdje; sve je bilo savrsno; i trebalo mi je jeadn dan i pogledati samo jedno mjesto da znam da je to ono sto zamislila; istina bilo nas je malo manje ovdje; ali smo cijelo mjesto dobili za sebe i tamo smo se i vjencali.
Prilazem web stranicu:
http://www.knowlecountryhouse.co.uk/index.htm

Znam da se nista nece moci usporediti sa tim danom; ali da dodemo relativno blizu; to bi me ucinilo jako sretnom.

Zelim vam ugodnu vecer svima!
brfa is offline  
Old 26.04.2007., 19:58   #1004
Da li netko zna koji je ovo restoran/hotel/sala?
Slika je sa web stranice art studija.

__________________
potpis. zadovoljni?
Brančika is offline  
Old 26.04.2007., 22:26   #1005
Po ovom sto vidim, to ti je sheraton
__________________
Jedan je život..iskoristi ga..
Mischa is offline  
Old 26.04.2007., 22:32   #1006
Definitivno Sheraton!!!
__________________
sreća je...
mila78 is offline  
Old 27.04.2007., 01:45   #1007
Quote:
zver kaže: Pogledaj post

bok,
i ja sam bila na tom sajmu Vjenčanja.
Holding organizira svadbe na otvorenom na Jarunu, Sljemenu i Hipodromu.
točnije rečeno organizira ih Podružnica Upravljanje sportskim objektima, u sastavu Holdinga.
možda da probaš nazvati i raspitati se malo.
iskopala sam ti i broj: na PM, Magg.
sretno i javi što je bilo


Sorry!!
Ma thnx na broju imam broj nego sam pitala općenito jeli netko uspio dogovoriti s njima bilo što....sve info u vezi toga imam ali se par dana nitko ne javlja tam na telefone....

kad nekaj saznam javim tu ....
Ciklama is offline  
Old 27.04.2007., 01:47   #1008
Quote:
brfa kaže: Pogledaj post
Svadba je 24.05. 2008
ali, kako ja zivim malo dalje od HR i ne namjeravam potrositi sav svoj godisnji odmor na konstantno trazenje restorana; hotela i sveg ostalog; i kako pola mojih gostiju mora kupit avio karte puno unaprijed jer ne zelim da placaju basnoslovne cijene - tako je datum zacementiran sa svima i crkvu smo vec rezervirali. A crkva je u centru;svi ce odsjesti u hotelima u centru da im sve bude lako za preobici tih par dana sto smo tamo svi skupa; sada ja moram naci nesto u centru i rezervirati jer ne mogu stalno skakati na avion.
Dode mi da sve otkazem i ostanemo zivjeti sretno u grijehu!
Vec vidim da mu se kosa dize od te pomisli.
Ja ti također preporučam Paviljon jer je super restać i izgleda skroz slatko , super opcija ak imaš svadbicu do 100-tinjak ljudi da svi stanete u jednu dvoranu
Ciklama is offline  
Old 27.04.2007., 08:22   #1009
Quote:
txiki kaže: Pogledaj post
Ja necu graknut na tebe... ja nisam bila unutra... ali izvana me nije impresionirao... ali znam ko ce graknut na tebe... pa se pripremi
ak si mislila na mene onda se grdo varas

Ja ne govorim o vanjskom izgledu jer me to najmanje zanima
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 27.04.2007., 08:25   #1010
Quote:
lychee kaže: Pogledaj post
a kaj je sa hotelom Phoenix????
Stara sala mi je bila ok ali kazu da je ova nova puno, puno bolja ...... javim ti sve pocetkom 6 mjeseca ako cu ici na svadbu tamo jer mi je to blizu termina poroda pa nisam ziher
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 27.04.2007., 08:28   #1011
Quote:
lychee kaže: Pogledaj post
a kaj je sa hotelom Phoenix????
Ja sam bila na jednoj svadbi i jednoj krizmi tamo... što se tiče provoda bilo je super, ali mene taj Phoneix nikad nije oduševljavao, šta ja znam zašto, nešto mi jednostavno tamo ne paše i gotovo... Inače znam da lijepo dočekuju goste imaju one fore s otvaranjem šampanjca sabljom... ako se tebi sviđa mislim da nećeš puno pogriješiti, hrana i to je bila ok, ali meni je rijetko gdje loša hrana jer sam uvijek gladna i volim papati sve samo da ima puno
__________________
Sve je dobro :)
Volim te malena
MalaLola is offline  
Old 27.04.2007., 08:50   #1012
mi smo bili u phoenix pogledat, i nako stara sala je ok, mene nije bas nesto bila. na nas termin su oni bili zauzeti, pa su nama nudila novu salu. Odustali smo sto je nova sala bila u radu, pa neznas kako ce izgledat. Kad smo sat prolazili kraj Phoenix mislim da jos nije nista uradeno u novoj sali. Nevjerujem da bi bila gotova do 8mj. osim da su u zadnje vrime uradili je. Ali moram rec bili su bas ljubazni, skroz simpa.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Old 27.04.2007., 09:14   #1013
Quote:
Mrs B. kaže: Pogledaj post
mi smo bili u phoenix pogledat, i nako stara sala je ok, mene nije bas nesto bila. na nas termin su oni bili zauzeti, pa su nama nudila novu salu. Odustali smo sto je nova sala bila u radu, pa neznas kako ce izgledat. Kad smo sat prolazili kraj Phoenix mislim da jos nije nista uradeno u novoj sali. Nevjerujem da bi bila gotova do 8mj. osim da su u zadnje vrime uradili je. Ali moram rec bili su bas ljubazni, skroz simpa.
Nova sala je gotova jer je prva svadba bila u 4 mjesecu
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 27.04.2007., 09:30   #1014
Udavace su zakon!!!!

Inace mi kaparili Phoenix za 8/9/07 nadam se da nece biti sore ak nes zabrljaju!!!
lychee is offline  
Old 27.04.2007., 09:30   #1015
ozbilino jos sam ja prolazila za uskrs kraj phoenix, i nije mi izgledalo da je gotova. Bas bi me zanimalo kakva je sala. idem kopat po internetu.
__________________
[
Mrs B. is offline  
Old 27.04.2007., 09:36   #1016
Quote:
Mrs B. kaže: Pogledaj post
ozbilino jos sam ja prolazila za uskrs kraj phoenix, i nije mi izgledalo da je gotova. Bas bi me zanimalo kakva je sala. idem kopat po internetu.
bila je frendica u sali polovicom 4 mjeseca na definitivnom dogovoru... i mene zanima, i ak se ne porodim do njene svadbe u 6 mjesecu imat cu je cast i vidjet uzivo
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Old 27.04.2007., 11:00   #1017
Quote:
mila78 kaže: Pogledaj post
Definitivno Sheraton!!!
Ah... šteta
Mischa i Mila78 hvala na odgovoru!

EDIT: Još jedna slikica, sa videa studija DT. Zna li netko koji je ovo restoran? Vrlo zanimljiv ambijent. To je sa prvog videa "najljepši trenuci"

__________________
potpis. zadovoljni?

Zadnje uređivanje Brančika : 27.04.2007. at 12:08.
Brančika is offline  
Old 27.04.2007., 12:09   #1018
Ima li netko iskustva s restoranom Casablanca?
maan is offline  
Old 27.04.2007., 13:52   #1019
Evo mi smo imali svadbu u hotelu "AS" i meni je bilo savrseno. Ambijent super, iznenadila me klopa koja je bila odlicna i u ogromnim kolicinama, usluga besprijekorna, stvarno sam jako zadovoljna, a i apartmancek koji smo dobili nije bio los iako nismo puno odspavali.
Mislila sam da ce bi iproblem tepih na plesnom podiju ali uopce nije smetao, bar nema se nije slizalo. Gosti su bili isto zadovoljni sto mi je isto bilo bitno. Ja se nisam previse opterecivala oko detalja i organizacije oni su sve vodili u dogovoru s bendom i proslo je super!
Toplo preporucam!
mala_1 is offline  
Old 01.05.2007., 13:37   #1020
Mission impossible-kako organizirati vjencanje?!

Nisam ni pocela kako treba, a vec imam osjecaj da je nemoguce!? Jedna od dilema je odabir pravog restorana u Zadru?! Ako imate kakvih iskustava po pitanju toga, podijelite ga, bila bih vam zahvalna!
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:29.