Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2003., 14:45   #1
Justin Wilson prešao u Jaguar

Dakle, Justin Wilson, vozač Minardia prešao je u Jaguar, na mjesto Antonia Pizzonie.
Jaguar je napravio sporazum s Minardijem da Wilson sezonu 2003. završi u Jaguaru, dok će Pizzonia ostati u Jaguaru kao zamjena i test vozač.

Eto...
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2003., 18:17   #2
Baš će mi falit Pizzonia...vozač iz malog mjesta usred đungle,a zovu ga Jungle boy ...
Black onyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2003., 20:16   #3
lol

konacno ce webber dobiti konkurenciju
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2003., 20:33   #4
Quote:
Black onyx kaže:
Baš će mi falit Pizzonia...vozač iz malog mjesta usred đungle,a zovu ga Jungle boy ...
Zaboravio si reći "malog mjesta usred đungle - Manaus"...
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2003., 23:12   #5
Da, već mi je bio pun kurac đanglboj bisera
M@rio is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2003., 09:53   #6
Pizzonia u šoku...

"The sudden decision by Jaguar Racing not to let me continue as a full-time Formula One driver for the team came as a complete shock to me," said Antonio Pizzonia to BBC Sport.


Jaguar decided to offer a testing role to Pizzonia but the Brazilian refused to consider this option. "As has been widely reported, Jaguar has offered me a reserve driver and testing role but I have declined this." said a bitterly disappointed Pizzonia.


Antonio Pizzonia was previously a test driver for Williams and it is unclear what the Brazilian intends to do next. "I now have to reflect on what has happened and decide which is the best course of action for me to take. However, I fully intend to pursue my career in Formula 1."
FiA is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.