Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.09.2014., 17:24   #3901
Tema je koji orbitrek kupiti.
Kupujem ga, citam tone teksta, jako malo informacija a puno potrosenog vremena.
Koliko tko ima špeka,kako kome radi srce,
Koliko se tko znoji, svega, a tako malo konkretnih preporuka modela
Mimica7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2014., 13:28   #3902
Da li neko zna gdje mogu kupiti orbitrek do 2000 kuna, a da podnosi veću kilažu?
monique_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2014., 16:44   #3903
Uze san orbitrek ima dvi godine orbitrek marke silver u emmezete , neradi mi onaj computer za mjerenje pulsa , kilometraze calorija , neznan kako to nastimat stalno pokazije nule ?
babayaro87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:24   #3904
Jeste li probali resetirati to računalo?ili mijenjati baterije?
astra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2014., 20:26   #3905
Quote:
monique_7 kaže: Pogledaj post
Da li neko zna gdje mogu kupiti orbitrek do 2000 kuna, a da podnosi veću kilažu?

pronađite model na netu,google svašta zna , a onda ga povoljnije nađete u oglasniku i to je to. moje je s opterećenjem do 150kg.koliko bi vama "trebalo"?ne bih vas htjela uvrijediti ili nešto,čisto da pomognemo u traženju..
astra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2014., 12:02   #3906
Quote:
astra1 kaže: Pogledaj post
pronađite model na netu,google svašta zna , a onda ga povoljnije nađete u oglasniku i to je to. moje je s opterećenjem do 150kg.koliko bi vama "trebalo"?ne bih vas htjela uvrijediti ili nešto,čisto da pomognemo u traženju..
Nažalost za 2000 kn je može možda naći neki rabljeni, ali to je uvijek pitanje kakvog je stanja

Za 150 kg ispod 6000 kn da je kvalitetno i da se neće raspasti u tjedan dana se teško može naći
LauraTia is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2015., 13:28   #3907
Imala sam velikih problema s ovim Orbitrekom, starijim tip/model
jer su se susjedi bunili da buči (ISTINA).
Posuđujem sliku, ali točno ovaj
http://www.harrypark.com/wp-content/...5/orbitrek.JPG

Imate li svježih preporuka - koji model sigurno je tiši da se opet ne dovedem u sličnu situaciju da kupim, a ne smijem koristit....
__________________
...on and on
jedna_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 08:05   #3908
evo anpi, nakon sto je celjade stasalo, a majka natukla dobrano kila- natrag na rekreaciji:
prije sam uvijek imala dovoljno vremena za teretane, klizanja, rolanja, trcanje.. ali celjade trazi svoje a u 21h mi se po ovoj hladnoci nikamo ne glavinja tako da je orbitrek stigao na tavan. model? rabljeni kettler, nadam se da ce posluziti svrsi. prosli vlasnik ga je toliko cesto koristio da jos ima i onu plasiku na displaju
Prvo sam djipala na njemu 10dne s jednim danom predaha da se uvjerim da ja to mogu i hocu prije nego li s odlucila napisati post ovdje. Plan? 20kg manje.. Ima li aktivnih na temi da skupa kratimo dane i oentiramo uspjehe i neuspjehe?
__________________
16.7.2013.
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:00   #3909
Ja ću...čim ga kupim.
I bravo za plan, sad samo..kreni!
__________________
...on and on
jedna_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 23:41   #3910
ajd pozuri s kupovinom da mi se cim prije pridruzis
__________________
16.7.2013.
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2015., 12:28   #3911
orbitrek magnet ili kais(lanac).Veliko prasanje koji tip da odaberem.Molim za pomoc i oko Orbitrek platinium i Elite koji je bolji i u cemu je razlika.
brabovski is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2015., 17:23   #3912
Muku mučim da neki nađem i nikako...svi koji prodaju su daleko, a nema dostave ili je preskupa, itd.
Ima dosta po netu marke Olpran i SILVER, taj najčešće-
isplati li se ?
__________________
...on and on
jedna_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 22:25   #3913
Pozdrav, može li mi netko preporučiti neki model orbitreka, bitno mi je da je tih dok se radi na njemu pošto živim u zgradi pa da ne stvaram susjedima buku. Imam 80 kg i planiram svaki dan ga koristiti oko 1h. Što se cijene tiče, htio bih najisplativiju opciju ako ima do 2000 kn, no ako je cijena/kvaliteta ogromna razlika, može i više od 2000.
I da, zaslon, mjerenje pulsa, senzori, programi itd... to mi je sve nebitno; moze s tim, moze bez toga.

Zadnje uređivanje imunoglobuling : 26.02.2015. at 23:13.
imunoglobuling is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 10:10   #3914
Quote:
jedna_ kaže: Pogledaj post
Muku mučim da neki nađem i nikako...svi koji prodaju su daleko, a nema dostave ili je preskupa, itd.
Ima dosta po netu marke Olpran i SILVER, taj najčešće-
isplati li se ?
a imam Olpranov vec par godina (model vise ne znam koji je) - kupljen u Intersparu na akciji i tad je bio oko 1000 kn a mozda i vise - za kucnu upotrebu dovoljan. Pise na njemu da je za tezine max 100kg al na njemu je vjezbao i muz koji je tad imao preko 115 bez imalo problema. Radi dan danas super, tih je i vrijedi tih novaca
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 22:00   #3915
Puno ti hvala za info
Svi me odgovaraju od ta dva modela, ali ako je tih- ja nemam dvojbe.
Samo da i susjedi misle isto
__________________
...on and on
jedna_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2015., 22:57   #3916
Ja imam Sliver kupljen prije 3 godine na akciji za nekih 800-900 kn i skroz je ok. Dan danas radi, jednostavan je za uporabu. Služi svrsi. Mislim da ne mora biti orbi od par tisuća kuna da bi to bilo to, i ovi jeftiniji su dobri.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2015., 12:25   #3917
Quote:
jedna_ kaže: Pogledaj post
Puno ti hvala za info
Svi me odgovaraju od ta dva modela, ali ako je tih- ja nemam dvojbe.
Samo da i susjedi misle isto
ovaj moj je tih - tj svi magnetni su ti tihi i nece ih sigurno cut susjed jer ga nece cut no tvoji ukucani

Jedino je "mana" tih kucanskih sto imaju kratak hod, ako kuzis kaj hocu rec - ne mozes nogama radit velike zamahe kao na onim oribitrecima u fitnes centrima (meni su cak ti profi malo predugacki pa se lovimo ja-tijelo-noge jer sam ja kratka)
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 16:19   #3918
Kako večina vas potroši toliko kalorija, ja recimo za 30 min. brzina 16/17,2 nivo 3 potrošim oko 90 kalorija , imam orbi xplorer polaris 120 kg /8 zamašnjak . I da nemrem vrtit brže od toga.
ljiljken is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 16:33   #3919
Mozda ce glupo zvucat, al sta radite dok vjezbate na orbitreku da vam ne bude dosadno? Ok, moze se slusat muziku, al ono, vrtit pedale sat vremena i buljit u zid...nakon mjesec dana, to je mucenje. Tv mi je u drugoj sobi, probala sam gledat nesto na laptopu, al ne mogu i jdno i drugo. Meditacija da sam na plazi na Havajima??
Hurmashicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2015., 17:03   #3920
Raspalim muziku do daske i pjevam
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:24.