Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija > Fotoaparati i oprema

Fotoaparati i oprema Tvornica fotografija

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2012., 07:39   #1
Question Follow focus

Pozdrav! Imam pitanje za koje se nadam zaista brzom odgovoru... Vjerujem da su neki vec shvatili o cem se radi iz samog naslova, no ako niste....
Follow focus je prsten koji se stavlja na objektiv kao pomoc pri rucnom zumiranju i focusiranju... Buduci da sam to nasao za kupiti samo na ebayu, zanima me da li ima i kod nas tog za kupit i gdje, te naravno, za koje novce... S tim da mi treba cvrsci ring buduci da ce se koristit za zoom na kameri... Hvala!
jacoby is offline  
Old 09.06.2012., 15:35   #2
[QUOTE=jacoby;39878029]Pozdrav! Imam pitanje za koje se nadam zaista brzom odgovoru... Vjerujem da su neki vec shvatili o cem se radi iz samog naslova, no ako niste....
Follow focus je prsten koji se stavlja na objektiv kao pomoc pri rucnom zumiranju i focusiranju... Buduci da sam to nasao za kupiti samo na ebayu, zanima me da li ima i kod nas tog za kupit i gdje, te naravno, za koje novce... S tim da mi treba cvrsci ring buduci da ce se koristit za zoom na kameri... Hvala![/


Primjetio sam da ima citanja no nit jedan odgovor, pa da malo updateam post.
To bi bilo to, http://item.mobileweb.ebay.com/viewi...id=18144474462, no za video kameru sa rucnim zoomom...
jacoby is offline  
Old 10.06.2012., 04:15   #3
Ovo je PDF Fotografija. Pitanja vezana uz video kamere pokušaj postaviti ovdje.
mljac1 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.