Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2015., 16:30   #7361
Quote:
martinmg42 kaže: Pogledaj post
Koj pozicija je u pitanju?
Niska
Pollux King is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 09:45   #7362
IPS powerful people - looking for Ships Electrician

Maersk - Assistant Driller

pozdrav
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 09:57   #7363
Seadrill - AB Seaman

Diamond - AB Seaman

Onstream - Senior Mechanic

Eni - OIM (Indonesia)

Transocean - OIM , GOM 6th Generation
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2015., 10:06   #7364
Crane Op - Transocean (Luanda)

Chief Mechanic - Parker Drilling (Sakhalin)
Chief Electrician - Parker Drilling(Sakhalin)

Senior Crane Operator - WRS
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2015., 16:48   #7365
moze li mi tko reci neke kompanije di posalt CV ili mailove agenata. imam polozeno BOISET,MIST,CA-EBS,NORWEGIAN ESCAPE,BANKSMAN SLINER STAGE1,OGUK MEDICAL. NEMAM ISKUSTVA NA PLATFORMAMA. AL imam iskustva u rafineriji tipa cjevar i varioc i brodski monter. moze pomoc
jmijat26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 01:21   #7366
Quote:
jmijat26 kaže: Pogledaj post
moze li mi tko reci neke kompanije di posalt CV ili mailove agenata. imam polozeno BOISET,MIST,CA-EBS,NORWEGIAN ESCAPE,BANKSMAN SLINER STAGE1,OGUK MEDICAL. NEMAM ISKUSTVA NA PLATFORMAMA. AL imam iskustva u rafineriji tipa cjevar i varioc i brodski monter. moze pomoc
Wood Group PSN
Slovenac2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 15:26   #7367
Quote:
jmijat26 kaže: Pogledaj post
moze li mi tko reci neke kompanije di posalt CV ili mailove agenata. imam polozeno BOISET,MIST,CA-EBS,NORWEGIAN ESCAPE,BANKSMAN SLINER STAGE1,OGUK MEDICAL. NEMAM ISKUSTVA NA PLATFORMAMA. AL imam iskustva u rafineriji tipa cjevar i varioc i brodski monter. moze pomoc
Odi na Rigzone, imaš na tisuće kompanija, na svaku se registriraš i apliciraš, mic po mic
mate11111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 16:20   #7368
Evo dobio sam ovo na mail,pa ako nekom odgovara ili znate nekog da mu odgovara podjelite dalje.....

Good Morning,

I have ran a search in our database using the phrase "Chief Officer and Second Engineer" therefore any CVs containing this phrase will pull through onto the mailshot. My apologies if the following position is of no interest to you, please disregard.

I am currently advertising the below positions:-

Job Ref: J12258

Genesis Personnel LTD currently seek a Marine Consultant- Onshore for our prestigious Client.
The position would suit a Chief Officer or 2nd Engineer with an Offshore Support Vessel background who is looking to move to an Onshore position.
Candidates must have sailing experience in the rank of Chief Officer or 2nd Engineer. Knowledge of DP Systems would also be preferable.
This position will be based in the Aberdeenshire area, applicants should reside in Aberdeenshire or be willing to relocate.

Within this role you will be responsible for the day to day management of safety and technical requirements for Clients Offshore Support Vessels. You will be required to carry out inductions prior to vessel going on hire, safety auditing, briefing and training of vessel crews must also be undertaken.

Applicants must hold a Full UK Driving License.

Start Date - ASAP
Annual Salary TBC (PAYE) dependant upon experience

Should these positions be of interest to you please send your CV in word format to [email protected]

Please feel free to share this advertisement with your own contacts.
NA-OS is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 15:42   #7369
Pozdrav!Radim u Morh-u vec 10 god na ratnim brodovima.Zanima me odlazak iz sustava te prelazak na stranca.Elektronicar-Mehanicar sam po struci trogodisnji stupanj i iman 29 god. zanima me da li se uopce isplati skidat iz uniforme u ovim godinama i da li bi imao malo vece sanse za ukrcaj na neku bolju kompaniju s obzirom da iman nekog iskustva u pomorstvu.Hvala ljepa na odg. i mirno more svim nasim Hrvatima diljem svijeta!
__________________
Svi oni šta ti glume navijače to su sve pičke kuiš
crna kesa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2015., 23:30   #7370
Znaci, ja sam poslije 2 god. odustao od trazenja posla na rigu jer sam shvatio da je iskustvo na istim presudno. Naime ipak sam napipao extra posao ali nevezano sa naftnom industrijom. Norveska, elektricar. Trenutno ucim norveske standarde elektrike i onda polazem za DSB licencu. Svima puno uspijeha u trazenju posla.
Leatherneck is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 12:14   #7371
Kakva je potraznja za automaticarima na platformama. Studiram elektrotehniku i zelja mi je usmerit se na automatiku. Trenutno radim kao pomocni elektricar u Saipem-ovoj podruznici Rijeka.
trofazni is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 13:21   #7372
Quote:
Leatherneck kaže: Pogledaj post
Znaci, ja sam poslije 2 god. odustao od trazenja posla na rigu jer sam shvatio da je iskustvo na istim presudno. Naime ipak sam napipao extra posao ali nevezano sa naftnom industrijom. Norveska, elektricar. Trenutno ucim norveske standarde elektrike i onda polazem za DSB licencu. Svima puno uspijeha u trazenju posla.
Ako nemas iskustva onda veza . Ako ni jedno ni drugo onda je pakleno tesko dobiti posao. Najgora stvar koja se moze uraditi je polagati sve kurseve i bacati 10 hiljada eura.
Dani111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2015., 19:54   #7373
Quote:
Dani111 kaže: Pogledaj post
Ako nemas iskustva onda veza . Ako ni jedno ni drugo onda je pakleno tesko dobiti posao. Najgora stvar koja se moze uraditi je polagati sve kurseve i bacati 10 hiljada eura.
Vezu nisam imao za rig ali zato iskustva imam koliko hoces i upravo to me i preporucilo Norvezanima. Ove kurseve placa kompanija koja me i zaposlila jer bez DSB licence nemozes raditi kao elektricar u Norway. Molo je cupav norveski jezik ali sve se da nauciti...u posetku primar je engleski ali sa naglaskom da se polako uci i norveski.
Leatherneck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2015., 23:12   #7374
Moze li mi netko pomoci. Za HSE poziciju pozeljo je imati fakultet slicnog usmjerenja, a od certifikata BOSIET, HUET, NEBOSH (da/ne) i sta jos? Ako ima tu netko tko je HSE volio bi popricati s njime. Zivjeli.
__________________
Da ne postoje Francuzi i Talijani u autoindustriji, mehanicari bi bili bez posla.
MartinTin is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 13:47   #7375
Jel ima tko od aktivnih da radi za NDC ?

Zanima me dali kompanija placa avionsku kartu ili sami ?
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2015., 17:30   #7376
Ne placa jednu nego tri!
Ne dobijes kartu nego novac za kartu. Na skyscanneru je povratna karta Abu Dhabi - Zagreb izmedju 2500 i 4500 kuna, a isplate ti oko 11000 za nju. Znaci ostane ti svaki hitch dzeparac od prosjecno 7-8 tisuca kuna.

Painteri nemaju air ticket kao ni neki roustabouti, ali to su Indijci, Pakiji i Filipinosi.
Europljani rade tek na pozicijama asst.mech., asst.elec., asst. driller pa navise.
Truly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 07:50   #7377
Hvala puno za odgovor.

Inace se nisam susretao s tim da moram sam organizirat karte.
Lik mi je ponudio sljaku za Rig mechanica pa pise u mailu ovo:

Travel: 1 Air ticket provided to point of origin

...pa me zbunio
__________________
Jedno srce , a tisuće nas !!
Ajkoola is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 08:07   #7378
Nacuo sam da ce NDC uzimat Floormane iz EU.Jel zna itko ista o tome?
sumegin is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 21:29   #7379
Pozdrav...poznato mi je više-manje sve o tome kako je teško upasti na platformu i sl. ali me zanima nešto malo konkretnije,a to je konkretan OPIS POSLA električara na platformi.....koje su mu zadaće i dužnosti i s kakvim aparatima se radi i susreće....ma sve što mi može netko o tome reći i molio bi da se oni koji nemaju nikakvog iskustva okane komentara...hvala
Gaby86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2015., 21:36   #7380
Refreshment BOSIET-a...

Pavia ili Ravenna ?
Jel je to sve isto ... gledam stranice u Ravenni, tamo je isto to opito papir.
Jel ima i jeli velika razlika u cijeni ? Koliko je uopće refresh bosieta ?

Hvala
romyo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.