Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2008., 00:59   #1
Sponzoruše - WTF?!

Ovako, na skoro svakom topicu kojeg otvorim neki se dečko obavezno požali kako on ne može nać curu jer su sve cure sponzoruše i on nije ćelav i ne vozi BMW-a. WTF?!
Zanima me šta je s tim dečkima danas, da za svoju nesposobnost krive druge?
Kako ja to ne znam ni jednu sponzorušu kad ih toliko ima? Di se vi to krećete onda? U kakvom društvu?
Ne kažem ja da ih nema uopće, ali većini cura nije bitno kakav auto voziš. Dečki danas hoće manekenke, hoće curu koju mogu pokazati... Takvoj curi možda moraš nešto i ponuditi.
Kako bi bilo da se vi dečki spustite malo na zemlju i počnete gledati normalne slatke i simpatične cure oko sebe koje traže samo jednog normalnog dragog dečka?
Kakva je to opsjednutost sponzorušama? Zašto neprestano tražimo krivce za vlastite neuspjehe?
Ako si jednog dana kupite BMW-a koji će onda bit razlog što ne možeš nać curu? Koga ćete onda okrivit?
Janis Jo is offline  
Old 25.05.2008., 01:03   #2
gle zna se,cure padaju na aute,ali nedaj bože da su sve takve...ima još poštenih i dobrih cura,samo treba ih nać
Pali_andjeo is offline  
Old 25.05.2008., 01:08   #3
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
gle zna se,cure padaju na aute,ali nedaj bože da su sve takve...ima još poštenih i dobrih cura,samo treba ih nać
To je tocno.Nije bitno mjesto gdje se izlazi,ali takvih cura koje gledaju sta npr vozis stvarno ima puno,ne moraju to biti klasicne sponze vec i cure od recimo 16 godina,ali nisu sve takve i ako tko hoce taj i nadje
Alex84 is offline  
Old 25.05.2008., 01:10   #4
Znam par takvih sponzoruša... jedna tek ima 15! Ostale sve pucaju na nekakve tatine sinove ili vlasnike firmi... Ali ja se ne krećem u takvom društvu, nit mi takve trebaju. Ima lijepih cura koje se ne sponzoriraju a čisto bi mogle zbog izgleda. a uostalom, kad se zaljubiš u jednu ona će ti bit najljepše biće na planetu iako ima možda i nije baš Iva Jerković ili na koju već drkicu bacaš.
Zujoo is offline  
Old 25.05.2008., 01:17   #5
Mene zanima zašto se dečko nikad ne zapita, jesam li ružan, jesam li neduhovit, jesam li glup, bahat, kreten... Bilo šta!

Zašto je uvijek razlog taj što ne vozi BMW-a?

Mene to zanima. Da ja ne mogu nać dečka zapitala bi se što ne valja samnom. Ne bi za to krivila imovinsko stanje.
Janis Jo is offline  
Old 25.05.2008., 01:20   #6
Quote:
Janis Jo kaže: Pogledaj post
Mene zanima zašto se dečko nikad ne zapita, jesam li ružan, jesam li neduhovit, jesam li glup, bahat, kreten... Bilo šta!

Zašto je uvijek razlog taj što ne vozi BMW-a?

Mene to zanima. Da ja ne mogu nać dečka zapitala bi se što ne valja samnom. Ne bi za to krivila imovinsko stanje.
Ako misli da treba bit ćelav i imat BMW onda je ovo gore navedeno...

Dakle slažemo se da je BMW 3 najčobanskiji auto ikad?
Zujoo is offline  
Old 25.05.2008., 01:29   #7
Quote:
Zujoo kaže: Pogledaj post
Ako misli da treba bit ćelav i imat BMW onda je ovo gore navedeno...

Dakle slažemo se da je BMW 3 najčobanskiji auto ikad?



__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Old 25.05.2008., 01:49   #8
Nisam ćelav, nemam BMW, nemam pare, a imam curu. Kako to?
Panga is offline  
Old 25.05.2008., 01:50   #9
Quote:
Panga kaže: Pogledaj post
Nisam ćelav, nemam BMW, nemam pare, a imam curu. Kako to?
imaš neš u mozgu?
Pali_andjeo is offline  
Old 25.05.2008., 02:12   #10
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
imaš neš u mozgu?
Ok ima nesto u mozgu,ali zasto mi se cini da se potencira da oni koji su celavi i imaju recimo bmw kao da su bad gays,kao da bi se neko morao stiditi sto ima bmw??
Alex84 is offline  
Old 25.05.2008., 02:14   #11
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
Ok ima nesto u mozgu,ali zasto mi se cini da se potencira da oni koji su celavi i imaju recimo bmw kao da su bad gays,kao da bi se neko morao stiditi sto ima bmw??
pa oni čelavci kojima ne ispada kosa,oni su večini bad boys ili se tako prave...a oni koji voze bmw,što pa i moj stari ima bmw pa smo ok ljudi
Pali_andjeo is offline  
Old 25.05.2008., 02:15   #12
SPoznoruse cure koje traze sponzore
Sex-machine is offline  
Old 25.05.2008., 02:20   #13
Quote:
plavi_andeo kaže: Pogledaj post
pa oni čelavci kojima ne ispada kosa,oni su večini bad boys ili se tako prave...a oni koji voze bmw,što pa i moj stari ima bmw pa smo ok ljudi
A sta je za tebe bad boys??
Alex84 is offline  
Old 25.05.2008., 02:22   #14
bad boy zlocest deckos
. mislim da je to Collin Farel
Sex-machine is offline  
Old 25.05.2008., 02:26   #15
Quote:
Alex84 kaže: Pogledaj post
A sta je za tebe bad boys??
skinsi evo ......svi oni koji rade gluposti

Zadnje uređivanje Pali_andjeo : 25.05.2008. at 03:29.
Pali_andjeo is offline  
Old 25.05.2008., 02:37   #16
Znam ja jednoga kojeg cure stalno ostavljaju neću reći iz kojih sve razloga jer mi je drag i onda se dođe žaliti i pitati mišljenje iz ženske perspektive o tome zašto je ona njega ostavila. Ne vozi BMW, ali nije daleko, ima i poprilično kose, ali stalno se žali kako on jadan uvijek naleti na sponzoruše i kako su današnje ženske sve takve i nema nijedne normalne... Ja mu onda prvo kažem: "Hvala na komplimentu!", a onda ga pitam kako ju je uopće upoznao. A on da je platio jedno, dva, tri pića, pa je odvezao kući u svojoj rodjačkoj makini i tako. I nakon šta je 500 puta ispričao iste žalopojke meni više dopizdilo, pa sam mu rekla da ne plaća više od dva pića jer je očito da takve i traži kad ne zna prići na drugi način ili upoznati nekoga negdje drugdje osim za šankom zadimljene birtije, a da mu onoj koja sama sebi plaća piće ni ne prilazi jer se osjeća inferiorno. Šta je najgore, uopće nije neki veliki sponzor, nego samo ima takav zdravoseljački mentalitet, pa nalazi iste takve zdravoseljačke sponzoruše koje sjednu za šank s 20kn u džepu i čekaju da dođe jedan takav "di s', mala" sugar daddy i plati koktelčić. Tako obično ide priča s takvima koji se žale na "ove današnje ženske".
Zekoslawa is offline  
Old 25.05.2008., 03:10   #17
Thumbs up

ma mogu one bit sponzoruše koliko hoće briga me, samo nek su kinky..
__________________
zakaj si zbušil loptu
ludibero is offline  
Old 25.05.2008., 03:28   #18
šalu na stranu, ovakva je stvar:

u samoj suštini ljudskog bića je upisano to da su žene "sponzoruše" a muškarci "face". Radi se o tome da su žene u materijalnom pogledu stvorene da budu "primatelji", dakle da svojim prirodnim izgledom i ponašanjem, šarmom, čistoćom, građom tijela, privuku što sposobnijeg i zdravijeg "mužjaka" koji će u najboljoj mjeri moći njoj pružiti sve što joj je potrebno za njen životno preddefinirani cilj - rađanje i uzdizanje djeteta.

Muškarci s druge strane imaju cilj isti kao i žene, dakle imati potomstvo, ali pristup je skroz drukčiji, dakle moraju privlačiti žene onime što ženama paše, i to nije sad na onoj glupoj razini "njoj se nije svidio moj mercedes jer ona voli honde", nego na čisto biološkoj - sposoban tip je onaj koji najbolje prolazi, a ako neki tamo lik ima bemburu i ćelav je, velika je mogućnost da će zadovoljiti ženkine kriterije u pogledu pogodnosti za uspješno nastavljanje vrste.

Eto, vidim da se autorica trudi oko mog topica, pa reko da se odužim.

cheers
__________________
zakaj si zbušil loptu
ludibero is offline  
Old 25.05.2008., 04:04   #19
daj prestanite više jaukat,i poradite na osobnosti.aha,to je malo teži posao
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 25.05.2008., 04:11   #20
Quote:
violently_happy kaže: Pogledaj post
daj prestanite više jaukat,i poradite na osobnosti.aha,to je malo teži posao
Sto je pjesnika htio reci?

Ako sam dobro razumio...pa valjda bi sponzoruse trebale poraditi isto na osobnosti.
__________________
Narod koji ne zna da poštuje svoju prošlost, nema ni svoju budućnost!
Mrak is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:07.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger