Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2009., 15:45   #2041
isto tako, iamala sve simptome pms-a (nadutost, bolne grudi..) samo nije došla menga..i tak nakon jedno 7 dana napravila test! +
m@rty is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 23:10   #2042
hello..imam majusno pitanjce..prije 3 tj. sam imala zadnju m...(jedwa jedan dan)i nakon tog su mi natekla prsa, iskocile mi zile, powracam cak i od mirisa parfema..naprawila sam test prije 2 tj. i bio je negatiwan..nisam tome pridawala neku paznju dok mi prije 2 sata mama nije pocela pricat o tome da su to prwi znakowi trudnoce..ginic mi radi tek u cetwrtak..a do tad cu izluuuuudiiit...ima li tko slicnih iskustawa??
Lucya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 23:47   #2043
znala sam da sam trudna kad drugo jutro za redom nisam mogla zapaliti cigaretu (prvo jutro sam pomislila da sam se nečime jako otrovala )
p.s. nikad prije nisam bila trudna, al svaki pušač zna o čemu pričam....
__________________
B612
alapača is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 01:41   #2044
Najraniji simptomi - umor i pospanost. Odmah sam znala i dva dana prije očekivane menge ugledala plusić . Evo ga sad spava u kinderbedu .
Ostali simtomi su se počeli pokazivati tek dva-tri tjedna nakon izostanka m.
seven_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 08:06   #2045
Quote:
alapača kaže: Pogledaj post
znala sam da sam trudna kad drugo jutro za redom nisam mogla zapaliti cigaretu (prvo jutro sam pomislila da sam se nečime jako otrovala )
p.s. nikad prije nisam bila trudna, al svaki pušač zna o čemu pričam....
a ja sam znala da sma trudna kada su mi cigarete počele strahovito mirisati... prestala sam pušiti sa prvim djeteton iako sam znala zapaliti u trudnoći no dok sam dojila nisam niti jednu, kada sam trinaest mjeseci poslije osjetila strahovitu želju za cigaretom znala sam kako stoje stvari.... inače moje trudničke želje uglavnom se vrte oko cigareta, hrenovki, paštete i mahuna....
__________________
I,M i F ja sam na ovoj planeti da sretne Vas učinim......
Mijaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 08:17   #2046
Ja sam se prepadala svega i to mi je najbolji simptom trudnoće (ono, trznem se ako mm progovori iznenada i sl.).
Bilo mi je i katastrofa hladno i spavalo mi se.
A najprvi () simptom mi je bilo neko probadanje u predjelu materice, oba puta kad sam zatrudnila to se isto desilo...
Manch is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 10:13   #2047
Quote:
Lucya kaže: Pogledaj post
hello..imam majusno pitanjce..prije 3 tj. sam imala zadnju m...(jedwa jedan dan)i nakon tog su mi natekla prsa, iskocile mi zile, powracam cak i od mirisa parfema..naprawila sam test prije 2 tj. i bio je negatiwan..nisam tome pridawala neku paznju dok mi prije 2 sata mama nije pocela pricat o tome da su to prwi znakowi trudnoce..ginic mi radi tek u cetwrtak..a do tad cu izluuuuudiiit...ima li tko slicnih iskustawa??
PRVI SIMPTOMI TRUDNOCE

ja nisam imala nikakve..tek 2-3 tjedna nakon izostanka menge mi se pocelo spavati i grudi postale osjetljive..ah da, imala sam pojacan apetit.
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 11:01   #2048
Pospanost i vrtoglavica, već tjedan dana nakon začeća.
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 12:20   #2049
Kad se spomene prvi simptom trudnoće odmah se sjetim one pospanosti...naime nikad u životu prije ni poslije, čak ni sada sa bebom, nisam osjećala onakav umor, pospanost i nedostatak energije za bilo što ko na početku trudnoće.
A to je trajalo sigurno 2-3 mjeseca.
__________________
Everything happens for a reason...
luna_lana is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 14:33   #2050
jutros opet naprawila test...i opet negatiwan...
Lucya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 15:10   #2051
a da odeš kod ginekologa? Negativan test zna prevariti
Meni je prvi simtom bila mučnina,negdje oko 3 tj od začeća
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 19:51   #2052
i ja sam uvijek dosad umišljala simptome i uvijek bi došla M pa bi se razočarala, a ovaj mjesec nisam uopće razmišljala o tome, nikakve simptome nisam imala, jedino ono kao pred M, samo što nije došla
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 00:29   #2053
owo mi je bio drugi test..nakon swih simptoma wec sam bila u sedmom nebu... ((
Lucya is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 11:26   #2054
otiđi kod ginekologa. ovo ti je inače tema sa stvarnim iskustvima, a tvoje pitanje je za onu drugu, tipa Kupi test i sl....
Myra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 21:34   #2055
imam pitanje, a neugodno mi ga je postaviti da ne ispadnem luda. nemam pojma tocno kad mi je ovulacija, ali imali smo nezasticeni odnos 9 dan ciklusa...meni se 4 dana nakon toga pojavio smeđkasti iscjedak/sukrvica...to mi se inace nikada nij e događalo. je li neka od vas ikada imala sličan simptom? ne radimo na bebi, ali bi se jako veselili da se takvo čudo desi
jelajelena is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 22:05   #2056
Trudna sam 6 tj od zadnje menge (u biti oko 5 tj). od simptoma sam imala samo umor i pospanost, zadnji tjedan dana sam praktički prespavala, čak ni na kavu nisam išla, i tek sam po tome skužila da bi to moglo bit to. A trbuh me je cijelo vrijeme lagano bolio kao da ću svaki čas dobit. mučnine još zasad nisam iskusila, al još je rano...
september00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2009., 19:52   #2057
CAo svima, trudna sam oko 5 tjedana, druga trudnoca, vec imam curicu od 5 godina. Nemam mucnine jos je radno, samo idem na wc i bole me kriza vec 4 dana kada dugo sjedim, takav mi posao. U prvoj trudnoci na pocetku nisam imala problema sa krizima, pa me zanima da li sam ja jedina ili je to normalno. Nekada me bole i prepone, u kuci mi je sve normalo valjda sam stalno u pokretu, ali cim dodjem na posao i sjednem otpadose mi ledja.

Cestitam svima na plusicima
Tink is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2009., 23:26   #2058
Upravo danas saznala da ću dobiti bebu...Test je pozitivan..
po mojoj procjeni trudna samo oko 5 tjedana
moji prvi simtomi su stalno spavanje i jako osjetljive bradavice i bol u grudima ko pred mengu i lagani bolovi kao da ću dobiti mengu
ridikul is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 19:58   #2059
Quote:
september00 kaže: Pogledaj post
Trudna sam 6 tj od zadnje menge (u biti oko 5 tj). od simptoma sam imala samo umor i pospanost, zadnji tjedan dana sam praktički prespavala, čak ni na kavu nisam išla, i tek sam po tome skužila da bi to moglo bit to. A trbuh me je cijelo vrijeme lagano bolio kao da ću svaki čas dobit. mučnine još zasad nisam iskusila, al još je rano...
nikad nije rano, evo ja jos ni nepunih 5 tjedana i rikajem od mucnina vec dobrih 8 dana
Keya is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 23:31   #2060
moji simptomi i u prvoj i u drugoj i sad u ovoj isti: umor,pospanost i non stop na wc-u s time da sad u ovoj sam imala i lagane mučnine,koje su konačno prestale....al drugo sve isto
__________________
01.02.2010. stigao bebonja
moja beba :)
suzach is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.