Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2004., 10:30   #81
Quote:
Elektra kaže:
Na ekranu i u novinama ona izgleda zgodno, daleko od toga. Ali mislim da se taj njezin "izgled" uvelike razlikuje od onog kada ona nije u novinama ili na tv-u.

I ja bih izgledala mrak da se oko mene muva ekipa sa 10 šminkera, frizera, stilista itd. Mislim ono ...
I? Mislim, kaj je tu novoga kaj vec ne znamo godinama? "Jeste znali da zenske na foto - sessionima sredjuju da zgledaju puno bolje nego u svakodnevnom zivotu? A BTW, Papa je djevac." No offense, ali mislim da sama cinjenica da se oko vecine cure NE muva ekipa sa 10 šminkera, frizera, stilista itd. nesto govori.

Zena je komad kak god da okrenes. Kuzim kaj vi cure ocete reci, ali problem je u tome kaj su svi vasi prigovori totalno zanemarivi. Kad vidim REnatu Sopek na ekranu ja ju ne zelim slusat, ne zelim citat intervjuje sa njom, ne zanima me kakva je voditeljica, ne zanima me njena karizma i pogotov me ne zanima dal zna kaj je anticiklona ili ne, nego sam ganz zadovoljan ak joj mogu buljit u sise. Plitko? Da, je. Pa? Ako pak zelim razgovor ugodni naroda Slovinskog, onda se nadjem sa frendovima ili pak pisem po ovom forumu.

Quote:
Elektra kaže:
Baš me zanima koja bi pobijedila da se uz izgled uzme u obzir i nešto u glavi.. hehe
Nemam blage ko je bio tada pobjedio, al dok ne smisle nacin kak da najseksipilnijoj Rvatici prikazu mozak na naslovnoj strani u bikiniju a da to bude seksi, nije me ni briga.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 10:41   #82
Quote:
glupinickname kaže:
Zena je komad kak god da okrenes. Kuzim kaj vi cure ocete reci, ali problem je u tome kaj su svi vasi prigovori totalno zanemarivi. Kad vidim Renatu Sopek na ekranu ja ju ne zelim slusat, ne zelim citat intervjuje sa njom, ne zanima me kakva je voditeljica, ne zanima me njena karizma i pogotov me ne zanima dal zna kaj je anticiklona ili ne, nego sam ganz zadovoljan ak joj mogu buljit u sise. Plitko? Da, je. Pa? Ako pak zelim razgovor ugodni naroda Slovinskog, onda se nadjem sa frendovima ili pak pisem po ovom forumu.
Pa dobro, nitko ti ne brani da joj buljiš u sise. Možda bih i ja kojem voditelju buljila u prepone kada bi prikazivali osim gorenjg dijela i donji dio tijela Ali, šta je tu je.

Ali ja kažem kako ona nije za voditeljicu. Fakat me zaboli kako izgleda.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 10:43   #83
meni je ona mala nives iz letećeg starta, totalni mrak od djevojke.
a ima i savršenu malu guzu
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 10:45   #84
Quote:
Elektra kaže:
Ali ja kažem kako ona nije za voditeljicu. Fakat me zaboli kako izgleda.
što bi i trebala biti tema rasprave
__________________
People. What a bunch of bastards.
Thurgood is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 10:48   #85
Quote:
slafko kaže:
meni je ona mala nives iz letećeg starta, totalni mrak od djevojke.
a ima i savršenu malu guzu
totalno se slažem

__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:02   #86
Quote:
slafko kaže:
meni je ona mala nives iz letećeg starta, totalni mrak od djevojke.
a ima i savršenu malu guzu
E je, mala je stvarno simpa.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:03   #87
volim djevojke koje gledaju guze drugih djevojaka i komentiraju ih s " " emoticonom.

__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:05   #88
Quote:
slafko kaže:
volim djevojke koje gledaju guze drugih djevojaka i komentiraju ih s " " emoticonom.

hehe ja volim lijepe guze .. bez obzira tko je vlasnik te guze. U ovom slučaju je to žensko

A čuj, ako je cura dobra onda je dobra .. mislim, meni je Nives mrak .. bez daljnjega (eto ti još jedan)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:06   #89
ljudi, skrenuli smo s teme
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:09   #90
Quote:
kpt. Willard kaže:
E je, mala je stvarno simpa.
BLASPHEMY!!!1
take that back or face The Unfathemable Horros of the Spanish Inquisition!!1


kako možeš reći "simpa" .. nakon svih trauma koje je HT izazvao tom reklamnom kampanjom u nas normalnih građana?!
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:12   #91
Quote:
Elektra kaže:
hehe ja volim lijepe guze .. bez obzira tko je vlasnik te guze.
this is a start of a beautiful friendship.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:13   #92
Quote:
Elektra kaže:
ljudi, skrenuli smo s teme
to ti samo misliš. moj mračni plan kada sam startao temu je bio da se što prije dođe na temu guza. a posebno guze od Leteće Nives.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:24   #93
Quote:
slafko kaže:
to ti samo misliš. moj mračni plan kada sam startao temu je bio da se što prije dođe na temu guza. a posebno guze od Leteće Nives.
hehe ma mala je totalno (ne volim se ponavljati ali za nju se to isplati)
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:25   #94
Quote:
slafko kaže:
to ti samo misliš. moj mračni plan kada sam startao temu je bio da se što prije dođe na temu guza. a posebno guze od Leteće Nives.
A jel možeš povest Nives sa sobom na put ili uzet nju umjesto putovanja?
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:28   #95
Quote:
Elektra kaže:
hehe ma mala je totalno (ne volim se ponavljati ali za nju se to isplati)
okej, sad bumo malo stali. počinje me dekoncentrirati svo to razmišljanje o nivesinoj guzi.
Quote:
kpt. Willard kaže:
A jel možeš povest Nives sa sobom na put ili uzet nju umjesto putovanja?
s njom i do samog ulaza u podzemni svijet. i dalje, ako treba. uf.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:30   #96
Quote:
slafko kaže:
okej, sad bumo malo stali. počinje me dekoncentrirati svo to razmišljanje o nivesinoj guzi. s njom i do samog ulaza u podzemni svijet. i dalje, ako treba. uf.
Kojim danom ide Leteći start?
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:30   #97
Quote:
Elektra kaže:
Ali ja kažem kako ona nije za voditeljicu. Fakat me zaboli kako izgleda.
Iz zadnih par tvojih postova nisam stekao takav dojam.
Glupinickname is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:31   #98
Quote:
kpt. Willard kaže:
A jel možeš povest Nives sa sobom na put ili uzet nju umjesto putovanja?
Hehe .. mislim da neće ići, iako bi mnogi TO voljeli
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:34   #99
kuite, ljudi, ono, barem za barbaru radulović svi znamo kakva joj je guza! ona ju bez beda pokazuje na javnim emisijama!!!
manwe is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2004., 11:34   #100
Quote:
kpt. Willard kaže:
Kojim danom ide Leteći start?
iskreno, nemam pojma. slučajno sam naletio na to.. kad? prije par dana.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.