Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2008., 11:15   #41
Obozavam salove i marame. Rijetko nosim ogrlice ili lancice, ali marame obozavam!!
__________________
Dragunlije
banana ikebana is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2008., 20:07   #42
marama umjesto kravate

može mi netko objasnit kako se veže marama umjesto kravate (za muškarce, ofkors) ili neki link još bolje. thx
katarinčica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:12   #43
Bok cure!
Mene zanima di u Zgu ima za kupiti one palestinke ili kak se već zovu one marame ala Yaser Arafat..
Također zanima me di se mogu kupiti one fora šarene kao sa nekakvim srebrnkastim/zlatnim odsjajem ili kako se već zove, uglavnom pola grada vidim s tim, a jaaako mi se sviđa, no ne znam di kupiti?Di?Di?
Cure iz Zga, help!:/
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:19   #44
Imaš u New Yorkeru, u Tops Shop-u, ima i u Pimkie-u (to danas saznah ), uglavnom, u skoro svim dućanima koji drže robu imaju i taj asesoar. Za ova tri navedena znam sigurno, ostale ne mogu garantirat
Durga is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 20:28   #45
Fala
lollatutu is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2008., 22:28   #46
Quote:
lollatutu kaže: Pogledaj post
Bok cure!
Mene zanima di u Zgu ima za kupiti one palestinke ili kak se već zovu one marame ala Yaser Arafat..
Također zanima me di se mogu kupiti one fora šarene kao sa nekakvim srebrnkastim/zlatnim odsjajem ili kako se već zove, uglavnom pola grada vidim s tim, a jaaako mi se sviđa, no ne znam di kupiti?Di?Di?
Cure iz Zga, help!:/
Nisam iz Zg,ali baš palestinke ala Yaser imaš u ilici,u indie shopu. To u jednom prolazu sa strane.
__________________
...A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous...
Rapsodija=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2008., 00:27   #47
to se zove Rupa, jel
dea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2008., 22:24   #48
marame

volim jako jer se daju iskombinirat na milijun nacina, podignut kombinaciju, spasit je, dat joj taj neki... ma shta ja znam... obozavam... imam mnogo, al najcesce nosim 3 najdraze i kombiniram ih razlicito, znam je ko konop omotat oko sebe, preklopit, nabrat na prsima pa iza lagano svezat, omotat samo jednom pa krajeve pustit da se vijore, oko glave, napravit turban od nje, ljeti ko majicicu ih znam nosit, pa kad imam kosulju i preko neku maicu il vestu kadkad znam ko kravatu svezat...znam nakeljit i dvije koje se pasu da izgleda vece i bogatije... ma svasta, ma marame
i salove volim...
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2008., 16:10   #49
Quote:
sara tancredi kaže: Pogledaj post
nisam baš za šalove, ali imam fetiš na marame i nosim ih isključivo na glavi
najnoviju sam upecala u Marks i Spenceru na 70% sniženju kupila sam još brdo stvari ali ta marama me najviše uveselila jednostavno sam opsjednuta
imam svih boja i oblika neke nisam nosila godinama, ali ne bih ih se riješila ni za brdo novaca
Ja u ponedjeljak idem na drugi ciklus kemoterapije, te sam u iščekivanju opadanja kose. Radije bih nosila pamučne marame jer sam "zabrijala" u makrobiotiku, pa bih samo prirodno, do daljnjeg, iako ću si vjerojatno nabaviti i periku.
Može i svila...
Možeš li mi preporučiti gdje da si kupim pamučnu maramu ili šal, ili pak svilenu, koja se lako veže na glavu?
I kako se to uopće veže. Malo sam švrljala internetom pa nisam baš puno pametnija.
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 16:45   #50
ja nosim samo palestinke....i super su mi..idu uz sve a i ima razlicitih boja na biranje
Bloody is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 17:33   #51
ja obozavam marame, i salove, stalno imam nes, kombiniram sa nakitom, robom,
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 21:39   #52
svaka čast na temi!
i ja sam jedna od obožavateljica šalova, što zimskih debelih, toplih, što ljetnih, lanenih, svilenih...
i naravno u svim bojama ...
baš sam si nedavno kupila dvije marame i šal..
inače sam više fan šalova...
a marame su mi onako...ako mi se stvarno dopadne...

ako odem u šoping, a ne nađem što tražim, vratim se sa barem
jednim šalom...
__________________
If you trick me one time - shame on you,
If you trick me twice - shame on me
tambal is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 22:28   #53
volim SVE
nedavno sam brojala: imam 38 šalova (nisam sve sama kupovala,neke sam dobila,neke su mi ispleli...) i imam otprilike 20ak marama...volim svih veličina i boja

Quote:
tambal kaže: Pogledaj post
ako odem u šoping, a ne nađem što tražim, vratim se sa barem
jednim šalom...
također
__________________
~
Impresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2008., 23:27   #54
volim šalove i marame... imam jednu ljetnu maramu, zimski zeleno crni šal i sivo crnu fejk palestinku trudim se nabavit nesto novo a da mi ipak stoji uz ono sta obucem jer ne volim nista na silu
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 13:15   #55
A jel zna tko od vas kakvu stranicu gdje se mogu vidjeti različiti načini nošenja šalova..ili marama..vezanje..i tako to..

Ili ako imate kakvu fotku kako vi to radite..
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 16:23   #56
pomozite mi di mogu kupiti obicnu, najobicniju pasminu ? treba mi tamnije bez boja. a da nije neka jaako skupa. meni jedino na pamet pada benetton...
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 16:24   #57
Quote:
Zvonchica kaže: Pogledaj post
A jel zna tko od vas kakvu stranicu gdje se mogu vidjeti različiti načini nošenja šalova..ili marama..vezanje..i tako to..

Ili ako imate kakvu fotku kako vi to radite..

netko je tu napisao da u google utipkas 'how to tie a scarf'
anja1808 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 16:29   #58
Quote:
anja1808 kaže: Pogledaj post
pomozite mi di mogu kupiti obicnu, najobicniju pasminu ? treba mi tamnije bez boja. a da nije neka jaako skupa. meni jedino na pamet pada benetton...
kinez.. sigurno nije vise od 30kn
__________________
You can't fix me, I'm unbreakable!
DarkGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2008., 16:40   #60
E hvala!
Zvonchica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:01.