Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2007., 14:04   #81
ma kakav čeh ili poljak?ne bih reko ni da će bit rus...
ej, pa mi smo izmučeni balkanci,nešto kao i crnci u getu,hoću reći imamo isti mentalitet i mučeni smo od ''viših rasa''...
a glavni lik iz san andreasa bio je crnac!
ja mislin da je to hrvat
zidane21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2007., 14:14   #82
ajme,pa jeste ga vidili?
pravi balkanac!
zidane21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 17:52   #83
Evo nekoliko novosti (barem što sam ja saznao):
U igri se neće moći voziti avioni.
Od Nike rođak Romano je Hrvat. (tao sam ćuo od jednog tipa iz moje škole )
Igra će koristiti novi, napredni engine da bi cijeli doživljaj bio što realniji (e sad jeli je njihov engine ili su ga kupili to je pitanje)
Grad Liberty City biti će manji od države San Andreas, ali naravno mnogo detaljniji.
Također sam dobio dojam da je igra puno ozbiljnija od San Andreasa.
Zvukovi oružija mnogo bolji.
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 17:55   #84
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
mozda je slovenac haha
Mapa slovenije bila bi premala....
M3NT4L is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 21:20   #85
ako je slovenija onda će igra jako kratko trajat
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 21:25   #86
Nije nitko rekao da se radnja odvija u Sloveniji već da je protagonist Slovenac iako je i to bila zajebancija
Drizzt61 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2007., 21:32   #87
Quote:
Drizzt61 kaže: Pogledaj post
Nije nitko rekao da se radnja odvija u Sloveniji već da je protagonist Slovenac iako je i to bila zajebancija
Znam i ja se zajebavam tome što je slovenija zavidno veća od hrvatske, i što oni znaju pisati referendume a mi ne
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 11:34   #88
Quote:
M4t174 kaže: Pogledaj post
Evo nekoliko novosti (barem što sam ja saznao):
U igri se neće moći voziti avioni.
Ali ce se i dalje moci voziti helici i cijeli sistem letenja je ostao! A i puse na official page! evo:

#

Kobe Asks: I heard that you can’t fly in Liberty City anymore. What is up with that?! Flying is one of my favorite parts of this series!

This is incorrect. There are no airplanes in the game, but flying is still there. One means of this is the helicopter. As Dan pointed out, this is just one city and a plane really doesn’t fit into that very well for gameplay. Flying is still very much a large part of the game.
SefPerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 13:09   #89
Quote:
SefPerica kaže: Pogledaj post
Ali ce se i dalje moci voziti helici i cijeli sistem letenja je ostao! A i puse na official page! evo:

#

Kobe Asks: I heard that you can’t fly in Liberty City anymore. What is up with that?! Flying is one of my favorite parts of this series!

This is incorrect. There are no airplanes in the game, but flying is still there. One means of this is the helicopter. As Dan pointed out, this is just one city and a plane really doesn’t fit into that very well for gameplay. Flying is still very much a large part of the game.
Malo mi je glupo što ima samo helica
ali nema veze igra mora biti dobra
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 18:47   #90
Quote:
M4t174 kaže: Pogledaj post
Malo mi je glupo što ima samo helica
ali nema veze igra mora biti dobra
ne slazem se..........dobro je i reka lik...........to je samo grad.........di si vidio da neko ide iz jednog kraja grada u drugi sa avionom........grugo je san andreas.........al ovdi je bolje da nema aviona ak je samo jedan grad
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 19:54   #91
Glupo je izbacivati relativno friško uvedena nova vozila...kaj fali da se vozim s avionom pa makar bio samo jedan grad...užitak je užitak
Swen is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 20:03   #92
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
ne slazem se..........dobro je i reka lik...........to je samo grad.........di si vidio da neko ide iz jednog kraja grada u drugi sa avionom........grugo je san andreas.........al ovdi je bolje da nema aviona ak je samo jedan grad
a i to što kažeš...
ali kako da u jednom gradu nema zračne luke? Na slikama se vidi da je neki urbani grad, to mi je čudno da nema zračne luke i aviona
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 21:29   #93
Quote:
M4t174 kaže: Pogledaj post
a i to što kažeš...
ali kako da u jednom gradu nema zračne luke? Na slikama se vidi da je neki urbani grad, to mi je čudno da nema zračne luke i aviona
Pa, zračna luka vjerojatno je.
 
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 23:17   #94
Quote:
Dj Pajo kaže: Pogledaj post
Pa, zračna luka vjerojatno je.
tocno........vjerojatno ima zracnu luku.....ali letiti avijonom nebi imalo smisla za pricu.........mislim, pa di bi ti to letio 3km u jednom smjeru i 3km u drugom smjeru.....prvo dok uzletis vec kraj mape.......a drugo nema nikakvog smisla za pricu koja se odvija ocigledno u jednom gradu.........
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2007., 23:21   #95
Ai kad malo bolje razmisliš, moglo bi se i to rješiti. Oko grada dodaš malo ravnica i brda i eto ti mjesta za letenje. ILI da letiš prek ruuba mape na moru, tu i tamo neki brod i gotovo.
 
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:15   #96
Quote:
Dj Pajo kaže: Pogledaj post
Ai kad malo bolje razmisliš, moglo bi se i to rješiti. Oko grada dodaš malo ravnica i brda i eto ti mjesta za letenje. ILI da letiš prek ruuba mape na moru, tu i tamo neki brod i gotovo.
da al nebi imalo veze sa pricom..........a kolko god se mi samo vozikali i ne igrali mozda mislie.........gta je igrica koja ima pricu i radnju........tako da ovo tvoje nisu vjerojatno mogli uvrstiti u pricu..........
al bilo aviona ili ne.........vjerujem da ce igrica biti fenomenalna........pogotovo ak je, a je, na novom engine-u
__________________
ako mislis da ti ide lako u zivotu pogledaj bolje, mozda ti ide nizbrdo
s.w.a.t. 24-7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:18   #97
Quote:
s.w.a.t. 24-7 kaže: Pogledaj post
da al nebi imalo veze sa pricom..........a kolko god se mi samo vozikali i ne igrali mozda mislie.........gta je igrica koja ima pricu i radnju........tako da ovo tvoje nisu vjerojatno mogli uvrstiti u pricu..........
al bilo aviona ili ne.........vjerujem da ce igrica biti fenomenalna........pogotovo ak je, a je, na novom engine-u
da koristi bolji engine za detaljnija vozila, face i sl...
uglavnom negdje sam pročito da autori najavuju više modela likova, a ne da se ponavljaju kao u san andreasu!
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:42   #98
Exclamation

ma imat ce igrica sve kao i san andreas ne vjerujem da ce ju umanjivati odnosno da ce ju izbacivati avione i sl.
to bi bilo jako glupo od njih a oni nisu bas toliko glupi
ja vjerujem da ce ju je jos i unaprijediti
marko67 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 14:49   #99
Quote:
marko67 kaže: Pogledaj post
ma imat ce igrica sve kao i san andreas ne vjerujem da ce ju umanjivati odnosno da ce ju izbacivati avione i sl.
to bi bilo jako glupo od njih a oni nisu bas toliko glupi
ja vjerujem da ce ju je jos i unaprijediti

TO PIŠE NA SLUŽBENIM STARNICAMA!!!
Mapa će bit manja, nema aviona...
__________________
...64m1n6 2u1z...
M4t174 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2007., 15:42   #100
Neće biti aviona? Hvala Bogu
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:17.